Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Hej jak będę miała chwilkę to podam linki do tego co kupiłam. Tak czytam o tych ciuchach ciążowych a one mi wogóle nie potrzebne Chodzę w spodniach z przed ciąży bo są dobre, brzuch mam bardzo mały więc i reszta ubrań jest ok, mam ciuchy po ciąży z Julką ale wszystkie są za duże Martwię się czy nie za mało przytyłam

    Mała śpi, mam chwilę dla siebie, zadania na dziś wykonane więc idę spać Może odezwę się później )








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      witam...

      monika
      ja mam spory juz brzuszek... z Antkiem miałam bardziej na boki wiec z ciuchami nie miałam takiego problemu a teraz mam brzuszek bardzo do przodu i już w 2 pary spodni tylko wchodze. chciałam sobie zamówić na allegro ogrodniczki i 2,3 bluzeczki bo niedługo będzie mi brzuszek wystawał. zawsze nosilam bluzki w pas mam mało rzeczy dłuzszych. po Antku ubrania ciażowe poszły takze teraz muszę cos kupić. poza tym z Antkiem przytyłam bardzo duzo. Teraz jak na razie 8,5 kg.


      Antek kaszle.
      Jutro na 9.40 do lekarza. Dla M tez karte wyciagnełam bo dycha jak Antek. Po obiadku juz pranko zrobione, pozmywane gary. Antek spi. Napoilam go lipą, natarłam na rozgrzanie niech śpi mój chorowitek. Idę się zrelaksowac troche...

      kruszyna
      gratuluje tych roznosci. masz szczescie do konkursów widzę
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        JA od początku przytyłam 4 kg, sama nie wiem czy to dobrze czy źle...
        Wczoraj wylądowałam na pogotowiu tak mnie brzuch bolała. Chcieli mnie przyjąć na oddział ale nawet na korytarzu brakowało już miejsc Dostałam mnóstwo leków i nakaz oszczędzania się, lekarz stwierdził że to że nie noszę małej na rękach wcale nie oznacza, że nie jestem przemęczona, bo podobno bardzo po mnie widać że jestem w kiepskiej kondycji ?!

        Aha dowiedziałam się też, że mój Marcelek to prawdopodobnie dziewczynka Trochę mi smutno bo się bardzo nastawiłam Ale z drugiej strony ufam mojemu lekarzowi prowadzącemu i mam nadzieję że się nie pomylił, bo z Julką się nie mylił A ten lekarz na którego wczoraj trafiłam to jakiś burak bo się tylko zaczął z mojego śmiać gdy powiedziała że powiedział mi że będzie chłopiec.

        No cóż zobaczymy, mój mąż był uradowany z synka ale teraz stwierdził że może mieć i drugą córeczkę abyśmy tylko obie były zdrowe...








        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          Kochana ja wiem że łatwo mówić ale odroczywaj, jesteśmy z tobą

          płeć nie jest najważniejsza ale wiem że można się rozczarować . . . ja dalej czekam ale pewnie dowiem się w styczniu . tak sobie uświadomiłam że ja nie mam nic do szpitala nawet kapci dla siebie :/ a 2.5miesiaca zostało do 32tc , jak by coś się działo to mogłabym urodzić. . . oj chyba muszę pomyśleć o jakimś komplecie do szpitala tyle tylko że grudzień jest ciezki finansowo. no nic czekam do 10tego i zobaczymy .

          ja dzisiaj leze cały dzień zaraz muszę z psem wyjsc i w piecu rozpalić a tak mi się nie chce. . .

          moja kruszyna dzisiaj pięknie kopie od rana

          Pamka ja od soboty daje SAMBUCOL KIDS na bazie czarnego bzu może zakup dla małego dla dorosłych też jest , tylko u nas cena kosmiczna 28zł za 120ml :/ ale na razie nic się nie rozwija więc może pomoże.
          co do wygranych to muszę kombinować bo inaczej nic nie kupie na razie a z becikowego i pzu em muszę zrobić zapasy w jedzeniu , chemi i pampersów itd na 2miesiące bo jak wyjadą to do miasta się nie rusze i kupić młodemu to łóżko . bo to co em przywiezie to pójdzie na kredyty , ubrania dla mnie i em i węgiel i muszę dziecią ten pokój zrobić . . . biorę udział w czym po padnie co mnie interesuje





          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Kurcze może ja też zacznę brać udział w jakichś konkursach, może podrzucisz jakieś linki?

            U nas też grudzień ciężki jak chyba u każdego bo i mikołajki i święta ale my nie mamy wyboru bo jak zacznę nagle w styczniu rodzić to trzeba być gotowym

            Ale dziś mam jakiś taki spokojny dzień, mała grzeczna nie rozrabia, rano była trochę siostra i mi pomogła więc nie jest źle








            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Kochana ja już 2razy zdobyłam do testowania na canpolbabies.pl i jeszcze na babyono. areszte to na fb biore udział ale tu to jeszcze nic nie wygrałam i czekam też na wyniki.

              fajnie że miałaś dzisiaj spokojny dzień trochę nabierzesz sił





              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Witam!
                monikamt18 no powiem ci że malutko przytyłaś, ale jeśli dzidzius przybiera dobrze to się nie przejmuj. Ja teraz mam 4kg na plusie. Jeśli chodzi o wielkość brzuszka to ja mam spory, napewno większy mam teraz niz z córcia. Ja mam takie doświadczenie z pierwszej ciąży (oczywiście to nie musi się powtórzyć) że na początku malutko tyłam , zaczełam później, ale szybko zestarzało mi się łożysko i mimo że ja przytyłam 14kg(10kg przytyłam w ostatnim trymestrze) to córcie urodziłam 2,3kg w 38tc....także teraz wole wiecej przytyć na poczatku i może dzidziuś będzie co nieco większy, nie wiem, zobaczymy czy będzie to mieć jakieś znaczenie.... i tak wydaje mi sie ze co ma byc to bedzie.
                A jeśli chodzi o płeć, to w takim razie nie nastawiaj sie w żadną stronę. Ale wydaje mi się ze ciężko jest się pomylić jeśli lekarz już zobaczył cos zwisajacego między nóżkami raczej pomyłka w ta stronę się nie zdarza Ja sama czekam i odliczam do 19 grudnia jeszcze 2 tygodnie i zobacze tą moją kruszynkę, no i może poznamy płeć, ale powiem lekarzowi że jak tylko będzie pewien co widzi to ma mi powiedzieć, bo ja też potrafie sie bardzo nastawic, a po co mi ewentualne rozczarowanie.......
                Aha i zaciskaj nogi!!! Jeszcze musisz troche wytrzymać!!!!
                kruszyna grudzień to ciężki miesiąc, my mamy sporo dzieci w rodzinie więc juz nawet nie napisze ile ostatnio wydalismy na zabawki i słodycze żeby paczki porobić. Spokojnie takie rzeczy do szpitala zdążysz pokupić w nowym roku. Ja sie tak nastrajam że zaczne od lutego dla mnie rzeczy kupować, a od stycznia jakieś drobiazgi dla dzidziusia, zaczne polować na promocje kosmetyków i pampersów....
                pamka jak Antoś??

                macie jakieś zdjecia brzuszków??? Ja robiłam wczoraj i sama nie moge uwierzyc że on juz tak wystaje...ale dołącze jak wy też dołączycie

                Poza tym dziś się zerwałam z pracy o 12 bo wezwalismy lekarza do Gabi. Wystraszyłam sie bo niby nie gorączkuje i katar się kończy ,ale gardło wyglada nieciekawie. Wczoraj zaobserwowałam krwiaka na podniebieniu (i to nie małego) i naloty na migdałach...ale lekarz uspokoił że to wirusowe a w podniebieniu musiała się czymś urazić. Kurde no nie wiem, przecież by mi powiedziała albo by ja to bolało. Cos mówił ze może lizak był kujący czy urażający, ale moja Gabi nie je lizaków b nie lubi owszem kolekjonuje, ale nie je....No nic zobaczymy. Aha i przepisał jej tabletki i wiecie co nie umiała połknąć Wasze dzieci umieja połykać tabletki? Ja sie ją boje zmuszać, zeby się czasem nie zadławiła.

                Zajrze jeszcze wieczorkiem




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  BGKM wierze na słowo ile to wszystko kosztuje . . . ja mam jeszcze trójkę dzieci oprócz cypriana do obdarowania i chyba tylko po dużej czekoladzie im dam. jeszcze chce inhalator kupić bardzo wskazane przy cypriana migdałkach i uszach i upatrzyłam na allegro z microlife w kształcie misia za 120zł z przesyłką -coś cypriana prababcia ma dać do dresiku więc dołoże i kupie a prezent to nie wiem . . .

                  ja mam wizytę 12 na 16
                  boże z tymi chorobami, powiem ci że mi się tak robi na podniebieniu ale mnie to boli bardzo :/





                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    W przyszłym tygodniu mam szczepienie Julci bo powinna mieć dużo wcześniej ale dopiero 5 tyg temu skończyła zastrzyki więc wiem coś o chorobach...

                    Co do prezentów ja mam 5 dzieci do obdarowania, 3 prezenty już mam ale mam problem co kupić chłopcom dwóm po 3 latka. Chciałabym coś fajnego ale oczywiście w rozsądnej cenie

                    Masz rację nie pytaj lekarza jak nie będzie pewien. Mi też się wydaję że z chłopcem to już naprawdę ciężko się pomylić ale wszystko jest w życiu możliwe Ale ja naprawdę czuję że będzie chłopczyk. Już nie mówiąc o zabobonach ale ja tak czuję, z Córką też wiedziałam od początku... Ale zobaczymy czas pokaże...
                    Ja nie mam jeszcze zdjęć brzuszka ale postaram się zrobić w tym tygodniu to może wszystkie razem wstawimy ))

                    Co do wagi, ja z Julką bardzo szybko tyłam na początku przytyłam ponad 15 i sporo mi z tego zostało ale faktycznie urodziła się duża 3800 i 60 cm, w 40 tyg. choć donosić było bardzo ciężko ale cały czas leżałam. Dlatego teraz nie wiem co z tą wagą 4 kg to mało a ja wcale mało nie jem i chyba niekoniecznie zdrowo, bo strasznie mi smakuje teraz pizza i kebab ale też owoce No nie wiem zobaczymy A macie zachciewajki?
                    Last edited by monikamt18; 04-12-2012, 18:59.








                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Ja wszystko popijam kubusiem mam takie skoki co Tydzien dwa jak mi coś tak bardzo smakuje .

                      my z cyprianem szalejemy z łańcuchem na choinkę już drugi dzień robimy co do zdjęć to jutro wstawie jak nie zapomnę też mam już spory i gdzieś 8- 9kg na plus





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        monikamt18 to widze ze mamy identyczne smaki. Ja też ostatnio mogłabym codziennie jeść kebaby i pizze.....no i owoce, w szczególności mandarynki i jabłka
                        kruszyna23 kubusie to na dziewczynkę ja z Gabrysia w ciązy codziennie kubusie piłam pod koniec ciąży to miałam pomarańczowe dłonie Jaki robicie łańcuch z bibuły czy cos wymyślniejszego? Ja odeszłam od kompa zrobiłam kolację, Gabi coś nie chciała jeść, ale myślałam że jak powiem ze zaraz rozłożymy sie z farbkami to zje migiem, a ona przyszła wtuliła sie i po minucie zasneła mi na kolanach i tym sposobem wieczór mam dla siebie, bo m w pracy do 23.....




                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          kruszyna moja mała też ma wiecznie coś z migdałkami i zamówiłam ostatnio ten inhalator http://allegro.pl/inhalator-philips-...810056406.html i powiem ci że super dla dziecka, a i ja sama sie w weekend inhalowałam bo mnie katar złapał i bardzo szybko mi przeszło, tzn. szybko katar z gestego robi się schodzący, zeby nie napisać brzydziej Wiesz zwróć uwage żeby nie była za głosny. Ten nie jest i można spokojnie dziecko przez sen inhalować, no bo cóż nie ukrywając nie każde dziecko lubi.




                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Na razie robimy z łączonych kółek z wycinanek dużo mam papierów kolorowych to będziemy tworzyć.

                            no to super że sama zasneła cyprian też ma ostatnio taki sobie apetyt a ja cały czas czuje że będzie dziewczynka ! u em w rodzinie teraz 2są w ciąży jedna ma na luty druga tak jak ja ale pewnie urodzi wcześniej bo ma skruconą szyjke i obie dziewczyny mają być :/





                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              O widzisz i wcale nie dużo droższy od tamtego pawla brat ma taki za 200zł niby cichy ale jak włonczył to masakra :/





                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                http://allegro.pl/inhalator-nebuliza...794236645.html

                                A ja chce taki i głośnośc ma jak twój, co Myslisz?





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X