Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    No ostatnio troszke ceiplej sie zrobiło i już nikogo nie ma

    U nas cały czas pogoda od czwartku chyba. W niedziele popołudniu troszke popadało i tyle. I dzisiaj też sie zbiera ale nie umi sie zebrać na ten deszcz.
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Dzień Dobry aniazio
      Halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!Kobietki gdziescie sie wszystkie podziały??????????



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hello udalo mi se uruchomic kompa ale nie wiem czy nie wylaczy sie zanim cokolwiek napisze wiec w skrocie u nas ok zaczyna doskwierac coraz barzdiej kolejny wychodzacy zab czyli dwojka na dole wiec maruda troche jest... siedziec chce bardzo ale wciaz sie przewraca...

        szymek w 7 niebie bo na wsi

        ja w 7 niebie bo troche moge odetchnac od dzieci

        pogoda wieje malo lba nie urwie ale my sie dobrze z glowami trzymamy wiec lazimy i spacerujemy...

        no igeneralnie jest ok

        jak komp sie nie wylaczy to doczytami dopisze jeszcze

        buziole poki co!!!


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          No dziewczynki nie przepychajcie się tak każda zdąży z postem!!
          Michałku dużo zdrówka na te twoje 6 miesięcy
          Oj my przesrane bedziemy mieć Michał prócz słoiczków nie chce jeść tzn nie je tego co ja zrobie ani kaszki tylko dania ze słoiczków jestem zszokowana bo Adam wszystko jadł .....
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Bożena to masz to samo dokładnie co ja. Wczoraj o dziwo zjadła całą kaszke a dzisiaj jogurcik. Moich rzeczy nie chce wcale jestć a słoiczków niestety też nie bardzo. tylko mleko ale mo.że coś ruszyło.

            wszystkiego najlepszego dzieciaczkom na pół roczku bo ostatnio było kilka i nie gratulowałam. I tym ząbkowym też gratulacje
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Eh właśnie przetestowałam nowość a Avonu z katalogu 12/2011. farba do włosów. Aktualnie mam na włosach średni miedziany brąz polecam jeśli któraś ma kontakt z produktami Avonu
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                widzę że cisza na mc.
                dzisiaj dostałąm zamówione książki Ewa gotuje 3 części. damy je zamiast kwiatów na weselu, bo Państwo młodzi sobie tak zażyczyli że zamiast kwiatów chcą książki. sama musze sobie kupić te przepisy. obejrzałąm i są bardzo fajne i proste. dodatkowo dostałam kryminał.

                ale pogoda paskudna dzisiaj. nawet z domu nie chce się wychodzić.

                podpowiedzcie mi jak umalować oczy do czerwonej sukienki, żeby sie nie postarzeć?! i jaki kolor paznokci?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Witam forumowe mamusie.
                  Długo mnie nie było, bo mam neta w playu z małym limitem transferu. Nowy transfer włączony 10go, a stary padł już 30lipca. Tylko fejs mi jako tako chodził. Tak więc przepraszam za nieobecnosć.

                  Co do tamtego koncertu - było, minęło... Nie mogłam iść na wymianę z mężem, bo biletu nie miałam niestety. Można było niby kupić przy wejściu, ale drogo - 90zł za jedną noc. :/ Bez sensu, szkoda kasy, a po drugie bez męża to już nie zabawa.

                  no a kasa teraz potrzebna, bo pod koniec sierpnia dostanę ostatnią wypłatę i koniec. Poza tym już drugi raz złapałam gumę w wózku. Dobrze, że mam na zastępstwo lekką spacerówkę, bo inaczej zów byśmy kupę czasu w domu gnili.


                  U nas ząbkowanie się zaczyna na całego. mały marudzi w nocy, przez sen kwęka, wierci się. Zdarza mu sie zaplątać nóżki między szczebelki, no ale już mamy ochraniacz na całe łóżeczko.
                  W dodatku przypałętał się karatek.
                  Eh... ciężko ostatnio mamy.

                  A na domiar złego dziś Adam zwymiotował prawie cały obiad i to w trakcie jedzenia. Ni wiem dlaczego.

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    nasz nowy, świeży nabytek - kolczyki
                    Attached Files
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      właśnie wsadziłam Martyne na wage taką łazienkową (nie wiem czy dobrze waży) . Martyna waży wg niej 8,8 kg. 2 miesiące temu miała 7,690
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej u mnie tez pogoda nie zaciekawa ale bylysmy 2 razy na spacerze bo inaczej chyba bym oszalala mala w nocy budzila sie co pol godziny a to smoczek wypadl a to cos tam jeszcze no i tak do rana wstalysmy bylo oki za chwile piszczala i marudzila wiec we wozek i na dwor przynajmiej pospala troche po poludniu jak zaczela plakac to nie wiedzialam co sie dzieje temperatury nie miala,zmeczona byla ze hoho ale spac nie poszla wiec znowu we wozek i jazda i pospala troche i juz bylo dobrze normalnie ostatnio to meka z tymi drzemkami..
                        Martusia katarek moze byc od ząbkowania
                        Karina wrzuć foteczke
                        Attached Files
                        Last edited by aniazio; 11-08-2011, 22:26.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          czesc dziewqczyny

                          troszke nie pisalam ale czytalam na bizaco....z katarkiem to ja bym uwazala bo przewaznie od niego wszystko sie zaczyna- wszystkie chorobksa

                          a mnie wczoraj migrena zlapala w sumie caly dzien mnie glowa bolala ale dopiero wieczorem dostalam migreny no i oczysiwcie zamazane literki wymioty i wysokie cismienie 180/110 z czasem troszke spadalo ale co sie nacierpialam to sie nacierpialam dzis tez mnie glowa boli ale bardziej reaguje na ruchy typu schylanie sie i tym podobne

                          moj maluszek powolutku zaczyna sam siwedziec wiec cwiczymy uparcie zamienilam mu kolejnosc jwedzenia i tak po derzemce po poludniu okolo3 dostaje kaszke a okolo5 obiadek i jest roznica w jedzeniu bo niczym az tak nie pluje wiadomo c\zasami cos tak wypluje ale w porownaniu do wczesniejszego jedzenia to byla masakara a teraz to jest rewelacja mam nadzieje ze nie zapeszylam...
                          aniu u nas pogoda tez bylejaka i pada juz caly tydzien i jestesmy zmieszeniu do siwedzenia w domku a poza tym to i tak dzieciaczki przeziebione wiec sila rzeczy i tak bysmy siedzieli
                          majajula jak sprawa roweru??




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej dziewczyny,

                            witajcie po przerwie. Co tu duzo mowic, duzo pracy i len do pisania mnie dopadl.

                            Śliczne foteczki wszystkie ) Karlinq, a fote wstaw w tych nowych wloskach.

                            Aniazio, nie chce sie wymadrzac, ale moze sprobuj nauczyc Alicje zasypiac w lozeczku - jest troche stresu, ale u nas wydluzyly sie drzemki. Chociaz przyznaje, ze ja tez mam ciagle momenty, ze chce go wlozyc do wozka i miec spokoj.

                            Boxena, przekaz Michalkowi spoznione zyczonka na 6 miechow! )

                            Martuska, nie smuc sie, katarek przejdzie. A co z wymiotami? Tylko jednorazowo, czy cos z tego sie rozwinelo?
                            A powiedz, lepiej z tym ochraniaczem na cale lozeczko? Bo moj tez sie tak zaplatuje, albo uderza glowka...

                            Dolaczam fotke moich baczkow - zgadnijcie, ktory jest Kuba, a ktory Blazej
                            Attached Files
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Aga nie wymadrzasz sie chetnie wyslucham rad doswiadczonych mamusiek... wczesniej na drzemki zadypiala u nas w lozku i czasem w lozeczku i nie bylo z tym zadnego problemu kladlam wychodzilam i spala a teraz masakra wlasnie nie dawno zasnela oczywiscie na rekach bo jak inaczej jak ja polozylam to byl placz i krzyk...W tamtym tygodniu jeszcze bylo oki a teraz masakra z zasypianiem juz nawet nie chce myslec co bedzie dalej.W wozku zasypia tylko na spacerze i chce zeby tak zostalo ale juz nawet pomyslalam zeby przyniesc wozek na gore ale nie chce zeby mi sie przyzwyczaila do zasypiania w wozku bo pozniej nie dam sobie rady,tj kolezanka przyzwyczaila synka do zasypiania w wozku i dopiero po roku go odzwyczaila...Nie wiem czy to dobry pomysl ale sprobuje od jutra jak maz bedzie w domu ze jak ja poloze to zostawie zeby sie wyplakala i moze sama zasnie(tylko ze jak ona tak placze to mi az sie serducho kraja wiec nie wiem czy dam rade)



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej mamcie

                                u na s wreszcie letnia pogoda jutro planujemy grilla na działeczce zrobic i wybrac się z Zosia na basen pewnie bedzie przeszczesliwa

                                mój m od dzisiaj zaczyna urlop i w niedziele jedziemy do moich rodziców tak na tydzień bo w sobote jedziemy na slub do Sosonowca i musimy wrócic, a kolejny tydzień zamierzamy pojedziec po okolicy np. na Babią Górę

                                a dzisiaj mi głowa pęka oby to nie migrena

                                a wiecie co wczoraj spotkałyśmy się z Majajulą fajnie było spotkac kogos z kim się rozmawia od roku, jej dziewczynki są super, Olga słodziutka i drobniutka dziewczynka wzrostowo podobnie jak Zosia mimo półtora miesiąca róznicy, Maja zaczepiała Zosia i próbowała jej rózne rzeczy robic, Zosia zas przyglądała jej się i też zaczepiała, było bardzo sympatycznie

                                proponuje w przyszłe wakacje zorganizowac spotkanie wszystkich, co Wy na to???

                                agaaepyen według mnie to po prawej stronie Kuba

                                nikapa super,że z jedzeniem lepiej to może i kilogramy beda rosły, oby

                                aniazio powodzenia w usypianiu, ja Zosie tez usypiam na rekach w dzień albo usypia w wózku na spacerze a wieczoram to juz ja kłade do łózeczka

                                boxena wszystkiego najlepszego dla Michałak z okazji pół roczku

                                miłego dzionka

                                buźka
                                Gosia

                                Zosieńko rośnij zdrowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X