Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Agacia, na kręgosłup polecam basen - nawet codziennie, no i świetna jest taka duża gumowa piłka. Ja na takiej siadam i na niej oglądam tv. Ćwiczysz mięśnie trzymające Cię w pionie...
    niestety, ale brzusio zaburza naszą równowagę i środek ciężkości.. Ale damy radę!!!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      witam witam i ja pewnie że damy rade jak nie my to kto nator udanego połówkowego - ja mam wizyte dopiero 25 kwietnia i tez mam nadzieję, że zajrzę sobie do mojego fikającego bąbla (może w końcu się pokaże)- oj dał mi dzidziuś popalić w święta wyginał sie że hoho czułam go normalnie w dwóch miejscach na raz
      adagma ja też dzisiaj dzień gospodarczy mam, ale zaplanowałam sobie też małe zakupy może uda mi się w koncu kupić sukienkę na wesele które mam 28 kwietnia. Ciężko wybrać coś fajnego i zarazem wygodnego na te nasze brzuszki. Obiecałam też młodej że pójdziemy do parku karmić kaczki także musze sie sprężać.

      ariane dobrze że masz to już za sobą i najważniejsze, że było miło. Mojej wczoraj zebrało się na jakieś głupie wypominki - wkurzyła mnie na maksa po tylu latach bycia razem ta jeszcze od czasu do czasu musi przypominać mi że mój M miał jakąś laskę jak mieliśmy przerwę w chodzeniu - chyba za dużo wczoraj wypiła i nie wiedziała co gada- mój się wkurzył, ale ten typ tak ma.

      Ide na kawusię bo od 2 godzin ją robię
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Hej Mamuśki, święta i po świętach ...
        Zmęczona jestem tymi świetami heh mimo że nic nie robiłam tylko siedziałam przy stole to jedank męczące heh, a jeśli chodzi o obżarstwo to jakoś nie objadłam się heh, nie miałam apetytu

        Jestem pewna że te bulgotki to Ksawcio, coraz bardziej są intensywne, myślę że tak już za tydzień to i inni będą czuć i widzieć ...

        Wszyscy mi mówią że ciąża mi słuzy heh, że ładnie wyglądam i wogóle nie widac brzuszka heh

        Dzisiaj jakiś dzień zamuły wieć, odpoczynek w łożeczku i przed tv





        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Dzień dobry. Wstałam dziś o 11.00! Chyba zmęczyły mnie te święta, ale dobrze, że już po. Żarcie zostało, dom posprzątany, słoneczko świeci, cisza, spokój.
          Miłego dnia.




          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Dobry wieczór!

            Jestem wściekła, bo nie udało się zapisać filmu z usg, ale poza tym pięknie - na 100% córcia, jest śliczna, mam cudowną fotę 3D jak ssie kciuka, bardzo się ruszała, waży jakieś 380g i jest zdrowa! Więc cudownie!

            Judi, za chwilę nie będziesz miała żadnych wątpliwości, że to Ksawery daje o sobie znać
            No i na pewno kwitniesz - ciąża potrafi dodawać skrzydeł.
            Ja ostatnio zostałam przez obcego faceta zaproszona na kawę. Śmiałam się, bo z Kacprem w ciaży miałam takie same "branie" u facetów Naśmiałam się że ciężarne stronią od kofeiny, ale podziękowałam uprzejmie panu za poprawę humoru.

            A w ogóle co nas tu tak mało???
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Dziewczyny po świętach odpoczywają i leżą do gory brzuchami

              Nator superaśnie następna dziewczynka dla Naszych chłopaków, ale chłopcy prowadzą heh
              To prawda branie jak nigdy hehe, chyba zaczne w ciązy co roku chodzić hehe





              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Nator, super, że córcia zdrowa! Wrzuć zdjęcie jeśli dasz radę Takie 3D są po prostu cudne.
                We święta chwaliłam się właśnie filmikiem i zdjęciami 3D z ostatniego usg i wszyscy rozpływali się po prostu, że wszystko już tak ślicznie widać

                Judi, ja też ostatnio usłyszałam, że ciąża mi służy i ładnie wyglądam Chwilę później też żartowali sobie ze mnie, że jeszcze nigdy nie widzieli mnie takiej grubej

                A ja mam trochę doła... Tak jakoś patrzę ostatnio w lustro i mnie to załamuje... Niby wyglądam promiennie itp. (tak przynajmniej mówią), ale czuję się coraz bardziej niezgrabnie. Nie mieszczę się w żadne wiosenne ciuchy. Zaczynam się ruszać jak jakiś pingwin. Ech! Głupio mi przed samą sobą, że się tym wszystkim przejmuję zamiast cieszyć, że wszystko dobrze z maluszkiem, że dobrze się czuję, że wiosna za oknem...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Nator super że dzidzia zdrowa- to najważniejsze i że na 100 % córcia będziecie mieli parkę fajnie, jak Kacper reaguje na rodzeństwo?

                  Adagma niech Ci nie będzie głupio że tak sobie myślisz ja czuję się jak jakaś kulka, która ledwo się toczy. Mąż mnie pociesza że ładnie wyglądam i że jemu się taka podobam taaa.

                  Mam pytanko czy w ciąży macie większa ochote na sex? Ja normalnie non stop o tym myślę nie wiem od czego to zależy, ciesze sie że teraz wszystko u mnie z ciążą ok bo zeszłym razem 8 miesiecy postu było - masakra mówie wam.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    ewisienka nie jesteś sama to sprawa hormonów które szaleją ja już nie pamiętam jakiego dokładnie ale ... stężenie jego w organizmie się zwiększa i dlatego tak jest
                    Ada - ja czuję się jak wieloryb jak jeszcze przytyje kilka kilo to będzie mnie trzeba wózkiem widłowym podnosić bo mam dość już takiego człapania ;/ ech ... ale pocieszam się że zostało już tylko 15 tygodni do końca więc... odliczam ...
                    [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Nator cieszę się, że z córcią wszystko ok

                      Ja jestem dzisiaj ledwo żywa, bo miałam bardzo ciężką noc. Najpierw się kręciłam pół nocy, a później od 3,30 nie mogłam spać. Niby nic mnie nie bolało, ale spanie nie było mi dane.... Co to będzie jak będę miała większy brzuch i w każdej pozycji będzie mi niewygodnie? :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Witam mamusie, my dopiero wstałyśmy - mam takiego lenia że nawet dziecka do przedszkola nie chce mi się zawozić jutro to powiedziałam sobie choćby nie wiem co to wstaję o 7 i ją zawożę bo mi się dziecko znowu odzwyczai.

                        Tak patrzę sobie na Wasze suwaczki i myślę, że nie długo czeka Was kochane glukoza do wypicia. Ciekawa jestem jak Wam będzie smakować. Ja myślałam, że będzie ciężko ale - o dziwo poszło gładko może za sprawa cytrynki i wiecie co cukier po wypiciu 75 g glukozy miałam mniejszy niz na czczo le4karz mi powiedział że niedocukrzona jestem hahaha

                        dzibekkam te hormony to chyba endorfiny - hormony szczęścia. Usmiałam sie z tego wózka widłowego.
                        narwana współczuję nocki, ja kręce się co prawda z boku na bok i tez często sie budze ale jakos jeszcze spać mogę.
                        Ok uciekam bo dzisiaj jade na miasto a potem do rodziców także bedę wieczorkiem. Miłego dzionka Wam życzę. papa
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Dzieńdoberek.

                          Adagma, czujesz się jak najbardziej normalnie. Niby wszyscy mówią, że pięknie, że cacy, ale kilogramy, środek ciężkości i zmiana figury robią swoje. Nie martw się, za kilka tygodni będziesz znów szczupła, zgrabna i najszczęśliwsza na świecie, bo będziesz Matką!

                          Nator, super, że wszystko ok. No i wiesz na 100%, że to dziewuszka.

                          Ja dzisiaj kupiłam kilka ciuszków, ale na razie neutralne, bo ja nadal nie wiem kto mieszka u mnie pod serduszkiem. Na szczęście ie jestem fanką ani różu ani dzielenia jaki kolor dla jakiej płci, więc większość ciuszków po Asi też nadawała się będzie dla chłopczyka jakby miał być

                          Buziaki dziewczynki na cały dzien.




                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Witajcie, po świętach to i forum wrze, wszystkie wypoczęte i gotowe do pisania ;p

                            Adagama wiem co czujesz mi też mówią że ładnie wyglądam itd a ja się czuje tak jakoś inaczej nic mi się nie chce, najchętniej to bym cały dzien spała, jak w domu siedze to nawet makijażu nie robię, spinam włosy w kucyk i tyle... brak sił

                            Jeśli chodzi o SEX to dla mnie mógłby wogole nie istniec, tnie miałam ochoty tak w trakcie ciązy, jakoś mnie to nie kreci... nie wwiem chyba cos ze mną jest nie tak bo z tego co słysze to kazda ciężarówka jest wulkanem sexu ?!





                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              To mnie trochę uspokoiłyście, że wszystko ze mną w porządku...
                              Może jak kupię sobie jakiś fajny ciążowy ciuszek, to poczuję się bardziej atrakcyjna?

                              Judi, w sprawie sexu mam tak jak Ty Cieszyłam się, że w drugim trymestrze będę miała "chcicę" non stop, a tu zonk! W ogóle mi się nie chce Z pracy wracam tak zmęczona, że o 20tej zasypiam kamiennym snem i nawet jeśli w ciągu dnia planuję sobie jakieś wieczorne przytulanki, to sen i zmęczenie wygrywają z najszczerszymi chęciami. I tylko w tym wszystkim mam wyrzuty sumienia względem mojego męża...


                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                hej,

                                ja święta spędziłam urodzinowo, 33 mi stuknęło , Amelka zadowolona z wyjazdów, gości i prezentów

                                dziś byłam na badaniu krwi i moczu, jutro idę na USG i mam nadzieję, że dowiem się kto ukrywa się z mym brzuszku nie mogę się doczekać..

                                zdjęcie z urodzin, Amelka uradowana i z kuzynami (mojego męża siostry dzieci)
                                Attached Files
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X