Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Czerwiec 2013

    Olamik gratuluję! Chyba mamy przewagę chłopców 5 lat różnicy, to nie aż tak dużo. Córka będzie Ci więcej pomagać. Z mniejszą różnicą kontakt między dziećmi może być lepszy, ale za to będzie trudniej na początku. Takze wszystko ma swoje plusy i minusy.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Czerwiec 2013

      Dziewczyny gdzie jesteście?
      Czy Wam też ten czas tak szybko leci? Za 3 miesiące nasze maluszki już będą na świecie, a dopiero był początek
      Mi ostatnio już coraz ciężej. Trochę się dziwię, bo w pierwszej ciąży nie czułam się ociężała, a teraz jest mi tak ciężko, że się zastanawiam jak to będzie przed końcem. Brzuszek też mam już spory. A co u Was?





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        #93
        Odp: Czerwiec 2013

        Ja w pierwszej ciąży nie czułam,że jestem w ciąży dopiero pod koniec 9 mc. teraz jestem wiecznie zmęczona,ociężała i senna. Ma też wpływ na to,że mój mały rozrabiaka nie może nawet minuty usiedzieć w miejscu. wszyscy się dziwią - "jaki on ruchliwy". Ja jednak wolę ,żeby wszędzie latał niż był ospały jak Mama ;] natomiast brzuch mam ogromny! Mała (mam nadziej,że dobrze o NIEJ myślę) wierci się,kręci i kopie oby tak dalej.



        Skomentuj


          #94
          Odp: Czerwiec 2013

          Byłam dziś u lekarza. Mam brać magnez, bo brzuch zaczyna mi się napinać. Poza tym mały jeszcze się nie obrócił, głowa cały czas na górze i zaczynam się martwić, że czeka mnie cesarka Ech jakiegoś doła załapałam po tej wizycie.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            #95
            Odp: Czerwiec 2013

            Ada84 nie martw się,może się jeszcze przekręci.. ! trzymam kciuki! wiadomo,że naturalny poród jest lepszy,ale jeśli nie ma wyjścia to i cesarka ok. ważne,żeby dzidziuś urodził się cały i zdrowy! ja natomiast mam podwyższony cukier i doktórka kazała mi przejść na dietę cukrzyków. Ja natomiast ograniczyłam słodycze które pochłaniałam wieeeelkimi ilościami.



            Skomentuj


              #96
              Odp: Czerwiec 2013

              Dzięki, przespałam się z tym i trochę lepiej się czuję. Wiadomo, że to dla dobra dzidziusia. Jeszcze ma trochę czasu, to może się przekręci.
              To współczuję. Też miałam na początku zagrożenie cukrzycą, ale później mi cukier w cudowny sposób spadł A też ostatnio jem za dużo słodkiego





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                #97
                Odp: Czerwiec 2013

                JA jestem strasznie ociężała, ospała i obolała ... kręgosłup odmawia współpracy i wieczorami boli.... a jeszcze trzy miesiące
                Nasze maleństwa mają chyba jeszcze czas na przekręcanie... synek mojej znajomej przekręcił się w ostatnich dniach przed porodem, poszła rodzić naturalnie, bo był ułożony główką do dołu, a gdy już wszystko się zaczęło i zrobili ostatnie badanie, okazało się że dziecko jest ułożone główką do góry... więc nie martw się jeszcze pewnie kilkakrotnie zmieni swoją pozycję
                JA też mam ostatnio wieeeeelką ochotę na słodkości, a niestety kiepska pogoda jeszcze temu sprzyja...już zaczynam planować jak po porodzie będę spalała zbędne kilogramy i nie mogę się tego doczekać..... nigdy nie byłam jakimś szczypiorkiem, ale z tymi kilogramami czuję się kiepsko i psychicznie i fizycznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Czerwiec 2013

                  ja jak narazie nie przytyłam ani kilograma w ciąży. Pragnę dodać,że po Roberciku sporo przybrałam na wadze i jeszcze nigdy nie wyglądałam tak jak teraz! Po prostu rozmiar-mara orka ;D mam nadzieję,że po ciąży schudnę bo też źle się z tym wszystkim czuje. Jak dla mnei strasznie ciągną się te miesiąće. a jeszcze 3 poza tym,że chodzę śpiąca jak zombi to chyba czuję się ok. Mama nadziję,że uda mi się urodzić naturalnie,bardzo nie chciałąbym CC.a Wy?



                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Czerwiec 2013

                    witajcie.no ją z was będę chyba pierwsza do porodu bo wstępnie ok 2 miesięcy mi zostało hihi . Czas strasznie szybko leci ,nadal pracuje i chce jeszcze do początku maja pracować ,bo póki co dobrze się czuje .owszem mam bóle pleców ,nogi zaczynają się szybciej męczyć ale w domu siedzieć nie chce .a co kg to mam już na wskaźniku 8 kilo i powoli kończymy. Z uzupełnieniem wyprawki

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Witam,

                      też jeszcze w pracy. Termin mam na przełom czerwca i lipca, więc planuje w maju jeszcze pracować.
                      Mi trochę się zmieniła sylwetka teraz przy tej ciaży. Jestem szersza z boku, niż z przodu i mam piłke lekarską. Wieczory są cieżkie, kręgosłup, jakiś ból w pośladku i jeszcze kłucie w żołądku. Też już odliczam - na razie miesiącami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Ja też wolę rodzić naturalnie, dlatego się martwię, ze mały jest główką do góry.
                        Ja mam od początku ciąży jakieś bóle koło kręgosłupa z rawej strony, jakby miednica. Teraz mi się nasiliło. W nocy mam problem, żeby obrócić się z boku na bok no i jak wstanę, to mam problem z chodzeniem.
                        Ja też już odliczam do produ, ale tygodniami Jest mi już ciężko, a poza tym mam już skurcze, więc dodatkowo odliczam, żeby jakoś dotrwać jeszcze 10 tygodni.
                        Jeśli chodzi o wyprawkę, to dopiero w kwietniu zrobię przegląd ubranek, co mam po córce i będę uzupełniać





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Spanie - właśnie.
                          Jest coraz gorzej, tylko na plecach, a jak się odwróce przez przypadek na bok, to dostaje kopa . Najgorzej mi się wdarpać na 4 piętro, już sapie jak idę . Jeszcze trochę i będziemy narzekać, że jesteśmy notorycznie niewyspane

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            tak,tak właśnie ja wysypiam się ile tylko mogę. Mój kochany narzeczony wstaje rano z Robercikiem po 5 a mi dają jeszcze pospać oczywiście o ile mały nie zacznie mi wyrywać włosów albo wspinać się po mnie mój kręgosłup daje mi się we znaki jak synka ponoszę trochę na rękach. Ze spaniem nie mam problemów,gorzej z ułożeniem się do snu



                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              No ja już nie najlepiej sypiam, a jeszcze córcia córcia ostatnio ma problemy ze spaniem i dodatkowo mam pobudki
                              A jak tam Wasze brzuszki? Mój już spory, a do końca jeszcze 3 miesiące





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Brzuszek to ja już mam konkretny w pierwszej ciąży wydaje mi się,że był mniejszy ciekawa jestem jak mój Bercik zareaguje na młodsze rodzeństwo...? czy będzie bardzo zazdrosny? bo jak przyjeżdża bratowa z synkiem i babcia się nim zajmuje to mój maluch się denerwuje. Ciągnie małego za nóżki a babcię za rękę. chociaż może jak maluszek będzie na co dzień to się w końcu przyzwyczai. nie chciałabym bardzo,żeby coś było nie tak



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X