Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

    Jak w temacie.
    Ja raczej na pewno dam dziewczyny do zerówki. A Wy?
  •    
       

    #2
    Odp: Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

    ja zaczęłam niestety rozważać ze względów finansowych ale całym sercem jestem za zerówką i raczej tak zrobimy


    Skomentuj


      #3
      Odp: Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

      Moja ze względu na to że niechodziła do przedszkola do szkolnej zerówki już chodzi a co za tym idzie już w tym roku pójdzie do pierwszej klasy. Ja jestem jak najbardziej za tym bo pani w zerówce mówi że bardzo dobrze sobie radzi zresztą jak większość pięciolatków.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

        Moje bliźniaczki chodzą już 2 lata do przedszkolnej zerówki ( w zeszłym roku przyjęto ich do starszej grupy, bo tylko tam były miejsca). Teraz mają iść do szkolnej zerówki. Jedna z bliźniaczek jest tzw. "genialnym" dzieckiem (np. zaczęła czytać, jak miała 3 lata), ale druga rozwija się w normalnym tempie. Sama nie wiem, co robić. Pewnie powinnam je rozdzielić, ale jak jedną dam do starszej klasy to druga poczuje się gorsza

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

          Rodzice sprzeciwiający się reformie wciąż walczą:
          http://babyonline.pl/przedszkolak_ed...kul,13536.html
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

            Cały czas się zastanawiam czy 1 Klasa czy zerówka.Chyba pójdzie do zerówki szkolnej.Mam obawy czy sobie poradzi w 1 klasie.Jutro mam spotkanie w przedszkolu w tej sprawie z dyrekcją i nauczycielkami to może coś więcej się wyjaśni. Córeczka chce do 1 Klasy, ma koleżankę z bloku w tym samym wieku( jej mama zdecydowała że idzie do I Klasy) i chciałyby chodzić z nią do tej samej klasy.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Dzieci z rocznika 2007 - zerówka czy 1 klasa?

              Zdecydowanie zerówka.
              czujnik lakieru i Kupno samochodów

              Skomentuj

                     
              Working...
              X