Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Czacza, głos oddany

    Lusia, gratulacje!

    Ja mam wizytę dzisiaj o 15.00. Już się nie mogę doczekać. A wczoraj przyjechał kolega z Czech i poszliśmy na bilard. Jak ja dawno nigdzie nie byłam. Musiałam ich jeszcze wyciągnąć na jedzenie i tylko pod tym warunkiem zgodziłam się pograć. Grzecznie się zgodzili i wróciliśmy po północy. Oczywiście ja jako kierowca




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      Cześć Dziewczyny.

      Lusia - ogromne gratulacje!!! No i kolejny chłopak :P
      Byłam dzisiaj na krótkich zakupach z mężem - ludu wszędzie pełno!!! Całe szczęście szybko poszło, bo mi nadal nie wolno w sumie nic robić, a zakupy dłuższe zabronione ze względu na długie chodzenie.
      Wczoraj byłam na wizycie - macica ciągle się napina i coś tam się obniżyło, ale nie jest tragicznie - nie muszę tylko leżeć. Ale na zwolnieniu już będę do końca ciąży.
      Nie wiem nawet czy będę mogła z mężem na urlop pojechać pod koniec kwietnia do Niemiec do rodziny - idę specjalnie na wizytę 26.04, żeby sprawdzić czy podróż samochodem mi nie zaszkodzi.

      Dziewczyny - wszystkim życzę spokojnych, radosnych i wesołych świąt Wielkanocnych!!!

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Dzień dobry wszystkim

        Ariane, powodzenia u lekarza! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

        Dziewczyny, ja już powoli świętuję, bo już jestem u rodzinki w Tarnowie, więc pewnie rzadko będę wpadać na forum, ale może uda mi się choć na chwilkę wydostać zza stołu

        Cudownych Świąt Babeczki! Najlepsze życzenia dla Was i wszystkich Waszych bliskich
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Hejka,

          Ariane, trzymam kciuki za lekarza. No i pochwal się jak tam mały-wielki człowiek

          Narwana, odpoczywaj sobie spokojnie, bo to nie ma żartów.

          jestem zalatana na całego. Rano przedszkole, później reszta zakupów, odebrać wyniki z laboratorium i podjechać po komp (doopa zbita, bo jest tak zainfekowany, że po świętach może), no i kołem do przedszkola, później obiad i nastawić na sałatkę wszystko, schab się robi na parze i jajka do malowania się gotują.... ojojoj... a ja już mam dość tych świąt.

          A co do kompa, to gość próbuje oczyścić resztę moich plików, bo to dziadostwo roznosi się po całym kompie. I wrzuca mi lepszego antywira, bo podobno niektóre puszczają takie strony i nie ma problemu z logowaniem i niby jest cudnie, a po czasie okazuje się, że wirus szaleje na całego i inne pliki są już zainfekowane.
          Więc dobra rada - nie wchodźcie tam jak nie musicie
          Ja tylko chcę się pozbyć tych maili powiadamiających o postach, wrrrr!


          A mój synek wrócił dziś z przedszkola z kurczaczkiem z wydmuszki - jest ślicznie śmieszny i uroczo niedoskonały. Taki dziecięcy piękny! Aż się wzruszyłam... normalnie te hormony mnie zabiją z tymi emocjami, hi hi
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            KOCHANE WESOŁYCH ŚWIĄT
            Smacznego jajka i mokrego Dyngusa

            Lusia chłopaki górą heh

            Czacza głos oddany ;p
            Attached Files





            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem,
              niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas
              wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,
              życzę wszystkim miłej Wielkanocy
              Attached Files
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Dzień dobry Mamusie,
                wpadłam na chwilkę, ale widzę, że weekendowo-świąteczna cisza na forum I dobrze!

                Ariane, jak wizyta?? Wszystko dobrze??

                Miłego dnia i jeszcze raz radosnego świętowania


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  MAJÓWKA JEST TU ?? HALOOO.... SZUKAŁAŚ TU CZEGOŚ TAKIEGO MOŻE CI SIĘ PRZYDA ZAMIAST GONDOLKI POZDRÓWKI DLA WAS...
                  http://allegro.pl/kolyska-samobujaja...247945281.html

                  WESOŁYCH SWIĄT WSZYSTKIM )
                  [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Staropolskim obyczajem
                    dużo szynki życzę z jajem.
                    Niech zające i barany pospełniają wasze plany,
                    niech to będzie czas uroczy
                    życzę miłej Wielkanocy!
                    Attached Files
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Baranka wielkiego, zająca nieskromnego, jajek kolorowych, świąt odlotowych, dyngusa mokrego po pachy śmiesznego, rodzinnej atmosferki , szynki 3skrzynki, mazurka pysznego i koszyczka obfitego Życzy Luiza, Maks i Nikodem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Witajcie.
                        Psik psik!!!
                        Polałam wszystkich
                        Święta, święta i po świętach. Przepraszam, że dopiero teraz ale miałam kłopoty z napisaniem posta, więc nawet życzen nie udało mi się naskrobać do Was No ale już jestem.

                        A więc: płci nie znam, bo to było takie szybkie usg. Za trzy tygodnie mam połówkowe. Zobaczymy. Poza tym wszystko ok. tylko mam anemię, ale na razie żelazo w tabletkach i brokuły, szpinak, wątróbka, buraczki i chleb razowy.

                        Święta w rozjazdach. W sobotę u kuzynki, w niedzielę u rodziców, a dzisiaj była mama mojego partnera (pierwszy raz). Był stresik ale było bardzo miło. Zrobiłam zraziki i serniczek mamusiny podałam i naprawdę spędziliśmy miłe popołudnie.

                        Ale dobrze, że już po.

                        Dobranoc dziewczynki. Do jutra.




                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Cześć Dziewczyny.

                          I jak po świętach? U mnie obżarstwo w pierwszy dzień, w drugi już nie dałam rady tyle zjeść :P
                          Na zmianę jadłam i spałam:P
                          Wszyscy pilnują, żebym się oszczędzała.
                          Trochę zaczynam się niecierpliwić, bo ciągle czuję bulgotanie w brzuchu, więc wiem że Szymon się rusza, ale ciągle nie chce kopać mamy :P Chciałabym już to tak mocniej poczuć

                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Hejka poświątecznie,

                            Ariane, no to rzeczywiście stresik musiał być, bo poznanie teściowej to ciężki moment życia. Gorsze to chyba niż matura Ale świetnie, że wszystko się udało.
                            No i szkoda, że nadal tajniak w brzusiu, ale grunt, że zdrowy maluszek.

                            Narwana, spokojnie z tymi kopniaczkami. Uwierz, zdążysz się tym nacieszyc i nawet zmęczyć

                            U mnie święta spokojnie, ja do obżartuchów nie należę, choć nie ukrywam, że jadłam częściej i ciut więcej... ale mój organizm od zawsze miał czerwoną lampkę na przesadę.
                            A ja dziś mam wizytę z usg połówkowym i cieszę się jak wariatka. Uwielbiam usg! Uwielbiam zaglądać do Malutkiej mojej.
                            U nas kopniaki są solidne, do tego pojawiło się znów kilka skurczy przepowiadających i straszetnie czuję stawy-biodra, kolana, kostki... wszystko mnie boli! No ale - nie marudzę
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              hej kobietki

                              Mam nadzieje że swieta wszystkim milo minely Ja i u teściow i rodzicow sie objadlam:P coraz bardziej mnie boli kregoslup nie radze sobie z tym

                              A w czwartek w koncu usg i może ponzam plec maluszka

                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Dzień dobry

                                Ariane, pierwsze spotkanie z teściową to stressssssss na maksa, przynajmniej dla mnie był Ale ważne, że już jesteś po, a jeszcze jak wszystko przebiegło pomyślnie, to już kamień z serca.
                                I dobrze, że wszystko z maleństwem dobrze

                                U mnie święta przeleciały za szybko. Dziś mam jeszcze wolny dzień, ale to będzie taki gospodarczy czas - pranie, sprzątanie itp. A tyle pyszności zjadłam przez te dni, że boję się wejść na wagę.
                                A i powiem wam, że mój maluszek zaczął w te święta wariować na maksa W nd i pon to chyba urządziła sobie imprezkę w moim brzuchu, bo szalała cały czas. Teraz chyba odsypia

                                Nator, udanego połówkowego


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X