Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Dziewczyny, zadam głupie pytanie - czy po porodzie i karmieniu, biust wraca do wcześniejszych rozmiarów czy zostaje większy???
    Kupiłam w weekend nowy biustonosz, bo stare już cisnęły na maksa i zastanawiam się, jak to będzie później... W sumie nie obraziłabym się, gdyby został większy hihihi


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Hejka,

      Adagma ciekawie może to wyglądać, choć ja bym się na mocny kolor w łazience nie zdecydowała... jakaś zachowawcza jestem i marzę o jasnej łazience a dodatkami można zawsze kolory dodawać
      A poza tym, ja się za szybko nudzę

      Judi, Adagma trzymam kciuki za usg!

      Co do kopania, to ja już powoli zaczynam cierpieć na pęcherz i bogu dzięki, że już 19.04. mam wizytę to popytam co robić, bo normalnie czuję ból!

      Adagma, co do biustu - u mnie mniejszy po pierwszym dziecku i teraz też nie rośnie tak jak z Kacprem w ciąży A też bym się nie obraziła, gdyby co nieco zostało więcej... Ale u mojej młodszej siostry został większy (choć ona zawsze prawie płaska była), więc nie ma zasady.
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        No to Ada mamy duzo wspolnego z naszymi pociechami;p ja wam powiem ze jak sie dowiedzialam o ciazy to tak mnie tknelo ze Marysia, Mania, Maria i to chyba byl znak

        Szalej z tym czerwonym wlazience mi sie bardzo podobalo

        U mnie w pokoju juz jest nowe biurko i wersalka z pufami i jest duzo wiecej miejsca, a powoli bedziemy ruszac z pokoikiem dla malej

        takie lozeczko mi sie podoba http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece...264160416.html cena chyba w miare ok jak na taki zestaw? i moskiteiera zaslonie przed robaliskami;p

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Co do piersi u mnie tez podrosly ale ponoc nie ma reguly, ja bym bardzo chciala zeby takie zostaly, zobacz jak Twoja mama miala? bo slyszalam ze to genetycznie czesto jest? Po mnie mama miala o rozmiar wieksze z 'cytrynek' jak to tata mowi hehe po siostrze takie same jak po mnie, a po drugiej siostrze ma balony romiaru D chyba;D

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            To może mi też zostaną większe Mojej mamie w pierwszej ciąży też zostały większe, ale ona w ogóle wtedy mega przytyła i już jej się nie udało zrzucić, więc pewnie tez dlatego biust został większy. A ja na razie nie tyję aż tak bardzo, choć już się mogę pochwalić, że mam 3 kg na plusie od początku ciąży Dla mnie to sukces, bo na początku 4 m-ca nie było ani pół kilograma.

            Agacia łóżeczko jest bardzo fajne. No i od razu cały zestaw, nie musisz kupować wszystkiego osobno.

            Wyobraźcie sobie, że moja córeczka będzie miała łóżeczko po swojej mamusi. A nawet lepiej - po mojej starszej siostrze! Moi rodzice zachomikowali w piwnicy łóżeczko po mojej siostrze. Później ja w nim spałam, później chrześnica mojej mamy, następnie synek mojej siostry. We święta pytałam moich rodziców, czy to łóżeczko jeszcze istnieje, a oni mi radośnie oświadczyli, że nie tylko istnieje ale już czeka na nową lokatorkę! Muszę kupić materacyk i pościel, ale sama rama już jest Łóżeczko, które ma 35 lat!!! A trzyma się jak nowe! SZOK!!!


            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              A powiedzcie mi, czy myślałyście już o materacu do łóżeczka? Większość ludzi poleca materace kokosowe, ale spotkałam się z opinią, że one mogą powodować alergie i lepsze są piankowe antyalergiczne. Wiem, że są tez gryczane, ale nie znam opinii na ich temat.


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Wow no to bedzie miala twoja twoja mala lozeczko z historia;D co do materacow ja tylko slyszalam o tych kokosowych od znajomych ze sa ok...

                Ada a posciel jaka sobie bediesz kompletowac? bo ja beze lub pomarancze chyba w razie jakby chlopak wyskoczyl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Co do wagi to ja ostatnio poplynelam;p i sie boje co bedzie dalej bo od pczatku ciazy mam 9 kg na plusie zobaczymy jak bedzie na nastepnej wizycie...chcialabym tak z 15 przytyc max bo slyszalam ze do mojej wagi pierwotnej tak byloby najlepiej

                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Witajcie.
                    Adagma, co do biustu, to mój po karmieniu niestety albo stety ... zmniejszył się z obwodu 90 do 88. Ale nie jest to reguła. Na pewno mają wpływ predyspozycje, długość karmienia i inne czynniki. A co do materaca, ja miałam dla Asi z jednej strony kokosowy, a z drugiej strony z jakiejś trawy (teraz nie pamiętam). W każdym razie sprawdził się. Piankowe mają tę zaletę, że są tańsze, ale co sklep i specjal;ista to opinia. Najlepiej przejść się do sklepu, pomacać i wybrać na czuja. Ja jestem zadowolona i nowy dzidziuś odziedziczył łóżeczko z materacem po Asiulku




                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Agacia, łóżeczko super i cena niewygórowana jak za taki zestaw. Super pomysł.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Agacia, w sprawie pościel to zdam się pewnie na moją mamę, która wszystkim dzieciaczkom w rodzinie sama szyje Zawsze wyszukuje jakieś fajne materiały pościelowe, takie mięciutkie, a jednocześnie solidne. Nie mam zamiaru upierać się przy różowym. Wręcz przeciwnie, jestem zwolenniczka żółtego, pomarańczowego, zielonego. I dokładnie, w razie gdyby jednak córeczka okazała się synkiem, nie będzie problemu

                        Moja koleżanka poleca materacyk, podobny do tego Twojego Ariane, tylko zamiast trawy - gryczany (przed chwilą konsultowałam ). Dokładnie kokosowo-piankowo-gryczany. Podobno do 9 miesiąca dziecko powinno spać na kokosowym, a od 9 na gryczanym. Ma to wpływ na układ krwionośny i kostny. A wygląda tak: http://www.smerfland.pl/p-1503-mater...NY_120x60.html


                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Jeszcze tabelka bo ktoś mnie zgubił

                          EWISIENKA - Ewelina 28 lat - Kielce- 12 lipiec- tajny agent lub agentka
                          DZIUBEKAM- Marta 25-Szczecin- 3 sierpnia - SYNUŚ- JULIAN
                          AGACIA00 - Agata - 24 lat - Bytom - 13 sierpnia - DZIEWCZYNKA
                          NARWANA - Agnieszka - 28 lat - Gdańsk - 14 sierpnia - syn Szymon
                          ASIAPELASIA - Asia 29 - Jelenia Góra - 20 sierpnia - DZIEWUSZKA
                          NATOR1 - Natalia 29 - Toruń - 20 sierpnia - Królewna Maja/Nadia
                          JUDI24 -Ania 25 - Olsztyn - 22 sierpnia - SYN KSAWERY
                          ARIANE - Agnieszka - 31 - Zgierz - 22 sierpnia - płeć ukryta
                          CZACZA - JOANNA 33 lata - Poznań - ok 25 sierpnia - chyba CÓRECZKA NATALIA
                          KIWI2012 - Agata - 29 lat - Kraków - 25 sierpnia - (chyba) SYN WOJCIECH
                          ADAGMA - Magda - 27 lat - Kraków - 25 sierpnia - DZIEWCZYNKA
                          LUSIA88 - Luiza - 24 - Warszawa - 27 sierpień - SYN NIKODEM




                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Adagma, szukałam info i ten mój to chyba też gryczany. Zamiast tej trawy. Nie wiem co mi się pałętało po głowie, ale wygląda jak gryczany, więc to chyba taki mam. I też pamiętam, że go przekładalismy.




                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              To Ariane potwierdziłaś mi, że to raczej dobry wybór.
                              A mój mąż własnie wypytał koleżanki w pracy o ten materacyk i wszystkie też uważają, że jest ok
                              Hihi, to chociaż jedna rzecz dla malutkiej w miarę zaplanowana Od maja zaczynam walczyć z wyborem wózka!


                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Ksawcio rośnie jak na drożdżach
                                Waga 401 g
                                Wzrost 22,5 cm

                                22 tydzień ciąży

                                Mały nie ma dzisiaj fotek bo wstydzioch straszny ( tylko nasuwa pytanie po kim?!) heh, wszytsko jest ok a tak się martwiłam rośnie książkowo ;p

                                Musze na następną wizytę zrobić morfologię, glukoza no i mocz i teraz tez mocz i poinformowac go o wynikach telefonicznie bo chyba znowu infekcja jakas bo zaczęsto oddaje mocz wieczorami ale jest OK cieszę się bardzo

                                A teraz mykam poleżeć bo cały dzień od 8 łaże i już padam ... tatuś czatuje na kopniaki - ja powiedziłam dla Pana K to musisz przekupić nas lodami czekoladowymi i czekoladką - poleciał do sklepu heh





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X