Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Angielski dla dzieci

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    perpetua jedna koleżanka zawozi dzieci i uczą się właśnie metodą Helen Doron
    Są mega zadowolone bo dziewczynki bardzo dużo już potrafią Nauka przez zabawe to najlepszy sposób
    Widziałam prezentacje, filmiki z przebiegu takich zajęć metodą dorn. rzeczywiście tam wszytsko wygląda na swobodną zabawę a nie naukę. czyli godne polecenia?

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Angielski dla dzieci

      Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z zajęć w przedszkolu lub szkole. Wtedy są one dostosowane do potrzeb dzieci. Poza tym uczą się one z rówieśnikami, często przez zabawę, a to zdecydowanie sprzyja nauce. takie zajęcia przynoszą naprawdę dobre efekty. Poza tym nie ma co na takiego malucha nakładać dodatkowych obowiązków.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Angielski dla dzieci

        perpetua Na pewno Myślę że w gronie dzieci to jest świetne rozwiązanie dzieci się nie czują zmuszane i dziecko jest bardzo żądne nowej wiedzy dla niego to jest coś nowego ,nowa zabawa i co najważniejsze takie małe dzieci chłoną jak gąbka więc na pewno warto u nas w pobliżu nie ma takich zajęć Dzieci w przedszkolu mają tylko raz w tygodniu zajęcia z angielskiego

        Skomentuj


          #64
          Odp: Angielski dla dzieci

          Byłam swiadkiem takiej nauki w przedszkolu u 3 latków. Głównie piosenki i zabawy z angieskimi słowami. dzieciaczki dobrze się bawiły, ale słabo zapamiętywały- może dlatego, że właśnie taka grupa wiekowa-3 latkowie

          Skomentuj


            #65
            Odp: Angielski dla dzieci

            Nasze dziecko chodzi do przedszkola językowego, to Sowa w Częstochowie. I najlepsze jest to, że dziecko chodzące drugi rok do przedszkola umie więcej po angielsku niż brat, który jest w drugiej klasie podstawówki. Jak dla mnie to wiele daje.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Angielski dla dzieci

              Wiele na pewno zależy od chęci dziecka i sposobu prowadzenia zajęć. Też planuję skorzystać z angielskiego dla dzieci. Ciekawą ofertę nauki ma szkoła językowa English House w Rybniku. Moim zdaniem warto by dziecko rozwijało się i poznawało angielski.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Angielski dla dzieci

                Wiek też ma dużo do rzeczy Koleżanka uczy w przedszkolu w Warszawie i mówi że jedne dzieci słuchają a drugie nie Ważne też to jak są prowadzone lekcje -to wiele zależy od nauczycielek ale to też jest to że zawsze coś dziecku wpadnie do ucha Moja córka jeszcze do przedszkola nie chodzi a zawsze coś złapie od brata
                Wczoraj jedziemy samochodem a ona sama z siebie powtarza My name is ,How are you ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Angielski dla dzieci

                  Angielski dla dzieci to moim zdaniem przede wszystkim powinna być zabawa. Jakaś piosenka, bajka dla osłuchania się z jezykiem, gry, może kolorowe fiszki, a nie kursy czy słowniki Zobaczcie jaki jest wybór (i jakie ceny z okazji dnia dziecka): http://www.fiszki.pl/promocje/produkt-tygodnia/

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Angielski dla dzieci

                    Fiszki to dobry pomysł na prezent dla starszego dziecka ,bo kiedy my kupiliśmy synkowi to raczej się nimi nie interesował a karty zniszczył Woli słuchać ,powtarzać a kiedy czytać nie potrafił to i nie szło mu to
                    Ale dodam że siostra ich używa i jej to pomaga w nauce

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Angielski dla dzieci

                      My meiliśmy zestaw Czuczu który jest również w wersji polsko angielskiej i super się sprawdza, mała często do niego zagląda, poza tym jest mały mieści się do damskiej torebki, wiec można go zabrać wszędzie przydatny w trakcie jazdy autem lub autobusem

                      Teraz widziałam ze w biedronce bedzie Franklin i nauka angielskiego wiec pewnie trafi do naszej biblioteczki domowej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Angielski dla dzieci

                        Te książeczki dla dzieci z podstawówki są bardzo fajne http://www.taniaksiazka.pl/seria/our-discovery-island . Nauka poprzez zabawę. Z chęcią moje dziecko je wypełnia

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Angielski dla dzieci

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          My meiliśmy zestaw Czuczu który jest również w wersji polsko angielskiej i super się sprawdza, mała często do niego zagląda, poza tym jest mały mieści się do damskiej torebki, wiec można go zabrać wszędzie przydatny w trakcie jazdy autem lub autobusem

                          Teraz widziałam ze w biedronce bedzie Franklin i nauka angielskiego wiec pewnie trafi do naszej biblioteczki domowej
                          Ja nie widziałam Franklina w biedronce a z czuczu mamy puzzle i mała miała coś jeszcze z angielskim się jeszcze nie spotkaliśmy ale z czuczu jestem zadowolona jakościowo

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Angielski dla dzieci

                            jeżeli chodzi o angielski dla dzieci,to również uważam ze te pierwsze kroki powinny być raczej zabawą,łapaniem słówek,tak aby zachęcić dziecko do systematycznego zgłębiania wiedzy. To potem zaprocentuje,podczas dalszej nauki.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Angielski dla dzieci

                              Moje dziecko lubi się uczyć nowych rzeczy, więc wysyłam je na dodatkowe zajęcia
                              warsztaty rękodzieła

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Angielski dla dzieci

                                My swojemu synowi puszczamy bajki w języku angielskim. Trochę się przy tym nudził na początku, bo nic nie rozumiał, ale gdy zaczął wyłapywać sens, to polubił to.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X