Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    ada -- u nas czasami tak bywało ze zasypial w nocy przy cycu, a ja z nim ze zmeczenia, gdy sie budzilam to on razem ze mna i od nowa wolal cyca, a smoczka to nadal uczymy ale jest z dnia na dzien coraz lepiej, mielismy intensywne dni nauki, kosztowalo go ssanie, czasami nawet ze zlosci i zalosci zasypial hehe, czasami wola czesto cyca /co godzine-dwie/ ale przetrzymuje go kilka chwil bo wiem ze nie jest glodny tylko chce mu sie ssac cyca, ale juz jest coraz lepiej musze kupic kolejny westaw spioszkow bez rekawkow na lato bo te co mam na 62cm sa za małe hehehe

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      No to ładnie Mateuszek rośnie U nas jedzenie co godz, czasem nawet co pół. Dziś bylismy na wizycie kontrolnej. Marek waży już 3800g. Mój mały głodomor
      Ja też staram się małego czasem przetrzymać i daje mu smoczka, ale nie zawsze to się udaje, bo czasem strasznie się wścieka, że daje mu smoczka a nie pierś
      Annak może zmienisz suwaczek w wolnej chwili, żeby było widać wiek Mateuszka?





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        no wlasnie mam problem z suwaczkiem
        chcialam juz kiedys zmienic ale nie pamietam jak sie to robi :/ jak sie zmienia suwaczki >
        Last edited by annak27; 26-06-2013, 11:42.

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Wchodzisz na stronę z suwaczkami, wybierasz sobie wszystkie ustawienia suwaczkowe i na końcu pojawia się kod na forum. Kopiujesz go i wklejasz w ustawieniach/edytuj podpis. Kod zaczyna się i kończy "url". Przy okazji usuń sobie stary suwaczek. Mam nadzieję, że nie wyjaśniłam zbyt zawile. W razie czego jeszcze pytaj.
            Last edited by ada84; 26-06-2013, 13:19.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Izute i jak po wizycie? Co powiedział lekarz? Jakieś objawy porodowe czy jeszcze maluszek nie chce wyjść?

              A jak u innych dziewczyn Aliska, Sylwia, Olamik, któraś jeszcze urodziła?

              U nas dwie ostatnie nocki były masakryczne. Wczoraj mały wogóle nie spał i jadł co pół godz. Dziś już trochę lepiej, ale jedzenie co 0,5-1godz. Także rewelacji nie ma. W dzień też nie wiele lepiej. Mam nadzieję, że to się zmieni niedługo, bo się wykończę. W dzień nie mogę się za bardzo położyć, bo jest jeszcze Zosia, chociaż i tak jest bardzo wyrozumiała jak na swój wiek.
              Last edited by ada84; 28-06-2013, 13:08.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Byłam wczoraj na wizycie,KTG w porządku,szyjka macicy jeszcze długa. Także maluszkowi nie śpieszy się z wyjściem na świat Coraz ciężej mi z brzuszkiem,często pobolewa,czekam na rozwiązanie Ciesze się,że Wasze maluszki zdrowe,bo to najważniejsze! No właśnie ciekawe co u innych dziewczyn. Może już urodziły tylko nie mają czasu tu zajrzeć... ?



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  dzieki za pomoc z tym suwaczkiem, wiesz troche techniki i sie człowiek gupi hehe. kurcze to nie zaciekawie masz z tym karmieniem, moj jak wolal co godzine to juz sie martwilam ze mleka mi zabraknie, a probowalas po karmieniu dac mu troszke mleka z z formuły?? mi np. dokarmiali butelka w szpitalu i pare razy musialam w domu zapodac butle bo co godzine wolał jesc a wczesniej wisiał na cycu ponad 50 min ssąc. chyba czasami mamy mleko za rzadkie i nasze pociechy sie nie najadaja. my narazie w nocy sie wysypiamy, je i spi dobrze od 2 i pół do 4 godzin, przebudza sie czesciej przez upały. ale zobaczysz ze sie unormuje u ciebie to jedzenie. ja znowu mam jakis problem z piersia a tym razem z sutkiem, od wczoraj mnie boli, swędzi i kłóje. narazie posmarowałam kremem maltan, to moze pomoze, jak nie to we wtorek i tak mam wizyte u lekarza dzieciecego to sie spytam co mi jest,strasznie boli jak mały ssie,tak jak na poczatku jak miałm poranione sutki ehhh boje sie ze to jakis grzyb czy cos...
                  izuta-- trzymam mocno kciuki !widze ze ty tez musisz czekac na swoją kruszyne tak jak ja czekałam

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Izute chyba najgorsze to czekanie. Teraz troche się ochłodziło, to przynajmniej nie będzie aż tak ciężko.
                    Annak czasem też butlę podaję, ale nie chcę za często, bo boję się, że wogóle mleka nie będę miała.
                    Problemy z tym karmieniem i piersiami. Mi parę dni temu zatkał się kanalik w piersi i bolało jak diabli. A kłucie ja czuję ale w piersi jak mały całą opróżni i ciągnie dalej. Jeśli chodzi o Twój ból, to nie mam pojęcia co to może być. Najlepiej tak jak piszesz spytać lekarza.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Hej
                      po długich wyczekiwaniach mam już moją Basieńkę w ubiegłą środę położyłam się do szpitala, bo byłam dwa dni po terminie. Od czwartku zaczęli próby wygonienia małej na świat, najpierw cewnik foleya jeden dzień, później w piątek pompę z oksytocyną, no i ostatecznie w sobotę przebili mi pęcherz płodowy i podali kolejną pompę z oksytocyną. No i po 4 intensywnych godzinach, kiedy to cały czas miałam skurcze co minutę i nieustające bóle krzyżowe na świat przyszła Barbarka. Na szczęście przy porodzie był mój mąż, który niesamowicie mi pomógł, pomagał na piłce i przy parciach, a także masował kręgosłup gdy bolał. Dzisiaj moja córcia skończyła tydzień, ale dopiero od wczoraj jesteśmy w domku, bo mała miała żółtaczkę i się wygrzewałyśmy pod lampami. Na razie jest małym grzecznym aniołkiem i w dzień i w nocy. Mam nadzieję że tak będzie dalej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Aliska gratuluję, ale śliczna! Dużo zdrówka dla Ciebie i Basieńki! A ile ważyła i jaki wzrost?





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            3700 i 55 cm. kawał kobitki

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              ada--- wiec ból przeszedł po zaaplikowaniu kremu maltan, staram sie tez czesto wyciskac troszke mleka jak juz czuje ze cyce mam pełne.takze ulzyło mi ze to nie cos gorszego ja zakupiłam tez laktator i czasami wyciskam moje mleko. mowia ze miedzy dawaniem piersi a laktatorem mozna miec wiecej mleka ale od kilku dni go nie uzywam bo z tego goraca mały w ciagu dnia czasami wola co 2 godzinki jesc takze spokojnie oproznia mi piersi z mleka
                              aliska--- gratuluje!!!!! córcia prześliczna!!! długa sie urodziła, zostanie modelka aby cały czas była tak spokojniutka jak piszesz!! gratulacje i duzo zdrówka dla was!!
                              mam jutro mija miesiac, nawet niewiem kiedy ten czas zleciał!!

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                jestesmy po wizycie Mateusz waży 4920g i mierzy 58 cm kawał misia opzatym to wszystko w porzątku, jest zdrowy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X