Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    BGKM i jak po zapisie? wiele ci już nie zostało przeleci nawet się nie zorientujesz kiedy
    a ja leżę i czekam na zapisie złapał mnie silny skurcz ale więcej się nie powtórzył mam rozwarcie na 1,5 cm szyjka krótka ale jeszcze trzyma
    tylko żyły mam do d..y ale to wcześniej wiedziałam przy wbijaniu welfromu jedna pękła do drugiej się dało ale boli


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Hej ja wpadłam Wam powiedzieć że BGKM urodziła dzisiaj o 15.10 maluszek waży 3200, poród był szybki ale miała bóle z krzyża. Jednak dała radę i teraz czeka na maluszka bo zabrali go na obserwacje bo Aleksander zachłysnął sie wodami płodowymi. Dostał 8 punktów. Na pewno niedługo Go jej przywiozą. Pozdrawiam te które jeszcze czekaja na swoje maluszki i te które już je tulą a i przy okazji Pamka zaglądaj do nas na forum kochana nie opuszczaj nas. buziaki dla Zosi
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        GRATULACJE BGKM!
        a nie mówiłam że będę ostatnia
        haha


        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          BGKM gratulacje!!! I Olus jest juz z nami

          BAGNES trzymam kciuki, daj znac jak dojdziesz do siebie po cc.





          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Hej dziewczynki urodzilam. Olus jest bossskiii jak tylko wrocimy do domku to dan znac jak bylo.....
            Bagnes daj znac czy juz po cc?




            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              BGKM GRATULUJĘ!!! Daj znać co i jak :

              Bagnes jak u Ciebie? Daj znać koniecznie








              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                hej cc było rano teraz dochodzę do siebie
                Olga wcale nie taka duża 3700 56 cm zdjęcia wrzucę jak wrócimy do domu
                ale dobrze że było cięcie bo okazało się że w bytomiu zszyli mnie norm nićmi więc najpierw musieli mi stare szwy wyszarpać no i miałam bardzo dużo zrostów które usuneli oczywiście


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  BAGNES gratulacje to juz wszystkie jestesmy rozpakowane najwazniejsze ze zrobili z wszystkim pozadek i teraz juz tylko ciesz sie mala i dochodz do siebie





                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    hej

                    BGKM
                    GRATULCJE!!! Wszystkiego dobrego dla Olusia duzo zdrówka a dla mamy szybkiego powrotu do formy. :* Buziaki

                    Bagnes
                    GRATULCJE!!! Wszystkiego dobrego dla Olgi duuużo zdrówka a dla Ciebie szybkiego powrotu do formy. :* Buziaki
                    Dobrze, że zrobili ta cesarke teraz będziesz miała wszystko dobrze pozszywane

                    Super dzieciaczki się nam posypały jedno za drugim
                    Ja z Zosią byłam w środę na kontroli. Bilirubina wysoka bo ponad 7 powinno być mniej niż 1. Morfologia raczej w porządku.
                    Ale według pani dr Zosia przybyła 490g (pomyliła się, przybyła 510) i dostaliśmy skierowanie do szpitala mój M sie sprzeciwił (opowiadałam mu o Kacperku i zapaleniu płuc) i dostalismy skierowanie do Poradni patologi Noworodka. Spędzilismy tam wczoraj cały dzień. Zosia miała badania krwi, usg głowy została zmierzona dokładnie i zwarzona Pani dr ja zbadała i malutka przybyła niecałe 600 g (dopaśliśmy ją ) i Pani dr co do wagi nie ma zastrzeżeń to jest 50 centyl. Mierzy 54 cm (źle ją zmierzyli w szpitalu wiedziałam że nie ma 56 cm.). No i żółtaczka spada wczoraj było 6. Będę jej dawała do picia wodę z glukozą. A waży 4100 g. USG główki wyszło w porzadku. Dostalismy recepte na kwas foliowy. i kontrole mamy za 1,5 miesiąca. Ulzyło mi bardzo. Mam nie jeść tak dużo mleka. Co drugi dzień najlepiej, bo gazy i ta delikatna skórka Zosi to może być reakcja na mleko zwłaszcza że Antek miał nietolerancje.
                    Mówie wam jak nas ta Zosia nasza nastraszyła.
                    Teraz lezy obok mnie i się gimnastykuje.
                    A i upodobała sobie prawą stronę mam ja często układać na brzuchu i nakłaniać żeby patrzyła przez swoje lewo. Żeby główką kręciła na boki a nie tylko na prawo układała ( z Antkiem też tak było)
                    No to kochane jeszcze raz gratuluje!!!
                    teraz tylko ewelinka została...
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      hej
                      BGKM
                      GRATULUJĘ !nareszcie jeden Oluś już się doczekał , wszystkiego dobrego
                      Bagnes
                      GRATULUJĘ ! dobrze że już po wszystkim
                      fajnie dziewczyny że macie juz to za sobą
                      pamka
                      dobrze że z Zosią okazało się wszystko ok i tylko narobiła wam stracha, teraz już będzie tylko lepiej mojego Mikołaja jak się urodził to też źle zmierzyli w szpitalu , jak się urodził niby miał 57 cm a po miesiącu w przychodni 56 cm więc się chyba skurczył
                      nie mam ostatnio zbyt wiele czasu aby tu napisac , gdyż od niedzieli walczymy z jelitówką , najpierw dopadło Mikołaja biedny męczył się całą noc , w poniedziałek byliśmy u lekarza ale był tak słaby że nawet nie dał się zbadac pani dr za bardzo i dała skierowanie do szpitala na wszelki wypadek jakby wymiotował znowu , na szczęście mu przeszło , potem złapało mojego męża , a na dodatek moją mamę bo teraz cały tydzień siedzimy u rodziców w łodzi bo musiałam porobic badania bo w poniedziałek mam wizytę u gina. Ale od wczoraj Mikołaj zaczyna kasłac i jest strasznie słaby , niewiem czy jakaś angina się mu na dodatek nie przyplątała , chociaż od rana jak tylko wstał mówi że boli go dupka , sądzę że to i z głodu bo on ogólnie jest strasznym niejadkiem a po tej chorobie to już wogóle już wymyślam co tylko moge aby coś zjadł ale nie ma apetytu niestety .teraz mam tylko chwilkę bo zasnął , co u niego jest niemożliwe bo on wstaje mi o 6 rano w dzień nie śpi i po 22 chodzi spac ,a tu 9 rano i sam się położył do spania , jak wstanie trochę go poobserwuję i popołudniu na jakąś pomoc doraźną muszę się wybrac z nim. U mnie w wynikach moczu też coś tam nie powychodziło mam bardzo liczne szczaw. wapnia ale w poniedziałek jak pójdę to zobaczymy co lekarz na to.
                      To by było na tyle bo trochę się rozpisałam.
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        hej jeżeli żółtaczka się nie nasili to jutro wychodzimy mała jest trochę żółta ale nie bardziej niż chłopcy byli no ale zobaczymy jutro
                        jak się ogarniemy to napiszę więcej


                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Bagnes
                          My mamy straszne przeboje z tą żółtaczką oby u was było wszystko ok i żebyście spokojnie już wyszli do domku, bo nie ma to jak w domu

                          Ojejciu jak tu puściutko...
                          halo kobitki....

                          Dzisiaj dobry dzień. Piękna pogoda, spacerek. Zosia grzeczna
                          Antoś... no prawie też.... hehehe

                          piszcie piszcie kobitki
                          pozdrawiam...
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Hej
                            my jeszcze w szpitalu. Jutro tj. W 5 dobie pobiora Olusiowi hormon tarczycy i sie wyjasni czy synio zdrow. Wogole to jest kochany, troche leniuszek do jedzenia ale staram sie go budzicco 2-3h zeby troche pociumkal. Dzis przybral 70g i jutro tez musi cos przybrac zebysmy wreszcie mogli wyjsc. Strasznie mi sie teskni za Gabrysia....




                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              my od wczoraj w domu jak się ogarniemy wstawię foto bo na razie nie bardzo mogę siedzieć przy kompie przez ranę Mała kochana czarnulka tylko nie lubi prawego cyca brodawka jej nie pasuje ale walczymy chłopcy na razie super reagują oby tak pozostało


                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                bagnes
                                U mnie tez tak było. Nadal chetniej je z lewego... spróbuj z innej pozycji. Może spod pachy?? Trzymam kciuki i czekam na zdjęcia.

                                BGKM
                                A to dlaczego ten hormon?
                                Oby wszystko wyszło dobrze. No i też zdjęcia Olusia poproszę
                                Pozdrawiam

                                My dzisiaj znowu na spacerku. pogoda śliczna. M z Antkiem szaleli na placu zabaw. Jutro jedziemy na wieś bo ma być jeszcze ładniej. Mała ładnie je ale ulewa strasznie. Czekam na wizytę położnej i muszę z nią o tym pogadać zwrócę też uwagę pani dr na szczepieniu. Właśnie niedługo szczepienie. Nie wiem ale źle chyba zapinam jej pieluchy bo potrafi się posikać parę razy w ciągu dnia. Ale nie chce za mocno uciskać brzuszka.

                                Uciekam, bo moja głodzilla się obudziła
                                pozdrawiam
                                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X