Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ejonczyk a co dobrego twoje dziecąyko już wcina?
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      No i dalejKarlin gratuluję Martynce zebolów.I co do tego brzuszka to mój też miał takie problemy ale już przeszło
      Aga ty naprawdę dużo dajesz nowych rzeczy ja się trochę boję ze względu na ta skaze.A powiedz mi kochana co u Ciebie było z tym mlekiem bo ja Oskara ciągle mam na Nutramigenie.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Karlin daje już jabłuszko,marchew,morela,ziemniak,chleb,zupki jarzynowe,banan,i myślę już mięsko powoli dawać
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          no ja też sie właśnie zastanawiam nad mięskiem. Narazie zupka na mięsku jest. Ale zupa to moja wogóle pluje na wszystkie strony woli słoiczki albo coś.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ten narazie słoiczkami nie gardziBo Igor to wcale nie chciał jeść.to pediatra doradziła mi żebym mu doprawiała.I było ciut lepiej ale i tak pluł.A Oskar nie chce marchewkowej z ryżem.
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              mała marchewki nie chciała, a teraz wsuwa wszystko z marchewka! A Marzena to ze słoiczka jadła tylko owoce , żadne obiadki i zupki a ta wcina! nawet szpinak jej smakuje
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                No ja mam nadzieję że ten będzie chciał jeść bo drugiego niejadka to nie zniose chybaTen mój Igor to już cuda przy jedzeniu odwala.Dzisiaj zupę jadł 3 godz.A jak już nie widział innego wyjścia to poprosił o podgrzanie i stwierdził że dobra.
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ejonczyk, ja sie nie boje, bo ta kobietka od ksiazki, czyli Gina Ford, zapewnia, ze to jest tak dobrane, ze raczej nie bedzie uczulenia. Jedynie po groszku chyba maly troszke dostal - czerwone kropeczki mu wyskoczyly. A tak to wszystko ladnie przyswaja.
                  A mleko moja doktorka stwierdzila, ze trzeba zmienic na bebilon pepti, a ja nie zapytalam dlaczego. Ale czytalam w necie, ze lepiej sie przyswajaja skladniki odzywcze z bebilonu. Ale znam tez mame, ktorej maluch ma prawie rok i na nutramigenie sa. Wiec to chyba od lekarza zalezy.

                  Karlin nio ba!

                  "Kobiety jak te kwiaty, kto zonaty ten wie, powachac tak, dotykac nie. Minela pora godowa, teraz tylko boli glowa", lalalalalala...
                  Branoc!
                  Last edited by agaaepyen; 18-06-2011, 11:20.
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    "Ona ogląda się za tymi, no wiesz, lepiej ubranymi, bo to prawdopodobnie geje, taaak, taaką masz nadzieję..."
                    lalalala

                    http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      tak tak też oglądałam :P fajne teksty hehe
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aga nie no super pokaże dziś mężusiowi To przytaknie bo ja ostatnio mam podobnie tylko mnie może wąchać
                        Po za tym u nas ok tyle ze was tylko podczytuje bo weny nie mam do pisania.
                        Michałkowi wprowadziłam stały posiłek tzn marchewka lub deserki i ten mały słoiczek dziele na dwa i dostaje rano i wieczorem i jestem bardzo zadowolona i widzę ze synek też kupkę robi ładną l kleistą i o dziwo góra 2 dziennie a na samym cycu robił rzadką i dużo do 5 dziennie.
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          u nas dzisiaj pada ale może później na spacerek wyskoczymy.
                          posprzątałam i później jeszcze ubrania chce poukładać bo wstyd szafe otworzyć

                          wy już dużo dajecie dla dzieciaczków. ja na razie marchewkę i ziemniak, jabłko. dzisiaj dodam brokuł. zaczęłam sama gotować. dałam też biszkopta z herbatką. nad mięskiem tez juz sie zastanawiam.
                          kaszki malinowej za bardzo nie chce, musze mu zmienic na bananowa.
                          za to Marysia wcina mallinowa.

                          póxniej spróbuje mu zrobic deserek z ryzem.




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            dziewczyny a jak myślicie czy moge małej dać spróbować na łyżeczce barszczu? bo dzisiaj robie :P bo ze śmietaną dlatego sie zastanawiam. Choć marzena jak miała jakies 3 miesiące to na łyżeczce żucu dostała spróbować i wogóle jeszcze cos ale nie pamietam. hihi
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              no Karlin nie wiem jak ze śmietaną i na kości to ja bym nie dawała

                              ja to na razie lecęna słoiczkach i do roku tak będzie potem jak już będzie mogła jeść wywar z mięsa to z nami będzie jadła

                              ale dziś parówka bleeeeeeeeeeee


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej my bylysmy na miescie po pampki i w drodze powrotnej deszcz nas zlapal a po drodze zadnego drzewa ani przystanku nie byloale zanim doszlysmy do domciu to znow swiecilo sloneczko,a Ala sobie spiochala dobrze ze zawsze w koszyku woze ze soba folie przeciwdeszczowa Mala dalej markotna budzi sie z placzem zebole juz czuc pod palcami a przebic sie nie chca...Dziewczyny a ktore zabki powinny wyjsc pierwsze dolne czy gorne??Bo mojej wychodza 3 gorne w tym samym czasie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X