Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    My też po szczepieniu Michał waży 9020
    Aga Błażejek go przegonił i to nieźle Ale Michaś kaszką gardzi
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      boxena- ale Blazek kaszy zjada max 80 ml wiec nieduzo po prostu duzy chlop bedzie pewnie!

      a majajula moze prawko zdaje? za co by nie bylo trzymamy choc moze ciut za pozno ale moze sie przyda

      aniazio, ninkapa - no wlasnie przez te wyjazdowe rozterki ja sie na wyjazd nie zgodzilam bo Krzysiek chcial jechac zaraz po slubie... ale ja bym nie potrafila tak i powiedzialam ze ze wole zyc skromnie ale tu a nie jechac wracac i robic ze soba nie wiadomo co a tym bardziej on... no i fajnie ze nie narzekacie az tak bardzo albo wcale na mezow... tez bym tak chciala moze kiedys sie doczekam...

      a no i powiekszylam oficjalnie grono bezrobotnych moge w ciagu tygodnia zdecydowac sie na jakie chce szkolenie! no i musze je znalezc moze bycc nawet na drugim koncu Polski! za dojazdy i takie tam zwroca ciekawe czy za nianie tez


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Dziewczyny, kocham Was, robie buraczki - 20 kg kupilam , Majajula, trzymam kciuki teraz, bo o 12.00 po miescie lazikowalam.
        A Blazej sobie staje w lozeczku i przy kanapie, skubany.
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Brawa dla Błażeja

          wariatka a kto to zje


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            aga ale mi smaku narobilas na buraczki chyba jutro skocze do polskiego sklepu i sobie kupie ze 2 sloiczki....albo podeslij mi



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aga dobrze myślałaś prawko ale dupa znowu oblałam ale już się do tego przyzwyczaiłam
              a w ogóle wczoraj jak miałm jazdę to miałam stłuczkę więc stwierdzam ż eto chyba nie dla mnie


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                majajula - nie martw sie!!!! zdasz wkońcu ! moja kolezanka dzis 5 raz tez oblala moj kuzyn i kolezanki siostra zdawali 9 razy! i to w zamosciu! ale wkoncu zdali!
                i na Ciebie przyjdzie czas

                aga - co z tych buraczkow robisz?

                a jutro rano do fryzjera a potem do kolezanki bo tez z wysp wpadla do domu i ochrzcic synka takze odezwe sie po poludniu albo wieczorem...

                spokojnej nocy!!!
                :*


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  No dziewczyny poprawa (na tdzień pewnie albo góra dwa). Mój M siedzi w domu i koledzy dzwonili i powiedział im, że była ostatnio w domu ostra "sadza" i nigdzie nie idzie. Ja też bym chciała w końcu na męża nie mażekać. No nic.

                  Dostałam zadanie od straży, :P w przyszłym tygodniu mam pomalować im ściane. nam,alować dwa herby miasta i dzielnicy i herb OSP. Ale masakra z tym orzełkiem. Zobaczcie sobie takie coś:
                  http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwBA&dur=290
                  i jeszcze napis. No ale za farby zwrócą i 200 zł zarobie. warto za chwile paprania farbkami :P i w sobote festyn sie bedzie stało znowu z avonem ze stoliczkiem. to tyle. Jutro rocznica. i założe sie, że i ... kłótnia. eh
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    oj no moze nie bedzie tak zle karliq przeciez nie zawsze musi byc tak samo a skoro siedzi w domu to moze akurat? a zaplanowalaiscie cos badz Ty zaplanowalas?
                    a no i zdolniacha jestes jak takie rzeczy potrafisz wymalowac

                    juz mnie nie ma chyba


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      witam

                      karinka moze do meza w koncu cos dotarlo skoro odmowil to juz jakis postep kurcze ja to nie mam zadnego talentu no chyba ze grania na nerwach...i nie odpuszczania....

                      wczoraj zauwazylam zabek u mojego maluszka w koncu dolna lewa jedyneczka aha i zaczyna raczkowac ale to smesznie mu wychodzi to znaczy na razie ciwczy pozycje wyjsciowa ale to juz pierwszy krok do raczkowana nawet samodzielnie nie siedzi a tu juz chce raczkowac w ogole zrobil sie bardzo kumaty i ciagle chce zeby starszy brat z nim przebywal i jak tylko zobaczy kubulka gdzies w poblizu to od razu wniebowziety i smieje sie jak nie wiem co....
                      dzis na 14.15 mamy wizyte w szpitalu z dziecziaczkami wiec trzymajcie kciuki....




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        ninka trzymam kciuki

                        A co mojego m to on tak ma ze jak go opiernicze pożądnie to chwile jest dobrze.Na dzisiaj to w sumie nic ale w sobote festynm jest to bedziemy oblewać :P

                        aha a moja sroczka jeszcze nie chce raczkować (starsza nie raczkowała) a siadać też nie bardzo. wycwaniła sie bo ją za rączki i siedzi. zębów ma tyyyle a siadać jeszcze nie umi hihi
                        Last edited by karlin2; 18-08-2011, 09:43.
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hejki kobitki,

                          Majajula, nie martw sie. Ty tez w takim regionie zdajesz, ze ja to bym sie tam stresowala jezdzic. Chociaz 2x bylam w Wawie sama samochodem, ale teraz to jakos mezus tylko prowadzi, a ja mam spokoj A jak meza brat do Wawy wyjechal, to zaczal tak agresywnie jezdzic, jak tu byl, ze sie bracia z niego ostro zbijali, a on zawsze, ze tam tak trzeba.
                          Wiec nie lam sie i juz!

                          Karlinq, wszystkiego najlepszego na rocznice i oby bez klotni!

                          Ninkapa, trzymam kciuki za chlopali. Moj Blazej tez sie cieszy, jak Kubus w poblizu.

                          Aga aguszasza: no wiorki zrobilam, z cukrem, octem i sola. Tak musze, bo babcia nie pogryzie. Bo przeciez od 10 lat nie oplaca sie nowych zebow zrobic (protezy) i wszystko miekkie musi byc. Wyszlo 39 sloiczkow, 3x w kociol wstawialam Ale bedzie z glowy. Super, bo takie podluzne kupilam i bardzo dobrze skorka odchodzila.

                          A moj buszownik raczkuje po calym mieszkaniu
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            MoniaB, no i jak jest @ czy nie ma?

                            Boxena, mnie tez ciekawi, jak z libido po spirali?
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              ochotę to ja mam...., ale w praktyce i tak padam na pysk i zasypiam z dziećmi lub chwile po
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej kobitki!

                                no bylam u qmpeli dawwwwwno sie nie widzialysmy ale wiecie co moze nie powinnam tego pisac ale... takiego brzydkiego dziecka to ja chyba nie widzialam... kurcze no ja wiem ze kazda mama kocha chocby byl najbrzydszy na swiecie... ale mam nadzieje ze wyrosnie na przystojnego faceta bo rodzicow ma ladnycha moj tez nie raczkuje i pewnie ciezko mu bedzie sie ruszyc pampuchowi dzis przy tamtym chudzinie i drobinie to jak kingkong niormalnie sie poruszla (tamten miesiac mlodszy a fik bryk i juz na brzuchu i juz na plecach i juz na rekach myk myk a Blazi "jak zolw, ociezale..." hi hi hi no ale mysle ze wyrosnie jak Szymek

                                naspacerowalam sie przy tym na drugi koniecmiasta i z powrotem a teraz Szymek ciagnie na spacer a ja po prostu nie mam sily... najchetniej polozylabym sie spac co Blazi wlasnie czyni tylko nie wiem na jak dlugo ...

                                ninkapa - gratulacje na zabala no i napisz koniecznie co tam i jak tam w tym szpitalu,no?

                                karinq - to duzo duzo szczescia i zgody Wam zycze!!! i cierpliwosci do siebie!!! i milosci mnostwo!!!

                                aga- ach te babcie no normalnie moja ostatnio powiedziala ze do trumny to zebysmy jej przypadkiem na czarno nie ubierali...

                                ok spadam na herbatke po obiadku


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X