Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: noworoczne skarby 2011

    Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
    sluchajcie dziewczyny a moze zalozymy na innym forum watek bo tutaj ludzie ludzi szpieguja i sie wypowiadaja nie znajac tematu i w ogole
    może ty masz jakąś manie prześladowczą co nie jest aż tak bardzo interesująca żeby cie śledzić

    dobra kończę bo szkoda mojego czasu
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: noworoczne skarby 2011

      biedny Ignasmam nadzieje ze szybko wroci do zdrowka!!!!Moja mala chodzi spac o 8 czasu polskiego,o 19:30 kapiel,a co do trzymania glowki to sie zgadzam trzyma jak ma humor a jak nie ma to nie trzyma....a moja ostatnio bardzo zainteresowana jest grzechotkami,i tak sie rozglada na wszystkie strony zaciekawiona



      Skomentuj


        #93
        Odp: noworoczne skarby 2011

        Mój misiek wpatruje się w karuzele,lubi leżeć na brzuszku i wtedy ogląda wszystko do o koła a no i zaczyna się ślicznie uśmiechać.
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          #94
          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ojo Ignaś, trzymaj się Słoneczko i Ty mamusiu Moniu też *tulimy* - żeby szybko pomogli!

          Mój Bąbelek też tak pomiędzy 19-20, a starszy to nie da sie tak szybko niestety, bo musi czekac na "pradawny lad", więc dopiero po 21.00 idzie.
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            #95
            Odp: noworoczne skarby 2011

            Nio a Błażejkos też lubi karuzelkę bardzo, już obmacuje nieźle jej zwierzaki i też smoka sobie wyciąga i próbuje włożyć z powrotem. I śpiewa
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              #96
              Odp: noworoczne skarby 2011

              witam z rana. u mnie dzisiaj pochmurno i mokro. wprawdzie już nie pada ale jest ponuro. Dzisiaj przychodzi do mnie koleżanka na kawke i mianowanie na konsultantke eh a w domu burdel. trza sie wziąć za sprzątanie coś troche.
              i wiecie, mam super przepis na sernik. Wszystko wrzucasz co robota kuchennego i sie miesza i wylewasz na tortownice i i pieczesz. ja jestem lewa do pieczenia ale to jest dosłownie 11 minut roboty. bo wszystko robot za ciebie robi. ty tylko piane ubijasz a potem i tak dodajesz ja do robota hihi. super sprawa.
              Karina


              Skomentuj


                #97
                Odp: noworoczne skarby 2011

                u nas też pochmurno i pada

                a ja jestem chora tak mam gardło zawalone że ledwo mówię pieprzone wczorajsze okna - zawsze jak je umyję dopada mnie angina

                i jeszcze Krzysiek urwał wczoraj prysznic i sam kikut został i nie wiem jak się umyć po pracy coś dokupi ale jak on to zrobił to nie wiem


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Karina a syf to ja mam zawsze hehe posprzatam jeden pokój idę do drugiego to po pierwszym dwa tajfuny przechodzą i nie widać że było sprzątane a niedługo 3 tajfun dołączy


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    majajula chłopy są do wszystkiego zdolne zresztą jak dzieci. Ty zachodzisz w głowe jak można było coś takiego zrobić a oni zawsze znajdą sposób, żeby coś zepsuć :P

                    a ty tez tak masz?, że zawsze jak umyjesz okna to akuraz na następny dzien albo za dwa dni musi padać !?
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ja również się witam
                      ...ale karin ja mam gazówkę zrypaną nie piecze mi środka ciasta więc mogę się tylko oblizać
                      Pogodę mam identyczną jak ty ale słoneczko cosik sie przebija więc może będzie coś z tego
                      Wczoraj zamówiłam ten żakiecik + spódniczkę co linka od ciebie wziełam no i teraz się doczekać nie mogę mam nadzieję ze w poniedziałek już będzie
                      A aguszasza pisała o rowerku to się pochwale że 3 dni temu Adasiowi kupiliśmy pierwszy rowerek ale się cieszy aż nam się serca cieszą widząc jego radochę.Bo wczesnej pożyczałam od koleżanki by se trochę chłopak pojeździł..
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                        majajula chłopy są do wszystkiego zdolne zresztą jak dzieci. Ty zachodzisz w głowe jak można było coś takiego zrobić a oni zawsze znajdą sposób, żeby coś zepsuć :P

                        a ty tez tak masz?, że zawsze jak umyjesz okna to akuraz na następny dzien albo za dwa dni musi padać !?
                        no a jak czasem rano umyję a na wieczór taka zlewa przechodzi ż eodrazu zacieki zostają
                        dziś akurat tak pada że nie na okna więć tak źle to nie wygląda


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          adaś umi już jeździć? bo moja ni hu hu nie chce nie nauczyc. znaczy chce ale mówi, że nie ma siły w nogach :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            A moja odwraca rower i kręci rękami i gada żę tak woli

                            ale wczoraj dopadła hulajnogę i świenie jej szło więc będziemy na hulajnodze jeździć a za rok może rower


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              mojej hulajnoge planuje kupic na zajączka. zreszta ona o hulajnodze już 1,5 roku mówi.
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Też mnie to zdziwiło oczywiście pozytywnie ja na początku go pchałam kijem ale mąż przejoł stery a po chwili Adam sam zasuwał tylko jeszcze skręcanie mu się kiełbasi .
                                Też myślę o hulajnodze ale mamy problem bo nie mamy gdzie tego trzymać nawet rowerek stoi na balkonie bo piwnica już zawalona muszę jakoś miejsce tam zrobić by rowerek jeszcze się wcisnął.
                                Dobrze że wy laski moich okien nie widzicie
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X