Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Ja dziś siedzę i czekam na fachowca od prania dywanów Mąż dziś wraca i dom posprząta Bawimy się z Julką i odpoczywamy, szukam jakichś ciekawych przepisów na sałatki i ciasta na święta. Ma któraś coś ciekawego?

    BGKM Gratuluję, chyba wszystkie mamy szczęście i u każdej będzie parka Ale to super tak jest najlepiej Mały faktycznie spory ale ja jestem zdania że zawsze lepsze większe dziecko niż taka kruszynka 2 kg,
    jak sprawa przedszkola Gabrysi? Poprawiło się coś?
    pamka coś w tym jest, że chłopcy lubią żebra, może to dlatego że inny układ brzucha. Napisz koniecznie jak po wizycie i czy wszystko ok.
    kruszyna jak tam mały? dziś też był problem z przedszkolem? Jak Ty się czujesz?








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      hej ja nie mam neta w domu więc piszę od rodziców

      to ja się zaczynam martwić że Igusia to jakiś wielkolud :/ w 24 tygodniu jak miałam usg to niby 600 ważyła.... oj nie uśmiecha mi się klocuszka rodzić Cyprian miał 3,05 kg.

      BGKM gartuluję syneczka !! oj wiem jak kłótnia z em może wyprowadzić z równowagi, u nas na szczęście cisza na razie ale nie mamy kiedy się kłócicić bo widujemy się 1-2godziny dziennie

      Pamka a co to za humory??? uszka do góry .

      Bagnes oszty wredoto zamiast podziękować za komplement w pełni się zgadzam z teoim zdanie i nie wyobrażam sobie mieś spokojnego dziecka...

      Monika ja od wczoraj po troche sprzątam, dzisiaj myłma wszystkie klosze z lamp itd i firankę na przedpokoju, dywan ...
      Cyprian po syropie już mniej kaszle a dzisija już było super ,rano nie płakał , w przedszkolu bylo ok nawet na próbie nie marudził a jutro na 11 mamy jasełka, będzie pastuszkiem

      ja się czuję lepiej , biorę końską dawkę magnezu i nospę 3razy dziennie i jest ok , a wizytę to dopiero mam 4 stycznie...





      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        pamka kochana ty się nie martw z tą wagą bo to przecież jest tylko szacunkowa wartość obliczona na podstawie obwodu brzuszka- wystarczy że lekarz troche nie dokładnie pomierzy obwód i już wynik nie miarodajny. U mnie podane są 4 wartości od 459-470g i to wszystkie szacunkowe.... Ja bym sie nie przejmowała na twoim miejscu. Może poprostu Zosia będzie ważyła 3kg a nie 4 jak Antoś
        Co do imienia to niestety brak porozumienia, wogóle od wczoraj jak się popsztykaliśmy to nie rozmawialiśmy Niestety ale mój m zupełnie mnie nie rozumie i zamiast tolerować moje hormony walczy ze mną i ostatnio kłótnie są coraz częściej. Nie ukrywam że mnie to strasznie boli bo my zawsze się dobrze rozumieliśmy Miejmy nadzieje że to tylko chwilowe. Być może seksik by troche rozładował napiętą atmosferę, ale mam zapisane jakieś globulki bo lekarz cos tam wczoraj wyczaił i mam brać przez tydzień takze nici z godzenia.....
        kruszyna jeśli mam byc szczera to duzo bardziej podoba mi sie Iga- ślicznie imie wybraliscie.
        monia moja mała nadal chodzi do przedszkola jak musi... teraz jej nie puszczamy bo jeszcze ma katar i kaszle odrywająca, byłyśmy tylko we wtorek na przedstawieniu wigilijnym-super dzieciaczki wyśpiewywały. Poza tym teraz są grupy łączone, a ona ich nie znosi bo zlepek dzieci z wszystkich grup. Myśle że będzie dobrze, juz tak nie wspomina tego. A pani nic mi nie mówiła, a ja nie miałam naweet kiedy zagadnąć.....

        Wrócił m ciekawe czy pogadamy, czy sie znów posprzeczamy....
        Lecę miłego wieczorku




        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          Kruszynko pseprasam i dziękuję za komplement i obiecuję poprawę
          a przy okazji to mój m mówi że na drugie mam "zołza"
          Mała kopie coraz bardziej. Ja już jedne ciasteczka upiekłam w środę ale się załatwiłam bo zarobiłam ciasto o 20 i wtedy dopiero doczytałam, że musi dwie godziny leżeć...... skończyłam o 1:00 ale co tam ciasteczka są pyszne w niedzielę stroimy z chopcami. Dzisiaj biorę się za drugie, jutro jak przyjdę z pracy pierogi lepię i kapustę na bigos ugotuję, a w niedzielę kończę bigos stroimy ciastka, i piekę jeszcze dwa sernik(m by mi nie darował jak by nie było) i takie piernikowe jedno. Babcia zrobi zawijańca makowego i będziemy wyrobione.

          A co do wagi dzieci to ja się nie znam, ale moja ważyła niby 400gr i napisali, że według wymiarów termin mam tydzień szbciej niż wg om. ale z chłopcami też tak było od 20 tygodnia wg wielkości zawsze byli tydzień a potem nawet 2 tygodnie do przodu. Ogólnie jeśli lekarze mówią że jest ok to trzeba im wierzyć i się nie martwić.
          Last edited by bagnes; 21-12-2012, 14:42.


          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Ja dziś jestem padnięta, niby nic nie robiłam tylko zakupy ale tyle ich było i jeszcze prezenty, że w tych wszystkich korkach i kolejkach aż mi się słabo zrobiło
            Jutro kończymy sprzątanie i biorę się za ciasta, tylko trzy piekę i robię dwie sałatki a resztą zajmą się inni
            Nie przejmujcie się tymi kłótniami z m teraz taki okres nerwowy, ja też się dziś z mion=m kilka razy poprztykałam bo on bardzo szybko jeździ a dziś w te korki to poprostu masakra jakaś była
            Wagą się nie martwmy to tylko waga prognozowa Tak jak pogoda może się sprawdzi ale nie musi


            Powiedzcie mi jak się dziś czujecie po końcu świata?








            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              no wiesz dzień się jeszcze nie skończył....
              A tak poważnie to straszne jest to że niektórzy ludzie dają się nabierać na takie pierdoły


              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Jakoś mało piszecie? Jak się czujecie? My dziś ubrałyśmy z Julką choinkę i teraz się zastanawiam czy to był dobry pomysł bo mała ciągle coś z niej ściąga albo woła cukierki
                Domek posprzątany, prezenty załatwione, jeszcze tylko jedzenie i święta z głowy








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Hej dziewuszki wpadłam złożyć wam życzenia

                  W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
                  gdzie gasną spory, goją się rany
                  życzę wam zdrowia, życzę miłości,
                  niech mały Jezus w sercach zagości,
                  szczerości duszy, zapachu ciasta,
                  przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
                  kochanej twarzy, co rano budzi,
                  i wokół pełno życzliwych ludzi.


                  Buziaki. Lecimy na wigilię do moich rodziców.




                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    czesc babeczki:0

                    Dluho mnie nie bylo na forum...bo Dziewczynki chorowaly i ja razem z Nim

                    widze Nowe Mamusie sie pojawily witam je Serdecznie
                    Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,
                    gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
                    przyjmij gorące me życzenia,
                    niech się Ci spełnią wszystkie marzenia
                    udanych porodow Marcowych

                    U nas juz 28tydzien ciazy:0 czuje sie dobrze i co najwazniejsze BEDZIE SYNEK!!-M. sie strasznie cieszy...i Ja tez Imie jak narazie nie zname juz Krzesio mi sie nie podoba....

                    [
                    Last edited by gagaj111; 26-12-2012, 16:59.
                    -Sewerynek Marek

                    Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                    i 2 Córeczki:

                    3250/53-SN-g:17:28



                    i 3240/55-SN-g:11:14


                    MiB-05.2010-[*]

                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      B]Gratuluje Dziewczyny poznania Plci Maluszkow[/B]

                      Zrobilam liste dopisalam nowa Mamusie--stronka 2 post 13 Mam nadzieje ze sie spodoba

                      buZka
                      -Sewerynek Marek

                      Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                      i 2 Córeczki:

                      3250/53-SN-g:17:28



                      i 3240/55-SN-g:11:14


                      MiB-05.2010-[*]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Witam wszystkich
                        Tak myślałam, że przez święta mało postów będzie, my właśnie wróciliśmy z obiadu u teścia i święta uważam za oficjalnie zakończone Jestem wykończona, za dużo tego wszystkiego, Julka była w pierwszy dzień świąt w Kościele i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu moje dziecko wytrzymało do prawie samego końca Była cichutko, dużo grzeczniejsza niż niejeden pięciolatek

                        Jutro znów z małą do lekarza bo nic jej nie przechodzi a nawet wydaje mi się że jest sporo gorzej, już nie wiem co robić
                        A jak u Was święta? Jak maluchy? I jak się czujecie po tych dniach, ja mam wrażenie, że ze trzy kilo przytyłam przez te trzy dni








                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE MAM NADZIEJĘ ŻE KAŻDA Z NAS SPĘDZIŁA JE MIŁO I Z MIARĘ SPOKOJNIE

                          ja dopiero teraz mam dostęp do internetu. w wigilie byliśmy u moich rodziców , w domku sami też jedliśmy wczesną kolację wigilijną, pierwszy dzień świąt byliśmy u brata em ale średnio było i parę razy zaliczyłam wkurza ale obyło się bez kłótni :-P więc na drugi dzień już em grzecznie odmówił i powiedziala że nie mam ochoty jechać i sam też nie więc spędziliśmy miło dzień w domu w piątek mój mąż nas zaskoczył prezentami , choć miało ich nie być . dostałam zegarek i kolczyki a cyprian wyrzutnie dysków nerf

                          ja też trochę przytyłam i zaczynam odczuwać te kg :/ i brzuch mi urósł sporo i taka senna i Zmeczona jestem . . .

                          Moniko zdrówka dla małej nam na szczęście i katar i kaszel przechodzi mam nadzieję ŻE do srody wydobrzeje .





                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Hej!
                            Święta, świeta i po świętach.... Ja juz dziś byłam w pracy i to mam taki zapiep... że szybko zapomniałam o świętowaniu, jedyne co mi jeszcze przypomina to przeładowana lodówka kurde nie sądziłam że będę miała dość śledzików, sałatek i ciast Oj ja sie czuję grubo, brzuszek mi normalnie rośnie w oczach. Mały kopie i upodobał sobie moją d...pę no masakra.
                            Z moim m już troche lepiej, ja jednak jestem nerwowa i mnie ponosi, musze troche zaczac nad sobą pracować. Dziś wreszcie po długich niesnaskach zdecydowalismy się na imię dla synusia: Aleksander-Oluś-Olo O jak się ciesze że wreszcie moge mówić do brzuszka po imieniu. Gabi ciągle uparcie mówi Igorek, ale nie udało sie z m przeforsować tego imienia. Córci ciężko sie pogodzić, ale jeszcze jest troche czasu to myslę że się przyzwyczai i zapomi o tym Igorku chocmnie się też bardzo podoba, ale cóż.
                            monikamt moja Gabi też coś podchorowana i wogóle jej nie przechodzi. Katar ma już 11 dzień. Kaszle odrywająco, katar żółty schodzi, brak gorączki- ileż można dawać flegamine.... kurde boje się iść do przychodni bo grypa panuje -można przyjśc z katarem i wrócić z wirusem. Ale jak jej do końca tygodnia nie przejdzie to wezwiemy lekarza, bo coś za długo się to wlecze wszystko.
                            kruszyna to miło że twój m pomyślał o prezentach. Ja juz nie pamiętam kiedy mój m mnie zaskoczył w ten sposób....
                            gagaj111 to gratuluję synka, kolejny chłopczyk. Nam sie jeszcze zanim zaszłam w ciąże podobało imię Wojtuś, a jak przyszło co do czego to nie brałam go nawet pod uwagę, także to sie wszystko zmienia.

                            Lecę sie kąpać jutro na 7 do pracy, ehhh
                            Jeszcze ze 3 tygodnie i idę na zwolnienie!!!!! Jupii




                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              Hej ja byłam z małą wczoraj u lekarza, niestety dostała antybiotyk sumamed forte, a zaraz po nim dostała biegunki i dziś idę znów
                              Ale doktorka zaleciła kupic inhalator, wczoraj małą dwa razy inhalowałam i pierwszy raz od prawie roku przespała calutką noc i to w swoim łóżeczku!!! Gdybym wiedziała, że to tak super działa to bym jej ten inhalator już na porodówkę zabrała

                              BGKM nie czekaj tylko wezwij lekarza, bo u Julki też niby nic nie było a teraz ma już zapalenie dróg oddechowych Może u Gabi obędzie się jeszcze bez antybiotyku jak zdążysz

                              A ja dziś weszłam rano na wagę i no cóż zaskoczenia nie było od początku ciąży po takich świętach nadal na wadze 5kg+... no zobaczymy jak to dalej będzie, ale już mi brzuszek widac ( siódmy miesiąc ) ehh...








                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Dzień dobry witam się z kawką w ręce i wcinając resztki ciast ha ha


                                Monika współczuję antybiotyku :/ a flore jej dajesz i dużo jogurtów. z tym inhalatorem to dobre :-P to ja swój zabiore na porodówke he nam się zepsuł nawilżacz powietrza i muszę koniecznie kupić nowy ale taki zwykły wezme , bo może od suchego powietrza tak kaszle i nas drapie w gardle w nocy .

                                BGKM to już niedługo na zwolnienie idziesz, w pierwszej ciazy też jakoś do 7 miesiąca pracowałam.
                                mój mąż zawsze pamietam o świętach , jeszcze się nie zdarzyło żebym nic nie dostała na urodziny czy dzień kobiet albo na gwiazdkę ale w tym roku to nas bardzo zaskoczył bo bardzo ciężko z pieniedzmi jest. . . a ja tak na niego narzekam ale chciałabym po prostu dostac bez okazji nieraz jakiegoś kwiatka. . .





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X