Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej laseczki,

    Karlin, gratulacje serdeczne, dobrze, ze sie ziabal juz przebil. Moj nie siedzi jeszcze sam, chociaz sie rwie i podtrzymywany jak najbardziej.

    Majajula, Wam zycze, zeby zabek szybko wyszedl i Olgiercikowi buziaczki na 5 miechow!

    Aga aguszasza, nie mam doswiadczenia z ospa Ale na pewno wszystko bedzie dobrze. W sumie lepiej teraz, niz w zyciu doroslym, prawda? Szczegolnie, ze to chlopal.

    Gosiaczek, ja tez sobie pomyslalam, ze to na zeby ta kupka, tak jak majajula pisala.

    A u nas ziabali nie widac. Pluje sie malucha owszem, ale na razie cichosza.
    M byl wczoraj na splywie z pracy, mialo byc do 17, bylo do prawie 20 dzien mi sie dluzyl straszliwie. I dzis m obrywa, bo ja oczekuje, ze w koncu mnie troche odciazy przy zukach, a on ksiazke sobie czyta no
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      heja z rana
      my zaraz wybywamy tylko pranie powieszę Majkę wyślę na plac zabaw na chwilę a ja podłogę szurnę
      obiadek dziś mam na szybko zupkę krem z warzyw jak wrócę zrobię pulpeciki z mięska z żeberek i pietruchy i wsio
      No i dałam małej dziś kaszy i śpi od 8 jak zabita hehe moż emoje mleczko naprawdę jakieś słabiutkie się zrobiło bo ciągle nie dojadam ech muszę sie wziąść za siebie bo nawet nie chce mi sięobiadu jeść kolacji teżnie ciągle mi jakoś dziwnie ale to odkoąd tą AZALIĘ jem chyba z niej zrezygnuję i tą wkładkę założę

      no nic spadam buziaki mamciom i dzidziom


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        bez jaj nikt nie zagląda już tutaj??
        Nawt karlin się opóściła


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hehe ja jestem tu prawie co chwile zaglądam ale nie mam co napisać i czekam aż będzie co poczytać :P
          Mała dzisiaj pierwszy raz po dwóch tygodniach do przedszkola poszła i zadowolona przyszła jak nigdy hehe A u nas pogoda dzisiaj taka nie wiadomo. Pełno chmur na niebie takich ciemnych za chwile czyste niebo i słońce, potem znowu to samo!

          aha dziękuje za gratki dla małej hihi

          a co do siedzenia właśnie moja jak ją posadze chwile sama potrafi usiedzieć już za chwile sie przewraca, dlatego sie zastanawiam, czy moni ignaś już siedzi choć dziewczynki ponoć jak najdłużej powinny leżeć.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            a to z dawna dawiem tzn z chrzcin bo dopiero wczoraj zrzuciłam sobie zdjęcia na kompa :P i z wycieczki do DinoZatorlandu sobotniej
            Attached Files
            Last edited by karlin2; 13-06-2011, 15:50.
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Dziewczyny (majajula ty oblookana jesteś) mam znajomą, która namiętnie pali maryśke a w ciąży jest i jak z nią rozmawiam nagminnie próbuje mi wmówić, że palenie zielska nie ma żadnego złego wpływu na płód i że se mam poczytać bo tak jest. Fakt nie ma dokładnych badań jakichś na ten temat ale nie mam już normalnie argumentów, żeby ją przekonać do nie-palenia tego chociaż w ciąży! pomóżcie znaleźć mi jakiś argument bo normalnie ciąży mi to okropnie gdzieś na żołądku!
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                O matko, to rzeczywiscie "odwazna" ta znajoma. Ja bym jej powiedziala, zeby sie zastanowila, czy warto ryzykowac, a potem byc moze cale zycie zalowac, ze sie malenstwu krzywde wyrzadzilo... bo moze sama marihuana nie jest szkodliwa, ale obecnie jest bardzo malo prawdopodobne kupienie czystej, wszedzie jakies domieszki, a one to moga miec przerozne skutki uboczne. U nas jest osrodek, w ktorym narkomani sie lecza i bylismy tam na szkoleniu rok temu. Jeden "dziadkers" mowil, ze znajoma jego raz zapalila i w psychiatryku skonczyla, takie domieszki dziwne byly.

                Zepsula mi sie jedna z kosci pamieci i teraz tak mi komputer muli, ze uoj. Klik i trzy dni pozniej... klik i znowu trzy dni pozniej... Bo na dodatek ta wieksza/lepsza/nowsza musiala sie zepsuc. Cholibka!
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  czesc dziewczyny

                  kurcze troszke mnie nie bylo a to wszystko przez to ze sie zaczytalam w sumie w 6 dni przeczyltalam cala sage zmierzch normalnie nie uwierzycie nawet ja jestem w szoku jak te ksiazki i filmy na mnie dzialaja wczoraj nie dosc ze skonczylam ostatni tom to jeszcze obejrzalam zmierzch i ksiezyc w nowiu a dzis od 5 dalam mleczko maluszkowi no i 3 czesc zmierzchu szok jestem jajas nawiedzona ale nigdy tak na mnie nic nie dzialalo az do tego filmu i ksiazki
                  no nic u nas po staremunic sie nie zmienilo no moze ze maluszek sam juz na brzuszek sie obraca i jak jest na brzuszku to po chwili kwili bo mu sie nie podoba ale caly cxas sie przewaca bo lubi ogladac sowje zabawki z takiej pozycji...lubi zasypiac na boczkupoza tym wcina az mu sie uszyv trzesa dwa sloiczki dzienie plus kaszka i 3 razy mleczko czasami 4 razy zalezy od jego widzimisie no nic moze teraz was nadrobie....




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Cześć dziewczyny, mam na imię Dorota i jestem mamą 3,5 letniej Oliwii i 4 miesięcznej Lenki, wprawdzie jestem lutową mamuśką, ale mam nadzieję że przygarniecie mnie do swojego grona


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Jasne Dorota, witamy, mamy również mamuśki z lutego napisz coś o sobie , skąd jesteś itd...
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        a więc jestem z Lublina, jak już napisałam mam dwie córeczki - Oliwia urodziła się 11 września 2007, a Lenka 9 lutego 2011. Na razie nie zajmuję się niczym specjalnym poza dzieciakami ( co mnie czasem dobija).

                        Jutro idę z Lenką do ortopedy, bo nosi pieluszkę ortopedyczną mam nadzieję że już niedługo, bo w te upały to masakra, szkoda mi jej zakładać to ustrojstwo.


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          to mamy dzieciaczki w podobnym wieku, moja Marzena jest z 21 grudnia 2007 a Martyna z 3 stycznia 2011

                          Kurcze my mamy kontrole u ortopedy 29 czerwca bo wcześniej sie nie dało a miała mieć kontrole w 4,5 miesiącu a bedzie miała 1,5 miesiąca później. I to w dodatku prywatnie ide i taki termin normalnie szok.

                          ej dziewczyny normalnie czuje sie ostatnio jak jakiś wodzirej na naszym wątku :P Gdzie wy wszystkie jesteście? te które podpatrują tylko odezwać się!
                          Last edited by karlin2; 14-06-2011, 16:18.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            witam nową mamusię

                            ja padam dziś z wycieńczenia więc nie dam rady nic pisać...


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              witam nową mame.

                              mój Ignaś jeszcze nie siedzi. podnosi się już coraz wyżej ale sam jeszcze nie siedzi.
                              zebów też jeszcze nie ma. najstarszy i bezzębny.
                              ja dzisiaj sama ugotowałąm zupkę dla Ignasia. smakowała jak ze słoiczka. zmiksowałam mu w blenderze. smakowała mu chyba bo szybko jadł. już sam buźkę otwiera. ale kilka minut i musze mu cycka jeszcze dać na chwilę. na kolacje jeszcze kaszkę mu zrobię.
                              dalej budzi się co 2 godziny w nocy.
                              dobra spadam bo już Ignaś marudzi. nic nie da zrobić




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ja też się witam z nową mamuśką
                                Monia to masz przesrane z tym wstawaniem... ja tak miałam przy Adamie(tym starszym) a do Michasia wstaje raz około 3-4 a potem około 6-7 i drzemiemy do około 8 czasem 9
                                U nas ok nic sie nie dzieje plac zabaw spacery itp
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X