Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Czesć dziewczyny ja tak na szybko. U nas w miare ok. Aluś od 2 tygodni chodzi,mówi mama,tata i pa pa nadal karmię go w nocy piersią. Dwa dni po urodzinach mamy szczepienia. Kurcze u Was to były imprezki a jakie menu! aż palce lizać :0 ja w tym roku zrobie tylko tort,kawę i herbatę. Przynajmniej tak mam w planach? A jak Maluszki? Mareczek i Karolinka ??


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Hej

      Izula, no , a już myślałam, że nas zostawiłaś.

      Dobrze, że u was dobrze. Gratuluję mega postępów. A Aluś to już tak samiutki chodzi bez trzymanki?

      Ja jeszcze nie robiłam roczku, robimy za 2 tyg

      Dzisiejsza nocka była koszmarna, spała tylko 2 x po 2h. Rano dostała temperatury 38,5. Teraz odsypia nocke.


      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        O jej biedactwo. Aluś przesypia noce,choc potrafi budzic sie co godz-dwie:-S tak czasami chodzi sam,choc czesciej lapie sie palca. Po podworku znacznie ciezej mu idzie,ale nie dziwne. Robercik zalatwia sie juz na nocnik. Na podworku zdazy mu sie nasiusiac w majteczki. A co do karmienia piersia to chcialabym przestac,ale... Maly nie chce w ogole pic modyfikowanego,a wnocy jednak iles tam je. Poza tym gryzie mnie. Wstyd sie przyznac,ale nadal spi z nami. Robcio spal w swoim lozeczku odkad skonczyl miesiac. No i trzeba by bylo kupic starszemu wieksze lozko. No i strasznie placze,prezy sie i krzyczyjak nie dostanie cycka. Boje sie,zeby potem jakiejs traumy nie dostal. Czy inne dzieci tdz tak ciezko przezywaja odstawianie?


        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Hej

          Izula, Aluś teraz popędzi jak szalony, daj mu kilka dni a będzie dobrze sam śmigać.
          Co do Robercika, to z jego siusianiem w majteczki to norma. Posika się kilka razy i jeszcze do tego kupki dojdą, ale dzięki temu sie nauczy od czego jest nociu.

          A jeśli chcesz oduczyć sie cycowania nocnego to powodzenia. Dziecko traumy nie będzie miało. Aluś jest przyzwyczajony do nocnego jedzenia i nie wie, że już tak nie można, w sensie , że mamusia już nie chce.. Powolutku i się oduczy. Może spróbuj dawać wodę? Będzie ci ciężko oduczyć, ale bądź konsekwentna, kilka nieprzespanych i zryczanych nocek i powinno być dobrze.

          A u nas nocka całkiem dobra. Dzień też w porządku, już się tak nie drapie dzięki syropkom. W ogóle jest pogodniejsza i chętnie sama się bawi. Teraz będzie jej to się goić i znowu wszystko będzie swędzić


          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Izula gatulacje! Ale postępów zrobił Aluś!
            Kornelek ja ostatecznie już nie karmię od miesiąca. Ale przez ostatnie miesiące karmiłam tylko rano, bo Marek mnie gryzł.
            Jeśli chodzi o prace, to ja byłam na wychowawczym i teraz też już przeszłam na wychowawczy. Teoretycznie mogłabym wrócić, ale przeprowadziłam się przed pierwszym porodem i teraz do pracy miałabym ponad 100km, więc tam już nie wrócę.
            Marek jeszcze nie chodzi. Dostałam właśnie od lekarki skierowanie na rehabilitację. Zobaczymy co nam rehabilitantka powie. A szczepienie mamy przełożone na ten tydzień.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Hej

              Ada, trzymam kciuki za rehabilitację. A kiedy idziecie? A Zosia też tak późno zaczęła chodzić?


              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Na razie czekam na telefon. Rehabilitantka zadzwoni jak się miesjce zwolni.
                Zosia zaczęła chodzić jak miała 1,5 roku. A porównując ich Zosia dużo później wszystko robi, więc za bardzo się nie przejmuję. Np. siedzieć zaczęła jak miała 9 miesięcy, a Marek miał 6. No i z Zosią też po roczku chodziłam na rehabilitację.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Aduś, to pewnie nie ma się czym stresować. Macie to w genach. Ale oczywiście idź i sprawdź.

                  Ja dziś nie mam mocy, ciężkie dni nastały, a jeszcze w poniedziałek powrót do pracy , wszystkie flaki mam w gardle.


                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Widzę, że się stresujesz powrotem do pracy. Trzymam kciuki, wszytsko będzie dobrze.
                    Marek zaczął raczkować. Wczoraj nieśmiałe pierwsze kroczki, a dziś już zaczyna maszerować po całym pokoju. Podejrzewam, że do końca tygodnia już będzie śmigał po całym domu.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Ada, gratulacje dla Mareczka. No pięknie. Jeszcze trochę i będzie chodzić.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Mamy do Was prośbę: czy mogłybyście widząc spam/reklamę - zgłaszać to klikając w wykrzyknik na górnej belce postu? W ten sposób pomożecie nam oczyszczać forum z niechcianych treści - mamy nadzieję, że będzie to korzystne dla każdego
                        Dziękujemy z góry!
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Hej

                          No wcięło mi posta

                          A więc tak w skrócie.
                          Siedze jeszcze w domciu, bo Karolinka miała biegunkę i mamy antybiotyk.


                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            Sto lat dla Karolinki i Kornelka! Wszystkiego najlepszego!
                            My byliśmy dziś pokazać się pani rehabilitantce, ale stwierdziła, że na razie nie mamy chodzić. Marek ma doskonalić na razie raczkowanie Mamy się dopiero pokazać we wrześniu.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Hej

                              Dziękujemy

                              Ada, tak myślałam, że tak będzie z Mareczkiem. Fajnie, że nie musicie chodzić na rehab i że jest dobrze


                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Hallo dziewczyny! jesteście ? czy gadacie ze sobą na priv ?? Co u Was słychać? U mnie ok. z Alusiem za pół roku mam iść do chirurga z siusiakiem ;/ Robcia chyba zapiszę na rehabilitację. Ma krzywe nóżki. Pani rehabilitantka która przychodzi do teściowej,stwierdziła,że trzeba małego zapisać...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X