Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    witajcie ostatni tydzien przygoowywalam walizki do polsk i nie mialam czasu na nic ja tez mialam problem z wymiotowaniem jedziena zaraz po cycu, ale pediatra mi doradzil ze jesli maly je np. 30 min, to zebym mu dzielila te 30 min albo na 3 albo na 2 ray, odrywajac go od cyca brac go aby mu sie odbiło i od nowa przystawic go do jedzenia. powiem szczere ze mi to pomaga, bo czesto daje małemu jak juz krzyczy za cykiem. złosci go takie prerywane ale juz nie ulewa mu sie tak duzo jak kiedys. m jutro mamy wizyte i szczepionki, dodam zdjecie jak zapise na komputerze .pozatym to u nas wszystko dobrze, mały dobrze rosnie jak na drozdzach, spokojnieszy jest, unormoało mu sie juz jedzenie praktycznie, takze nie narzekam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Cześć Mamusie Aluś rośnie zdrowo. Choć cały czas wisi na cycu i mało śpi,nie za bardzo bierze smoczek. Zaczęłam powoli przyzwyczajać się do niewyspania i jest już lepiej mam tylko mniej czasu dla Robcia,bo Aluś ciągle je. Nie upilnowałam w czas i zasypia najczęściej przy piersi... Gdyby nie teściowa to bym chyba nie dała rady. Mąż tradycyjnie wraca wieczorem i sam jest zmęczony choć pomaga ile może. Dziewczyny aż wstyd prosić,ale nie mam pojęcia jak wstawić zdj Alusia :P chciałam się pochwalić,ale nie wiem jak to zrobić heh a co u Was ??



      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        wtajcie, Mateusz dwa dni temu mial wiziyte u lekarza , mierzy 63 cm i 5600g wazy, szczepionki przeszedł dobrze, nie goraczkował nada sypia od 6 do 8 godz nocy
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          izue- jak klikasz ODOWIEDZ to ta pokazuje sie cała linia paska narzedzi i jest tam SPINACZ klikasz a niego dodajesz zdjecie z kompa klikasz WYSLIJ czekasz na dole klikasz ZAMKIJ piszesz i tym okienku cos i wysylasz razem ze zdjeciem

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            No wreszcie dodaje zdj Alusia jest dość spokojny,nie płacze. Odetchnęłam trochę bo wczoraj kupiłam odpowiedni smoczek NUK'a i mały daje więcej spokoju moim piersiom. Odpuścił trochę :P tak to cały czas na cycu o dziwo jest on kauczukowy,nie taki jak Robercika. jestem tylko trochę zmartwiona jego pępuszkiem. Jest dość wysoki. Kazali go kłaść na brzuszku i widać poprawę,ale i tak jest dosć wystający ;/ a co tam u Was? jak maluszki ?
            Attached Files



            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Wpadłam do Was na chwilę. Obecnie nie mam internetu, mam nadzieję, że do końca miesiąca już będzie. Udało mi się na chwilę podłączyć, więc od razu do Was zaglądam
              Annak, Izute Piękne dzieciaczki
              Marek miał szczepienie 1 sierpnia. Ważył 5100g Coraz bardziej kumaty ten nasz maluszek Ostatnio zaczyna śmiać się w głos





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Nasza Basia też już po pierwszym szczepieniu (10 sierpnia). Ważyła wtedy 5600 Samo szczepienie zniosła bardzo dzielnie i po też było ok. Z każdym dniem jest coraz fajniejsza.Uśmiecha się do mnie i męża, choć do niego trochę mniej hihihi. w jak Wasze maluchy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Aliska Basieńka śliczna
                    A to mój Mareczek
                    Attached Files





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Piękne maluszki 27 mamy pierwsze szczepienia. Powiedzcie drogie Mamy czy kupujecie szczepionki czy nie? My Robciowi kupowaliśmy i Alusiowi też będziemy. Mój maluszek najchętniej byłby cały czas przy piersi albo na rękach - standard w dzień nie chce prawie spać jeśli, łacznie prześpi 2 godz to dobrze. w nocy kilka krótkich pobudek na zmiane piersi to śpi z 9 godz. mimo wszytsko czy to nie za mało ??



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Ja kupowałam tylko szczepionke 5w1. Niestety drogie są te wszystkie dodatkowe szczepionki i nie za bardzo nas na nie stać, tym bardziej, że są w kilku dawkach.
                        Mój Marek też nie chce spać w dzień. Śpi po 20-30 minut. Za to w nocy na szczęście śpi ładnie. Zosia spała mi tak samo (a właściwie nie spała) więc się nie martwię. Najważniejsze, że śpi w nocy





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Co racja to racja. Lepiej,żeby spał w nocy. Szkoda,że szczepionki-ważna sprawa-są takie drogie... Aluś zaczyna wydawać rozkoszne grrr i usmiecha się przy tym,nareszcie się doczekałam ;]



                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            Byliśmy dzisiaj na szczepionkach. Aluś waży niecałe 5 800 i ma 64 cm. Jak patrzyłam w książeczkę Robercika to on w tym samym czasie ważył 5 200 i miał 60 cm. Chyba malutki jest duży ma straszną ciemieniuchę która przeniosła się na brwi i czoło. Lekarka wypisała specjalną maść na zamówienie. Ma też podejrzane zmiany skórne na szyjce i pod paszkami. Zabrnoiła mi pić krowie mleko i smarować małego oliwką i mam przemywać oczy woda przegotowaną a nie rumiankiem. Robcio nie miał nigdy żadnych problemów ze skórą. Bracia a już się tak różnią. a jak u Was ??



                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              To ładnie Aluś waży Ciekawa jestem ile mój już ma. U nas też jest delikatna ciemieniucha na główce. Na brwiach miał wcześniej, ale sama zeszła. A u nas Zosi jeszcze teraz się czasem pokazuje. Muszę jej kupić seboderm, bo podobno dobry jest na ciemieniuchę. Tylko nie wiem czy nasze małe dzieciaczki też moga go używać.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Sprzedam Niedrogo ubranka niezniszczone po moim dziecku rozmiar 52-74 dla chłopaka głównie długie rękawki, ubranka są zadbane i nieponiszczone oraz wyprane i poprasowane. około 70 ubranek głównie pajace, kaftaniki śpioszki i czapeczki, ubranka kupowałam w sklepie http://www.top-maluszek.pl wiec tam można je też pooglądać, zainteresowanych proszę o kontakt kom.78467321

                                szczegóły: pajace rozmiar 52 4sztuki, śpioszki 56 6 sztuk, kaftaniki po 5 sztuk z każdego rozmiaru, body z każdego po 2sztuki. + czapeczki itp

                                Mam też takie z krótkim rękawkiem http://www.top-maluszek.pl/pl/p/Body...-rozmiar-68/91
                                za całość chce 290zł. całość mogę też wysłać pocztą lub odebrać można osobiście. Ubranka są naprawdę w idealnym stanie całość z pinokiaa

                                Joanna Można też odebrać osobiście u mnie w Pszczynie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X