Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej przestancie juz prosze bo sie robi nieciekawie az nie chce sie czytaca tak bylo fajnieAle dola podlapalam normalnie szok poszlam znowu do lekarza na te kolki z mala i wiecie co baba przepisala mi...................................paracetamol po*****.....na normalnie do reszty juz dziekuje za tych wszystkich lekarzy tutaj razem wzietych wole przeczekac te cholerne kolki niz chodzic i tylko sie wkurzac niepotrzebnie,masakra jakasNiech sobie ten paracetamol w dupe wsadzi



    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: noworoczne skarby 2011

      aniu wiem co przechodzisz jesli chodzi o tych lekarzy wiem sama po sobie bo duzo tutaj chodze do nich ale uwierz mi ze z nimi trzeba krotko i jak jeden co nie chce pomoc to idz do innego ja tak zrobilam i w koncu dostalam skierowanie na badanie bo wiecie co dziewczyny tutaj nawet zeby isc prywatnie do lekarza to trzeba miec skierowanie jakas paranoja...niektorzy lekrze dyskryminuja a sami nie sa z tego kraju taka pakolka powiedziala mi ze przyjezdzamy tutaj i chcemy skierowanie na drogie badania bo mialam torbiela na jajniku duzego bo 5cm na 6cm ale inny lekarz dal mi to skierowanie i na szczescie zanikl...szok bo oni nie maja pieniedzy na badania obcokrajowcow a ona to kto szok a wtedy bylam tutaj juz 5 lat wiec dziwi mnie jej zachowanie....
      karin moj jak mial 5 mieisiecy to juz raczkowal i siedzial jak mial chyba 5,5 mieisaca tak juz wspomnialam kazde dziecko rozwija sie indywidualnie i nie ma na to reguly dlatego teraz czasami sie przejmuje ze drugi synek tego jeszcze nie robi...
      no fakt nasz watek robi sie dosc kontorwersyjny i mi tez juz powoli nie chce sie tutaj zagldac bo nie wolno obrazac innych mino iz wczesniej to powiedzialam to nadal sa wyzwiska i mimo iz mnie to nie dotyczy to zle sie czuje w obecnosci takich ludzi....




      Skomentuj


        #78
        Odp: noworoczne skarby 2011

        Ninka wiem , że każde dziecko w swoim tempie. Ale tamten chłopaczek nie potrafi jeszcze siedziec i o to chodzi. No nie powiesz mi, że wsadziłabyś 5-cio miesięczne niemowle do chodzika. ok raczkowanie to sie zgodze, robi to sam bez twojej pomocy ale to to juz przesada.

        swoja drogą twój mały sie rozwijał tak jak mojej małej zęby szły hehe
        Karina


        Skomentuj


          #79
          Odp: noworoczne skarby 2011

          no pewnie ze nie wsadzilabym swojego 5 misiecznego do chodzika..no moj starszy synek rozwijal sie w ekspresowym tempie...naprawde wszystko szybko robil teraz mam mala odmiane...
          a co u pozostalych dziewczyn??teraz podrzucam maluszkowi jakies zabawki i nimi macham przed oczkami i tak niezdarnie probuje zlapac choc jeszcze nie chwyta i chyba niebardzo wie co zrobic ze swoimi raczkami ale to pewnie kwestia dni tak samo jak byla z ta glowka u niego jedniego dna plakal i nie chcail a na drugi pieknie trzymal w powiertzu




          Skomentuj


            #80
            Odp: noworoczne skarby 2011

            to z głowką to mi sie wydaje jaki dzidzia ma akurat humor. bo moja nawet teraz bo super głowe trzyma jak chce a jak ie to bedzie beczec i nie podniesie tej głowy.
            Karina


            Skomentuj


              #81
              Odp: noworoczne skarby 2011

              Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość

              no fakt nasz watek robi sie dosc kontorwersyjny i mi tez juz powoli nie chce sie tutaj zagldac bo nie wolno obrazac innych mino iz wczesniej to powiedzialam to nadal sa wyzwiska i mimo iz mnie to nie dotyczy to zle sie czuje w obecnosci takich ludzi....
              sorry ninkapa ale ty świętej z siebie nie rób ,

              bo pamiętam jak jakiś rok temu na wątku staraczek zaatakowałś gizelkę i napisałaś jej parę przykrych słów, mało tego odnalazłaś ją na innym forum i tam jeszcze dogadałaś, a gizelka była wtedy w zaawansowanej ciąży i jakoś sie nie przejmowałaś że narażasz ją na stres i że jesteś nieprzyjemna

              a po za tym ja nie użyłam żadnego !!! wyzwiska w stosunku do edemis , chyba że nie mnie mialaś na myśli
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                #82
                Odp: noworoczne skarby 2011

                Dziewczyny pozdrowienia od MoniB
                Niestety Ignaś ma zapalenie płuc i leżą w szpitalu

                a ja byłam na dworku od 14 do 17 a Olga spała no ona to jest spioch straszny
                teraz zjadła i gada zaraz się zbieramy bo młą nawet czapki nie ma takiej letnio wiosennej a w kurtce ma kaptur więc czapkę musi mieć cieniutka


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Moja już śpi. O której wasze dzieci chodzą spać? Bo moje zarówno starsza (jeśli nie śpi w dzień) jak i młodsza chodzą koło 7 spać. góra 8.
                  Karina


                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    kala jak nie wiesz to nie pisz takich glupot bo chyba nie masz nic innego do roboty wcale gizelki nie zaatakowalam tylko wyrazilam swoje zdanie i nie obrazalam i nie wyzywalam nie odnalazlam jej na innym forum tylko dostalam linka do przeczytania od innej staraczki bo to one sie klocily wiec ja wyrazilam swoje zdanie i gizelka nie byla w zaawansowanej ciazy tylko jakos na polmetku wiec nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy i nie osadzaj jak nie bralas udzialu w tej dyskusji
                    kurde ludzie co z wami nie maci nic innego do roboty jak tylok spiegowac i sie klocic wyzygiwac innym i w ogole kala jak juz inne wspomnialy bierz udzial w dyskusji ale na swoim fatku a nie ferment siejesz na innym jak masz cos do kogos to pisz na priva




                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      moje dziatka chodza spac o 7 czasu polskiego o 8 to znaczy jak leci na wspolnej to daje mleczko a po klade spac starszego i maluszka i tak spia od okolo 20
                      pozdrowienia dla monii i caluski dla ignasia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        sluchajcie dziewczyny a moze zalozymy na innym forum watek bo tutaj ludzie ludzi szpieguja i sie wypowiadaja nie znajac tematu i w ogole




                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          choc podoba m i sie mamacafe to to wszystko zaczelo mnie irytowac nadmiar czasu innych i przyzwolenie do wtykania nosa w nie swoje sprawy szok niektorzy nie znaja umiaru...




                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            to do jutra dziewczyny
                            zaraz zmykam szykowac moje bable do lozka
                            mam nadzieje ze juz forum bedzie naszym i nie bedzie niepotrzebnych wypowiedzi i nikt nikogo nie bedzie obazal...




                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                              kala jak nie wiesz to nie pisz takich glupot bo chyba nie masz nic innego do roboty wcale gizelki nie zaatakowalam tylko wyrazilam swoje zdanie i nie obrazalam i nie wyzywalam nie odnalazlam jej na innym forum tylko dostalam linka do przeczytania od innej staraczki bo to one sie klocily wiec ja wyrazilam swoje zdanie i gizelka nie byla w zaawansowanej ciazy tylko jakos na polmetku wiec nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy i nie osadzaj jak nie bralas udzialu w tej dyskusji
                              kurde ludzie co z wami nie maci nic innego do roboty jak tylok spiegowac i sie klocic wyzygiwac innym i w ogole kala jak juz inne wspomnialy bierz udzial w dyskusji ale na swoim fatku a nie ferment siejesz na innym jak masz cos do kogos to pisz na priva
                              no tak jak ty piszesz to co masz ochotę to jest wyrażanie swojego zdania, a jak ktoś inny to robi to obraża i sie wtrąca tak

                              a ja nikogo nie szpieguje tylko ty masz chyba krótką pamięc, bo ja z dziewczynami z watku staraczek pisywałam jeszcze za nim ty sie pojawiłaś na tym forum, a z gizelką łączyły mnie szczególe stosunki bo jej poprostu pomagałam, o czym ty nie masz pojęcia

                              a ja nie gadam głupot tylko wiem że dziewczyna w ciąży przez ciebie min. płakała i sie denerwowała, a wiem to bo pisała do mnie na priv, więc sie tak nie wybielaj bo zachowałaś sie wtedy beznadziejnie



                              i jak ty masz zawsze coś do powiedzenia co do tonu wypowiedzi innych (bo to nie pierwszy raz) to jest ok prawda ??? inni za to swobodnie wypowiedzieć sie nie mogą, po za tym ja tu nikokogo nie obrażałam , nie wyzywałam więc nie wiem o czym mówisz

                              a jak ci sie nie podoba że inni wypowiadają zdanie na twój temat to nie pisz na forum
                              Last edited by kala8; 31-03-2011, 19:39.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Michaś chodzi spać około 20 czasami po zależy o której go kąpie bo czasem czekam dłużej na męża jak wraca z pracy.Ale za to wstajemy o ósmej rano i to mi pasi
                                Biedny Ignaś ale będą pod dobrą opieką więc około 10 dni i będą w domku by byliśmy krócej 6 dni ale my jednak byliśmy troszkę w lepszej sytuacji bo na oskrzela .
                                Last edited by boXena83; 31-03-2011, 19:44.
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X