Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2013

    MaddieAine z chęcią zamieniłabym się z Tobą, tzn. ja już mogę rodzić Dziecko uznane jak się to fachowo mówi za "donoszone", dom przygotowany, rodzice też.
    Na dzisiejszej wizycie okazało się, że Mała jednak ustawiona jest główką, tak więc jest na dobrej drodze W sumie nie wiem, kiedy się obróciła, bo od wizyty sprzed 2óch tyg czułam ją tak samo w tym samym miejscu. No nic to, najważniejsze, że się posłuchała mamusi. Tak więc agatka1987, przyjdzie czas, to się ułoży jak trzeba

    3000g Milości

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2013

      Hey!
      MadieAine, Ty już widzę gotowa, dziecko też i tak naprawdę możecie rodzić w każdej chwili... Tylko czekać na wiadomości o narodzinach małej...
      Bazyliana i Tobie do terminu nie zostało dużo czasu... Ja dopiero na 20 z okresu mam...
      Ja tez już taka ciężka jestem, mały szleje-chyba wykonuje obrót Poza tym tak mnie męczy palenie w przełyku... Jest nie do zniesieni po prostu... Dziś przywiozłam od koleżanki wielką torb ciuszków, cześć wróciła po Adasiu, część po jej synku... Aż za dużo tego, nie wiem kiedy to wszystko wykorzystam.
      A, dziś w nocy poleciało mi też troszkę z jednej piersi...
      Pozdrawiam!
      Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


      Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2013

        Hej dziewczyny
        Ja mam termin z usg na 17.08 bo mały jest na tyle duży że wyszedł termin 2 tygodnie wcześniej niż z OM. Już mi tak ciężko bolą mnie plecy, krzyż, mam skurcze i czuje jak mały ciśnie na kanał rodny. Ja bym już chciała urodzić naprawdeeeeeee. Licze na to że może w przyszłym tygodniu się uda bo chciałabym rodzić naturalnie a jak będzie bardzo duży to jest ryzyko cesarki.
        Trzymajcie się

        Aha, w sekcji sprzedam umieściłam linki do biustonoszy ciążowych i do karmienia jakby któraś była zainteresowana Takie jak w ogłoszeniu noszę od drugiego trymestru już i są super


        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2013

          No właśnie nie mogę znaleźć tej sekcji sprzedam. My byliśmy wczoraj na zakupach takich ekspresowych i powiem Wam, że byłam potwornie wykończona, pod koniec już myślałam, że nie dam rady dalej chodzić. A po powrocie ledwo doszłam z samochodu do domu. Stopy tak mnie bolały, że w ogóle nie mogłam chodzić. U mnie jakoś się uspokoiło, malutka także mniej się rusza - oby to nie taka cisza przed burzą. W sumie to mamy większość rzeczy gotowych także nie byłoby paniki, ale chcę jeszcze wytrzymać tydzień.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2013

            Napięcie na forum widzę rośnie Damy radę dziewczyny, jeszcze troszkę, a potem to już będziemy tulić tulić tulić !

            A mierzył Wam doktor miednicę? Bo czytałam gdzieś, że pod koniec położnicy mierzą miednicę i główkę dziecka i w ten sposób oceniają, czy uda się naturalnie urodzić czy będzie problem. Mój we wtorek nic nie wspominał, i w sumie zapomniałam zapytać. Chyba, że już bez mierzenia widzi co i jak W sumie pytanie z ciekawości, bo nie wiem na ile jest to wiarygodne.
            Last edited by bazylianna; 15-08-2013, 18:30.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2013

              Tu jest link http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...ead.php?t=8048
              albo tu:
              http://tablica.pl/oferta/promocja-bi...d-ID2PL95.html

              http://tablica.pl/oferta/promocja-bi...e-ID2PLkj.html


              Moja przyjaciółka, która miała termin na 06.09.2013 dziś rano urodziła zdrowego i ślicznego synka także dziewczyny zegar tyka


              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2013

                Cześć

                Gratulacje ewelka dla przyjaciółki, też mam termin na 6 września i wciąż czekam na rozwój akcji

                O mierzeniu miednicy nic nie słyszałam, ale nie byłby to wcale głupi pomysł

                Dzisiaj, korzystając z lepszej pogody, poprałam ostatnią porcję ciuszków, które dostałam od przyjaciółki. Ledwo wystałam przy prasowaniu, plecy już rady nie dawały... .

                Teraz dziewczyny tylko cierpliwości i już niedługo nasze maleństwa będą z nami

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2013

                  Niestety staniki nie mój rozmiar, obwód za duży miseczka za mała. Dziewczyny Wy też już tak macie, że wszystko Was drażni, choćby najmniejszy dotyk, czy ubranie? Ja już mam dosyć. Wszystko mnie boli, często jest mi niedobrze. No i ten biały śluz już go coraz więcej. Mała jest już bardzo nisko w kanale rodnym. A jeszcze zaczęły mi się bóle głowy z rana. Jest mi już ciężko cokolwiek robić. A Wy jak się trzymacie?

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2013

                    MaddieAine troszkę że tak powiem się pocieszyłam że nie tylko ja mam taki czas że mi niedobrze hahaha. Ja dziś rano miałam przed 6 skurcze co 10 minut i taki ból krzyża. Myślałam, że powoli się zaczyna ale wzięłam na wstrzymanie sobie, nie panikowałam, oddychałam przeponą i zrobiłam sobie meliske i jakoś udało mi się najpierw ułożyć w łóżku a potem zasnąć. Mój mały też już jest tak nisko, że jak rusza głową to wszystko czuję i mam takie kłucia w dole brzucha. Jutro mamy wizytę u gin ciekawe co powie i czy dotrzymam do tej wizyty
                    Co do mojej przyjaciółki to dziś już wychodzi do domu z synusiem ale ona miała ciężkie przeżycia w ciąży bo bardzo szybko jej się skracała szyjka i praktycznie całą ciąże była na podtrzymaniu i lekach tym bardziej że jej pierwszy synek jest wcześniakiem.


                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2013

                      U nas, odpukać, wszystko dobrze. Na rychły poród tak jakby się nie zapowiada, skurczy nie czuję, brzuch się nie opuszcza, śluz niezmienny. Z jednej strony dobrze, to znaczy, że Mała potrzebuje jeszcze trochę czasu, z drugiej, jesteśmy gotowi na jej powitanie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2013

                        Ja mam dość ciężką noc za sobą. Nie dość, że byłam sama w domu, to mały tak napierał na krocze, do tego miałam skurcze...leżeć nie mogłam, siedzieć nie mogłam, masakra. Już miałam wizje, że chyba rodzić zaczynam. Trochę pochodziłam i po 2 godzinach przeszło. A dzisiaj od samego rana jak chodzę to znów czuje mocne parcie. Brzuch mam już bardzo nisko. Śluz bez zmian. W czwartek mam wizytę, mam nadzieję, że do tego czasu jakoś wytrwamy, zobaczymy co pani doktor powie. Ostatnio nie miałam rozwarcia, może już się to zmieniło. Teraz na wizycie mam mieć robione KTG.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2013

                          Ja boje się wychodzić do sklepu nawet żebym nie zaczęła rodzić na ulicy ;/ już miała dwa fałszywe alarmy i boję się, że znów mnie dopadnie ;/

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2013

                            Hey!
                            Widzę, że tu coraz goręcej... Do pierwszych dni września niedaleko, a większość z nas ma na początek września termin, także wasze dzieci w każdej chwili mogę chcieć Was powitać U mnie nic się nie dzieje, troszkę brzuch mi się napina, ale to raczej przepowiadające niż do porodu Ciuszki się piorą i prasują, nie wiem kiedy to wszystko wykorzystam...
                            Wczoraj byliśmy z Adasiem na "Samolotach" i małych zakupach jeszcze. Kupiliśmy wanienkę, paczkę Pampersów, butelkę itp.
                            Trzymajcie się i do usłyszenia!
                            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2013

                              Hej byłam dziś u gin i mam rozwarcie na palec więc już się zaczyna powoli dziać jestem taka podekscytowana Mam przeczucie, że urodzę w tym tygodniu ciekawe czy znowu się moje przeczucie sprawdzi bo mam nadzieję, że tak U nas już wszystko gotowe pozdrawiam Was


                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2013

                                Ewelka ja rozwarcie na ok palec mam od 16 lipca, więc nie ciesz się na zapas ale oczywiście jest to oznaka, że organizm zaczyna się przygotowywać powoli do porodu. U mnie w pierwszej ciąży organizm na szybko musiał się przygotować i było to straszne i bolesne, teraz przy drugiej rozłożyło mi się to w czasie i łagodniej przechodzę przez ten okres przygotowawczy do porodu. Mnie strasznie boli już krocze, a raczej pochwa tak jakby ktoś mi ją poobijał i z dnia na dzień się ten ból nasila. Jutro mam jeszcze odwiedziny i myślę, że po środowej wizycie coś zacznie się dziać. A przynajmniej tak bym chciała. Na plusie mam już 35kg bo jeszcze mi brzuch wysadziło w ostatnich dniach. Kuje mnie też brzuch i gdzieś tam pojawiają się pojedyncze delikatne skurcze. Opuchlizna jest już też ogromna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X