Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    a no widzisz moze sypną się u was w rodzinie dziewczynki. Ja po przejściach z tarczycą to troche sie boje o zdrówko maleństwa, choć lekarz zapewnia że bedzie ok, no wierze. także przez to aż tak sie nie rozwodze nad płcią, bo to dla mnie drugorzędna sprawa, ale pewnie ciekawość jest.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      myślę ze ten inhalator bedzie ok i jaki desing




      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        A jakie masz problemy z tarczycą? bo ja niby mam w normie ale na dolnej granicy 0.41 a norma od 0.40 ale nie mogę się do żadnego endokrynologa dostać nawet prywatnie . . . nigdy nie miałam problemów z tarczyca , teraz zrobię sobie znowu badania zobacze czy mi się przez te 3miesiace nie pogłębiło





        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          a no ja mam w drugą stronę, bo ja mam niedoczynność. Teraz to juz mam opanowany pozom TSH na poziomie 1,5, ale na poczatku ciązy bardzo mi skakał, a wiadomo dziecku tarczyca formuje się do 12 tygodnia i do tego momentu jest najważniejsze żeby zapenić hormon. Ja jestem na lekach od roku. Jak nie mogłam zajść w ciąże i ogólnie źle sie czułam lekarz kazał zrobić mi TSH i było wysokie,ale w normie. Poszłam do lekarza endokrynologa prywatnie i on zlecił dalsze badania- anty Tpo wykazało zapalenie tarczycy i mam zdiagnozowaną chorobę Hoshimoto, takze biorę eutyrox i jestem pod stałą kontrolą lekarza. Niby organizm kobiety jest tak mądry że jak brałam tabletki to w pierwszej kolejności pobiera sobie hormon tarczyca dziecka a nie kobiety, wiec mam nadzieje że tak właśnie jest. A jeszcze jest tak ze ciężko jest wogóle zbadać TSH w pierwszym trymestrze bo wytwarzająca sie beta HCG niestety ale fałszuje wynik TSH.




          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            A cha. to czyli tak czy siak muszę powtorzyc bo ja chyba miałam robione właśnie w pierwszym trymestrze :/ no nic dziękuje za info zmykam pod prysznic i na piwko bezalko - dobrze że takie są bo tak mi się chce





            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              No warto powtórzyć Ja też lecę do wanny. Do jutra




              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                cześć

                monika
                wypoczywaj... lekarz ma racje nie tylko od dzwigania malej mozesz sie przemeczyc... trzymam kciuki za Ciebie...
                mam nadzieje że juz lepiej
                co do płci to wydaje mi się że trudno sie pomylić jak to mi moj lekarz powiedział albo jest siusiaczek albo nie. z resztą chyba trudno nie zauwazyć bo proporcjonalnie siusiak takiego małego dzidzi jest długości... uda dobre nie?
                powiedz swojemu lekarzowi prowadzącemu na wizycie że tak ci powiedział lekarz z pogotowia...

                BGKM
                Antek chory
                Kaszel ma galanty ale na szczescie płucka i oskrzela czyste. Dostalismy flavamed, tantum verde i nasivin do nosa. Mam nadzieje że do konca tygodnia już mu przejdzie... W piatek u M dzieci maja zabawę z Mikołajem i rozdaniem paczek a we wtorek wycieczkę z przedszkola do fabryki św Mikołaja... szkoda gdyby nie pojechał zwłaszcza na wycieczkę :/

                Co do kg. To z Antkiem najbardziej przytyłam w ostatnich 2 miesiącach i w sumie miałam +20 kg. No a Antek urodził się 4300!!! Także upasłam go troche hehehe. Ciesze sie że jak narazie mam tylko +8 muszę się pilnować.
                Nie martw się o ta tarczycę lekarz twierdzi że będzie ok wiec nie zamartwiaj się

                Jesli chodzi o smaki to ja zdecydowanie melko i produkty melczne. A do picia soki. Kwasne. Pomarańcza, grejfrut...

                Dzisiaj od 7 na nogach. Zosia kopie.
                Powiem wam że tak się troszkę zastanowiłam i chyba nie będę narazie jeszcze nic kupować poczekam na kolejne usg. Chociaz niby pan dr nas zapewnial, hmmm mam nawet zdjęcie

                Moją koleżankę lekarz zapewnial do ostatniego usg. Kupiła ubranka, kocyki, wózek. wiecie jaki przezyła szok jak połozna pogratulowala jej zdrowego synka

                No nic moj chorowitek się wygramolił z łóżka. Zajrze pozniej
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Ja też jem mandarynki i jabłka i pączki. Kupiłam prezenty dziś dla chłopców i już mam z głowy. Prawie cała wyprawka niebieska więc mam nadzieję że mój lekarz się nie pomylił W poniedziałek mam kontrole, zobaczymy co powie
                  Trochę mnie zaczyna brzuch boleć od tych leków w sumie biorę 13 tab dziennie
                  + luteiny 4,oj już nie mam siły...








                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    hej

                    monika
                    współczuje tyle prochów... :/ nic dziwnego, że brzuszek Cie boli. A to dlugo tak...??
                    ja luteine brałam 2 tabletki 2 razy dziennie od poczatku ciazy. Ale teraz lekarz powiedzial żebym wybrała tylko do końca opakowania. Wiecej na razie nie potrzeba wiec został mi ostatni listek. Biorę 2 na noc żeby tak od razu nie odstawic, stopniowo.
                    wiesz zawsze lepiej jak dziewczynka bedzie w niebieskich ciuszkach niz chłopiec w rózowych...

                    Antek ładnie się bawi, Zosia kopie. Ostatnio była mało ruchliwa moze ciśnienie... ale od wczoraj czy nawet przed wczoraj ładnie szaleje. Te ruchy czuje zupełnie inaczej niż "Antkowe"

                    Już tez chciałabym coś kupić ale jeszcze troszkę poczekam. Po Nowym Roku zacznę. Narazie tak jak piszecie świeta to masa wydatków. W tym roku nie jedziemy do teściów. Zaprosiłam teściową do siebie. Nie była zadowolona. Co prawda muszę naszykować obiad i podwieczorek ale wole to niż szykowanie całego wyjazdu tam... a do moich rodziców mamy blisko wiec spacerkiem

                    Jak ten czas leci tylko patrze i zaraz swięta...
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      allegro.pl/cobi-clementoni-laptop-edukacyjny-toy-story-30gier-i2818918379.html

                      A ja chyba w końcu wybralam prezent kupie mu tego laptopa tylko muszę em pokazać cena przystępna a w zeszłym roku były o 50zł droższe :/

                      inhalator kupiony ten misiowaty mam nadzieje ze kurier do piątku dojedzie bo już nocha młody ma zatkanego.

                      zdrówka dla Antosia jutro ide na 12 na mikołaja do cypriana .





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Nie dziękujemy
                        Miłej zabawy jutro
                        My w poniedzialek idziemy
                        Koniecznie napisz jak bylo

                        link coś nie wszedł to ten latop?
                        http://allegro.pl/cobi-clementoni-la...818918379.html
                        jak tak to super i cena tez ok..

                        My inhalator mamy taki juz od 2 lat i bardzo jestesmy zadowoleni
                        http://www.aptekagalen.pl/p3300,inte...ingwin+cn-02wf

                        Nie wiem czy wam pisałam ja Antkowi kupiłam lego (on bardzo lubi) bo w smyku była promocja z 199 na 99
                        http://allegro.pl/klocki-lego-city-t...816644433.html

                        pobaw sie ze mna i pobaw sie ze mna...
                        eh...
                        no to ide...
                        zajrze pozniej..
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Tak to ten laptop zjadłam poczatek linku a klocki super tylko nie wiem czy te małe by się nimi młody bawił na razie mamy duplo , może babcie namówie żeby mu jakiś maly zestaw duplo jeszcze kupila. to taki jak nasz tylko nasz chyba trochę cichszy jest no i cena . . .

                          wiesz kochana że mam z fasolką tak samo dopiero od 2dni szalej całymi dniami i mocno a wcześniej parę dni tak słabo że się martwiłam :/ . . .
                          ide jutro na tego mikołaja bo coś czuje że cyprian będzie się bał i dzięki temu znowu wizyta półożnej mi przepadni . . .





                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Hej dziewczyny
                            w końcu udało mi sie znaleźć chwilkę i siły żeby się odezwać
                            W pracy masakra przedświąteczna: kalendarze, książki, a za akiś tydzień jeszcze kubki dojdą.....kręgosłup zaczyna mi siadać ale daję radę. Dzidzia rozrabia coarz bardziej a za tydzień w czwartek jadę do rudy na prenatalne.
                            Czytam, że wy już wyprawki szykujecie. Ja jeszcze o tym nie myślę, w sumie fotelik mamy, łóżeczka nawet dwa, wanienka jest wszelkie butelki laktator też, tylko wózek trzeba będzie kupić, ale to gdzieś w marcu dopiero wybiorę, żeby potem m wiedział w razie czego który kupić. Przy chłopcach też tak było. Musze tylko trochę ciuszków na początek kupić bo durna pierwsze ubranka oddawałam pewnej kobiecie od której nic nie odzyskam niestety. No a potem mam dużo, nawet gdyby dziewczynka była, bo chłopcy mieli dużo jasno zielonych i żółtych ubranek, więc się nada ewentualnie.


                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              byłyście grzeczne? :-P ja dostałam od mikołaja w sklepie różne smaki michałków , a co ma się znajomości do kawy będą

                              ja zaraz kawka i muszę ogarnąć mieszkanie bo może chrzestny albo prababcia cypriana ze slodyczami przyjdzie i po 11 na mikołaja Cyprian mówi że się go boi :/

                              Bagnes to trzymam kciuki za badania !!



                              ja wczoraj miałam na wieczór stresa mega. em przyjechał z pracy po siedział i dostał mega reakcji alergicznej, strasznie wyglądał - od razu na pogotowie pojechał dostał kroplówke i zastrzyki dwa i od czego to ? ? ? w zeszłym roku jak go szerszeń ugryzł to mial to samo aż musieli mu adrenaline w serce podać :/ 5dni w szpitalu leżał , a po miesiacu trafił do szpitala na 2tyg bo tracił wzrok i było podejrzenie SM . . . jak sobie pomyśle co wtedy przeszłam . . . oj boże zawsze coś





                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Hej ja się dziś obudziłam ze strasznym bólem gardła Czekam na leki ale siostra dopiero po 17 wpadnie a ja w domu nic nie mam niestety...

                                Moje maleństwo kopie bardzo mocno, Julka zadowolona bo mnóstwo prezentów dostała, tylu mikołajów że aż jej zazdroszczę Min:

                                http://allegro.pl/k343-zolw-lampka-p...761947961.html

                                http://allegro.pl/wozek-lekarza-smob...834092623.html dostała troszkę inny ale na allegro nie znalazłam

                                http://allegro.pl/tablica-magnetyczn...815528746.html


                                Do tego jeszcze klocki, miśki, ubranka, kasę, słodycze A no i dwóch mikołajów dopiero w weekend przyjedzie Istna plaga, ale dla mnie to super bo takiej ilości prezentów nawet się nie spodziewałam tylko ja nie wiem gdzie to wszystko pomieścić...

                                Dajcie znać jak Wasze maluchy przeżyły spotkanie z mikołajem Julkę ciocia wczoraj zabrała do centrum handlowego, najpierw był szok na mikołaja a później już zejść nie chciała








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X