Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zerówka w szkole czy przedszkolu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zerówka w szkole czy przedszkolu?

    Witam.Mam pyt.do mam,ktore maja pociechy z rocznika 2007\2008.gdzie posyłacie swoje dzieci do zerowki?Do szkoly czy przedszkola?Co wg.Was jest lepsze?Ja mam dylemat.Moja corka od 3roku zycia chodzi do przedszkola,od wrzesnia czas na zerowke,dostala sie do szkoly,ale nie wiem czy ja tam poslac czy zostawic w przedszkolu,skoro jak sie okazalo nasze dzieci nie beda musialy isc do szkoly jako 6-latki.zerowke w szkole dziecko bedzie robilo dwa razy jesli rodzic nie chce go poslac do szkoly wczesniej,ale za to jest za darmo,a za przedszkole sie placi na ogol kupe kasy,mozna by ja spozytkowac na co innego(jakies zajecia dodatkowe czy cos takiego)sama nie wiem...a decyzje trzeba zaraz ostatecznie podjac.co radzicie drogie mamy?Jak wy robicie?

    #2
    Odp: zerówka w szkole czy przedszkolu?

    Moja jest ze stycznia, więc raczej jako 6-latek pójdzie do szkoły. Wysłałam ją do szkoły do zerówki, bo w przedszkolu zostały słabe dzieci i ona się już tam nudziła i przeszkadzała. Wolałabym, żeby została w przedszkolu, ale nie będę jej teraz zmieniać na inne przedszkole, żeby za rok poszła do szkoły. Podobno poziom zerówki w szkole jest wyższy niż w przedszkolu. Ja się boję o jej emocje a nie o zdolności. Bo zdolna jest więc z nauką sobie poradzi.

    Skomentuj


      #3
      Odp: zerówka w szkole czy przedszkolu?

      Mój synek idzie do szkoły. Podobno zerówka w szkole ma działać na podobnej zasadzie co zerówka w przedszkolu. A do tego synek jest dość mądry więc sobie poradzi. Raczej nie powinien mieć problemów emocjonalnych. Jest dość poważny jak na swój wiek, więc szkoła wydawała nam się najlepszą opcją z mężem. Ale zanim podjęliśmy ostateczną decyzję spytaliśmy się młodego i sam przyznał, że woli szkołę.





      Modne okulary http://aurore.pl/
      Last edited by Zielnik; 06-11-2013, 17:18.

      Skomentuj


        #4
        Odp: zerówka w szkole czy przedszkolu?

        wydaje mi sie ze zerówka lepsza w przedszkolu. siostrzenica chodzi właśnie do przedszkola i jest bardzo zadowolona i uczy sie bardzo ciekawych rzeczy

        Skomentuj

               
        Working...
        X