Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Grudzień 2012!

    Hurrrraaaaa !!!! Kolejne maleństwo na świecie !!!! Moje gratulacje slowik!! fajna wiadomość.Współczuję choróbska.Strasznie sie tego boję,nie chcę żeby żeby mała coś złapała.W mojej przychodni to nawet dzieci zdrowych nie przyjmują na kontrole i szczepienia do odwołania bo tyle maluchów choruje.Mamy dzwonić i się pytać.
    MY z Lilą byłyśmy dzisiaj na kontroli u okulisty.Wszystko dobrze.Oczka ma rozwinięte,źrenice reagują tak jak trzeba i nawet nie musiały byśmy juz jeździć w przyszłym miesiącu tak jak mamy zalecone ale na wszelki wypadek dla spokoju,pani doktor nas zapisała na wizytę.
    To pozdrawiam i życzę wszystkim mamusiom i pociechom dużo,dużo zdrówka
    ps Slowik,a jakie imię dostanie córeczka?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Grudzień 2012!

      hej
      to ja jeszcze ledwo chodzaca i wkuzona,staram sie czekac cierpliwie a tu nic,to juz mnie psychicznie wykancza,przeciez mialam byc juz ,,na ostatnich nogach'' i rodzic lada dzien tak mowil gin.a tu takie rozczarowanie
      a wy jak se dajecie rade swierze mamuski ?
      u nas straszny mruz i wiatr az sie niechce z domu wychodzic.
      ja sprzatam cwicze biore cieple kompiele dzis chyba umyje okna z wewnatz
      ale pewnie brakuje mi sexu hehe pozdrawiam was cieplutko
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Grudzień 2012!

        Marika może mała chce obchodzić urodziny wraz z siostrą?



        Skomentuj


          Odp: Grudzień 2012!

          Marika nie zazdroszczę.Takie czekanie może wykończyć :/ jak ja byłam w szpitalu przed cesarka to te dni mi się tak ciągnęły tym bardziej że dokładnie nie wiedziałam kiedy będą mi robic cięcie.Najgorsza ta niepewność...nie wiesz kiedy,dziś,jutro,za tydzień.
          A jako świeżo upieczona mama radzę już sobie z Lilą całkiem fajnie.Nabrałam wprawy w kąpaniu,przewijaniu,ubieraniu,tym bardziej że mała juz nie jest takim maleńkim kurczaczkiem jak była.Teraz ma 3400 Dalej karmię piersią,z czego jestem bardzo zadowolona i oby tak dalej.
          Szczepienia odwlekły nam się do przyszłego tygodnia tzn,dopiero mam zadzwonić bo jak na dzień dzisiejszy mają tam masakrę.Tyle dzieciaczków chorych że zdrowych w ogóle nie przyjmują.
          Strasznie boję się tych choróbsk.A jak tam u was i waszych maleństw zdrówko?Mam nadzieje że nas wszystkie to ominie.
          Pozdrawiam i życzę zdrowia


          Skomentuj


            Odp: Grudzień 2012!

            witam
            i ciagle nic
            moze faktycznie dzidzia chce mniec urodzinki ze swoja siostra,tylko jak ja tak dluuuuuuuuuuuuugo wytrzymam,jak juz teraz brakuje mi cierpliwosci
            dzis urodziny ma moj tata wiec moze,ale sie nie łudze.strasznie mrozno u nas ale ladnie slonko swieci,lili w przeczkolu mnie troche gardlo znowu boli,mam nadzieje ze mnie znowu niewezmie jakas choroba.
            we wtorek ide do gin,zobaczymy co tymrazem mi powie.pozdrawiam
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Grudzień 2012!

              U nas też mroźno.Z Lilką byłam na spacerze tylko raz,a tak to siedzimy w domu i od tego szczerze mówiąc świra dostaję.Niech juz jest wiosna!
              Marika współczuję tego czekania.Ale ten czas musi się teraz ciągnąć.Cóż,życzę ci kochana zdrowia i dużo,dużo cierpliwości,będzie dobrze
              Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści.Pozdrawiam


              Skomentuj


                Odp: Grudzień 2012!

                hej wczoraj o 8.50 urodzilam cureczke ma 2940kg i 53 dluga 10 punktow w skali apgara
                skorcze zaczely mi sie o 1 w nocy porod straszny.jeszcze lezymy w szpitalu ciaglr niemam pokarmu msla jest glodna.mam 6 szfow.czekam na 3 dobe wtedy pokarm przychodzi.pozdrawiam
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Grudzień 2012!

                  Mariczka moje gratulacje !! w końcu się doczekałaś czekam na zdjęcia słodziaka.
                  ty mnie nawet nie strasz z tym ciężkim porodem :/ bo ja po pierwszym nie mam miłych wspomnień. najważniejsze że jestescie razem !





                  Skomentuj


                    Odp: Grudzień 2012!

                    Hurrraaaaa witamy na świecie kruszynkę!Gratulacje marika!Niech się mała zdrowo chowa no nareszcie.
                    To czekamy na zdjęcie malutkiej.Wszystkiego dobrego!
                    dzisiaj byliśmy z Lilką w przychodni się szczepić jednak po badaniach pani doktor stwierdziła że się jeszcze chwile wstrzymamy.A tak,malutka jest zdrowa i fajnie przybiera na wadze.Ma już 3700 co raz wiecej ciuszków na nią pasuje.
                    Teraz powolutku zabieram się za planowanie chrzcin
                    Pozdrawiam i jeszcze raz serdeczne gratulacje.


                    Skomentuj


                      Odp: Grudzień 2012!

                      Marika, gratulacje! niech mała chowa się dobrze



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Grudzień 2012!

                        Wszystkiego najlepszego dla Lilianki !



                        Skomentuj


                          Odp: Grudzień 2012!

                          witam po dluzszej przerwie.
                          jestem bardzo zmeczona i obolala po porodzie,a na dodatek lilianka ma ropna angine a malenstwo dostalo katar jakies szalenstwo.musze to wszystko ogarnac to bede czesciej na forum.dziekuje za zyczenia dla lili
                          a malej dalismy na imnie nie Selena tylko ROZALKA jakos bardziej do niej pasowalo.
                          pozdrawiam
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Grudzień 2012!

                            Marika,Rozalka jest śliczna i czasami tak jest że jak już sie maleństwo pojawi na świecie to od razu widać jakie imie do niego pasuje
                            Mnie akurat Lilka pasuje do mojej małej
                            jeszcze raz gratulacje.


                            Skomentuj


                              Odp: Grudzień 2012!

                              Cześć mamusie

                              Marika, no i sie doczekałaś, gratulacje
                              Paulinko, nasz maluch ma na imie Maja, mysleliśmy nad Jagodą albo Milenka, ale ostatecznie Lila wybrała Maję
                              Fanie, bo Starsza nadal jest siostra zachwycona,no chyba, ze ta beczy, to Lilka ucieka do swojego pokoju i tez krzyczy, ze nie chce tego hałasu..generalnie sajgon tu mamy niezły z tymi maluchami!! Jeju z jednym to jednak była sielanka..
                              Maja tez ma katar,teraz doszły kolki i zaparcia..Właśnie, może macie jakies pomysły na zaparcia u takich maluchów? Karmie Maję piersia, podaje herbatke Hippa z kopru włoskiego a sama pije rumianek i tez koper no i ja sobie popierduje równo a mała i tak ma zaparcia..:/

                              Wyleczylam sie nareszcie z przeziebienia i z zapalenia pecherza, no ale teraz mam zatkane kanaliki w jedyn cycuchu..bo przeciez tak całkiem dobrze, to nie moze byc..:-) Walcze z tym juz od soboty i nic.Ech, byle do wiosny na pewno zrobi sie jakos lepiej.
                              Marika, a czy Twoja Lilka chodzi nadal do przedszkola?
                              Ja musze moja wysac, tylko strasznie sie boje chorób.

                              Pozdrawiam Was ciepło


                              Skomentuj


                                Odp: Grudzień 2012!

                                U nas nie ma problemu z zaparciami.Za to zmagamy się z kolkami.Przetestowałam już wszystko co było do przetestowania i najlepsze okazały sie kropelki Sab Simplex.Kolki przeszły małej po kilku dnaich.Teraz podaję jej regularnie przed każdym karmieniem po 8 kropelek i jest dobrze,Lila przesypia noce spokojnie.A puszcza bączki równo to dobrze...
                                A ja sama walczę o karmienie piersią.Coś ostatnio mam mało mleczka :/ wspomagam się herbatkami na laktację,ale czy to coś daje?Nie wiem sama.W ogóle powiem wam straszne jest teraz parcie na naturalne karmienie.I nie mówię że to źle bo to najlepsze co można dziecku dać.Po prostu po ostatniej wizycie z Lilką u pediatry mówiłam że mam z tym problem to lekarka tak gadała,takim tonem,że mam poczucie winy że to mleko jakoś zanika i muszę mała dokarmiać mieszanką.No bo chyba dziecka głodnego nie zostawię.
                                Pozdrawiam


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X