Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: noworoczne skarby 2011

    Co innego proponowac wizyte u psychiatry (slusznie zreszta), a co innego nazywac kogos poje*********, pani expert od wszystkiego sie znalazla...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: noworoczne skarby 2011

      Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
      Co innego proponowac wizyte u psychiatry (slusznie zreszta), a co innego nazywac kogos poje*********, pani expert od wszystkiego sie znalazla...
      zazdrościsz żewiem więcej z racji że już niektóre sprawy przechodziłam
      a nazwałam po je bc ami ludzi którzy eksperymentują na swoich dzieciach i uważam że bardzo słusznie bo inny sensowniejszy komentarz nie nasuwa mi się w mojej "mądrej wszytsko wiedzącej główce"


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #63
        Odp: noworoczne skarby 2011

        Nie watpie, iz majac trojke dzieci jestes doswiadczona mama i wiesz wiecej ode mnie. Ja mam tylko dwoje maluchow, ktorych nie karmilam piersia (z wyboru), nie uzywalam pieluch wielorazowych (z wygody) i nie pamietam w ktorej dziedzinie moglabym Ci jeszcze czegos pozazdroscic. Chyba musze sie nad soba zastanowic, bo zazdrosc to jeden z grzechow glownych

        Skomentuj


          #64
          Odp: noworoczne skarby 2011

          sylwiaTM: nasze forum jest co prawda ogolnodostepne, ale z pewnoscia nie od siania zametu, wiec proponuje, zebys wtykala swoje riposty gdzies indziej.
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            #65
            Odp: noworoczne skarby 2011

            Normalnie jak nie było to nie było a jak sie zaczeły to na całego ... kłótnie :P hehe

            Ale sczerze mówiąc denerwuje mnie wtykanie sie osób które nie są na bierząco i nie należą do naszego forum tzn sylwiaTM i kala8 mimo, że fakt jest ogólnodostępne.
            Karina


            Skomentuj


              #66
              Odp: noworoczne skarby 2011

              Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
              Nie watpie, iz majac trojke dzieci jestes doswiadczona mama i wiesz wiecej ode mnie. Ja mam tylko dwoje maluchow, ktorych nie karmilam piersia (z wyboru), nie uzywalam pieluch wielorazowych (z wygody) i nie pamietam w ktorej dziedzinie moglabym Ci jeszcze czegos pozazdroscic. Chyba musze sie nad soba zastanowic, bo zazdrosc to jeden z grzechow glownych
              To życzę miłego rachunku sumienia chociażby z racji że mamy Wielki Post


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #67
                Odp: noworoczne skarby 2011

                Widze, ze nie zrozumialas ironicznego tonu mojego ostatniego posta majajula.
                Przepraszam inne dziewczyny za niepotrzebna dyskusje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
                  Widze, ze nie zrozumialas ironicznego tonu mojego ostatniego posta majajula.
                  Przepraszam inne dziewczyny za niepotrzebna dyskusje.
                  jak najbardziej
                  ukłony...


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Napisane przez edymis4601 Pokaż wiadomość
                    Witam się witam...


                    Na swoją obronę mam kilka rzeczy - po pierwsze jak już tu pisałyście dziecko dziecku nie równe...mój urodził się mając prawie 4 kg...a sa takie niemowlaki które mają 1,5 - 2 kg...jak jego 6 miesiąc a mojego maluszka 6 miesiąc można porównywać?? Przecież to sa lata świetlne pomiędzy nimi... a odkąd to waga ma związek co układem pokarmowym??pierwsze słysze? tak samo niedojrzały uklad ma dziecko 2 kg jak i 4 kg
                    po drugie dałam mu tylko trochę jabłka i banana...owoce...lekkostrawne...a nie schabowy czy frytkitu na pewno banan lekkostrawy, poczytaj najpierw o produktach a potem eksperymentuj
                    mowicie jeszcze że za wcześnie...niestety mam w około tylko takie doświadczenia że rodzice czekali do 6 miesiąca z rozszerzaniem diety i zaczeli od papek zupełnie gładkich i później dzieciaczki żadnych grudek czy cząsteczek w jedzeniu nie tolerowały... dziwne masz towarzystwo w około,poczytaj w necie,bo już lepsze znajdziesz przykłady
                    No i najważniejsze...te kilka łyżeczek które Wojtek dostał potraktowałam mu jako deser...żeby spróbował czegoś innego...nikt nie zabiera i nie zamierzam mu zabierać piersi... po co się kobieto spieszysz z tymi deserkami?cale życie ma przed sobą by je jeść,jak bedzie wiekszy
                    A jeżeli chodzi o eksperymentowanie...po 6 miesiącu przecież robi się to samo...podaje się jeden produkt i obserwuje czy nie zaszkodziło...więc nie wiem czemu to az takie skrytykowane było...chociaż jak pisałam spodziewałam się tego...
                    Nic no...szkoda słów...tak samo można by sie było kłócić o karmienie piersią czy butelką, ubieranie cieplej lub zimniej w jakiej pozycji kłaś spać i w sumie na każdy inny temat...ale nie po to tu jesteśmy żeby się żrać tylko wspierać...'
                    zapytaj pediatrę, lepiej sie nie przyznawaj że dałas dziecku banana,bo cie opieerdoli:/

                    Boże miej w opiece takie matki
                    Last edited by Miss; 31-03-2011, 13:29.
                    FROCH

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      laski dajcie już spokój
                      Do admina można napisać żeby nam wątek zamknął
                      Monika to mnie pocieszyłaś z tym spaniem Olgi bo myślałam że tylko mój Michał bije rekordy i przyznam że zaczynałam się niepokoić że przesypia mi prawie całą noc czyli nawet 8 godz. bez jedzenia.
                      edymis4601 mam nadzieje że się nie przejmujesz komentarzami i nie uciekniesz bo czytając z boku nawet mi już się nie chce powoli tu zaglądać
                      Mam nadzieje że ta dyskusja się rozwieje w końcu....
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        A szkoda mi komentarzy boxena...w czterech literach mam to co sobie inni myślą...szkoda tylko że zamiast się wspierać to się wszyscy kłócą...




                        "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                        Paulo Coelho(Alchemik)

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Bożena uwierz ze ja też mam już tak samo. Nie chce mi sie odświeżać strony.

                          już nie mam słow, skończcie ten temat.

                          a mamy spoza forum nie wtrącajcie sie bo tylko nakręcacie temat !
                          Karina


                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            A powiem wam jaką znam kopniętą laske. edymis przy niej to pikuś!

                            Urodziła chłopca w paździermiku czy listopadzie, tak jakoś w każdym razie ma dzidziuś około 5 miesięcy. Od urodzenia przewija go rękawiczkach lateksowych żeby sie pobrudzić kupką czasem bo jej pod paznokcie wchodziła (nie wiem w jaki ona to sposób robiła) a widziałam sie z nią ostatnio i mówie.
                            "pokaż tego twojego, o jaki on już duży!" a ona mi na to:
                            " no, 5 miesięcy już ma i chodzi! w chodziku ale chodzi!"

                            Mysłałam że se siadne. Takie dziecko, jeszcze wnie umie samo siedzieć a ta je do chodzika wciska. No szlak by ją trafił

                            Aha a z małym to mówi czwarty czy piąty raz dopiero na dworze jest. bo jej chorował. katar miał i kaszel. eh
                            Karina


                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                              Normalnie jak nie było to nie było a jak sie zaczeły to na całego ... kłótnie :P hehe

                              Ale sczerze mówiąc denerwuje mnie wtykanie sie osób które nie są na bierząco i nie należą do naszego forum tzn sylwiaTM i kala8 mimo, że fakt jest ogólnodostępne.
                              sorry ale ja nie jestem z po za forum tylko ewentualnie z innego wątku bo rodziłam w innym roku niż wy a forum jest ogólnodostępne,i można na nim wyraża swoje zdanie w różnym temacie

                              tylko jak wcześniej coś napisałam na "tak" to było ok, a jak mam inne zdanie i je wyrażam to już jest nie do przyjęcia tak

                              w końcu pewne rzeczy nawet krytyczne pisze sie też dla dobra w tym przypadku dziecka,
                              a z tego co wiem edemis jest młodą osobą i to jej pierwsze dziecko więc mogłaby by posłuchac bardziej doświadczonych mam np majajuli a nie obstawac przy swoim co najmnie dziwnym pogladzie w temacie karmienia niemowląt, w końcu twierdzicie że po to jest forum żeby sobie również doradzac
                              Last edited by kala8; 31-03-2011, 14:24.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                kala właśnie o to chodzi. ale można wyrażać swoją opinie a nie konsekwentnie krytykować. każdy robi według siebie i nie możesz narzucić nikomu swojego zdania nawet jeśli bedziesz namiętnie krytykować więc po co zbędna dyskusja.
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X