Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Agacia gratulacje!!! Ja tak czekałam na dziewczynkę, a tu chłopiec będzie Może z drugim się uda

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Agacia, gratulacje!

      Judi, spokojnie. Ja też miewam takie momenty, że już mi się nie chce. ale zobaczysz, zrobi się całkiem ciepło, bedziemy mogły chodzić w klapkach i zwiewnych sukienkach, bedzie lżej. Pociesze Cię, ja przeprowadziłam się z parteru na piętro nr 3!




      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Agacia gratuluję, a że córcia nie była przez m zamawiana... no cóż... niech próbuje dalej Takie próbowanie jest miłe w końcu dla obu stron... hi hi!

        Arian ja Cię przyjmę chętnie, a i mój Kacperski miał by koleżankę U mnie cisza, spokój... ogródek i leżak...
        A takie wyciąganie rzeczy po maluszku, to wspaniała podróż sentymentalna i ja nie wierzyłam, że Kacper był taki malutki

        Judi, ja nadal dostaje maile z tamtego forum Wkurza mnie to! Ale nawet nie chcę próbować tam wchodzić, żeby likwidować konto, bo nie stać mnie na kolejną bezsensowną naprawę kompa.
        A dziewczyny podziwiam, że tam piszą, bo to fajnie, ale do czasu, a później zonk i problem, bo masz czarny monitor
        Ale brak mi dziewczyn, bo fajnie gdybyśmy były razem.

        Widziałam, że Ewii będzie miała synka- Kacperka... i nawet jej pogratulować nie mogłam...

        dobra spadam
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Gratuluje dziewczynki My chcieliśmy bardzo chłopca i będzie chłopak a Mój facet bardzo zadowolony że będzie miał z kim w piłkę pokopać

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            SYNEK Julian jejka jak się cieszę
            [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Dziubekam gratuluję synka!!! Tak jak chciałaś będzie chłopiec

              Nator, ja też dostaje maile z tamtego forum. Może w końcu zdecyduję się zalogować tam i usunąć to dziadostwo... Ale ostatnio to mi nawet stronę zapytajpolozna.pl blokowało, nie tylko forum, więc jeszcze się boję.
              Dziewczyny, które tam bywają - pogratulujcie ode mnie Ewii synusia


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                No to dziś dzien wieści

                Gratuluję synusia Dziubekam!!!

                To czekamy na wieści od Czaczy???? No ciekawa jestem kto to???

                Adagma, ja nawet nie próbuję się tam logować na tą chwilę, bo zwyczajnie się boję.
                Szkoda mi kontaktu z laskami, ale szkoda mi sprzęciora mojego. Jestem tylko ciekawa, czy reszta dziewczyn ma świadomość, że to dziadostwo jak ich nie blokuje przy logowaniu, to się wkrada na ich kompy
                No ale...

                A mnie dziś tak bolą piersi, że chyba oszaleję. W staniku źle, bez niego gorzej... Normalnie chyba mi sutki wystrzelą dziś. A już w ogóle tragedia się dzieje jak maluna moja zaczyna kopać i o niej zacznę myśleć
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  No to chłopaki górą super

                  Ja mam już dość żle sie czuje, jestem słaba i te wymioty ahhh kiiedy to minie !!!

                  Mi maile nie przychodzą bo jak udało mi sie zalogować to od razu kliknelam nie subskrybuj czy jakoś tak i maili nie mam





                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    hej, u nas na 80-90% NATALKA mąż tez niezadowolony że będzie miał 3 dziewuchy hahahah ale najważniejsze że wszystko w porządku, mam nawet płytę nagraną (niestety 90zł ale w końcu na cale życie) z Amelką nie miałam, pokazaliśmy moim rodzicom bo Oni zostali u nas z Amelką i mama się popłakała bo nigdy w życiu nie widzieli takiego USG przecież
                    niestety ja mam jakieś ciałka ketonowe w moczu i to może być pierwszy stopień do cukrzycy załamałam się troszkę, będę miała szybciej test obciążeniowy glukozą mam nadzieję, że to przez to że pozwalam sobie na żarcie słodkiego i to codziennie

                    gratuluję pozostałym mamuśką że dowiedziały się też o płci

                    Ariane dziękuję za komplement
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Czacza to mnie załatwiłaś z tymi kartonami dla chłopca

                      Uzupełnijcie listę z Waszymi piciechami nietajnymi
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Uciekam spać Kobiety, żeby na sesji cieni pod oczami nie mieć

                        trzymajcie za mnie kciuki...
                        do jutra
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          a ja po wczorajszej wizycie troche szczesliwa troche przybita musze zgłosiś cię do diabetologa w sprawie mojej krzywej mam za duży poziom i podejrzewaja ze grozi cukrzyca albo mnie czeka insulina teraz albo dietka ;/ jej... no zobaczymy co powie lekarz a przeciez ja słodyczy nie jadam ;(ech poza tym to USG4D na 12 maja mam dopiero no ale i tak sie ciesze
                          [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            hej,

                            moja Natalka

                            zdjęcie zrobione aparatem ze zdjęć USG więc nie takie wyraźne ale się starałam
                            Attached Files
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Ja musze glukoze powtorzyc;/ przez to ze zwrocilam czesc ehhh

                              Dziewczyny mam takie mysli czy to napewno nie pomylka i dziewuszka bedzie;D ale chyba pomylki sie rzadko zdarzaja co?

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Czacza, gratuluję dziewczynki!!! Zdjęcie jest śliczne

                                Agacia, mam ten sam dylemat. Czy na 100% będzie dziewczynka?? Pomyłki się zdarzają, właśnie z dziewczynkami niestety... U mojej siostry była pomyłka, dopiero w 8 m-cu na usg pojawił się siusiak, a wcześniej były zapewnienia, że dziewczynka stad moja obawa. Ale jak dwóch lekarzy potwierdziło, to chyba będzie.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X