Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Grudzień 2012!

    Witaj słowikMi tez czasem mdlosci dokuczaja,ale tragedii nie ma poki co.Alez dzis pogoda okrutna,moja corka w przedszkolu,wiec sie chyba zdrzemne na godzinke a co tam a Wam chce sie spac?czy nie odczuwacie roznicy?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Grudzień 2012!

      Hej dziewczyny
      Ja jak na razie mdłości żadnych nie mam, za to apetyt dopisuje taki jak mam teraz brzuszek miałam z Julką w 5 miesiącu
      W pierwszej ciąży do 4 miesiąca wymiotowałam, nawet po wodzie..trzeba było przetrwać, herbata imbirowa pomagała czasami tylko.
      Czasem mam ochotę się zdrzemnąć, ale zwykle kończy się na tym, że sobie tylko chwilę poleżę.
      Dzisiaj coś mnie głowa boli, a to pewnie przez ta pogodę brzydką

      Skomentuj


        #78
        Odp: Grudzień 2012!

        Oj,mnie też apetyt dopisujemdłości na szczęście już ustąpiły,włosy też nie wypadają jak na samym początku.Chyba wszystko się normuje
        Brzuszek mi się zaokrąglił i już nie da się ukryć że spodziewam się maleństwa.


        Skomentuj


          #79
          Odp: Grudzień 2012!

          no to niezle dziewczyny,mi tez apetyt dopisuje.Ciekawe jakie grube bedziemy W pierwszej ciazy przytylam tylko 7,5kilo zobaczymy jak teraz bedzie,bo brzuszek juz ciut widac.Ja zaraz objadek jem i lece na 14sta po corcie do przedszkola.Jakis spacer zaliczymy,niewazne ze brzydko dotlenic sie trzeba.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Grudzień 2012!

            hejka
            bylam wczoraj u gin i widzialam moja fasolinke i bijace serduszko jestem w 6 i pol tyg.wszystko ok.no i mala juz lepiej sie czuje i ja tez.chociaz musze anybiotyk do konca brac.no a co do apetytu to tez ma oj mam
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              #81
              Odp: Grudzień 2012!

              Marika dopiero teraz przyjrzałam się wszystkim kolorowym suwaczkom.I tak mi się spodobało imię twojej córeczki że jak moja fasolinka okaże się dziewczynką to nazwę ją Liliana.Przepiękne imię
              Co do chłopca jeszcze pomysłu nie mam.Więc pytanie do Was dziewczyny.Jakie są wasze ulubione imiona męskie?


              Skomentuj


                #82
                Odp: Grudzień 2012!

                U mnie jak chłopak to Tymek, a jak dziewczynka to Emilia - to mam już postanowione od dawna - mężowi też się podoba więc...wystarczy tylko czekać.

                A macie już jakieś przeczucia co do płci ?
                Ja bardzo chciałabym chłopca, ale czuję, że to dziewczynka.

                (P.S. Chyba to za bardzo przeżywam, bo dziś śniła mi się porodówka)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Grudzień 2012!

                  Ładne imiona Lene ja z kolei myślę o córci ale mam przeczucie że to będzie jednak synuś.
                  I widzę że nie tylko ja świruję mnie wczoraj śniło się że leżałam w szpitalu echhh to normalne,mamy dzidzie pod serduszkiem i trudno nie zastanawiać się jak to będzie


                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Grudzień 2012!

                    Dziś już tutaj nie zaglądnę więc życzę miłego dnia


                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Grudzień 2012!

                      Lene , ładne imiona ja jeszcze nie mam konkretnych pomysłów, podoba mi się dla dziewczynki Agatka jak narazie
                      W pierwszej ciąży byłam od początku przekonana, że będzie chłopiec a jest dziewczynka
                      Staraliśmy się tym razem w samą owulację, żeby chłopak wyszedł, no ale poczekamy zobaczymy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Grudzień 2012!

                        paulinko tez mi sie podoba imnie mojej cureczki i zdecydowanie pasuje do jej charakteru dlamnie wybor imnienia to bardzo wazna sprawa bo przeciez imnie zostaje z nami na cale zycie lilianka miala nazywac sie marisa ale jednak zostalo tak jak jest,jeszcze nie mam zapanowane zadnych imnion ale wiem ze poszukam takich niecodziennych nie jakis specjalnie wymyslnych ale innych.
                        a mnie tez snia sie same koszmary i porody a myslalam ze tylko ja jakas dziwna jestem hehe.
                        [/url[/
                        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Grudzień 2012!

                          Dzięki za rady dziewczyny Herbarke imbirowa popijam a witamin jeszcze nie biore, bo lekarz powiedział, że tylko kwas foliowy narazie a wit. dopiero w 12 tc..

                          Co do imion, to mnie sie na poczatku nie podobał wybór męża dla dziewczynki czyli Liliana..jakies mi sie takie wydumane wydawało i język na nim łamałam, a teraz nie wyobrażam sobię, żeby moja Lilecza miała miec inneChociaz babcia przez jakis czas pozdrawiała "Lilianne" i to musiała z kartki zawieszonej nad tel. przeczytać, bo nijak nie mogła zapamietać
                          No i miała byc taka jedyna a teraz co druga w piaskownicy to Lilka
                          Teraz mamy kilka typów dla dziewczynki - Maja, Martyna, Milena, a dla chłopca też mi się kilka imion podoba np Karol, Franio, Szymek albo Mateusz, ale mezus cos kręci nosem..nie wiem, rzucimy monetą

                          Podobo jak sie kobiecie śnią w czasie ciązy koszmary, to lżej znosi połóg i depresje poporodową..Bo nie jest taka błogosławiona tylko jakby juz jej stan ducha przygotowuje sie na tą masakre i lżej to znosi..Ale to pewnie jakies bajdurzenie..

                          Lene, a czy ja dobrze pamietam, że Ty tez z Kr jesteś??
                          Last edited by slowik7; 06-06-2012, 17:57.


                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Grudzień 2012!

                            slowik ja się nazywam Milena i w piaskownicy mówili do mnie krówka Milka czego strasznie nie lubiłam - dlatego daruj swojemu dziecku stresy ja Cię proszę
                            I tak jestem z Krakowa
                            Cieszę się, że z kimś będę mogła porozmawiać o tutajszych szpitalach

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Grudzień 2012!

                              Hej dziewczyny.Mi to sie duzo imion podoba,ale za to mezowi to prawie nic We wtorek ide do gina na usg 4d to pewnie juz plec poznam,wiec bedziemy sie zastanawiac.wstepnie podoba mi sie Aleks albo Iga.No i zanim dam dziecku imie to zawsze patrze w "imiennikach"jaka jest nadawalnosc danego imienia w ost latach bo nie lubie imion popularnych,tak zeby w szkole w jednej klasie byla 5dziewczynek o tym samym imieniu Pogoda dzis do bani,a na procesje chcialam isc,bo corcia chce kwiatki sypac.zobaczymy.pozdrawiam was dziewczyny.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Grudzień 2012!

                                Konwalia płeć tak szybko? W 13 tyg? To jeszcze nic nie widać...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X