Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2013

    Tak jak obiecałam chwalę się swoimi pracami
    Ja ostatnio nie najlepiej się czuję, boli mnie brzuch z góry i mam mocne parcie na krocze.
    Mam nadzieję, że zdjęcia weszły i się podobają.
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2013

      Dziewczyny mam pytanie, co myślicie o farbowaniu włosów w trakcie ciąży? Tak mnie jakoś kusi, żeby się farbnąć, ale słyszałam, że może mieć to niezbyt dobry wpływ na dzidziusia...zastanawiam się czy to prawda, czy jakieś wymysły... Czy któraś z Was farbowała włosy będąc w ciąży?

      MaddieAine bardzo ładne 'wytwory'

      Last edited by agusia11-88; 12-07-2013, 12:49.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2013

        Agusia ja farbuję włosy przez całą ciążę. Nigdy nie zostało udowodnione naukowo, że farba ma wpływ na dziecko wręcz przeciwnie i większość lekarzy odchodzi od tych stereotypów, no bo przecież farba nie przedostaje się do krwiobiegu. Chodzi o to, że może nie wyjść taki kolor jak byś chciała przez hormony i to wszystko a no i możesz mieć reakcję alergiczną ale to mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło mimo iż jestem alergikiem. Po prostu zainwestuj w lepszą farbę bardziej łagodną i tyle
        Ja mam dzisiaj stertę rzeczy do prasowania, bo wczoraj zaczęłam prać ciuszki a tak mi się nie chce.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2013

          Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.
          Z praniem jeszcze się trochę wstrzymuję, a i pogoda u nas nie za ciekawa, bo od 3 dni pada, więc nawet suszyć by nie było gdzie

          Pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2013

            MaddieAine patrzę i podziwiam Doceniam wysiłek, gdyż sama niestety mam dwie lewe ręce do takich prac, chociaż w głowie wydziergałam już stosy małych skarpeteczek Dzidziolek na pewno doceni dzieło Mamusi

            Jak na ucisk na krocze, to chyba trochę wcześnie? Mi z kolei chyba "rozchodzi się" miednica, jak się zasiedzę, albo jak za długo chodzę, a czasem to nawet w nocy, jak chcę się przekręcić, to boli w kroku i w okolicach spojenia łonowego. Normalnie czuję się jak staruszka momentami
            Last edited by bazylianna; 12-07-2013, 16:54.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2013

              Mnie również boli miednica i to strasznie, ten ból trwa od ponad 2 miesięcy, nieraz czuję się jak staruszka. Co do farbowania włosów ja również farbuję w ciąży i nic się nie dzieje, w pierwszej też farbowałam i mój syn jest zdrowy
              Też muszę zacząć prać ciuszki dla bąbla , ale jeszcze się wstrzymam, bo mam zamiar jeszcze parę rzeczy dokupić.
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2013

                Napisane przez agusia11-88 Pokaż wiadomość
                Dziewczyny mam pytanie, co myślicie o farbowaniu włosów w trakcie ciąży? Tak mnie jakoś kusi, żeby się farbnąć, ale słyszałam, że może mieć to niezbyt dobry wpływ na dzidziusia...zastanawiam się czy to prawda, czy jakieś wymysły... Czy któraś z Was farbowała włosy będąc w ciąży?

                Hej. Ja farbowałam włosy w 5 miesiącu ciąży. Pytałam moją Panią ginekolog i powiedziała że nie widzi przeciwwskazań tylko żeby to było po pierwszym trymestrze i najlepiej farba bez dodatku amoniaku.

                Pozdrawiam.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2013

                  Hey!
                  Cisz na forum...
                  Ja nigdy nie farbowałam włosów, ale mam taki naturalny kolor blond, że ludzie którzy mnie nie znają myślą, że mam farbowane... Z tego co słyszałam to ważne aby farba nie zawierała własnie amoniaku.
                  Mnie dopadł syndrom wicia gniazda, myje okna, sprzątam. Ciuszki planuje prać w sierpniu. Mam jeszcze też nie wszystko kupione.
                  Pozdrawiam!
                  Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                  Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2013

                    Mnie również dopadło syndrom wicia gniazda. Dawno porządki nie sprawiały mi takiej frajdy i przyjemności Przewijak już skręcony, łóżeczko i wózek zakupione, torba do szpitala prawie spakowana. Tylko te czekanie ja bym już chciała przytulić synka

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2013

                      Mam tak samo dziewczyny! Niemalże wszystko przygotowane, tylko Dzidzi brakuje Muszę jeszcze tylko dokupić kosmetyki dla Małej i rzeczy do szpitala dla siebie. Ciuszki przepiorę w sierpniu, żeby świeże były. Zastanawiałam się nad kupnem rożka, ale wydaje mi się zbędny. Kocyk i ramiona mamy powinny zadowolić maluszka
                      Przewijaka jako takiego nie mam, bo mam odpowiednią szafkę, podłożę kocyk i podkłady do przewijania, żeby nie przeciekło.
                      Chciałabym też rozejrzeć się za chustą do noszenia
                      Last edited by bazylianna; 16-07-2013, 11:47.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2013

                        U mnie sprzątania ciąg dalszy...
                        Ja przewijaka tez nie kupuję, miałam taki dmuchany z ikei, musze go poszukać...
                        Rożki mam dwa po Adasiu i tak naprawdę korzystałam tylko z jednego.
                        Dla siebie mam już rzeczy do szpitala, jeszcze dla małego nie mam wszystkiego. Chciałabym aby czas mijała teraz coraz szybciej.
                        Dziewczyny, piszcie w postach termin porodu, płeć i imię jak wybrane macie to może stworzę listę wrześniowych mam. Pozdrawiam!
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2013

                          Mój bobasek ma przyjść na świat 6 września. Będzie chłopak. Niestety imię to trudny temat, jeszcze nie wybrane.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2013

                            hej dziewczyny, witam serdecznie!!
                            mam termin na 19 września, będzie siostrzyczka dla naszej 1.5 rocznej córeczki D Mamy Magdę, teraz szykuje się Nina, tzn Antonina. Przejrzałam ten wątek i normalnie jakby o mnie to było: syndrom wicia gniazda, bóle pleców, czy miednicy, no i jeszcze zachcianki, co dziwne pod koniec ciąży mnie dopadła wzmożona chęć na słodycze. Czy wy też tak macie????!! Ostatnio odkryłam nowe czekolady nadziewane od wedla, w tym moją ulubioną tiramisu. Zjadam jedną dziennie, no oczywiście dozuję sobie tą przyjemność, ale jest ciężko D
                            Jadłyście?? Też tak macie, że są takie smakołyki, którym po prostu nie możecie się oprzeć???

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2013

                              Hej dziewczyny. Ja dzisiaj byłam na wizycie i... Mała w końcu odwróciła się główką w dół i mocno napiera na krocze, waży 2138g więc jest w sam raz. Niestety okazało się, że mimo iż wszystko jest jeszcze wysoko na swoim miejscu, mam ok 1cm rozwarcie i jest wielce prawdopodobne, że urodzę w sierpniu a nawet w połowie sierpnia, czego bym nie chciała. Jestem przerażona, że zostało mi tak mało czasu a tu tyle jeszcze do zrobienia! Muszę też brać magnez 3x dziennie. Kupiłam już wózek i jest gotowy także to mnie cieszy. Dziewczyny podobno w lidlu jest teraz promocja na pampersy i są bardzo tanie. Ja dzisiaj dostałam paczkę od przyjaciółki bo jej została. Następną wizytę mam za dwa tygodnie bo mój lekarz idzie na urlop i stwierdził, że do 20 sierpnia mogę nie dotrwać.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2013

                                Co do czekolady to też mam do niej słabość, ale ostatnio chodzą za mną lody

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X