Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Witajcie Mamuśki,

    dziś się uśmiałam, bo po tygodniu leżenia normalnie zrobił mi się pryszcz na doopie Więc i leżenie w te upały nie jest dobre, hi hi

    Lusia, no to czekamy na wieści po zdjęciu... ciekawe czy "ruszy" maleństwo do ataku na świat od razu, czy jeszcze poczeka Ja się śmieję, że jak tak będę pilotologię uskuteczniać to jeszcze przenoszę (a dokładniej przeleżę termin)

    Narwana, ja termin liczony mam na 23.08., ale na usg wychodzi ok połowy sierpnia... Zobaczymy jak się uda. Mi tam się nie spieszy do porodu, bo choć chcę poznac malutką, to jednak niech lepiej pojawi się o czasie

    Kruszyna, ja za chłopcowe ciuszki dziękuję, bo czekam na królewnę, a po synku jeszcze duuużo zostało.
    I dziękuję za trzymanie kciuków - przyda się! A ja trzymam udka razem, hi hi

    Adagma, jak u was sytuacja mieszkaniowa??? Na jakim etapie jesteście???
    Uważaj na siebie, nie przemęczaj się.... bo jak widać - nie możemy wszystkiego!!!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Ja leżę przy wiatraku i mam dość. Jest mi duszno i boli mnie głowa, a do tego mam dylemat - jaki kolor wybrać koszuli do szpitala (ha ha, problem życia...)
      pomożecie?
      http://allegro.pl/koszula-nocna-marg...437461243.html

      która Wam się podoba???

      Czacza, odezwij się!!!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        no zobaczymy jak to wyjdzie ... na razie czuje jak mały napiera bo brzucho boli tak na dole ... i jak chodzę to czuje jak mnie tam na dole piecze tak jak by i lekkie skurcze łapią ... więc trzeba leżeć ...

        mi osobiście podoba się kolor szaro fioletowy

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Mi się podoba szaro-biała i szaro-fioletowa
          U nas dzisiaj gorąco na maksa... Umieram...A byłam jeszcze na mieście załatwić kilka rzeczy... Samochód bez klimy to mordęga...

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Moje typy są takie jak narwanej - szaro-biała i szaro-fioletowa
            ja szukam czegoś na ramiączkach, bo z krótkim rękawkiem mam, ale przy takiej temp. jak dziś chyba się w niej ugotuję...


            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Hejka

              Dziekuje za gratulacje

              Mi sie podoba szaro-biała

              Ada widziałam gdzies na ramiaczkach fajne hmmm http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...470902221.html
              i takie http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...460337816.html

              Ja chce juz chłodniejsze dni bo umieram ble...

              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Dzięki kobietki,

                wiedziałam, że na kogo jak na kogo, ale co do kolorów to na Was mogę liczyć
                Więc potwierdziłyście mój typ - szaro biały

                A na ramiączkach choruję na taką:
                http://allegro.pl/koszula-do-karmien...469551341.html
                ale jest drogawa...
                No i z tej firmy podoba mi się też ta, bo jest słodziakowa
                http://allegro.pl/koszula-do-karmien...444720102.html
                No i stwierdziłam, że wezmę do szpitala jak będzie gorąco taką zwykłą satynową koszulkę na ramiączkach z dekoltem w V, bo satyna chłodzi i nada się do karmienia.

                Lusia, niestety, ale my chwilowo nie pospacerujemy za dużo... Ja modlę się o wytrwanie 2 tyg i wtedy niech się dzieje wola nieba.
                Muszę teraz się prosić o pomoc i pewnie większość rzeczy uszykują mi znajomi i rodzinka, ale jednak ostatnie szlify przygotowań chcę zrobić sama, żeby wiedzieć co gdzie mam i czego ewentualnie brakuje.

                Narwana, chyba wszystkie dziś umieramy, bo w Toruniu w cieniu jest ponad 30`C, a jak jeszcze musiałaś wsiadać do nagrzanej puszki bez klimy - oj to nie zazdroszczę.
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Nator, też mi się podobają te koszulki, no ale trochę za drogie Zresztą dochodzę do wniosku, że pewnie po porodzie będę tak wymięta, że będzie mi wszystko jedno co mam na sobie

                  Przed chwilą nad Krakowem przeszła burza, deszcz ładował po oknach, jakby ktoś lał z węża ogrodowego, ale dzięki temu teraz jest chłodniej!!!!!!!!! Ulga!!!!!!!!

                  Nator, w mieszkanku na razie pobojowisko - w dwóch pomieszczeniach przerabiana jest elektryka, więc wszędzie pełno gruzu, a w innych dwóch gruntowanie i malowanie. Ale to dopiero pierwszy etap działań... Do końca jeszcze baaaaaaaaaardzo daleko.


                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Hej dziewczyny, ja dzisiaj umieram z duchoty już 5 razy brałam chłodny prysznic. Teraz w Olsztynie burza wiec mam nadzieję na troszkę chłodu i jutro znowu 32stopnie masakra ...





                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Hejka,
                      nie będę odkrywcza i napiszę - UFF JAK GORĄCO!!!

                      U mnie jest przyjaciółka i poukładała mi w szafie moje rzeczy, teraz ja się troszkę ewakuowałam żeby leżeć i odpocząć tak porządnie, a po obiedzie bierzemy się za kartony z ciuchami małej
                      W końcu coś się dzieje.

                      Adagma, działajcie działajcie... ale Ty nie przesadzaj Kochanie.
                      co do koszul, to kupiłam 2 tańsze i wyszło tyle co za 1 taką droższą. Muszę poczekać aż przyjdą, szybka przepierka i wrzucam do torby... którą muszę w końcu spakować!

                      Lusia leż dużo. Na kiedy masz termin???

                      Agacia te na ramiączkach też są spoko, ale ja właśnie chciałam z rękawkiem
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Nator u mnie daleko do terminu bo termin z miesiączki mam na 27.08 a z usg na 20.08 ale lekarze mówią że no zobaczymy że raczej będzie wcześniej bo bardzo napiera nawet przy krążku czuje jak mi tam naciska no ale jeszcze do 26.07 jest czas może zmieni decyzje i stwierdzi że jednak zostaje na dłużej :P chociaż bardzo bym chciała żeby się urodził na początku sierpnia bo ja już mam dość takiej pogody ... z brzuchem się nie da funkcjonować w takie upały :P poza tym jak tylko mi zdejmą krążek zacznie aktywnie funkcjonować więc zobaczymy

                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          To ja na pocieszenie wszystkim tym co im dzieciaczki się śpieszą na ten świat.

                          U mnie w 31 tc moja pani ginekolog stwierdziła, że mała jest tak nisko jak do porodu, szyjka zaczęła się skracać także nakazała duuuużo leżeć i miałam luteinę dopochwowo. Nie założyli mi krążka ponieważ mała była zbyt nisko i bali się że mogą poruszać i urodzę. Leżałam w domu, prawie nic nie robiłam. Po 3 tygodniach wszystko się ładnie cofnęło ale nadal mogłam urodzić za wcześnie. Luteine miałam brać do końca 36 tygodnia. I wiecie co, jak minął 37 tydzień, zaczęłam normalnie funkcjonować bez obawy, bo dzidziuś już było donoszony.
                          No i co? Urodziłam 3 dni po terminie i powiem wam, że pewnie dlużej bym jeszcze chodziła ale naturalnym sposobem z em wywołaliśmy małą

                          Także dziewczyny glowa do góry! Dużo odpoczywajcie, bo jak maleństwo się pojawi to czas na relaks pójdzie w zapomnienie



                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Ulcia, fajnie że udało Ci się donosić, ale u mnie na wizycie usłyszałam, że mała gotowa do ewakuacji (czyli twoja sytuacja), a chwile później pojawiły się skurcze i rozwarcie...
                            Lusia ma wsparcie w krążku, a mi nic nie pozostało po za przeciwdziałaniu grawitacji
                            A po luteinie mam zgagi takie, że wariuję. Dodatkowy progesteron mi nie służy, blleee
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Dobry wieczór Kochane!

                              Zastanawiam się, czy to jakaś złośliwość losu, że takie upalne to lato? Jakoś w ubiegłe wakacje, za każdym razem kiedy planowałam weekend nad wodą, to okazywało się, że leje deszcz, albo jest zimno, a w tym roku, jak na złość cały czas pięknie i upalnie... Ech... Dziś to naprawdę mam dość.

                              Nator, Lusia - pozytywne myślenie to w tej chwili podstawa. Trzymam za Was i dzieciaczki mocno kciuki. Byle do 36 tyg.

                              A ktoś ma jakieś informacje od Dziubekam?? Ostatnio się nie odzywa... Może Julek już na świecie??


                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                z tego co się orientuje przesiaduje na forum lipcowym na zaptajpolozna.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X