Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Witam wszystkie mamuśki Mogłybyście poradzić kiedy zacząć odzwyczajać synka od karmienia piersią by rozwijał się prawidłowo ? Póki co nadal go tak karmię, ale naczytałam się różnych opinii i nie wiem kogo mam słuchać :/ Poradźcie coś

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Wszystko zależy od sytuacji. Ale karmienie przecież nie wpływa źle na rozwój dziecka. Ja córkę karmiłam 11 miesięcy i mniej więcej tyle planuję karmić synka. Przeważnie jak kobieta wraca do pracy, to przechodzi na mleko modyfikowane. Czasem jest to spowodowane brakiem mleka, albo jak dziecko się nie najada. Także wszystko zależy od Twoich możliwości i chęci. Są kobiety co wogóle nie karmią a są takie co karmią np 3 lata. A innymi się nie przejmuj, rób to co Ci podpowiada serducho Pozdrawiam





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        Coś nam wątek widzę wymiera
        U nas przebiły się pierwsze dwa ząbki. Było dużo płaczu i nieprzespanych nocek, ale już są.
        Last edited by ada84; 02-11-2013, 20:09.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Witajcie!
          Widzę,że dzieciaczki rosną zdrowe,a niektórzy mają już ząbki u nas bez zmian. Szczepionki mamy 20 list więc jeszcze trochę. Mały zaraz kończy 4 mc. Zastanawiam się czy nie zacząć po troszku dawać mu marcheweczki,ziemniaczka... karmię Alusia piersią i jem dosłownie wszystko(ostatnio jadłam bigos). nie ma śladu po kolce, Robcio miał dosłownie kilka razy więc wiem o co chodzi. Zastanawiam się tylko czy to,że nic mu nie jest po niczym, ma związek,że moge mu wcześniej dać jedzenia?? Myślę,że spróbuje



          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Izute ja też już daję Markowi jedzonko i bardzo mu smakuje. Zaczęłam (oczywiście jak skończył 4 miesiące) od samego glutenu. Później marchewka, ale niestety ma uczulenie tak jak Zosia. Ale za to chętnie dynię zajada. Marek bardzo chętnie je nowości i aż się trzęsie na widok łyżeczki





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              witajcie. Pierwsze ząbki . Gratuluję !! My dopiero od 1 listopada jesteśmy na temacie kaszki. Tutaj później podaaje się owwocki i warzywka. Końcem listopada mamy kontrolę i szczepionki

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Jak tu cichutko,nikt nie zaglada... Swieta za pasem. Alusiowi zaczynaja powoli zabki wychodzic. Ostatnio meczyl nas prawie 3 tyg katar;\ oczywiscie starszy Robercik tez byl podziebiony. Nastepne szczepionki mamy pod koniec stycznia, wiec razem zaliczymy bilans dwulatka Robcia. A co u Was dziewczyny? Maluchy zdrowo rosna:-) ??



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Zapomnialam dodac,ze od miesiaca zaczelam wprowadzac warzywka. Alek niezbyt chetnie je je,choc i tak lepiej niz owocki. Moze po prostu za wczesnie i jeszcze nabierze apetytu,albo piers mu jeszcze wystarczy... oby nie byl niejadkiem bo ze starszym nie mam zadnego problemu



                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    My dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Marek waży 7800g i ma 67cm. Pani doktor stwierdziła, że za chwilę kolejne ząbki się pojawią, bo widać już po dziąsłach.
                    U nas obiadki, to już stały punkt dnia. Ostatnio zaczęłam mu wprowadzać kaszki, a owoców nie podaję codziennie. MÓj za to wszystko by jadł i to tyle ile mu dam. A jak już koniec to patrzy z taką minką jakby jeszcze chciał (ale ja muszę pilnować, bo on je do opru, a później wymiotuje). U nas za to Zosia nie bardzo chciała jeść, a Marek bardzo chętnie wszystko wcina





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Witajcie! Może jeszcze w starym roku odwiedzicie nasze forum. Aluś ma ciągle jakieś wysypki. W poniedziałek mam zamiar odwiedzić lekarza. no i na dole pojawiło się widmo ząbków. wygląda jakby na dniach miały się wydostac ;]



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Hi hi chyba tylko ja tu piszę. u Alusia pojawił się pierwszy ząbek miał 5,5 mc dostał też uczulenia,prawdo podobnie na proszek. używałam Loveli,ale w proszku lekarka kazała kupić w płynie,dała maść,kropelki i już w porządku ;]



                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Hej

                          To może i się do was dołączę

                          Nazywam się Edyta, mam synka Kornelka 4,5r, i Karolinkę 6mies ( ur 24.06.13).

                          Izutek, Karolinka też ma już dwa ząbki, wyszły jej na początku 6 miesiąca.
                          Ma skaze białkową, zakończyłam karmienie piersią, od niedzieli jesteśmy na bebilonie pepti.
                          Karolinka je zupki, jabłuszko z marchweką, chrupki kukurydziane ciamka, próbuje siadać, pełza do przodu, w ogóle jest silną dziewczynką. I chyba tak w skrócie to wszystko.
                          Mam nadzieję, że będziemy częściej pisać


                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            Kornelek witaj! Cieszę się, że do nas dołączysz Może wstawisz zdjęcie Karolinki? Wróciłaś już do pracy?
                            Markowi parę dni temu też wyszły kolejne ząbki, także ma już 4 Od jakiś dwóch tygodni też siedzi sam Ale za to jeszcze się nie przemieszcza, bo położony na brzuchu, od razu się przekręca.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Ada, ona jako tako sama nie siada, jedynie jak jest podparta i to trzeba ją pilnować bo leci do przodu.
                              A do pracy wracam w czerwcu, wzięłam roczny macierzyński, z synem wróciłam po 5 miesiącach i nic nie pamiętam z jego wychowywania.
                              U nas też chyba szykują sie kolejne ząbki, bo dzisiaj gryzła wszystko jak szalona , nawet moją koszulkę.
                              Attached Files
                              Last edited by Kornelek01; 07-01-2014, 21:47.


                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Ładna ta Twoja Karolinka
                                Skąd ja znam to gryzienie. Mnie ostatnio ugryzł w brodę Zresztą na wszystko się rzuca, żeby pogryźć
                                Ja na dywanie jeszcze go samego nie zostawiam siedzącego, bo też jak się zmęczy to się kładzie. Ale sadzam go w wózku z zabawkami, to się chwilę pobawi, a jak się zmęczy to ma oparcie





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X