Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Grudzień 2012!

    Jej dziewczynki cóż za gorąca dyskusja wiecie każdy ma swoje wyobrażenie o związku i dla każdego szczęście małżeńskie czy partnerskie inaczej wygląda.Ja też wole mieć mojego męża przy sobie jednak gdyby chciał albo musiał pracować gdzieś dalej to cóż,do kaloryfera bym go nie przywiązała
    A chciałam też powiedzieć że jestem już po USG genetycznym.Wszystko z dzidzią w jak najlepszym porządku serduszko ładnie bije a sam maluszek rozwija się prawidłowo nic tylko się cieszyć


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Grudzień 2012!

      PAULINA09 to super wiadomosc!!!Prawda,ze PO TAKIM USG czlowiek czuje sie spokojniejszy?i pomyslec ,ze nasze mamy i babcie z nami nie mialy usg i z niecierpliwoscia oczekiwaly czy dzidzius bedzie.Ja np.bylam taka niedobra u mamy w brzuchu,ze zawsze sie ukladalam tak,ze kiepsko bylo slychac moje serduszko i denerwowalam tym moja mamusie Dziewczyny jakie macie plany na wakacje?wyjezdzacie gdzies??Moze macie jakies fajne,sprawdzone adresy?

      Skomentuj


        Odp: Grudzień 2012!

        Przeczytałam tylko pierwsze zdanie Konwalia i stwierdzam, że dalej nie będę tracić czasu na rzucanie grochem o ścianę, bo irytują mnie dyskusje "moja prawda jest bardziej mojsza niż twojsza".
        Temat uważam za zamknięty.


        ----

        Paula to gratuluję... Teraz już będzie z górki.

        Skomentuj


          Odp: Grudzień 2012!

          oj LENE ja nie napisalam nic o prawdzie,tylko ze mam swoje inne zdanie,a co nie wolno miec?Wyluzuj troche,jestes na forum spolecznosciowym,na tym chyba polega ze piszemy sobie o roznych rzeczach,dyskutujemy i tyle.Nie wiem czy ta tesknota za mezem na Ciebie dziala czy inne rzeczy ,ze taka nerwowa jestes.A jak nie chcesz to nie musisz wogole czytac moich postow,i nie pisalam nic o "mojszej twojszej prawdzie"napisalam tylko"zebym mojego meza nigdzie nie puscila"a ty tak zareagowalas jakbym nie wiem co napisala.Kazdy zyje jak chce.

          Skomentuj


            Odp: Grudzień 2012!

            No przedszkole jak nic

            Skomentuj


              Odp: Grudzień 2012!

              No chyba tak,bo moja corka 4letnia potrafi wiecej powiedziec i podyskutowacwiesz co LENE moze wrocimy kiedys do rozmowy jak juz troszke dojrzejesz do pewnych spraw,bo po co wogole podejmujesz rozmowe,odpowiedz skoro nie umiesz nawet odpisac!!wg mnie to własnie takie zachowanie jest na poziomie przedszkola(bo rozumiem,ze o to Ci chodzilo)

              Skomentuj


                Odp: Grudzień 2012!

                Przyczepiłaś się jak rzep psiego ogona... Chyba sama już nie wiesz o co ci chodzi.
                Nie dyskutuję - bo to nie mój poziom.
                Skoro jesteś taka komunikatywna to polecam poczytać o interpunkcji i nauce czytania ze zrozumieniem.

                Ja już dawno skończyłam temat - i dla mnie przedszkolem jest co post to dalsza prowokacja do kontynuacji. Nie mam zamiaru tego robić i chyba wyraziłam się jasno. Dlaczego? Ponieważ dla mnie jest granica z "tłumaczenia" się ze swoich wyborów życiowych na forum które nie ma z tym nic wspólnego.

                Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Albo nie. Nie odpowiadaj. Bo domyślam się, że nadal nic.
                Szkoda tylko, że odstraszasz jakąś fanaberią resztę.

                Kończę z Tobą.

                Dalszych postów pod twoim nickiem nie czytam i tyle.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Grudzień 2012!

                  Ty wez sie troszke opanuj dziewczynko.nie pozwole sie obrazac.co to wogole za teksty typu "poczytaj o interpunkcji i czytaniu ze zrozumieniem"To ty lepiej poczytaj,bo wogole nie zrozumialas co ja pisalam od poczatku,a sie stawiasz.Czy to wogole bylo bezposrednio do Ciebie?MARIKI maz tez jest za granica i czy ona sie tak denerwuje ze ja mam inne zdanie???Szkoda gadac Z Toba po prostu,bo pewnie jestes jedna z tych zrozpaczonych nastolatek albo nieszczesliwych dziewczyn co sie podszywaja pod kogos innego na forum i dlatego takie glupoty wypisuja.I kto tu atmosfere psuje??????To Ty sie czepiasz od poczatku.Nie mam ochoty z Toba pisac wiecej i nie bede,bo potrafisz tylko stawiac kontra i sie czepiac,a nic sensownego nie umiesz napisac.No ale nie jestem zbytnio zaskoczona,bo to tylko forum i nigdy nie wiadomo na kogo trafisz.Koniec i kropka.pozdrawiam i szczesliwego rozwiazania.

                  Skomentuj


                    Odp: Grudzień 2012!

                    a i wylicz mi moze jeszcze bledy ortograficzne jak lubisz,bo to jest na Twoim poziomie...Poziomie doroslej kobiety.buhaha.

                    Skomentuj


                      Odp: Grudzień 2012!

                      Sorki ze sie wtrace Lene chyba troszke za bardzo cisniesz ... Albo Ci hormony buzuja w glowie albo zupelnie nie wiesz o co chodzi w pisaniu na forum. Kazdy ma prawo do wypowiedzi a TY jak ktos napisze nie po Twojej mysli sie obrazasz... dla mnie szok niesamowity... Sama ostatnio mialam wymiane zdan wlasnie z kolezankami z tego forum i nie uwazam ze stalo sie cos zlego za to ze kazda miala swoje zdanie i je glosno napisala...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Grudzień 2012!

                        Lene...przed słowem "które" stawia sie przecinek...a no i magnez polecam.

                        Konwalia i co, źle nam było na forum styczniówek...?To może wracamy?

                        Paulina, ciesze sie, że maluch ma sie dobrze, ja jutro mam wizytę ale bez usg..

                        Idę na lody..mężuś serwuje z truskawkami, to nic, że jest po 18-ej


                        Skomentuj


                          Odp: Grudzień 2012!

                          LEWAREK SLoWIK dzieki,wlasnie o to mi chodzilo,ze to forum i piszemy sobie o wszystkim tzn o czym chcemy.Nie chcialam nikogo urazic i pisAac ze "nie puscila bym meza za granice"to nie byl atak na LENE czy kogokolwiek,przeciez kazdy zyje jak chce.A ja nie jestem jakas idiotka i wiem ze czasem ludzie wyjezdzaja za granice za chlebem i spoko.Sama mam, siostre w londynie z rodzinka od 6lat i najpierw wyjechal jej maz i po prostu pamietam jak strasznie ciezko jej bylo i dzieciom.I tyle.SLOWIK masz racje mialysmy pisac wszystkie razem,zeby bylo milej i weselej a wyszlo jak wyszlo.Nie wracajmy juz lepiej do tego.DZIEWCZYNy mam pytanie jak uwazacie:jaki stroj kapielowy na plaze dla kobiety w ciazy?moze to glupie ale ja nie wiem czy dwuczesciowy moze byc??Chciala bym sobie jeziorkowac z moja corka w wakacje i sie przygotowuje.

                          Skomentuj


                            Odp: Grudzień 2012!

                            Dziewczyny chyba zapomialysmy po co tu jesteśmy a ja wam przypomnę mamy się tu wspierać i oczywiście plotkowac o naszych malenstwach bo to teraz najważniejsze no i oczywiście - to tyczy się mnie trochę postekac ze mnie wszystko boli a za błędy to worki jestem dyslektyczka a prawdę mówiąc to specjalnie nawet nie sprawdzam.
                            No i byłam na pogotowiu bo dostałam silny kujacy ból w plecach dostałam lekarstwa i jak mi nie przejdzie to skierowanie do specjalisty,ale z dzidzia wszystko ok.
                            Kupiłam sobie taka długa poduszkę do spania -super sprawa polecam
                            A co do wakacji to planujemy wyjazd nad jezioro pod domek w Borownie jest tam pięknie domek w lesie i fajna plaża do kampania nawet dla maluszkow ,oby pogoda dopisała.
                            Używanie jakich kremów na rozstepy..? Ja słyszałam ze muszelka jest najlepszy ale niestety trochę drogi.
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Grudzień 2012!

                              Z tego co wiem to w ciąży niezabardzo mozna się opalac ,a jak już to trzeba zasłaniać brzuch przed słońcem więc proponuje jednoczesciowy strój kapielowy.
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Grudzień 2012!

                                MARIKA jaka to ta dluga poduszka??ona dobra na plecy czy na co?pytam,bo w tej ciazy to mnie strasznie krzyze bola i nie bardzo wiem jak na to zaradzic,bo w poprzedniej ciazy nie mialam z tym problemow.ja slyszalam tylko o takich poduszkach typu "ksiezyc"i sa pomocne odrazu przy karmieniu maluszka.A borowno to bardzo bliziutko mnie.MARIKA to super ze z dzidzia wszystko ok,staraj sie odpoczac choc troszke w ciagu dnia,jak Cie tak wszystko boli.Twoja corka spi w dzien jeszcze?Masz mozliwosc zdrzemnac sie z nia??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X