Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wrzesień 2013

    Hey!
    Fajnie, że jest nas coraz więcej Musze częściej zaglądać, że by Was poznać... Mam nadzieję, że teraz tak będzie, bo już po remoncie, posprzątane i mogę odpoczywać U mnie brzuszek coraz większy. Myślę o kupnie spodni, takich lnianych na lato. Zobaczę co dostanę. Ja teraz jak już się w domu ogarnęłam, będę powoli myśleć o zakupach wyprawkowych. Wózek mam po Adasiu i chyba nie będę kupować, nie wiem co z łóżeczkiem, mamy turystyczne a ze szczebelkami jest w kiepskim stanie więc może kupimy... Dziewczyn to już połowa... Zleci ten czas do porodu, zobaczycie Pozdrawiam! U nas dziś pada...
    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wrzesień 2013

      Agatka ani nie mów, strasznie szybko ten czas mija. Teraz to już mniej niż więcej także szybko przeleci. No i oczywiście zaglądaj częściej ja już robię zakupy. Jakoś nie mogę się powstrzymać. Oczywiście większe rzeczy planuję zakupić później ok lipca sierpnia, ale już teraz kupuję ciuszki, butelki itd. Pościel sama sobie uszyłam także takich rzeczy nie potrzebuję.
      Moja mała strasznie kopie, zrobiła się bardzo aktywna zarówno w ciągu dnia jak i nocy. A jak tam u Was?

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wrzesień 2013

        Hey Dziewczyny!
        Mój dzidziutek jeszcze nie kopie...ale czekamy
        Ja narazie nie zrobiłam jeszcze absolutnie żadnych zakupów i jest to związane trochę z jakimiś przesądami, żeby za wcześnie nie robić wyprawek, ale przede wszystkim z powodu remontu... który wydaję się nie mieć końca. Wykańczamy pokój, kuchnie i korytarz i w sumie to zastanawiam się czy nie przenieść się z dzidziusiem, właśnie do tego nowego bo mamy spory dom i mi jest zawsze chłodno, a w tym nowym jest ogrzewanie podłogowe i chyba tam będzie nam najcieplej
        Poza tym byłam na wizycie kontrolnej w poniedziałek i wszystko jest oki, tzn ja czuje sie dobrze, dzidziuś rozwija się prawidłowo, ciśnienie oboje mamy ok.
        Teraz tylko ide 8 Maja (to bedzie u mnie 20 tydzień) na usg prenatalne, które sprawdzi serduszko, czy nie ma żadnych wad no i oczywiście płucka, czy się już rozwinęły.
        Póki co wybieramy się na majówke ))
        Strasznie się cieszę, to tylko 2 dni, ale ze znajomymi jedziemy na nasze Roztocze Z mężem mieliśmy tamten rok pełen napięcia i nie pojechaliśmy nawet na podróż poślubną, więc tymbardziej się cieszę, że chociaż teraz się wyrwiemy ))
        A Wy wybieracie się gdzieś?
        ps. MaddieAine MaddieAine możesz przesłać ten link to koleżanki z ciuszkami?
        Czy podać Ci @?

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wrzesień 2013

          KaesLBN myślę, że warto przeprowadzić się do cieplejszego pokoju przesądami się nie przejmuj bo to już nie te czasy, kiedy wierzyło się w te bajki. Z ekonomicznego punktu widzenia lepiej jest kupować przez kilka miesięcy partiami niż wszystko na raz. Oczywiście link prześlę, tylko znajoma musi mi konkretnie wysłać link z rzeczami, które ma. Także myślę, że na dniach go będę mieć. Sylwia, bo tak ma na imię koleżanka będzie również rozszerzać asortyment o kocyki, ręczniki, butelki, smoczki i inne akcesoria. Jeśli chcesz mogę Ci na maila wysłać nie ma problemu.
          Dziewczyny fajnie, że dzieciaczki są zdrowe i dobrze się czujecie. Mnie dzisiaj brzuch pobolewa a mała strasznie kopie i się wierci. Pogoda paskudna u nas, dzisiaj rano obudziła nas ulewa i burza.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wrzesień 2013

            Cześć dziewczyny gdzie ta piękna słoneczna i gorąca pogoda którą tak przez prawie 2 tygodnie zapowiadali? u nas dziś w nocy padało i była burza(znowu) także rewelacji nie ma. Nasz Filipek ma się dobrze kopie mnie a nawet można powiedzieć bramki strzela za piłkarzy w Lidze Mistrzów
            Powoli zaczynamy przygotowania do naszego ślubu a później zakupy dla małego także gorący okres u nas się będzie zaczynał
            Udanego weekendu życzymy.


            Skomentuj


              #96
              Odp: Wrzesień 2013

              Dziewczyny u nas też burze i deszcz od dwóch dni. Przesyłam link na allegro z rzeczami mojej znajomej, póki co to są jej początki i rzeczy będzie więcej jeśli będzie popyt http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=28657099 w szczególności mogę polecić kocyk, body http://allegro.pl/super-body-dlugi-r...220086636.html oraz te kaftaniki http://allegro.pl/super-kaftaniki-ba...220468746.html mam takie i jestem bardzo zadowolona z jakości bawełny, z której są wykonane. Będę dokupować je na pewno. Fajny jest też ten czteroczęściowy komplet biały Możecie mi też zasugerować czego najczęściej szuka się na allegro jeśli chodzi o niemowlę. To z pewnością pomoże rozwijać jej ofertę w odpowiednim kierunku. Z góry dziękuję za pomoc. Gdybyście mogły też polecić dalej byłoby super. Mam nadzieję, że nie jesteście złe za to że tak tu wpycham oferty.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wrzesień 2013

                Hey mamuśki
                Dziękuje za link, myślę że się przyda Ja póki co nie robiłam żadnych zakupów, ale jak już wkręcę się w ich wir to pewnie wszystko będzie przydatne
                Póki co wróciliśmy z majówki i...zaczęła się pogoda.... szkoda gadać, ale zawsze jakoś tak jest że przy majówkach i innych wolnych dniach, zazwyczaj jest jakieś załamanie pogodowe, a jak się wróci do szarej rzeczywistości to jak na złość!
                Dzidziuś mój jest spokojny, myślałam że na wyjeździe właśnie da o sobie znać, tymczasem cisza....nie kopie jeszcze...
                Idę 8 na usg, zobaczymy jak tam się rozwija i czy wszystko dobrze.
                pzdr

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wrzesień 2013

                  U nas majówka też bardzo deszczowa. Aż nie chciało się nic robić, zamiast odpocząć czuliśmy się jeszcze bardziej zmęczeni. Co do zakupów to faktycznie trzeba uważać, bo jak już się zacznie to szybko można wpaść w szał zakupowy. Ja tak miałam przy pierwszym dziecku o jejku kupiłabym wszystko co wpadło mi w ręce ale takie zakupy bardzo cieszą i po powrocie przegląda się te ciuszki i to daje taką radość. Koniecznie daj znać jak tam po usg, bo jutro masz prawda?
                  U nas dzisiaj bardzo duszno było. Przeholowałam też z pracą w ogródku i potem nie mogłam się ruszać i brzuch mnie bolał, ale teraz już jest dobrze.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wrzesień 2013

                    A witam, witam!
                    Tak, MaddieAine wczoraj miałam usg, ale dzidziuś spał i nie chciał za dużo pokazać!To co było widać to, że nie ma rozszczepionej wargi, zdrowe serduszko, żołądek, mózg i tyle, nie pokazał(a) nerek, nie dało się ocenić kregosłupka i innych więc, to jest jakby 1 część usg, drugą będziemy mieli 20 maja (już w cenie) i wtedy będziemy się oglądać dokładnie.
                    Spróbuje wstawić zdjęcie z majówki, obrazujące mój ciągły apetyt
                    A jak tam Wasze dziudziusie?Zdrowe?Jak Wy się czujecie w te upalne dni?Bo ja siedzę w cieniu i o opaleniźnie w tym roku nie ma mowy....
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2013

                      witajcie wrześnióweczki
                      Dopiero dziś znalazłam to forum super się czyta, ja mam termin na 19 września i córeczkę z września ale 2009 roku jakoś jestem wierna temu miesiącowi. Mam nadzieje ze się poznamy. Pozdrawiam gorąco.
                      Last edited by mirela777; 11-05-2013, 18:21.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2013

                        Witaj Mirela, super, że nas znalazłaś
                        Fajna fotka! No tak to jest z tymi naszymi dzidziami czasem nie chcą się pokazać. Moja mała tak kopie, że aż mnie wszystko boli. A w te upały to katastrofa, szczególnie w te burzowe dni, byłam cała opuchnięta i wręcz nie mogłam chodzić. Wczoraj było już lepiej bo nie było tej duchoty. A dziś pada. W dodatku dostałam jakiegoś uczulenia czy coś i mi się sączy taka woda/ropa za uchem. Miałam też dzisiaj pierwsze skurcze. A przedwczoraj miałam awarię a dokładnie wyciek z piersi - taki pierwszy pokarm
                        A jak tam u Was? Macie już jakieś wypadki ciążowe? Mam też bóle krzyżowe.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2013

                          Też się cieszę ja z kolei marzę o deszczu u mnie już dawno nie padało, a jestem alergiczką, mój gin. nic mi nie kazał pic tylko zastrzyk ze steryd wziąć w szpitalu a jakoś nie spieszy mi się tam, wiec śmiesznie wyglądam ze spuchniętą twarzą i oczami i paskudnym katarem ale daje rade. Współczuje ci tych bóli krzyżowych, ale niech maluszki rosną

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2013

                            Witam dziewczyny!!!
                            Weszłam do Was na wątek, bo chciałam sie spytac czy któraś nie byłaby zainteresowana niania elektroniczna z monitorem oddechu.
                            Przesyłam link http://www.angelcare.pl/ac401-opis.htm zebyscie mogły zobaczyc o czym mowie.
                            Jesli ktoras byłaby zainteresowana to wystawie na allegro, zebyście miały pewnosc ze wysyłam dobry towar.
                            Ja używałam tej niani i nie miałam żadnych problemow z nauczenie synka spac samodzielnie. Z perspektywy czasu wiem ze udało mi sie to dzieki tej niani. Syn ma teraz prawie trzy lata i spi sam :-).
                            Jak był wiekszy to czesto bawił sie w kojcu, a ja go np. gotuja obiad słyszałam i byłam spokojna bo wiedziałam ze nic mu sie nie dzieje.
                            Ta niania to cudowny wynalazek.
                            Piszcie na priv jesli ktoras bedzie miała dodatkowe pytania.
                            Pozdrawiam i zycze zeby Was dolegliwosci ciazowe ominely i szczesliwego rozwiazania. Alicja
                            Last edited by kjempka; 12-05-2013, 08:56. Powód: brakujace litery

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2013

                              Hey!
                              Ja też się cieszę, że nasze grono się powiększyło
                              Narazie nie mam żadnych dolegliwości, alee jak ostatnio chciałam założyć skarpetki to czułam ucisk, więc narazie na bosaka ;p
                              U nas deszczowo dziś, a wczoraj było pochmurnie i też się wybrałam w japonkach na spacer po naszym Kazimierzu i nie powiem bo zmarłam trochę.
                              Poczułam pierwsze ruchy!heh śmieszne to troszki, to moja pierwsza ciąża, więc nie wiedziałam czy to na pewno to!
                              Ogólnie to kładę się tylko wieczorem jak idę spać, nie robię sobie popołudniowych drzemek i to dopiero wtedy dzidziuś się uaktywnia
                              Pozdrawiam Was wszystkie, do spisania się

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2013

                                Gratuluję pierwszych ruchów maleństwa ja już czuje jakiś czas ale to moja druga ciąża. Nawet moja córeczka już miała okazje poczuć braciszka wiec wszystko jest w najlepszym porządku no prawie...pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X