Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Czerwiec 2013

    WItam,

    nasz maluch nie jest zbytnio ruchliwy .
    Nic nie kupowałam, bo nie wiem jaka płeć, a mam dużo rzeczy po córce. Wczoraj jednak się skusiłam w Kaphalu i kupiłam taki śliczny szary, wełniany kombinezon dla chłopca . Był przeceniony, w fajnej cenie (34zł), taki typowo skandynawski. W razie czego założę różową czapeczkę i będzie fajnie .

    Nie mam czasu, aby chodzić na ćwiczenia, ale potrzebuje poćwiczyć w domu, bo bolą mnie i plecy i pośladek. Ćwiczy ktoraś z Was?. Mam piłkę, może na nią znajdę ćwiczenia dla ciężarnych.


    Pozdrawiam

    __
    Koty do adopcji

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Czerwiec 2013

      Mój też szaleje i w dzień i w nocy. Czasem się zastanawiam kiedy śpi. W pierwszej ciąży córka nie była za bardzo ruchliwa i jest spokojna i nieśmiała. A teraz to pewnie małego będzie wszędzie pełno





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        #78
        Odp: Czerwiec 2013

        Też odczuwam bóle i to dość silne kręgosłupa , które promieniują na pupę. Czasami chodzenie sprawia mi ból. Podobno ćwiczenia na piłce są bardzo polecane dla ciężarnych i ćwiczą mięśnie potrzebne przy porodzie

        Skomentuj


          #79
          Odp: Czerwiec 2013

          a juz sie bałam ze tylko mój maluszek taki za ruchliwy jest mały szaleje prawie 24h tylko tak popołudniu robi sobie przerwe i w nocy tak do 6 rano , mam nadzieje ze po porodzie bedzie przesypiał tak cała noc jak teraz

          ja tez zaczełam troszke chodzić juz po sklepach choc ciuszków mam pod dostatkiem po dwóch malcach , ale to taka pokusa isc i kupić cos dla synka !

          a ogólnie jak tam wasze samopoczucie??

          Skomentuj


            #80
            Odp: Czerwiec 2013

            No ja za dużo ubranek nie mam dla chłopca. Ale czekam do kwietnia, wtedy wybiorę ubranka uniwersalne po córce i zobaczę czego mi jeszcze brakuje. Mam jeszcze trochę tych najmniejszych dla chłopca. Ale resztę będę musiała dokupić.
            U mnie już trochę lepeij z mdłościami. Byłam w poniedziałek u lekarza i potwierdził płeć. Także będziemy mieli parkę
            Niestety na razie maluszek jest ułożony pupą w dół, ale ma jeszcze trochę czasu na obrót, więc mam nadzieję, że się obróci.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              #81
              Odp: Czerwiec 2013

              A zmieniły się Wasze upodobania smakowe?

              Ja nie lubię teraz kawy, a byłam jej wierną fanką, przynajmniej 3 filiżanki dziennie. Pewnie tak jak w przypadku pierwszej ciąży, jak przestanę karmić to zacznę pić kawę.
              Nie miałam też nigdy żadnych zachcianek, a teraz uwielbiam kwaśne. Babcia dowozi mi ogórki, bo najbardziej mi smakuje sok z ogórków kiszonych i Sprite gazowany

              Pozdrawiam

              __
              Koty do adopcji

              Skomentuj


                #82
                Odp: Czerwiec 2013

                Mi smaki się nie zmieniły. Ale też piję mniej kawy, bo mnie po niej mdli. Jednak całkowicie z niej nie zrezygnowałam. Zachcianek jakoś specjalnie też nie mam. Wydaje mi się, że jem to co zawsze, chociaż w trochę większych ilościach





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Czerwiec 2013

                  mnie pod koniec 5 tygodnia ciąży /czyli zaraz na samym początku / odrzuciło mnie od kawy, a zawsze ją piłam rano. od tamtego czasu może wypiłam z 5 kaw i to bezkofeinowych. teoretycznie nie pije kawy, zastąpiłam ją herbatka która lepiej mnie wchodzi moje smaki zostały raczej bez zmian oprócz tego ze w ciązy mam większą ochote na słodkie, choc ograniczam moje zachcianki do minimum, ja przed ciążą wogóle nie jadłam słodkiego, może raz na rok na jakiejs imprezce i jem ilościowo raczej tyle samo co przed ciążą, nie mam napędu na duże ilosci jedzienia. wystarczy ze troszkę więcej zjem i mam problem z żołądkiem. także do mleka mój organizm ma wiekszy dystans, także płatki z mlekiem co drugi lub trzeci dzień
                  Last edited by annak27; 22-02-2013, 08:27.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Czerwiec 2013

                    Co do mdłości,miałam je prawie do 5 mc. poprzednia ciąża była prawie idealna. natomiast ta jest zupełnie inna ! Na usg lekarka powiedziała mi,że jest to prawdopodobnie dziewczynka ciesze się strasznie ! jeśli tak to będziemy mieli parkę mała zaczęła nieźle dawać o sobie znać ;] Robercik urodził się 10 dni po terminie,więc myślę ,że i teraz może być podobnie. ciekawe czy pierwszy poród może mieć znaczenie dla drugiego ??



                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Czerwiec 2013

                      Izute gratuluję! U nas też parka i bardzo się cieszę U mnie też druga ciąża inna. W pierwszej do 5 miesiąca cały czas wymiotowałam, a teraz nie, ale za to mdłości do tej pory mnie męczą. W pierwszej ciąży musiałam od połowy leżeć, bo miałam skurcze i pod koniec nawet leżałam w szpitalu na podtrzymaniu. Teraz dziecko jest bardzo ruchliwe i brzuch też mam dużo większy.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Czerwiec 2013

                        A jaka będzie różnica między dzieciaczkami u Was ? Robcio ma obecnie prawie 14 miesięcy więc, gdy urodzę będzie miał 1,5 roku zaczynam miewać skurcze,choć bolą przynajmniej wiem,że to jeszcze nie te które mnie czekają czy Wy też jesteście takie śpiące ? ja mogłabym spać caały dzień! w poprzedniej ciąży przespałam pierwsze 3 miesiące



                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Czerwiec 2013

                          U nas będzie różnica 2 lata i 8 miesięcy, także trochę więcej Ja jestem śpiąca w dzień, a w nocy spać nie mogę. Jakoś mi się wszytsko poprzestawiało.
                          Jeśli masz skurcze bolesne, to nie za dobrze. Powiedz o tym lekarzowi koniecznie. Ja właśnie przez takie skurcze musiałam leżeć i brać leki.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Czerwiec 2013

                            Nie są mocne,tylko czuć,że są no to faktycznie większa różnica. ja w nocy śpię dość dobrze z tym,żeby wstać z łóżka jest po prostu straszne. nie chce mi się okropnie ćwiczycie mięśnie Kegla ? ja staram się o tym nie zapominać



                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Czerwiec 2013

                              Witam,

                              już wiem! Będzie (chyba) chłopak . Moje dziecię tez bardziej ruchliwe, rzadko, ale jak kopnie, to czasami nie wiem o co chodzi. U nas różnica to będzie 5 lat . Trochę się martwię, z jednej strony córka więcej rozumie, a z drugiej mniejsza różnica=większy kontakt?

                              Pozdrawiam

                              __
                              Koty i psy

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Czerwiec 2013

                                Gratulacje Myślę,że 5 lat to ok,bo już więcej rozumie. napewno będą mieli dobry kontakt. między mną a bratem właśnie jest tyle samo lat różnicy i razem się bawiliśmy.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X