Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie? :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie? :)

    Pytam tak z okazji walentynek Pamiętam swoją pierwszą "miłość" z przedszkola Jakaż byłam dumna, gdy mnie za kitkę pociągnął...

    A czy wasze maluchy mają już swoje pierwsze sympatie?




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie?

    Mój synuś - 4 letni Kacperek - uroczyście oświadcza, że dziewczyny są nudne i nie potrafią się bawić.
    Powodem tak radykalnych stwierdzeń są jego doświadczenia przedszkolowe gdzie dziewczynki nie potrafią i nie chcą bawić się w strażaków i co najgorsze: nie potrafią wyć jak syrena wozu strażackiego

    Więc ja jestem jeszcze spokojna, że dłuuuuższą chwilę nie muszę wcielać się w rolę teściowej, hi hi

    Maja, ma 6 miesięcy i prawdziwą miłością darzy mój biust i swoje stopy Ssanie zarówno palucha u stopy jak i piersi sprawia jej przyjemność o każdej praktycznie porze dnia czy nocy...

    Więc tak to jest z sympatiami moich POCIECH hi hi

    Dużo miłości w tym przytulaśnym dniu dla wszystkich wiernych naszemu forum
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie?

      A wiesz, że ja już myslałam, ze będę okropną teściową?? Już mi się nie podoba, że kiedyś mi jakąś pannicę przyprowadzi ;p na razie ma 8 miesięcy i moje piersi uwielbia równie jak Twoja córeczka hehe zaczął się ostatnio nimi bawić... myślę, że ciężko będzie mu się z nimi rozstać...

      A to prezent od mojego synka -tak wyglądają nasze walentynki: MAMA JAKIE WALENTYNKI - DO PIELUCH!
      Attached Files




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie?

        U Moni chłopak jest ale jak przyjdzie do niej to niestety ale Olka go dla siebie ma a jak do syna koledzy przychodzą to też ich podrywa ....jak to rozumieć kobiety są nieodgadnione. Może jak pójdzie do przedszkola to własnego poderwie .


        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie?

          Tak Nasza 17 miesięczna córa jak widzi wokalistę Weekend (nie wiem jak ten Pan się zwie) to stoi jak wryta wpatrzona w ekran ;D Do tego banan na twarzy i okrzyki radości.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy wasze maluchy mają już swoje sympatie?

            Witam,

            moja 5-letnia panna przeżyła swą pierwszą fascynacje w wieku 4 lat. Rumieniła się na widok 8 letniego sąsiada. Trwało to z pół roku. Później spodobał jej się kolega z przedszkola.
            Hmm jakaś kochliwa jest .

            Skomentuj

                   
            Working...
            X