Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Hej dziewczyny
    Pamka to cię mała nastraszyła.....
    Kruszyna jak chcesz ten materac to mogę Ci go wysłać ale dopiero jak przyjedziemy z tej Istebnej bo teraz nie dam rady, wyrobimy się w 30 zł za przesyłkę. Jak wrócę to się odezwę i ewentualnie dasz mi na priva dane do wysyłki ok?
    Doroti witam wśród nas, leż i nic się nie martw będzie dobrze.
    monika ja też zastanawiałam się nad Igorem,bo mi się podoba, a dla chłopca nie mieliśmy imienia, ale została Olga Katarzyna z zestawu wymyślonego kiedy byłam w ciąży z chłopcami a jeszcze nie wiedzieliśmy kto tam siedzi w brzuszku.
    A ogólnie ja już od piątku na urlopie, przemęczona byłam i strasznie w czwartek słabo mi się zrobiło. Dostałam ochrzan od koleżanki że mam sie jej juz w pracy nie pokazywać tylko odpoczywać bo przy trójce to się narobię. Więc chłopcy szczęśliwi, bo ostatnio bardzo źle reagowali kiedy wychodziłam co rano płacz, ze mam nie iść do pracy, i całą drogę do przedszkola szukali moich sladów na śniegu i płakali że mama pojechała..... A jutro sądny dzień czyli kontrola i wyrok, czy mogę spokojnie jechać z nimi do tej Istebnej. Jak mi nie pozwoli to pojedzie babcia z nimi i tata oczywiście, ale będzie masakra. M chce jechać z teściem bo się boi o mnie, ale chłopcy jeżeli mnie nie będzie lepiej będą reagować na babcię, bo z dziadkiem takiego kontaktu nie mają, w końcu mama się nimi zajmuje od kiedy skończyli 9 miesięcy. Ale zobaczymy....jutro
    a wczoraj pierwszy zakup dla małej, body w promocji było w sumie mam 3 małe i 7 większych, wolę więcej większych bo nie wiem jaka będzie a mam tendencję do rodzenia dużych dzieci....


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      Tak myślałam że Jestes bidulko wykończona dobrze ze juz odpoczywasz powiem ci ze cyprian też jakiś mamusiowaty się robi tylko mamo pomoż mamo rozbierz nakarm wrrr już mam dość :/
      pewnie że bym chciała materacyk , mi by bardzo pasowało nie wcześniej niż po 10 lutym bo szczerze to coś czuje że znowu kupe kasy pojdzie na lekarstwa dla cypriana a we wtorek em jeszcze ma alergologa . . .

      dziewczyny jakie macie ciśnienie?? bo ja ostatnio mam 130 na 60 lekarz nic nie mówił ale mi sie wydaje że za niskie wogóle po południami źle się czuje i sama już nie wiem

      mi mlody się topił w tych ubrankach 56 mam dużo w tym rozmiarze po cyprianie i od kolezanki więc nie kupuje tak małych mam nadzieje ze mama też już nie kupi nic w tym rozmiarze. a cyprian miał 56cm i 3050 g jak się urodził.
      ja czekam w tygodniu na kuriera z kocykiem i reszta co zamówiłam już niemoge się doczekac.

      Cypulek wczoraj jak go Iga po kopała stwierdził że chciała się do jego raczki przytulić hi hi ..





      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Kruszyna mnie tam wszystko jedno kiedy Ci go wyślę, może być po 10 lutego, nie przeszkadza mi.
        Co do ciśnienia to cały czas mam niskie, ale Twoje nie jest wcale najgorsze, ja miewam 90/50 mała kawa załatwia sprawę. Gdyby było za wysokie to byłby problem, niskie jest lepsze. norma to 120/80, więc to pierwsze masz ok
        A co do "mamo, mamo" to u mnie normalne od zawsze chyba, nawet tyłka podetrzeć im tata nie może....... a jak mieli jakiś rok temu sezon na tatę, to nie mógł nawet na 5 minut wyjść z domu ale nawet wtedy jeżeli się coś stało to tylko mama, no i w nocy to zawsze mnie wołali. Ale płaczu przy wyjściu do pracy nie było,bo wiedzieli że mama codziennie wychodzi i wraca, dopiero teraz się zaczęło.
        A Piotrek znowu na ventolinie i flixo....... zaczął wczoraj suchy kaszel, bordzo nie fajny, dałam mu zgodnie z zaleceniem alergologa flixo, ale nie pomogło i m był z nim na pogotowiu no i dostał cały zestaw i anntybiotyk.....dobrze że w środę jedziemy to się wyjaśni miesiąc miał Asmenol i było ok skończył tydzień temu i znowu to samo....

        A ubranka.. chłopcy mieli wagę 2100 i 2350 a to był 32 tydzień ciąży, czyli waga bardzo duża (do dzisiaj to słyszę od lekarzy). A po dwóch miesiącach tak nadrobili że rozmiar 56 był za mały ( za wąski dokładnie) waga to było pierwsze z czym wyrównali w sumie.
        Last edited by bagnes; 13-01-2013, 16:10.


        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          Miałam fatalną noc , chyba bardzo niskie cisnienie myślałam że umre dosłownie i straszne mdłości . . . do tego młody nie spokojnie spał a rano obudził się z katarem :/ to już mamy komplet mokry kaszel i katar a za 3dni kończy biseptol. jutro po południu do lekarza.

          ja wracam z miasta byłam w biedronie po zapas chusteczkek reczników worków itd bo do przedszkola też trzeba przyniesc i kupiłam młodemu 2planszówki z granny bo były , kleje itd i obowiązkowo apteka i kolejne 40zł poszły początek miesiąca a ja już bez kasy koszmar. . .

          trzymam kciuki żeby w końcu coś się wyjaśniło u tego alergola





          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            cześć dziewczyny,
            napisałam się jak głupia a tu wszystko gdzieś zginęło złośliwość rzeczy martwych!
            Co u Was słychać? U nas kolejny tydzień leżenia przed nami. Pocieszam się, że jest zima a nie lato bo byłoby gorzej wyleżec w łóżku hehe
            W środę jadę tylko na pobranie krwi do szpitala. Czy Wam lekarz też zawsze daje tylko skierowanie na ogólną morfologię? Czy szczegółową na poziom magnezu, potasu itd...? Muszę następnym razem upomnieć się o taką bo w sumie to biorę magnez ze względu na skurcze i trwardnienie brzucha, ale nie wiem czy mam go w normie. Lekarz powiedział mi tylko, że mogę go sobie łykać jak chcę.
            Zaczynam przeszukiwać internet w poszukiwaniu wyprawki dla maluszka, bo jak tak dalej pójdzie to wszystko zmuszona będę kupic przez internet. Widzę, że Wy już kupujecie ciuszki W sumie czas szybko leci więc nie ma na co czekać hehe.
            Dowiadywałam się jak jest u nas ze szkołą rodzenia, więc są wykłady oraz zajęcia ruchowe. Jak gin pozwoli mi się ruszyć z domu raz w tygodniu z checią pochodzę na wykłady... tymbardziej, ze to pierwsza ciaża i mam stracha....
            Mam koleżankę która nie chodziła do szkoły rodzenia tylko tydzień przed porodem obejrzała sobie w necie filmiki z wykładami i to jej wystarczyło hehe
            Pozdrawiam, miłego popołudnia!

            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Hej ja też pisałam w sobotę i mi wszystko wcieło
              Miałam straszny weekend . mąż wrócił wcześniej z pracy coś mu się stało z kręgosłupem, tak że się nie mógł ruszać, wylądowaliśmy na pogotowiu gdzie dostał tylko ketonal przeciwbólowo i skierowanie do neurologa( na wizytę czeka się półtora mieś). Wróciliśmy po północy, a rano pojechaliśmy do masażysty, zeszło pół dnia, trochę mu pomogło, ale ma zakaz noszenia i wogóle nie może się przemęczać, coś kiepsko to widzę dopiero dziś mam trochę spokoju bo wróciłam z warszawy bo miałam kontrolną wizytę u lekarza

              Kiepsko się czuję, jestem wykończona ciągle bym tylko spała Spadam może jutro coś napiszę Papa
              Attached Files








              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                cześć dziewczyny

                bagnes
                napisz koniecznie jak Piotruś po wizycie trzymam kciuki... duzo zdrówka...

                kruszyna
                kontrolujesz sobie cisnienie?? może warto jak sie tak kiepsko czujesz to zmierz i zapisz, pokaz lekarzowi. ja przez pewien czas musiałam mierzyć dwa razy dziennie. zdrówka dla cyprianka uwazaj na siebie...

                monika
                duzo zdrowia dla meza mam nadzieje ze z tym kregosłupem to nic powaznego... moj m musi uważac na kregoslup jak studiowalismy i pracowaliśmy w weekendy to kiedyś dzwignął i nadwyrezył sobie kręgosłup przy kazdej okazji teraz sie odzywa...

                doroti2
                ja z Antkiem nie chodziłam do szkoły rodzenia. Teraz też nie chodze. Jest przy szpitalu w którym bede rodzić ale jakoś nie wiem. Przeczytałam kilka opinnni i chyba nie bede chodzic z reszta nie wiem czy juz nie za późno
                Co do filmików to nigdy sie nie odwaze obejrzec. Za to moj mąż za pierwszym razem oglądał, czytał bardzo duzo bardzo się wczul i przejął
                Kupowanie przez neta nie jest złe. Ja Antkowi kupiłam przez neta chyba wszystko. Teraz też pare rzeczy zamówie bo juz upatrzyłam.

                Dzisiaj straszny dzień. Antek obudził sie o 6 jak m wychodził do pracy i nie zasnął juz potem. Pózniej grymasił przy wychodzeniu. Zeszłam sie kawał po sniegu, dotoczyłam własciwie a tam nie było niczego co chciałam
                Potem w domu nie mogłam spać brzuch jak kamień. W pachwinach mnie bolało (boli was tez? No i te biodra, nie moge za długo lezec na jednym boku i tak sie krece z boku na bok). Poszłam po Antka a on zły jak osa. Cos mu nie podeszło i mi zrobił scene w przedszkolu. Juz sie nawet nie zdenerwowałam. chyba zaraz wejde do wanny i do łózeczka... mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.

                pozdrawiam cieplutko
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  monika
                  sliczny brzuszek
                  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    hej :/
                    ja też w nie humorze 2dni już mam spiecia z em z mojej winy ale dłużej nie bede tolerowac jego lenistwa w domu w pracy wzorowy pracownik a w domu już nic nie musi. rano też miałam spiecie jak dzwonił.
                    włonczyłam sobie najnowszy album PINK i zaraz do sprzatania położną mam o 10.

                    Pamka ja niestety mam tak jak ty nawet 5minut nie poleżę ma jednym boku ból nie samowity i w krzyżu też :/ a kolezanka mi podsuneła że musiałam spać na plecach i tak mnie zatkało a to bardzo możliwe. . . cyprian dzisiaj nie w humorze ale co się dziwić jak ma gęsty katar i ten przeklęty kaszel a w przedszkolu była dziś 5dzieciaków .

                    Monia wspolczuje mężowi , a ty nam odpoczywaj dużo! brzuszek sliczny mój chyba jest delikatnie większy

                    Doroti ja tam w życiu żadnych filmów nie obejrze wolę nie wiedzieć jak to wygląda bo swojego porodu nie pamietam za bardzo po pierwsze czas a po drugie traciłam świadomośc, pamietam tylko koszmarny ból a tego porodu BOJE SIĘ STRASZNIE !





                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      witam...

                      kruszyna

                      jak na plecach leze to Zosia mało aktywna jest. Wydaje mi się że ma wiecej mniejsca jak leze na boku a najwieksze harce są właśnie kiedy spie. jej aktywnosc zaczyna sie tak po 21.
                      a co do m. to my też mamy spiecia nie przejmuj sie ja jestem bardzo nerwowa w tej ciazy, markotna i wszystko mi przeszkadza a moj m chyba jak kazdy facet tez tylko praca, w domu najlepiej zero. no coz taka juz chyba natura mezczyzny chociaz wydaje mi sie ze sa jakies wyjątki
                      nie dziwie sie ze Cyprian nie w humorze dorosły człowiek nie ma siły w chorobie a co dopiero dziecko...

                      dzisiaj mam wizyte u okulisty na 12.45. moj gin wierci mi dziure w brzuchu o to juz chyba od miesiaca. ide skonsultowac moja jaskre. zobaczymy co mi powie, strasznie jestem ciekawa... jak wróce dam znać a teraz lece mieszkanko ogarnac i sie umyc papa
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Czesc Wam,
                        dziewczyny uważajcie na grypę, normalnie jakaś epidemia wszyscy chorują. My narazie zdrowi i mam nadzieję że mąż nie przyniesie jakiegoś wirusa bo wtedy masakra.
                        Dzisiaj śniło mi się że już zaczęłam rodzić, że wody mi odeszły a ja oczywiście niespakowana bo jeszcze tyle czasu i wielka panika... masakra, jakiś koszmar... w sumie to często mam takie sny że już rodzę. Też tak macie?

                        Pamka, przyłączam się do stwierdzenia, ze każdy facet to tylko praca a w domu ciężko palcem ruszyć. Ja muszę leżeć i krew mnie zalewa jak widzę wokoło bałagan, co zrobić sama muszę sprzątać bo mąż nie domyśli się że coś trzeba zrobić, raz tylko poodkurzał... mowię tylko o lekkich porządkach bo z większymi czekam na mamę to przynajmniej ona pomoże.

                        kruszyna, ja najbardziej czuję ruchy dziecka jak leże na plecach. Co do bóli to narazie nie czuję jakoś specjalnie że krzyż mnieboli, pewnie do czasu....

                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Doroti ładne imię Kacperek cyprian miał być ale KASPER w ciąży to nie można za bardzo lezec na plecach bo ciężko się oddycha to raz a dwa dziecko nie jest tak dotlenione.
                          była u mnie położna po słuchałam serduszka Igusi , pięknie biło i jest już wyżej niż ostatnio . pokazała mi ćwiczenia na miednice więc może pomoze .

                          Pamka trzymam kciuki za okuliste i Ciesze się że nie jestem sama ha ha ja po 12rejestruje młodego do pediatry a em czeka już na wizytę u alergologa ciekawa jestem tych wyników jego . ja czekam na kuriera z rzeczami dla małej . w czwartek zrobie sobie wyniki u nas - znalazłam skierowanie od rodzinnego które nie wykorzystałam :-P a mam na morfo, glukoze, jonogram (sód i potas) i dodatkowo na magnez i tsh więc już takie bardziej szczegółowe. a za 2tyg zrobie te od gina mam glukoze do wypicia ogólna morfo i mocz.





                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            hejka...

                            ja juz po wizycie. dostałam skierownie na badanie pola widzenia i z tym badaniem mam sie zgłosić. pani dr jeszcze raz mnie zbada (mam przyjsc z mezem bo zapusci mi atropine) i dopiero wtedy wyda opinię.
                            powinnam tez zrobić badanie hrt ocena uszkodzenia nerwu wzrokowego ale niestety nie ma go w moim pakiecie i bym musiała zaplacić 100-140 zł. Zobaczymy. Na 21 mam badanie pola widzenia.

                            kruszyna
                            ja zobacze ile mnie wyniesie wizyta 17 to też małej coś zamowie
                            narazie mam tylko 2 body i smoczuś
                            chciałabym z męzem jechac do ikei po łózeczko, materacyk, posciel i poduche z kołdrą ale to dopiero 31 (po wypłacie )

                            ide odpoczać bo zmeczyłam sie tą podróżą.. troszkę brzuszek mnie pobolewa...
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              doroti2

                              trzeba uważac zgadzam sie... mój brat grypa a moja mama angina ropna takze u mnie w domu rodzinnym normalnie ostry dyżur, ruszyc sie nie mogą, nie zaglądam do nich... musi minąć kwarantanny 2 tygodnie hehehehe
                              taka pogoda raz odwilż raz mróz, sezon na choroby... :/
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Hej

                                Uważajcie dziewczyny na leżenie na plecach. Uciskacie wtedy tętnice płucną i dzidzi dostaje mało natlenionej krwi.
                                Mam chore stawy biodrowe (ZZSK) i wyobraźcie sobie jak ja musiałam spać z takim brzuszyskiem i jak mnie bolało

                                A Kacper śliczne imię, Lila miała mieć tak na imię jakby chłopakiem była
                                Zresztą wszystkie wybrałyście rewelacyjne imiona.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X