Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    a moja mala dalej sie budzi w nocypomimo tego ze na ostatnie karmienie wypija 240 a tak juz ladnie przesypiala...
    Boxena sliczne dzieciaczki



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Eh ostatnio była burza mózgów a dzisiaj ciszaaaa... Eho ...eho ... eho ...

      martyna dzisiaj zmierzła, już widać czóbki górnych jedynek obu naraz. już na dniach eh :P
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        karlin widzę że obie mamy niezłe strojnisie w domu, ja w zimie robiłam to samo bo przecież w życiu by nie poszła w spodniach do przedszkola

        Aga już tak myślalam sobie że bede ja budzic, ale dziś sama spała tylko 3 razy po 40 min ( prawie jak u tej twojej Giny). W nocy pewnie i tak sie bedzie budzić bo to by trzeba pewnie parę dni tak pociągnąc, no nic zobaczymy, ale chyba nie bede już jej dawać tak długo spać

        Trzymam kciuki za Martyny ząbki


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Dzienki dziewuszki :*
          Aga ja się śmiać nie będę ; ).. ja zawsze robię po swojemu jakoś nie umiem słuchać rad tzn wysłucham i spróbuje a potem a piać robię swoje
          U nas w końcu w miare fajnie się robi poszłam dziś na plaże( mialam pomocnice 19 latkę ... jej jaka ulga jak ktoś jest do pomocy przy czortach ) ma teraz wakacje więc będzie zachodziła często a mi w to graj
          Michał dziś miał 1 raz kolkę tzn tak mi się wydaje bo wstał rano i kwękał brzusio twardy i bidulek tylko w pionie mu wygodnie było aż nie wiedziałam co robić dałam kropelki masowałam próbowałam dać herbatki koperkowej kilka łyczków się napij zasnął i już było ok. i cały czas zachodzę w głowę co takiego jadłami do tej pory nie wymyśliłam.
          Adam śpi Michał leci w bambuko leży i śpiewa sobie .wyspał się w dzień i teraz gwiżdże na to... idę bo mi Adasińskiego zbudzi tymi swoimi melodyjkami....
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aniazio i Dorcia, bo tak w ogole to te Wasze corcie jeszcze male sa i musza pewnie jeszcze tez troszke podrosnac, zeby mniej sie budzic w nocy.
            Dorcia, no ciekawe, jak bedzie dzis. Moj dla odmiany pospal 2 godz. po obiadku i jeszcze kolo 18.00 znowu padl, ale na 30 minut. Ciekawe jak bedzie teraz spiochal.
            A jeszcze zauwazylam, ze jak tak duuuzo na dworzu pobedziemy, to tez lepiej spi malucha, a jak mniej, to musi w nocy wybudzic sie, ale zje i dalej spiocha.

            Bozenka, no masz Ty szczescie, ze sie nie smiejesz rad to ja tez nie lubie za bardzo, ale jak kurcze sprawdza sie, co babka pisze, to czemu nie skorzystac dla ulatwienia zycia. Najgorsze, ze ja teraz duzo sama z nimi, wiec musze jakos podolac, bo mezus na budowe ciagle zmyka. A po swojemu tez mimo wszystko musi byc, to tak kropka w kropke by sie nie dalo... Fajnie, ze masz pomoc. A Adasinski spiochaj, nie sluchaj braciszka!

            Karlinq, no moze faktycznie nie za ladne to, ja nawet sie nie przyjrzalam, tylko mi przeszlo przez glowe, ze wygodne, w sensie ubierasz jedna rzecz i juz. Trzymamy kciuki za zębole. Kurcze, Wy juz bedziecie miec to za soba, a wtedy my sie bedziemy meczyc
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Taram! I mamy tez 6 miesięcy
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                No aga gratulacje

                jeszcze ninka i syl i my w kolejce

                Moja mała jeszcze śpi. Poszła spać ok 19 o 22 zjadła 150 i o 7 sie obudziła, zjadła 150 i dalej śpi :P hehe. Z tatusiem śpiocha sobie kochane dzieciątko zobaczymy, czy zębiska wylazły jak wstaną
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Błażejku wszystkiego naj:*:*:*:*
                  Aga...na necie są rady tej niani? jak będę miała chwile to poczytam jak coś znajdę
                  Michałek też się budzi w nocy ale uważam że to normalne bo jest malutki i nie wymagam by spał całą noc
                  Adaś się wczoraj nie obudził ,ale Michał poszedł spać dopiero około 22 i to wcale nie za bardzo mu się chciało
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    no hej babki
                    U nas dzis leje i zimno jak na jesieni a takie upały miały być

                    Lenka dziś bez zmian w nocy pobudki co 2 godz. Tak zgadzam sie z wami ze one są jeszcze za malutkie żeby przesypaić cale noce i wcale tego od niej nie wymagam no ale myslałam że jak bedzie miała te 4 mies to bedzie się budzić ze
                    dwa razy w nocy a nie 5 jak noworodek. No nic może taka jej natura po prostu, tym bardziej że podobno dzieci na piersi dlużej budzą sie w nocy niż te butelkowe. Trzeba swoje przezyć nie ma tak łatwo Potem bedzie ...gorzej

                    Dzis przed poludniem obudziła sie po poł godz drzemki i zaczeła plakać, chcialam ją zabawić ale widać bylo że jest śpiąca no i co mam dziecko męczyć i nie dać spać...a śpij ile chcesz myśle- spala 2,5 godz i obudziła sie jak skowronek

                    Też sobie zobacze co ta Gina radzi, bo takie rady rzeczywiście sie sprawdzają. Ja na przykład metodą Superniani nauczyłam Oliwię spać w swoim pokoju, bo nie chciała

                    No ide nalesniki smażyć bo za mną chodzą
                    Last edited by dorcia26; 28-06-2011, 13:07.


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      No i wszystkiego najlepszego dla Błażejka


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no ząbki jeszcze nie wyszły ale już czuć :P czaekam dalej. Dorotka moja jestbutelkowa ale długo no, chyba do ponad 4 miesięcy budziła sie o 3 godziny w nocy. Teraz przesypia całą noc. To nawer Marzena moja starsza nie przesypiała baaaaardzo długo całych nocy bo chyba ja wiem, do roku napewnbo. A potem (do teraz zresztą) budzi sie pić w nocy.
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a metodą superniani też Marzene spać nauczyłam :P hehe

                          a wiecie co, jedna moja koleżanka też czytała dziennie swojemu synkowi do snu bajki (czy wy cczytacie bajki? bo moja musi mieć dwie krótkie bajki albo jedną długą przeczytane przed snem) i teraz mały ma 6 lat i czyta mu encyklopedie bo u sie to podoba i łapie słówka hehe mądrala jeden. Mój m sie śmieje że nasza mądra a jak zaczna jej sie takie słówka podobać to sie z nią już nie dogada bo on prosto a ona elegancko :P
                          Last edited by karlin2; 28-06-2011, 12:52.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            skubaniec mały, oj w tym wieku dzieci są najśmieszniejsze, chloną kazde słowo jak gąbka, a potem powtarzają z wielką powagą.
                            no ja też czytam ze dwie albo trzy i widze że potem lepiej śpi, a jak jej nie uspie tak jak nalęży, bo czasem padnie sama to potem się budzi w nocy


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Czesc dziewczynki!
                              wow agaapyen- jak ten czas szybko leci!!! pol roczku, my was nigdy nie dogonimy- ale w koncu wy macie styczniowe dzieciaczki- a ja z lutego w ogole mam wrazenie, ze ten czas blyskawicznie leci....
                              z tym spaniem to naprawde indywidualna sprawa- moje dziecko przesypia cale noce ok. 12 godz. bez zadnych pobodek, a jest tylko na moim mleczku... w dzien tez czasem jej sie zdarza pasc na kilka godzin. Tutaj jak czytam za norme (srednia) uwaza sie, ze dziecko zacznie przesypiac noce w wieku ok. 3 mcy, ale to napraaawde- bywa bardzo roznie. Moje najstarsze dziecko tez sie budzilo w nocy kilka razy, conajmniej przez pierwsze 12 mcy... pozniej- byly wedrowki nocne do lozka mamy i taty tak jak napisala dotka - moze byc gorzej hihhihi....
                              oczywiscie piszac z przymrozeniem oka- tez tak to widze... moja mala, bardzo duzo spi- jak bedzie starsza na pewno bedzie wymagala wiecej uwagi- a wtedy to juz naprawde nie wiem jak sie z czasem wyrobie. Ja mam ciagle wyrzuty ze za malo czasu spedzam z dziecmi, tak indywidualnie- tylko z jednym dzieckiem, kiedy ma moja bezwzgledna uwage- chociaz sie staram.
                              O tych radach Giny Ford- takze bym sobie poczytala, ale jej nigdzie nie widzialam. Supernianie ogladam wczoraj ..... dziewczyny a wy piszecie o tej SN z Polski czy tej z UK?... czy takie same podejscie maja?...
                              U nas w TV jest ta z UK. ale ogolnie to czasem ja ogladam ze wzgledu na starsze dzieci i dyscypline ale cudownego sposobu na to nie ma, a ja czasem mam braki jesli chodzi o cierpliwosc i konsekwencje








                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Boxena - fajni Ci Twoi chlopcy! ( wczesniej ich chyba nie widzialam ) Michalek taki okraglotki! Adam tez chyba duzy chlopczyk- moj A. taki drobniotki, ale to chyba dlatego, ze jest strasznie wybredny, najlepiej to by sobie zyl na samym kurczaku, owsiance i hm.... slodkosciach
                                kazde dziecko inne.....G. pochlania wszystko wlacznie z warzywami w kazdej postaci
                                Ja jestem za czytaniem jak najbardziej!! moja corka zawsze lubila jak jej czytam, synek dopiero jak mial ok. 2 latek zdecydowal sie przylaczyc do nas i sluchac dluzej niz 5 min.
                                Karlin- my jestesmy na etapie ze to mala by chciala aby jej wszystko czytac (typu ksiazki med. meza- a dla mnie to straszne nudy!!!!) ale rezultat jest taki ze juz chyba ma bardziej bogate slownictwo niz ja a synek duzo mowi- ale czasem w ogole nie mam pojecia o czym ( po swojemu) hihihi








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X