Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    Annak teraz to już właściwie czekamy na informacje od Ciebie, że już urodziłaś
    Aliska to ładnie malutka waży.
    Ja wczoraj wyprałam wózek, fotelik i inne akcesoria. Jeszcze w przyszłym tygodniu wybieram się na ostatnie drobne zakupy i koniec przygotowań.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      heja. ja nadal z brzusiem chodze hihi byłam dzis na wizycie u położnej na taką kontrolną wizyte i mały jest ułożony głowką w dół i jak szaleje to tylko zmienia boki z prawego na lewy .nadal bardzo aktywny jest. coraz gorzej mi sie śpi, cierpną mi ręce, nogi i biodra w nocy , musze czesto zmieniac boki i wyciągac nogi , miewam straszne bóle w dole brzucha /mały sie stara rozciągnąć i pcha główką do dołu/ coraz czestsze i wyczówalne skurcze, w ciągu dnia puchną mi dłonie i stopy. chodze na długie spacery , czasami pare razy w ciągu dnia po godzince lub dwie. i zauważyłam ze znowu zaczynają mnie piersi boleć :/ i chyba nabrzmiały troszke a są już strasznie wielkie prawie 3 numery do przodu poszło !! dziś na poprawe humoru dokupiłam kilka par spodenek dla małego hihi schowałam aby mąż nie widział hihi

      aliska--- napewno bedzie dobrze ponad 3 kilo! aby zdrowa była i szybko sie urodziła

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        Annak mężwie i tak nie wiedzą co nasze dzieciaczki mają w szafie, więc nawet nie zauważą, że coś nowego się dokupiło
        Mi tak od tygodnia też puchną dłonie i stopy, śpię niestety coraz gorzej Wczoraj wieczorem miałam takie skurcze, że myślałam, że na porodówkę już trafię. Na szczęście przeszły. Chciałabym jeszcze wytrzymać z 2 tygodnia, a min tydzień.
        A co u reszty? Jak się czujecie?





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          ada-- ja raz miałam skurcze ze aż chodzic nie mogłam , pojechalismy na pogotowie ale były to skurcze mięśni, było to w 26 tygodniu . uważaj na siebie, dobrze by było jakbys wytrzymała jeszcze z tydzien czy dwa.
          ja dzis od rana sie dziwnie czuje i mały sie mniej rusza, także zobaczymy czy to moje * widzi mi sie * czy zbliża sie poród

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Witam,

            wiem, z doświadczenia, że to ciężko się doczekać, ale im dziecko się urodzi bliżej wyznaczonego terminu, tym będzie lepiej rozwinięte i mniejsze szanse, na jakieś problemy z kolką, z brzuszkiem. Po prostu jelitka, brzuszek i reszta musza jak najlepiej się rozwinąć.
            Pamiętam też, iż przez pierwsze 2 tygodnie jest super, dziecko je i śpi. Dopiero po tym okresie się okazuje, czy nie będzie problemów z brzuszkiem, czy wypróżnianiem. To taki okres inkubacji.
            Mi się termin przesuwa, gdy na USG lekarz go mierzy, ale też wiemy, kiedy został poczęty, także zobaczymy, czy się uda w terminie .

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Właśnie dlatego chciałabym wytrzymać jeszcze z 2 tygodnie. Wiadomo, że dziecko lepiej rozwinięte i mniej problemów ze zdrowiem. Mam nadzieję, że jakoś dotrwam
              Annak trzymam kciuki. Ale pilnuj czy mały się rusza, a jak Cię cos zaniepokoi, to lepiej jedź do szpitala niech sprawdzą. Lepiej dmuchać na zimne.
              Olamik ja mam wyznaczony termin z ostatniej miesiączki i przez to mam stały. Ale też wiem kiedy mały został poczęty





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Annak27 czekamy na wieści

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  witajcie ! my z Mateuszkiem nadal razem hihi jego ruchy są mniejsze ale nadal szaleje, aj ciekawa jestem kiedy bedzie chciał wyjść hihi w przyszłym tygodniu 24 bedzie 40 tygodni... mam nadzieje ze nie zechce dłużej siedzieć ! tyle czekać mi sie nie chce!! codziennie staram sie przynajmniej spacerować godzinke moze tymi spacerami go choc troszki skłonie do wyjscia u nas od paru dni jest chłodniej i to wielka ugla dla mnie , bo ani nogi ani ręce mi nie puchną!
                  a wy jak tam?? juz przygotowane ??

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Annak ja też już myślałam, że już urodziłaś
                    U nas robi się coraz cieplej, a ja coraz bardziej puchnę
                    Dziś jadę właśnie na ostatnie zakupy i jestem gotowa. Torba do szpitala też już spakowana. Ech z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej jestem przerażona.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Witam dziewczyny!!!
                      Weszłam do Was na wątek, bo chciałam sie spytac czy któraś nie byłaby zainteresowana niania elektroniczna z monitorem oddechu.
                      Przesyłam link http://www.angelcare.pl/ac401-opis.htm zebyscie mogły zobaczyc o czym mowie.
                      Jesli ktoras byłaby zainteresowana to wystawie na allegro, zebyście miały pewnosc ze wysyłam dobry towar.
                      Ja używałam tej niani i nie miałam żadnych problemow z nauczeniem synka spac samodzielnie. Z perspektywy czasu wiem ze udało mi sie to dzieki tej niani. Syn ma teraz prawie trzy lata i spi sam :-).
                      Jak był wiekszy to czesto bawił sie w kojcu, a ja go np. gotujac obiad słyszałam i byłam spokojna bo wiedziałam ze nic mu sie nie dzieje.
                      Ta niania to cudowny wynalazek.
                      Piszcie na priv jesli ktoras bedzie miała dodatkowe pytania.
                      Pozdrawiam i zycze zeby Was dolegliwosci ciazowe ominely i szczesliwego rozwiazania. Alicja

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Witajcie! Miałam dziś USG. Wszystko w porządku. Waga 2.400,ułożony główką do dołu,tylko... chłopiec:P Byłam trochę w szoku,ale ważne,że zdrowy;]



                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Izute90 a to niespodzianka A cały czas Ci mówili, że będzie dziewczynka czy lekarze nie byli pewni? Część rzeczy pewnie masz typowo dla dziewczynki już kupione.
                          U mnie w pracy była dziewczyna co mówili jej przez całą ciążę i to kilku lekarzy, że na pewno chłopiec, a urodziła się dziewczynka Także jak widać nigdy nie ma 100% pewności.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            a to ci niespodzianka !!!!! ale bywa !!! i mnie za każdym usg potwierdzali chłopca .mam nadzieję że będzie to chłopiec hihi. ale ważne aby zdrowe. się urodziło

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              U mnie w pierwszej ciąży lekarka podawała na zmianę, raz chłopiec, raz dziewczynka, więc się nie nastawiałam na konkretną płeć. Ale teraz dwóch lekarzy było pewnych, że chłopiec a i sama widziałam, więc właściwie nastawieni jesteśmy na chłopca. Już się śmiałam ostatnio, że dziecko zrobi nam psikusa i się okaże dziewczynką
                              Annak a Ty jak się czujesz?





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Nie na poprzednim usg,mówiła,że wydaje jej się może jeszcze i wyjdzie psikus przywiozłam od siostry ciuszków dziewczęcych,najwyżej poczekają jeszcze z kilka dobrych lat teraz muszę się brać za przyszykowanie ubranek po Robciu... a jak Wy się czujecie ?? Ja w te upały umieram...;/



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X