Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    no i Oldze nie wiadomo co ma lekko wirusowe gardło więc mamy tantum werde i cebion
    no ale raczej to 3 dniówka bo za wysoka temp i nie da jej się za bardzo zbić
    a więc czekamy na wysypkę w środę - czwartek


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      dzieki Karlin
      Majajula duzo zdroweczka dla Olgierdzika!!
      Moja jaka awanture mi urzadzila ona chce siedziec i koniec!!A na hustawkach jak bylysmy to jak ja wyjelam to taki krzyk byl ze uszy bolaly masakra normalnie,dzis pogoda byla przesliczna a teraz juz szaro i ponuro znowu



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        u nas nocka spokojna mała mimo gorączki obudziłą się tradycyjnie o 6
        rano miała tak 38,2 dałam jej czopka zjadła 2 cycki wypiła hernatkę i śpiocha

        innych objawów oprócz tej gorączki nie mamy więc liczę że to ta 3 -dniówka

        dziśmam cały dzień pełen pracy muszę wysprzątać chatę poprać wszystko poprasować i zacząć się pakować bo chyba jutro wyjeżdżamy ewentualnie jak Olga będzie jutro jeszcze gorączkować to w czwartek
        no a jutro nic za bardzo nie zrobię bo idęz Julką na zakończenie roku szkolnego

        u nas słonko świeci więc pewnie wyjdęna chwilkę z dziewczynkami na dwór bo Maja wczoraj nie była więc już dziś o 8 z Julkądo szkoły się wybierała


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          u nas nocka minęła dobrze. ignaś wczoraj poszedł spać po 22 i wstał o 6. i mimo 2 pobudek w nocy wyspałam się.

          majajula dużo zdrówka dla Olgi. oby to była tylko 3-dniówka.

          mąż poszedł z dziećmi na spacer a ja zaraz obiadek idę robić. muszę trzy obiady robić. dla mnie i Marysi, dla męża i dla Ignasia.
          wczoraj dodałam mu kalafiora do zupki i bardzo mu smakowała. bardziej wcina jednak moje zupki niż słoiczki.cała miseczkę zjada.




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej mamcieRuch tutaj ostatnioAż nie wiem co napisać.Bo wszystko mi się pomieszało.
            Majajula zdrówka dla Olgi:*
            Moniab a co dajesz jeszcze do zupki?
            Ninka to naprawdę straszneTakich psycholi to powinno się dla przykładu na słupach za jaja wieszać.Tak samo jak tego faceta co dziecko 2miesięczne pobił na śmierć bo mu się chciało pic a dziecko mu przeszkadzało
            No i się zdenerwowałam i nie wiem co pisać:@
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Dzięi za życzenie zdrówka
              no po spaniu temp nie jest taka wysoka no ale mimo to 38 się utrzymuje
              i nawet Olgiert dzielnie znosi wysoką temp


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Oj a ja sie dziś tak nie wyspałam, mimo że Lenka po raz pierwszy przespała 6 godz ( po kaszy) to znowu Oliwia wędrowała - przychodziła do mnie odprowadzalam ją do łóżka a ta za pół godziny znowu.
                Będe chodzić na rzęsach dziś i jeszcze to szczepienie

                Majajula udanego wyjazdu i zdrowia dla Olgi

                Ja dziś risotto zrobię. Kurcze muszę jakoś meżusia mojego odchudzić, ale nie mam pomysłu jak to zrobić. Chyba go wyślę do "Cofnij zegar"


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ewcia o jakim dziecku 2 miesięcznym piszesz???
                  Boziu Ci ludzie to jacyć po*****ani; ja kiedyś pamiętam jak podawali że facet 4 miesięcznego chłopczyka zgwałcił i miał takie obrazenia wewnętrzne że zmarł a matka dziecka była w 2 pokoju i też jąibwinili żenie ratowała dziecka aż mi się płakać chce normalnie jak słysz etakie historie bo kurcze człowiek sraczki dostaje przy najmniejszej goraczce a inni o tak traktują dzieci które są ducha winne ż etrafiły do takich rodzin ech szkoda gadać


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Nie rozumiem jak można takie slodkie maleństwo skrzywdzić, przecież to jest takie kruche delikatne ciałeczko, w głowie się nie miesci


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Dorcia ja też dziś zrobię rissotto szybko się robi i smaczne
                      a co do odchudzania męża to mój też jest dużó za duży waży tak 102-105kg czyli 2 razy tyle co ja hehe


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Moj 110kg wczoraj mieli w przedszkolu Oliwii z okazji dnia taty mecz to się biedny zapocił ..ech


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Najgorsze że ja lubię jeść niezdrowo tzn tak tucząco - makarony mięso białe pieczywo bo mi nigdy to nie szkodziło i teraz bym musiała sama zrezygnować z tego


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ejonczyk daje jeszcze ziemniaka,marchew i pietruszkę(ale sporadycznie) raz dałam brokuł ale nie chciał jeść.

                            a mój mąż na diecie jest. schudł już prawie 10 kg. sama bym na tą dietę przeszła ale karmie i to za mało kalorii by było. ale i bez diety chudnę, tylko wolniej. przed dietą mój mąż ważył 103 kg.




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              a ja coś ostatnio przytyłam, tylko chodzę i ciapię, jak nie mam słodycza w domu jestem chora - nałóg??


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                a co to za dieta Monia?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X