Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Monia ja jestem maniaczką bodów jak jest skwar to body na krótki rękaw i spodenki(pampers również)
    Jaj jest nijak to body długi rękaw spodnie a jak jest zimno to na to polarek i odpowiednie okrycie
    Ja wczoraj i dziś całe przedpołudnie spędziłam na plaży Adam bawił się na piasku mocząc nóżki był w niebo wzięty ja tez bo całkiem inny był tzn nie świrował mi tak ja na placu zabaw gdzie obecnie schodzi się większość osiedla a plac malutki no ale ważne że choć taki mamy pod nosem
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      oj kurcze ale milczycie w zeszlym roku bylo glosniej na forum niz teraz napiszcie choc kilka slow co u was i jak wasze maluszki....aniu kiedy do polski jedziesz??marjolka chyba tez niedlugo sie wybiera??
      u nas po staremu w poniedzialek idziemy z dziecmi do lekarza ciekawe co powiedza... ok uciekam bo sama ze soba pisac nie bede bo to zadna przyjemnosc




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej !!!!!Ninka do Polski smigamy autkiem tyko jeszcze sie zastanawiamy czy jechac pociagem czy poplynac promem do Francji, 8 lipca na 3 tygodnie ,jutro idziemy na szczepienie,az sie boje po dzisiejszym dniu...Z tego co pamietam Mariolka leciala do Polski 24 kwietnia...Dzis przyszly papiery z counsilu ze juz mozemy brac udzial w aukcjach domow ....Kurczaczek ja dzis na rzesach chodze normalnie mala caly czas marudzi dzis od 6 rano zaczela masakra dalam jej nurofen dla dzieci i posmarowalam zelembiedulka spac w dzien prawie wcale nie spala tyle co na spacerku i tyle ,...mam nadzieje ze wkoncu sie przebije ten jeden zebol ,bo juz 2 nastepne u gory czekaja i cos mi sie wydaje ze wszystkie na raz sie wyrzynaja...oki spadam postaram sie jutro cos napisac...pozdrowionka i buziole babeczki i wracajcie na forum



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Haaaalooooo gdzie jestescie???



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            witam sie i ja ale zaraz uciekamy na spacerek bo mamy piekna pogode....
            aniu to super ze juz mozecie aplikowac o domki teraz to juz powinno sie cos ruszyc ja pamietam ze tez dlugo czekalam zanim wszystkie formalnosci zalatwilismy a potem to czekalismy prawie 8 miesiecy na jakies mieszkanko wiec teraz bedzie juz tylko lepiej zycze jaknajszybszego przyznaia wlasnego kata...
            uciekam...




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej dziewczyny! obiecalam sie czesciej odzywac, a tymczasem jest mnie jeszcze mniej.... ach obowiazki, ... jak sie wszystkie macie? jak krasnalki? u mnie wczoraj bylo okropnie- mielismy tornado ( mieszkamy w lesie praktycznie, wokolo wszedzie drzewa ) pierwsze moje doswiadczenie, jestesmy cali i zdrowi - kilka ulic od nas totalne zniszczenie dzis rano bylam z malutka na szczepieniu (4 mce)- biedaczek strasznie plakala, u nas sloneczko za oknem - ale widok okropny, domy bez dachow, scian, polamane drzewa etc.








              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                dziekuje Ninkajesli moge zapytac jak idziesz z dzieciaczkami do lekarza w Polsce to idziesz prywatnie czy na ta karte EHIC??czy jak to tam sie zwie...u mnie tez dzis slicznie po szczepieniu wrocilysmy do domku a po poludniu poszlysmy do kolezanki na drugi koniec miasta i wrocilysmy przed 17 bo jeszcze po tatusia wyszlysmySunnymedobrze ze Wam nic sie nie stalo,widok musi byc strasznymoja tez po szczepieniu(3m-ce i 2 tygodnie)i tez biedulka plakala a do tego trafilysmy na taka jedze pielegniare ze masakra taka nie przyjemna bylaa do tego to zabkowanie ....A dzis zabukowalismy pociag z Folkestone do Francji,zwykle plywamy promem ale tym razem sprobujemy jechac pociagem przez eurotunel bo jedzie tylko 35 min a prom plynie ok2 godzin i nie wiemy jak niunka zareagowalaby na plyniecie promem ,bo nigdy jeszcze nie plynela nie liczac 2 razy jak siedziala w brzuszku
                Last edited by aniazio; 02-06-2011, 22:02.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Cholibka gdzie wszystkie mamcie sie podzialy forum zamiera



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej dziewczynkiFaktycznie cisza na forum.Ale pogoda taka piękna że żal siedzieć w domu.Mój makuszek waży już ponad 7kg.I oczywiście chce non stop siedzieć.Pani doktor stwierdziła że wygląda na pół roku i tak się trzyma jak pół roczne dziecko.Słowem mówiąc mały siłacz.Pewnie w wieku 6 miesięcy będzie stał w łożeczku jak jego bratPozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki:*
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      sunny dobrze że wam nic się nie stało.wyobrażam sobie jak musiałaś sie bać

                      my też całe dnie na dworze spędzamy. Marysia się opaliła. a ja mam nogi białe, coś to słonko mnie nie lubi.
                      u nas dobrze. Ignaś rośnie.
                      1 czerwca byliśmy na dniu dziecka. Marysia tak sie wybawiła że mokra była. była impreza dla dzieci, a dzień wcześniej na wsi u moich rodziców też byliśmy i też była zabawa dla dzieci. basen z piłami itp.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej
                        sunnyme ja bym spieprzała z tych okolic (fajnie że wam nic nie jest!)
                        My tez byliśmy na dniu dziecka ale u nas była lipa. pod starsze dzieci wszystko zorganizowane.
                        Dziś też byłam 3,5 godzinki z moimi synkami na plaży Adaś się wyszalał i 3 razy go przebierałam dobrze że tyle łaszków wzięłam na zmiane jabym przeczuła że dziś w niego czort wstąpi .
                        Adam miał zabawki tuż przy jeziorku bo tam się piaskiem bawił i wiecie co przypłynął Łabędź i akurat tu gdzie Adaś się bawił zaczął się myć,stać nawet się wykupkał i za chiny nie chciał się przemieścić jak nazłość stał akurat w tym miejscu a jak próbowałam go przepłoszyć to syczał i jeszcze bardziej pilnował zabawek biedny Adam przez 20 min nie mógł w ogóle podejść do swych zabawek...


                        Wiecie czy na plaży można zrobić grilla bo mam chrapkę by tak w niedziele zrobić nawet już grilla kupiłam ale boje się czy się ktoś nie doczepi i nie chcę mandatu dostać???
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hejka, ja przez 3 dni nie miałam neta (ale nikt nawet nie zauważył, że mnie nie było hihi). Po burzy livebox mi siadł. i dzisiaj mi wymienili. Już szczęśliwa jestem Nam już drugi ząbek idzie, już go widać. Mała zmierzła. ! grrr.Ale Marzena na pół roku miała już 6 zębów zobaczymy, czy tej też tak polecą!

                          sunnyme a ja sobie nawet nie chce wyobrażać jak sie musiałaś bać! I ten widok teraz zapewne tragiczny!
                          Boxenka my jak jedziemy nad zalew to bierzemy grilas i nikt nam nic nie mówi, zresztą wielu ludzi bierze grila u nas.

                          My na żadnym dniu dziecka nie byłyśmy, ale jutro jest u nas festyn i będzie dmuchany domek więc się mała wyskacze. A ja na festynie z avonem bede stać więc małą na oku ciągle bede miała czy chce czy nie, poz tym, jutro też teście przyjadą i bedą spać u nas ( :/ ) .A wogóle to marzena dalej chora, kaszel ma coraz gorszy, miałam dzisiaj do lekarza z nią jechać ale musiałam czekać aż ci gamonie bedą dzwonić z tp. Unas gorąco że szok. Ja zjarana, Marzenka też ale troszke bo smarowinka jest , zresztą ona ma ciemną karnacje i sie nie musi opalać zbytnio (szczęściara). Martynka też opalona troszke. A troszke bo mała ma mocniejszy filtr. Tak, to już by była zjarana :P hihi.

                          napewno któraś z was nie chce rozpocząć współpracy z Avon?

                          a mój mąż sobie trzy razy w tyg. na siłownie chodzi do kolegi i pon, środe i pt przychodzi 1,5 godziny później. Grrr!
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            U mnie dalej zabkowanie 5 zeboli sie wyzyna i zaden nie chce sie wyrznac do koncaKarlinku ja zapytalam ogolnie dzie wszystkie jestescieMnie dzis na sprzatanko wzielo kuchnie cala oblecialam i lazienke no i okna nawet pomylamjutro tylko podlogi mi zostaly i poodkurzac w sypialni i salonie ale to chlopa mego zagonie a co niech tez cos zrobiMoj baleronik wazy 5.900,dolaczam foteczke
                            Attached Files



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ania super twój mały
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                dzieki Karlin to jest Alicja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X