Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marzec-kwiecień 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    Dlatego ja wolę uroczyste śniadanie w sobotę po święceniu (ok godz. 12.00/13.00), każdy jest przegłodzony. To jest taka dłuższa posiadówka, potem z kawą i słodkim. Obiadu nikt by już nie przełknął. W niedzielę i w poniedziałek za to są uroczyste obiadki najczęściej poza domem
    Z całych tych świąt najbardziej właśnie smakuje to śniadanie sobotnie Potem już człowiek ma przesyt wszytskiego

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Marzec-kwiecień 2011

      Po zachowaniu to już niby mu lepiej ale nadal rzadkie kupki. W szoku byłam jak wczoraj wypił pół butli tego kleiku z hipa a dziś całą. Ile mu można tego dziennie dać, żeby nie przesadzić? To skoro nie rumianek to co do picia? po wodzie ponoć go goni nie wiem czym go poić bo pije jak smok i ciągle chce.
      Zauważyłam, że po kaszce go czyści bardzo więc przestaje mu ją dawać.

      Skomentuj


        Odp: Marzec-kwiecień 2011

        Tam na opakowaniu pisze ile podawać takiemu dziecku, ja jak konsultowałam kiedyś Piotrusia z pediatrą przy biegunce i wymiotach, to mówiła żeby pił tej marchwianki i orsalitu jak najwięcej.
        Do picia najlepsza jest niegazowana woda mineralna o temperaturze pokojowej. Dobre o są też kompot z jabłek, różne herbatki, np. z mięty, kopru włoskiego lub z suszonych jagód (do kupienia w aptece). Ważne, aby były bez cukru.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Marzec-kwiecień 2011

          Wiecie co, smarowałam przedtem młodej dziąsła i na dole wyszła jej lewa dwójka To mamy już 6 zębolków. Najlepsze jest to, że wogóle jej się nie spodziewałam, bo widać nie było nic żeby coś tam kiełkowało.

          Magda, cieszę się że choć trochę jest lepiej.



          Skomentuj


            Odp: Marzec-kwiecień 2011

            wrrrrr u nas też najgorsze, że zachowania ma chwiejne, a nic nie widać żeby mu kiełkowało Jednak musi się coś dziać, bo paluchy są non stop w buzi, gryzie co popadnie i trze te dziąsła jak najęty

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Marzec-kwiecień 2011

              Powiedzcie mi jakich pieluch używacie. Ja mam od początku Pampers Premium Care.



              Skomentuj


                Odp: Marzec-kwiecień 2011

                Ja używałam od początku Pampersów. Do rozmiaru 3 na przemian z Pampers Premium Care. Potem jak przy Piotrusiu Pampers Activ baby. Byłam bardzo zadowolona. Jakiś czas temu była fajna promocja Huggies premium ta seria z Kubusiem Puchatkiem, kupiłam i zakochałam się. Dla mnie rewelacja. Jak przy zwykłych pampkach zdarzały nam się wpadki typu, kupa uciekała nogawką czy kupka na plecach, tak tutaj nigdy nam się to nie zdarzyło. Tak samo cieniutkie, miękkie, przewiewne, bardzo chłonne, nigdzie nie uciskają ciałka i to co dla mnie super mają gumeczkę z tyłu na wysokości krzyża, co powoduje, ze luźniejsza czy większa kupka nie znajduje się od razu na plecach. Polecam przetestować.
                Od urodzenia Piotrusia byłam wierna tylko Pampersom i szkoda, że tak późno przetestowałam coś innego.

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Marzec-kwiecień 2011

                  Ja ostatnio testowałam huggiesy i jak dla mnie masakra. Jakieś takie nieporęczne, dla mnie za grube. Totalny niewypał. A te activ baby to w miarę cienkie i chłonne?



                  Skomentuj


                    Odp: Marzec-kwiecień 2011

                    Na pewno testowałaś te Huggisy, bo są dwa rodzaje. Tamta wersja ponoć bardzo słaba. Nie wiem tez jaki rozmiar testowałaś, bo my od 4 zaczynamy, wcześniejsze rozmiary ponoć gorsze.
                    Jak dla mnie Pampersy Active baby i Huggies Premium najlepsze na rynku i porównywalne wizualnie, wielkościowo i grubościowo. Za to Premium Care mają absurdalną cenę. Cienkie i delikatne są, ale takiej ceny nie są warte. Mnie najbardziej wkurzała ta siateczka, która wiecznie się małemu przylepiała do pupy
                    Przetestowałam też kilka pieluch z Rossmanna baby dream, bo namówiła mnie koleżanka. Nie polecam, masakra totalna! Bartek dostał takiego uczulenia i odparzenia, że leczyłam tydzień. Normalnie rany na pupce

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Marzec-kwiecień 2011

                      No ja kupiłam huggies premium 4. I zużyłam jednego, resztę dałam siostrze. Kiedyś zapomniałam pampków jak jechaliśmy odwieźć młodą do mojej mamy i kupiłam parę sleap&play. Mama mi mówiła że częściej je musiała zmieniać niż te premium care. Nam ta siateczka się nigdy nie kleiła, dla mnie rewelacja. Super jak jest rzadsza kupka, fajnie wsiąka wtedy Spróbuję tych active baby



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Marzec-kwiecień 2011

                        Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                        No ja kupiłam huggies premium 4. I zużyłam jednego, resztę dałam siostrze. Kiedyś zapomniałam pampków jak jechaliśmy odwieźć młodą do mojej mamy i kupiłam parę sleap&play. Mama mi mówiła że częściej je musiała zmieniać niż te premium care. Nam ta siateczka się nigdy nie kleiła, dla mnie rewelacja. Super jak jest rzadsza kupka, fajnie wsiąka wtedy Spróbuję tych active baby
                        Sleep and play to jakieś nieporozumienie, testowałam przy Piotrku i nigdy nie kupię. Uczuliły go. Jakościowo marne, chłonność zero, za to mega chemiczne i perfumowane, co powoduje podrażnienia. Większość dzieci znajomych również uczuliło

                        Jak widać opinia opinii nie równa, dlatego trzeba samemu spróbować i się przekonać, a nie kierować, co mówią inni, bo to co jednej osobie odpowiada nie musi pasować drugiej.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Marzec-kwiecień 2011

                          Active baby jeszcze nie próbowalam więc może będzie ok A huggiesy może dlatego byly super dla Bartusia, bo on grubszy od Lilci i lepiej się dopasowały.



                          Skomentuj


                            Odp: Marzec-kwiecień 2011

                            Pampersy tak jak ubrania różnie leżą na dzieciach o tym sie już przekonałam. Miałam kilka Huggisów od szwagierki kiedy urodził się Piotruś i nam też nie odpowiadały.
                            Z tego co zauważyłam, to rozmiar 4 Huggies, które kupujemy jest większy od +4 Pampersa, które używaliśmy, ale nam to jak najbardziej odpowiada. Więc może w przypadku Lilci 3 byłaby lepsza.
                            Last edited by Scaarlett; 05-04-2012, 21:16.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Marzec-kwiecień 2011

                              ulcia, a planujesz zmienić pieluchy? Ja od poczštku używam pampersów i jestem im wierna jak pies. Przy Vikusi też tylko ich używaliœmy, Ja tam uważam że jak coœ spelnia twoje oczekiwania i jesteœ z tego zadowolona to po co to zmieniać. Nie eksperymentuje bo nie widzę potrzeby. jak Domiœ był malutki za waszš namowš kupiłam te premium care, myœlałam że i to pampers i to pampersy, a skoro te sš nowe to pewnie i lepsze. Faktycznie jakoœć podobna, jednak mnie zraziła do nich ich dziwna woń. Jednym słowem mi œmierdziały chemiš i nie mogłam się do tego jakoœ przekonać. Wróciłam zatem do new baby, teraz używam active baby i tak już zostanie. ulcia polecam ci, nie rozczarujesz się po jakoœć ta sama co i twoich, po prostu pampers
                              Co do huggiesów to nie mam pojęcia jakie sš teraz, z pewnoœciš ich jakoœć się poprawiła, ale kiedyœ były okropne, ciężkie, grube i sztywne, na osłodę kolorowe. Jak Viki była mała dziadek nam je sprezentował, po użyciu jednego reszta paczki trafiła do suszarni pokurzyła się tam rok, wreszcie komuœ wydałam.


                              Skomentuj


                                Odp: Marzec-kwiecień 2011

                                Ja mam te premium care i są super. Chciałabym sprawdzić jakie są te active baby, bo przez pół tańsze śmieję się, ale trochę idzie na te pampki. Te co mam to wprost uwielbiam, więc czuję że trudno będzie nam się przestawić na inne kiedyś tam Jutro pójdę i kupię parę, zobaczymy.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X