Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Będzie Szymon Piotr

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Narwana piękne mocne i klasyczne imiona - takie biblijne

      Czacza, tak jak pisałam Ci na priv - zapraszam serdecznie w me skromne progi
      ja teraz usg mam 10.04. więc poproszę o podpatrzenie czy nic malutkiej nie wyrosło

      Co do imion, to u nas Maja lub Nadia będzie... No chyba, że nie będzie ani na Majke, ani na Nadusię wyglądać
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        #63
        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        My jesteśmy tradycjonalistami :P Lubimy proste i klasyczne imiona Dziewczynka miała być Julia Anna Mi wystarczyłby sam Szymon, ale mąż chciał Szymon Piotr. Nadia to nie w moim stylu, ale Maja bardzo ładnie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Narwana, no jestem bardziej za Mają, ale jest ich tak straszetnie dużo... A Nadia mało popularna a podoba mi się też już długo...

          A wrzuć jakąś fotkę brzuszka, to sobie popodziwiam, jak już malucha widać
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #65
            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Witajcie
            Chciałabym dołączyć do forum
            Mam na imię Ania mieszkam w Olsztynie, jestem w 19tyg6dni, będę miała synka - imię również wybrane Ksawery
            Dołączyłam do Was ponieważ na forum ktorym obecnie przebywałam ciągle zdarzałay się jakieś awarie a przy tym wirusy, nator poleciła mi tę stronkę mam nadzieję że mnie przyjmiecie do grona Sierpniówek 2012, termin mam na 22.08.2012

            Pozdr, troszkę jescze nie wiem o co tutaj chodzi ale z czasem naucze się tego forum





            Skomentuj


              #66
              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Cześć Ania Witamy w naszym gronie.
              Ja mam termin na ok 14 sierpnia. Jak samopoczucie?
              Dziewczyny jak przygotowania przed świętami? Ja całe szczęście niewiele będę musiała robić i na dodatek mój mąż mi pomoże, bo na piątek wziął sobie urlop.
              W sobotę dostała pierwsze ciuszki od koleżanki dla Szymona Słodkie są. Jej maluch ma już skończone 7 m-cy, więc nie są Jej potrzebne

              Skomentuj


                #67
                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Hejka Judi No świetnie, że jesteś. Mam nadzieję, ze reszta kobitek też się przeniesie, bo tam nas wyraźnie w doopie mieli skoro wciąż to samo. A mi już było szkoda mojego kompa, bo w końcu by to dziadostwo zaczęło atakować inne dokumenty

                Pomóż mi tu babicniec ściągnąć

                Narwana, ja też juz ciuszki kompletuję i do tego za chwilkę mnie czeka podróż sentymentalna, bo muszę przejrzeć kartony po Kacprze Ojejku, już widzę siebie rozklejoną nad kolejną parą skarpetek, czy czapeczką...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Hej i jak tu weszłam z ciekawości bo też byłam na innym forum tam gdzie dziewczyny maja problemy i jakoś tu tak dziwnie :P ciężko będzie się tutaj przyzywczaić ...ale zobaczymy a i mam na imię Luiza i jestem z Warszawy a termin mam na 27 sierpnia

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    no witam nowe mamuśki

                    weekend spędziłam u rodziców, troszkę wypoczęłam..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      ciężko troszkę się tutaj poruszać co i jak :P ciekawe czy reszta dziewczyn się przepisze tutaj

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Lusiu nie przejmuj się mi też jest ciężko się tu poruszać bo nie wiem o co chodzi i co gdzie jest, ale mądre z Nas dziewuszki nauczymy się ...

                        Nator ja jestem za żeby dziewczyny tu ściągnąć, ja znowu czysciłam kompa z wirusów, dość!!!

                        Witajcie witajcie, fajnie że mogłam się przyłączyć





                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          No świetnie kobietki że jesteście!!!

                          Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie. My z Czaczą już tu drugie dzieciaczki na forum mamy, więc ciut weteranki z nas

                          A patrzyłam tam na forum co się dzieje i chyba nikt dziś szczególnie nic nie pisał. Z resztą jak tam pisać, jak wejść jest ciężko
                          Fajnie by było gdyby reszt mam dołączyła, bo tam było nas sporo a tu jest czasem cisza, ale... pracujemy nad tym

                          A ja padam na twarz. Niby nic, bo posiedziałam 3 godzinki przy stole, zrobiłam zapiekankę i tiramisu z paczki... a padam normalnie.
                          No i była u nas Dominika-znajoma w 38 tyg ciąży. Mateńko, zapomniałam, że brzuszek rośnie aż tak duży i że na koniec się sapie i dyszy i błaga o poród, hi hi! Choć ja w 38tyg już tuliłam maluszka
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Ja napisałam na facebooku do Marty żeby dołączyła i przekazała dziewczyną jeśli uda jej się wejśc bo ja nie mogę , tak jakoś tęskno mi za nimi hmnn, niby nie znamy się na żywo a jednak się zżyłyśmy i czuję tak jakbyśmy się znały od lat ...

                            Ja już powoli łapię o co tu chodzi heh...
                            Dzisiaj zaczął mi sie 20 tydzień ale kopniaków wciąż nie czuję, coś ten mój maluch spokojny, mam nadzieję że jest OK ... Czytałam że w 20 tyg maluszek ma już 15-16 cm (wow coraz większy)

                            Ja dzisiaj w sumie nic specjalnego nie robilam, szczerze to obijam się na tym L4 ale w sumie od czego w końcu wolne jest ...
                            Dobrze że Świąt nie przygotowywuję tylko idę na gotowe do mamusi

                            hmnn męczę się z suwaczkiem, POMOCY





                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              ja też zaczęłam 20 tydzień i różnie to z czuciem kopniaczków, wczoraj maluszek szalał a dziś nie szczególnie daje o sobie znać ... na usg zawsze spokojnie leżał i też mam nadzieje że wszystko w porządku, ale już w czwartek się dowiem co i jak odetchnę mam nadzieje z ulgą... a ja dziś cały dzień w łóżku ... katar, kaszel i duszności dają o sobie znak

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Cześć Mamusie
                                Przygarniecie i mnie do swojego grona?
                                Nator, judi, lusia - my już się znamy. Resztę kobitek witam serdecznie
                                Mam na imię Magda, jestem z Krakowa, termin mam na 25 sierpnia I wiem, że będzie dziewczynka

                                To teraz muszę się nauczyć obsługi tego forum, ale od czego ma się 8 godzin siedzenia w pracy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X