Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aguszasza- tutaj sie z Toba zgadzam, tez nie lubie tak zmyslac... w takich przypadkach nic nie mowie, uroda to nie wszystko
    B. napewno, moja droga - i to juz niedlugo....
    U mnie jesieni jeszcze nie ma, ale juz bym ja chciala- wciaz jest baaardzo goraco, miala byc burza , nawet z dziecmi z parku sie ewakuowalismy, a tu nic....
    Jesien to moja ulubiona pora roku- ta sloneczna, zlota, kolorowa....








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      to dokladnie tak jak ja - gorzej tylko jak ciagle pada... ale mam nadzieje ze jesien sie odplaci za to paskudne lato...


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        ale zeby nie wyszlo, ze tak robie na forum jak narazie same slodziaki tutaj... a jezeli cos pomijam to raczej wina mojej sklerozy








        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          lece robic obiadek, aguszasza- fajnie, ze Cie na zywo zlapalam! a teraz do roboty! dobrej nocki








          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            czesc mamuśki
            Ale ten tydzien szybko zleciał, dopiero była sobota a tu jutro znowu.
            Ja mam wreszcie wieczór kiedy nie padam na twarz i mogę coś napiać bo w dzien nawet nie siadam do komputera.
            w długi weekend siedzieliy nad jeziorem trochę pupcie pomoczyliśmy, ale Oliwia miała takiego schiza jakby w nia diabeł wstąpił, ciągle płakała ludzie się patrzyli a my nie mogliśmy sobie z nią poradzić, chyba za dużo wrażeń. Aha na koniec jak się juz uspokoiła to zaliczyła nura pod wodę i znowu płacz Nieżle się przestraszylam chyba bardziej od niej, siedziała sobie na pomoście, wody było tak ze siegało by jej do szyi a ona nagle kic do wody, Boże dobrze ze stałam koło niej i zaraz wskoczyłam i ją wyciągnełam brrr az mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyślę

            No co tam jeszcze... Lenka bez zmian - zębów tyle samo, na raczkowanie się nie zanosi, na samodzielne siedzenie też jakoś nie ...ech, w nocy nie śpi. Budzi się o 2 00 zasypia o 4 00 ja o 5 bo jestem rozbudzona a ona budzi sie o 6 wyspana ( więc sunnyme wschody slońca oglądam sobie codziennie ). Na prawdę już mnie to wkurza, nie wiem co jest zasypia sama w łużeczku bez problemu a w nocy takie cyrki

            Karlin spóżnione Życzenia rocznicowe a u nas jutro 6 rocznica

            majajula takiego męża to pozazdrościc, nie mogliby wszyscy tacy być ?!? Wracaj do zdrowia

            aguszasza oby tak dalej

            Ninkapa bedzie dobrze, a moze ktoś inny z waszej rodziny jest drobny
            No nic mykam bo już mi się cięzko myśli


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              a jak mi sie nie chceeeeee

              no a z tym chwaleniem to masz racje nic na sile i tu tez jak cos pisze to szczerze albo przemilcze no chyba ze przegapie


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                dorcia -moze to skok rozwojowy? my ok tygonia lub ciut wiecej sie tak meczylismy i przeszlo... a wschody slonca ja tez ogladam bo mlody wstaje na cyca no i budzi sie codziennie 5:30
                no a z mala to rzeczywiscie szczescie ze bylas blisko! alez musialyscie sie wystraszyc...
                no i wszystkiego naj naja naj na jutrzejsza rocznice! oby i Twoj maz byl taki jak majajula ma wszystkiego dobrego Wam!!! (a my tez niedlugo 6 zaliczymy )

                oo mlody cos kweka!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  nio to ide spac bo pewnie juz wszystkie buszuja po lozkach a moj spi na siedzaco i pewnie zaraz sie polozy tam gdzie siedzi bo watpie cobym go dobudzic i zaciagnac do lozka miala wiec zostawiam chalupke jak jest jutro ja ochędożę
                  spokojnej nocki!!!


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    heja z rana
                    ja już od 5:30 nie śpię (Aga Sunny Dorcia witacie w klubie oglądania wschodów słońca) bo moja wstała wodą się nie dała oszukać i o 6 już cycka dostała i piszczy - nauczyła się piszczeć i robi to tak głośno ech
                    Ja wczoraj ogladałam SALĘ SAMOBÓJCÓW i polecam choć autorzy chyba nie mieli pomysłu na zakończenie ale mimo to warty obejrzenia
                    No i takim sposobem około 1 poszłam spać bo wiadomo dzień trzeba zakończyć jeszcze z mężem hehehe
                    a tak w ogóle Olga ma katarek pewnie ode mnie załapała i jak rano wstała to flukasy miał nawet na czubku głowy takie pozasychane heheh no i śmiesznie smarka noska także fridy nie potrzebujemy
                    Dorcia wiesz mój K nie jest idealnym męzem ale jakiś tam czas temu stwierdził że już jest za stary heheh na wypady do rana z alkoholem w ręku i jak chce wypić to pija ze mną (ja np sok piwko hehe)
                    U nas dziś ładnie ale wietrznie i dobrze bo wczoraj to nie było czym dychać dopiero jak burza przeszła to było jako tako
                    Aga co do wyprzedaży takich mega to są w styczniu i lipcu a tak już od września to nowe kolekcje wchodzą jesień zima więc jak coś masz jeszcze z w przecenie to ostatnie chwille
                    a co do 5-10-15 to ja osobiście jakoś nie przepadam za tym sklepem mam kilka ciuchów dla lalek i nie spełniły moich oczekiwań
                    zresztą tak jak kicze z wójcika bleeeee
                    ja kocham H&M ReKids i ostatnio C&A ale też Zarę a dzinsy dla JUlki to w Cubusie kupuję bo są bardzo grube
                    no i uwielbiam Pepco bo za grosze tam kupuję ciuchy do spania i jeszcze lubię z Lidla bieliznę

                    No dobra ja dziś chyba się nie odezwę bo jadę na ostatnie wyprzedaże a potem na kawkę z siorką a Krzysiek w tym czasie z dziewczynkami na Smurfy do kina i dzionek zleci

                    więc miłej słonecznej bez kłótni i gorąco zakończonej w ramionach mężów soboty Wam kochane życzę
                    i tylko uśmiechniętych bobasów
                    Last edited by majajula; 20-08-2011, 07:16.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej kobitki witam sie i ja z ranca fajne te emoty a zyrafa mnie rozwalila


                      oczywiscie K. nie dobudzialam wczoraj a jak sie w nocy obudzilam to spalam z Blazkiem (bo sen byl silniejszy niz siedzenie i karmienie) i z ... Szymkiem... kiedy on przylazl? nie jestem pewna... na pewno po 5 bo o 5 krzyczal "mamo pobudka juz sie wyspalem " no i spi do tej ppory hihihi

                      no u nas chlodno dzis poki co tylko 16 stopni wiec narazie nie idziemy na spacer - no tym bardziej ze mlody spi a K. jedzie posprzatac na sluzbowym samochodzie... a i tak pewnie dzien zleci!!!

                      majajula jak K. tak mówi to na prawde jest idealny... i oby mu sie nie odmienilo z tym wychodzeniem bo widzisz moj po 40 cos fiksowac zaczyna a 51015 u nas jest od niedawna i kupilam poki co 3 koszulki i jedne dresowe spodnie koszullki ok a zobaczymy jak spodnie beda po praniu? a wyprzedaze sie koncza w hm sie skonczyly w ca jeszcze sa a dzis wogole bedzie T. jacykow juz drugi raz normarnie moze by sie zalapac na jakas stylizacje ; ) a a cubus bedzie sie dopiero otwierac wiec go nie znam

                      ok spadam bo maly bziuczy
                      milej soboty jakbym juz nie wpadla !!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no hej
                        ja znowu korzystam z tego ze dziecko odwróciło swoją uwagę ode mnie i zajeło sie bajką, więc ja cichaczem do kompa

                        o widzę ze oficjalnie dołaczylam do grona forumowiczek na pierwszej stronie . majajula tak tak Dorota , a tak w ogóle to

                        http://nk.pl/#profile/12039858 bo ja was chyba nie znajde

                        a moj stwierdził ze jak skonczy 40 to zaczyna o siebie dbac,dieta i w ogole ha ha ha jasne juz to widze

                        majajula ja czycham na sale samobojcow od dawna ale dlugo nie było w necie, a ostatnio zapomniałam o niej,


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          nie no żyrafa jest cudowna


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            dorcia chcialam Cie chwycic na nk a mi klrzyczy ze podana strona nie istnieje skopiuj jeszcze raz!


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              proszę cie bardzo

                              http://nk.pl/#profile/12039858


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej!

                                Dorota my to sie chyba już znamy???Pare razy spotkałyśmy sie na innym forum jak jeszcze nasze starsze dzieciaki były malychami.. mam cie nawet na nk

                                Ja to musze sie tez pochwalić ze na swojego m nie mam co narzekać.. nawet kiedys pisałam że Moniki mąż mi przypomina mojego

                                A u nas z nowosci to od wtorku moja mała sroczka jest posiadaczką kolczyków no i szykuje sie od tygodnia do raczkowania dupke ma już w górze ale nie wie jak tu ruszyc do przodu... ale do tyłu to juz radzi sobi nie źle..

                                W poniedziałek idziemy na szczepienie .. bedzie dodatkowo kuta na pneumokoki..a od wtorku mam w planach posłać Agatkę do przedszkola bo sie do wrzesnia nie może doczekać..

                                co do odzieży to ja lubie ubrania z tesco, h&m,next, rekids( choć nie wszystko jest tej samej jakośći) ale jak mi coś sie rzuci w oczy to i resztą firm nie pogardze..wszystko zależy od modelu..poprostu musi mi sie podobać nie ważne co ma na metce..


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X