Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Hej, u nas też ostatnio pojawiła się delikatna ciemieniucha, ale wystarczyło posmarowanie oliwką i delikatne wycieranie jej pieluchą tetrową. Dzisiaj ważyłam Basię i na wadze pojawiło się 6600g. Uśmiecha się pięknie i wymaga coraz więcej uwagi. Nie lubi tylko leżeć na brzuszku, leniuszek nie bardzo chce dźwigać główkę, najlepiej jej leżeć na pleckach, no i oczywiście u mamy na rączkach, ale przodem do wszystkich
    Szczepicie może od pneumokoków? Ja wciąż się waham. U nas to szczepienie jest bezpłatne ( normalnie są trzy dawki po 300 zł), bo prezydent miasta wszystkim dzieciom funduje taki gratis. Ale różne opinie o tym szczepieniu słyszałam i nie wiem co robić

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Aliska ja właśnie zastanawiałam sie czy je brać, ale u nas jest płatne. Jakbym miała możliwość bezpłatnego zaszczepienia, to nawet bym się nie zastanawiała. Także weź jak najbardziej.
      Marek też nie lubi leżeć na brzuchu. Za to do wszystkich się pięknie uśmiecha, wystarczy do niego zagadać i już się śmieje Ciekawi mnie ile waży.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        witajcie,przez wakacje nawet nie zagądałam tutaj po wakacjach to tez mało czasu. u nas ok wszytko.Mteuszek coraz silniejszy sie robi. od konca sierpnia zaczelam mieszac mleko moje i modifikowne bo na cycu niedociagal juz do 3 godzin, koncem wrzesnia mamy kolejne szczepienia na 4 miesiac , my bralismy wszystkie szczepinki platne i bezplatne /dwie150e/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Annak fajnie, że jesteś Mi niedługo w końcu podłączą internet, więc też będę częściej zaglądać.
          Jeśli chodzi o jedzenie, to mój głodomorek je co 2 godz. Na razie tylko na piersi, chociaż sporadycznie zdarzy mi sie podać butelkę.
          W czwartek jedziemy na szczepienie. Ciekawa jestem ile waży.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            My już po szczepieniu. Marek bał się pań i bardzo płakał już przed szczepieniem. Waży 6kg i ma 61 cm Teraz odsypia wrażenia.
            A tu mój smyk
            Attached Files
            Last edited by ada84; 12-09-2013, 11:17.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              ada ale masz slicznego synka my kolejne szczepienia w przyszlym tygodniu

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Dziękuję!
                Annak i jak po szczepieniu?
                Robiliście już chrzciny? Ja właśnie mam zaplanowana imprezę na sobotę. Przy okazji robimy też urodziny córki, czyli 2 w 1





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  hej.my crzcilśmy Mateszka w Posce, na cermonii chztu jako jedny na pięc dzeci płakał w niebogłosy, smialimy sie ze diabel nie chcial opuscic małego hehe i mpreza tez byla u ans podwojna bo moj brat tez chzcil swojeo synka takze nasz tato był podówym dzadkiem i mama podwojna babca na imprezei
                  a szczepieniei konsulta z pdatra w ten piątek )

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    hej .Mateusz waży 6910g i mierzy 67,5 cm. Szczepionki przeszedł dobrze choć troszkę płakał .a jutro zaczynamy żłobek

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Mateuszek ładnie przybiera. Pewnie Ci będzie ciężko przez pierwsze dni oddawać Mateuszka do żłobka, ale jakoś dacie radę.
                      My już po chrzcinach. Imprezka się udała, chociaż Marek dużo w domu płakał, bo chyba dla niego za dużo ludzi i za głośno. Ale za to w kościele był grzeczny





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Cześć dziewczyny. U nas wszystko w porządku,chłopcy zdrowi byliśmy dzisiaj z Alusiem na drugich szczepionkach. Waży 6950 g i mierzy 69 cm chyba spory chłopak,choć nie jest grubiutki tylko trochę pulchny. Myslałam,że Robercik jest wysoki,ale w wieku 3 mc był o 8 cm krótszy od Alusia. a jak u Was jak pociechy ? Malutki nadal śpi 2-3 razy na dzień do góra godziny. Za to wieczorem zasypia ok 19-20 i wstaje ok 6-7. Budzi się mniej więcej co dwie godzi,ale gdybym przypilnowała i by się dokładnie najadał(a ja bym nie zasypiała razem z nim) to by rzadziej się budził



                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Izute spory chłopak. Wstaw może zdjęcie A jak Robercik reaguje na braciszka?
                          Marek ostatnio w dzień strasznie marudny. W nocy budzi mi się z krzykiem i obstawiam, że zęby go już męczą.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            hej dziewczyny .sporo mnie tu nie było.widzę że maaluuszki nam zdrowo rosną my od 1 października w zlobku.Mateuszek zaadaptowal się już pierwszego dnia.widzę po nim że mu tam dobrze ,jest też spokojniejszy i sam się dłuższy czas zabawia.ją też początkiem października wróciłam do pracy także teraz dzień za dniem ucieka strasznie szybko. Mateuszek zakładał już katarek i kaszelek ale już jest ok. Pozatym to rośnie zdrowwo .w tamtym tygodniu już pożegnaliśmy się z moim mlekiem .przez powrót do pracy i żłobek z dnia na dzień mleka ubywaalo. A co tam u was ??

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Annak to super, że Mateuszek tak szybko się przyzwyczaił do zmian. A Ty już się oswoiłaś? Pewnie ciężko, szczególnie w pierwszych dniach.
                              My byliśmy w czwartek na szczepieniu. Marek waży 7 kg i ma 65,5cm. Zaczęłam już podawać pierwsze warzywka i bardzo mu smakują, ale niestety Marek ma uczulenie na marchewkę (Zosia też miała) A Wy już dawałyście coś innego maluszkom?





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                hej. My Narazie na mleku jesteśmy.tutaj do końca 5 miesiąca nic się nie daje dopiero od 5 ma się zaczyna dodawać kaszke do mleka potem dopiero warzywka itp. Nadal mnie kosztuje zzostawiac go w zlobku ale widząc jak się cieszy na widok profesorki to się uspakajaam i jadę spokojniejsza do pracy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X