Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Hej ja znów zabiegana.

    Jeżdżę z Marcelkiem na masaże. Ma spłaszczona główke z jednej strony i przykurcz. Lekarz chciał nam dać skierowanie na rehabilitację ale u nas czeka się 3- 4 miesiące więc wydaje m się że to się mija z celem i jeżdżę prywatnie. Jeżdziłam trochę do takiej babki u nas ale ona jest samoukiem i kazała prze 3 miesiące przyjeżdzać codziennie, każda wizyta płatna po 20 zł. Koleżanka dała mi numer do rehabilitantki po studiach z prawie 30 letnim doświadczeniem i do niej jeźdimy. Już widze efekty bo mały coraz częściej zapypia z główką na wprost lub na tem drugi bok

    Co do Julki to sama nie wiem strasznie wszystko wymusza i kłamie. Zauważyłam że jak ma spokojniejszy dzień to i noc jest dobra a gdy na dniu szaleje to w nocy właśnie takie różne numery Ostatnio była z moją mamą i schodziłaz rowerka upadła głowąo asfalt i wbił jej się kamień. Ja nie wiem jakonato robi, że ciągle jej się coś dzieje. Oczywiści pogotowie, prześwietleni itp. Na szczęście nic poważnego się nie stało bo kamień był płaski. Gdyby był jakiś ostry to mogłoby być nieciekawie.

    Agnieszko bardzo dobrze że sobie odpoczełaś. I jeszcze lepiej że malutka już tak długo przesypia i dzieci na piersi to chyba rzadkość w takim wieku Twoja teściowa to ma takie podejście jak mój ojciec. Dziecku na wszystko pozwala i później się dziwi że narzekam że ona taka niegrzeczna. Ale jak dziecko dostaje co chce to wiem że jest grzeczna ale przecięż nie można na wszystko pozwolić. U nas jeśli Marcelek nie robi kupki dłużej niż jakieś 30 h to mu daję czopek bo bardzo się pręży wtedy, na szczęście to rzadkość.

    Kruszyna Super że małemu pomógł zabieg, może trochę odpocznioe od tych chorób i antybiotyków. Co do m to może faktycznie o ta pracę chodzi? Może czuje ze nie spełnia się jako głowa rodziny? Musi być jakiś powód tego jego zachowania. Może z nim na spokojnie porozmawiaj? A Iga faktycznie kruszynka. Marcelek zaczynał od rozmiaru 62. Teraz waży 7,5 kg.

    BGKM ja też Wam zazdroszczę tego mieszkania, my niby stawiamy ten dom ale wiecie stawiać a mieszkać to różnica. No i mamy małe szanse na kredyt bo wiadomo jedna osoba pracuje a 4 są na utrzymaniu. Bo mój dochód niestety do niczego się nie wlicza

    Idę zaraz biegać a później ćwiczyć to postaram się jeszcze dziś zdjęcia dodać








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Chrzciny, urodziny Julki i nowe dzieciaczków

      Teraz Wy dodajcie, zobaczymy jak się nasze skarby zmieniają
      Attached Files








      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Monika jakbym nie widziała suwaczka to bym pomyślała, że Marcelek ma ze 7 miesięcy. Kawał chłopa



        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          Witam przy kawce

          Jak dam rade to od rodzicow wam wstawie zdjecia a juz w nastepnym miesiacu zakladamy internet jupi!!!!

          MONIA tak spojrzalam na ksiazeczke to Cypu jak mial 5 miesiecy to wazyl 7,5kg , ake on sie makutki urodzil bo niecale 3 kg, wiec Marcekek wcale nie jest taki ciezki hi hi ake dlugi to on jest. To ta moja poczwarka taka drobniutka tylko
          Wspolczuje tych rehabilitacji ale super ze sa juz efekty, a co do Julki to chyba taki wiek cypu nie mial rodxenstwa a tez tak sie zachowywal a z snem w nocy tez bylo koszmarnie....

          Zdjecia sliczne! Tworzycie piekna rodzinke

          Wczoraj em wziol mlodego na ulczki i uczyli sie jezdzic na dwoch kolkach , nawet mu fajnie szlo, ale dzisiaj em zapowiedzial ze pewnie dlugo w pracy bedzie...ja jutro mam szczepienie Igi a w sobote mamy urodziny Cypa....

          AGNIESZKA mala ma syrop Ferrum Lek, cyprianowi zamawialam nalewke z pokrzywy ale ona jest chyba za mala i pewnie juz nie maja jej bo to wcxesna wiosna sie kupuje. Fajnie ze Mala dala ci pospac i moglas odpoczac.

          BGKM to tym.bardziej zycze owocnych poszukiwan!!! No to fajnire z tymi ubrankami hi hi





          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            hej hej
            Monika śliczne masz dzieciaczki , dobrze że są efekty ćwiczeń i dobrze że zdecydowałaś się jednak na rehabilitantkę. W tych sprawach pani która jest samoukiem bym nie zaufała. Co do terminu w ośrodku to masakra jakaś przecież u takiego dziecka liczy się każdy tydzień.... a ja myślałam że u nas jest długo a my miesiąc czekaliśmy z chłopcami
            Agata ja 2 sierpnia ide na szczepienie i juz się bopję po ostatniej scenie jaką zrobiła......
            BGKM zazdroszczę wizyt koleżanek moje jeszcze małej nie widziały bo się rozjechały po świecie wszystki jedna przyjaciółka najpbliższa 26 przyjeżdża dopiero a druga z naszej trójki mieszka w mieście obok ale..... sama stara się od kilku lat o dziecko i niby wyniki mają dobre ale nie wychodzi i przez to ograniczyła z nami kontakty do minimum, bo na dzieci reaguje coraz gorzej. I niestety nie da się z tym nic zrobić bo nie chce w ogóle o tym mówić. Niby wszystko ok ale małej jeszcze nie widziała i nie wiem czy w ogóle przyjadą bo cały czas wymyśla jakieś wymówki. Smutne to zwłaszcza że jest cghrzestną młodszej córki tej drugiej mojej przyjaciólki i jak tamta przyjeżdża to nawet małej nie przytuli......
            Co do ubranek to moja nosi teraz rozmiar 68 ale jest już na styk więc za jakiś tydzień góra dwa przebieramy się w 74.
            zaraz biorę się za obiad bo wymyśliłam sobie dzisiaj makaron rurki faszerowany mięskiem.
            i muszę się pochwalić: WKOŃCU ZAMÓWILIŚMY ZMYWARKĘ!!!!!!!!!!!! powinna być w piątek!
            i jeszcze do kompletu żelazko sobie wzięłam bo moje już stare i nie bardzo daje radę a ja ciągle prasuję..

            a dzisiaj mieliśmy iść z pAWŁEM NA POBRANIE KRWI BO PRZY BILANSIE 4 LATKA DOK STWIERDZIŁA ŻE WYPADAŁO BY ZROBIĆ MU TEŻ BADANIA. NO I MÓJ SYNUŚ CWANY SPECJALNIE RANO SIĘ WYSIKAŁ DO KIBELKA ŻEBY NIE IŚĆ......
            a to moja trójca cała:
            Attached Files
            Last edited by bagnes; 16-07-2013, 13:15.


            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Hm i znów pustki? Dziewczyny znajdźcie choć chwilkę dla nas.

              ulcia Nie tylko Ty tak myślisz każdy kto go widzi uważa że ma jakieś 6- 7 miesięcy Tylko noszenie go jest ciężkie i kręgosłup szybko daje o sobie znać.

              kruszyna Julka miała 7 miesięcy i ważyła 7,100 ale ona trochę chorowała i słabo mi przybierała

              Agnieszka Efekty są spore a co najlepsze byliśmy już kilka razy i póki co nic nie płaciliśmy! Pani powiedziała że później będziemy płacić ale jak narazie to zdrowie dziecka jest najważniejsze, a kolejki do niej takie że jeżdzę albo na 8 albo na 16.30 bo resztę godzin ma zajętych i tylko 3 razy w tygodniu

              A zmywarki strasznie zazdroszczę, ale nie moge sobie teraz na nią pozwolić. Mąż mi obiecał że jak się będziemy wprowadzać to mi kupi zmywarkę bo chcę kuchnię mieć w zabudowie więc później będzie kiepsko wyglądać jak się kupi osobno. Twoje dzieciaczki też śliczne

              Mój synek jakoś nie specjalnie chce jeść zupki niby to dopiero 3 dzień ale martwię się że nie będzie wogóle chciał jeść. Za to soczki pije chętnie. Wczoraj kupiłam sokowirówkę bo dzieci dostały pieniądze od pra babci więc stwierdziłam że to będzie dobra inwestycja i biorąc pod uwagę ceny soczków z gerbera lub hippa to bardzo szybko się taki zakup zwraca.

              Kruszyna ja powystawiałam ubranka na allegro ale jeszcze nie wszystkie bo mam ich bardzo dużo bo po Julce wszystkie trzymałam na wszelki wypadek gdyby była dziewczynka a nie Marcelek . A teraz musze się wszystkiego pozbyć choć niektórych rzeczy to aż mi szkoda bo są jak nowe a muszę je za grosze sprzedać ale trudno lepsze to niż mają leżeć...

              Lecę, pisać!!!

              Pamka a co u Ciebie? Jak Zosia?








              Skomentuj

              •    
                   

                Odp: marzec 2013

                hej hej witam przy kawce
                chłopcy pojechali z babcią autobusem (to wielka frajda dla nich) do jej siostry a m poszedł na zakupy, Olga jeszcze śpi więc mam chwilkę dla siebie.
                My intensywnie kończymy urlop m w środę byliśmy w Rudach na przejażdżce kolejką wąskotorową, chłopcy mieliniezła zabawę. Chcieliśmy zabrać moją bratanicę ale mój brat jest niepoważny i się niezgodził bo się bał że nie damy sobie rady........ masakra ona ma 6 lat ......
                wczoraj byli z dziadkami i kuzynem w ochabach mają tam park dinoraurów, i szwagier nie bał się 4 latka puścić, zła jestem na mojego brata bo sami nigdzie nie jeżdżą bo on twierdzi że kasy brak ale na gry komputerowe to mu zawsze starczy. Bratowa już coraz bardziej złą na nigo jest....
                Zmywarka przyszła wczoraj chociaż zaznaczałam że ma być w piątek kurier ściemniał że niby on tego nie wniesie bo nie mają obowiązku a na liście przewozowym wyraźnie napisane że dostawa w piątek. Więc mówię mu że w tej sytuacji to chyba jakoś razem to wniesiemy, no i oczywiście zgodził się na szczęście jest wind.
                Monika to już dajesz Marcelkowi zupki? ja myślę że jeszcze ma czas na zasmakowanie ma dopiero 4 miesiące przecież, więc nie martw się na zapas. ale soczków to mu za dużo nie dawaj bo te są słodkie a jak Ci w słodkim zasmakuje na początek to zupek na pewno nie tknie.
                co do sokowirówki to nie tylko taniej ale i zdrowiej bo nawet te dla dzieci przeznaczone nie są tak zdrowe jak świeże.
                Moi niestety nie chcą pić takich ale mam nadzieję że Oleńka sie nauczy i może przy niej wypiją.
                A gdzie się reszta podziewa? Agatko co u was
                Pamka jak Zosia i Antek
                BGKM a ty gdzie się ukrywasz?
                A ja wczoraj miałam lekki atak migreny, niby nie było tak źle ale jak mała zaczęła płakać to myślałam że oszaleję. coś mi sie to nie podoba bo miewałam ataki bardzo żadko, raz w roku zazwyczaj a teraz po porodzie juz trzeci raz......
                Last edited by bagnes; 19-07-2013, 09:07.


                Skomentuj


                  Odp: marzec 2013

                  Agnieszka Mały jest karmiony sztucznie więc według schematu żywienia nowe dania sa wprowadzane od piatego miesiąca czyli po skończonym czwartym. Jak byłam w zeszxły czwartek po recepte to pediatra powiedziała że już mogę dawać. Soków mu dużo nie daję a i tak je wodą rozcieńczam właśnie po to aby sie nie przyzwyczaił. Jeśli chodzi o tą migrenę to może powinnaś się wybrać do lekarza? Najlepeij od razu do neurologa. Lepiej sprawdzać takie rzeczy.

                  Dziewczyny gdzie wy jesteście?

                  Pamka, Kruszyna, BGKM???????

                  Nichol, Gagaj, Ewelinek, Majeczka?


                  I Doroti????








                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    Hej kochane, ja jakos weny nie mam do pisania z em raz,tak raz siak i objoje bardzo jestesmy zmeczeni nie mamy kiedy odespac i odpoczac....

                    Dzisiaj na 15 mamy impreze,urodzinowa niby bedzie malo osob ale modle sie zeby jak najszybciej sie skonczyla , pogody nie ma tak to bysmy na plac zabaw poszli troche, moze nie bedzie padac- trzymajcie kciuki cypu dostal juz od babci prezent duzy namiot cars , ciagle go gdzies przenosi ha ha od nas nic nie dostanie , ostatnio strasznie duzo dostal zabawek i wszystko lezy , a bedzie jego kolega i kuzyn i kuzynka a w tyg chrzestna ma wpasc wiec starczy.

                    Iha dalej srednio je a w nocy bardzo malutko tak jak by jej sie pic tylko chcialoi cos kiepskawo spi, niech juz jej te zeby wyjda bo oszaleje... bierze to zelazo ale zielone kupki ze sluzem robi po nim, w srode mamy szczepienie a za dwa tyg na pobranie krwi a w piniedzialwk musze oodzwobic po zakwglych lekarzach....
                    A do tego kupujemy spacerowke bo em spioro zarobi ale nie mam pojecia jaka staneko na z duzymi kolami ta co mi sie podoba to qz 600zl polskiej firmy BEXA ale szkoda mi tyle pieniedzy za wozek, i ta co wam wklejalam kiedys BABY DESIGNE na alk znalazlam za 440zl..

                    AGNIESIU zazdraszczam zmywary z ta córa twohego brata to przegiecie, kto jak kto ale ty mialabys nie dac sobie rady ???! Smieszne.zazdroszcze takich wypadow my nigdzie nie jezdzimy:/ alwme w sierpniu na weekend wpada do nas moja kolezanka z pobad rocznym synkiem, fajnie bedzie juz sie nie moge doczekac . Co do zachowania to
                    a cypa nic nie dziala koszmar jakis:/ chwilami jest okropny najgozej to jego pyskowanie...

                    Pochwale sie ze moj syn w czwartek w koncu odwazyl sie isc do fryzjera , mamusia dumna ake maszynka nie dal sie sciac plakal hi hi

                    MONIA ja tez juz w,sierpniu zaczynam malej wprowadzac inne jedzonko niz mleczko, a powiedz mi alergolog nie widzi przeciwskazan z racji alergi??? Bo nie wiem jak to u nas bedzie://

                    Lece sprzatac i tort konczyc buziaczki:*

                    Pamke widzialam na fb wiec zyje hi hi





                    Skomentuj

                    •    
                         

                      Odp: marzec 2013

                      hej hej
                      ja dzisiaj mam dzień z żelazkiem..... nowe jeszcze nie przyszło ale nie będę czekać bo wtedy się nie wygrzebię z tej sterty prasowania.
                      Monika w sumie masz rację z tym rozszerzaniem diety ale ja mam nieco zaburzony obraz tego po chłopcach im ze względu na wcześniactwo mogłam rozszerzać dietę dopiero jak mieli ponad 6 miesięcy (znaczy 7 leciał już) i to bardzo ostrożnie.
                      a właśnie też ciekawa jestem a co na to alergolog? musisz pewnie uważać przy tym rozszerzaniu diety
                      Agatko gratuluję Wizyty u fryzjera! moi w sumie od dawna chodzą i się nie boją ale maszynką obciąć sie nie dają, a szkoda bo mam w domu m sam się obcina z moją pomocą wiec bym zaoszczędziła trochę no ale trudno pewnie w końcu sie kiedyś przekonają.
                      co do wyjazdów to m przerobił auto na gaz więc nie jest tak źle z kosztami a on strasznie przeżywa to że jego ojciec nie spędzał z nimi czasu w ogóle i postanowił sobie że on sam będzie lepszym ojcem i będzie z dziećmi dużo czasu spędzał. A w sumie to u nas w okolicy jest dużo takich atrakcji niedaleko bo tu jest bardzo duże zagęszczenie miast.więc często gdzieś jeździmy.
                      co do kupki to moja robi co 5-6 dni masakra lekarka kazała mi więcej pić i jeść śliwki ale ja piję już bardzo dużo i dodatkowo przed karmieniem dwie szklanki wody i jem te śliwki i nic...... dostała dzisiaj "dhuplaka" może to pomoże. wzdęć niby nie ma baczki są i to częste, brzuszek mięki więc ja juz sama nie wiem....
                      fajnie że Pamka żyje fajnie j będzie jak sie jeszcze odezwie
                      Last edited by bagnes; 20-07-2013, 12:13.


                      Skomentuj


                        Odp: marzec 2013

                        i jedno zdjecie jak cypu dwa latka miał
                        Attached Files





                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Kochane co to za pustki???

                          U nas,upały sloneczko grzac ma do niedzieli, ciesze sie bo jak slonca nie ma to mam bardzo podly nastroj ale wszystko mnie swedzi od niego... jutro idziemy na szczepienie juz sie boje:/
                          Im dziecko wieksze tym wiwcej placzu i jeszcze ta morfologia nas czeka

                          AGNIESZKO u nas tez,tak bylo , poki cypu maly byl to wszedzie chodzikismy razem a teraz ciagle zmeczenie przykro mi bo tylko na gadaniu sie konczy... ale jaks musze zrozumiec jego zmeczenie, mielismy dwa ciche dni , bylo mi bardzo przykro ake wczoraj wieczorem przeprosil za wszystko- to cud bo nigdy tego nie robil, ale ja wiem ze przyjdzie cypu cos nawywija albo bedzie niegrzeczny i znowu bedzie klotnia ...ech mam juz,szczerze dosc

                          Wczoraj moj syneczek poszedl spac do babci i musialam o 22 isc po niego ha ha to juz ktorys raz w drodze powrotnej obejrzelismy gwiazdy, mega duzy ksiezyc, nietoperze i posluchalismy swierszczy w niedziele mlody byl z moja mlodsza,siostra na basenie , dobrze ze czepek mamy to moze sie kompac,
                          Iga jest boska i jak nic bedzie siedziec niedlugo , juz,sie podnosi do 1/3 razem z pleckami, bardzo silna jest mama mowi ze ja siedzialam jak 4 miesiqce mialam a chodzilam na 8 miesiecy, az od lekaza mama ochrzan dostala ze mi na to pozwala ha ha





                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            włąsnie kupiłam spaceróweczkę x landera

                            http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62





                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X