Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ulcia Sto Latek najlepszego ktore to juz urodzinki?


    NO wlasnie ja tez tak mam po 2gim porodzie i tez sie zastanawialam czy to jest normalne nawet na dwa dni wczesniej potrafia mi te plamienia wystapic i z nienacka po tym normalnie okres no ale juz sie do tego przyzwyczailam tylko nie wiem jak to liczyc czy te plamienia wliczaja sie do okresu czy nie ale chyba nie bo inaczej to okres by trwal u mnie z 7 dni

    przez te zmiane czasu to dzieci tez szysbciej powstawaly....
    a ja w necie znalazlam takie kaltulator dni plodnych i wg niego sie staralismy bo on pokazuje mniej wiecej kiedy wystepuje owulacja i na dziewczynke kiedy sa najwieksze szanse choc wiadomo to jest tylko symulacja i na 100% nie mozna na tym polegac no nic na razie zawiodlo teraz zeobie znowu pod te wykresy tylko o 1-3 dni pozniej niz robilismy wczesniej...
    juz niedlugo moja mama przylatuje do nas nie moge sie doczekac....

    zycze Wam kochaniutkie milej i spokojnej niedzieli




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej

      Ulcia sto latek i spelnienia marzen
      A mi wlasnie od czasu porodu skrocila sie @ o 2 dni tak mialam 7 a do wrzesnia tylko 5dni ciekawe jak bedzie po porodzie.Przed Ala potrafilam miec 2x w miesiacu na poczatku i pod koniec .

      Moj sie skarzy na brak seksu a ja wogole nie mam ochoty , z mloda tez tak mialam

      Powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki maja jeszcze ciemieniuche?
      Mlodej znow wyszla chyba sie do lekarza wybiore ,bo stosuje szampon dentinox ale malo daje



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hehe, 24

        Ania u nas ciemieniucha była jakoś na 6 miesięcy ale trwała prawie 2 miesiące. Ponoć jak dziecko ma alergię to trwa dłużej i nawraca często. Nam pomogło dopiero ciemieniuszka ze skarbu matki oraz szczotka z naturalnego włosia. Czasami trzeba tylko szampon zmienić, dzieci często mają uczulenia na szampony a co za tym idzie - ciemieniucha
        Co do seksu, to przecież są inne metody rozładowania napięcia

        Ja z @ mam max 3-4 dni. A i bardzo regularne i odkąd biorę tabletki to praktycznie bezbolesne. Ogólnie miałam mało bolesne @.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          aniazio, no jakoś trzeba by było mężusia tam rozładować :P ale w pełni rozumiem, że nie masz ochoty, może potem przejdzie Moi już zdaje się ciemieniuchy nie mają, ale to czasem dobrego słoneczka potrzeba, żeby odkryć, że jednak jest

          ulcia04, ale Ty młodziutka jesteś Parę dni i się Lilce unormuje.

          ninkapa, no wlasnie tez sie zastanawiam z tym liczeniem dni, czy plamienia wliczac, czy nie. I ostatecznie wliczam. I mam na zmianę, raz cykl 30 dniowy, a następny 27.
          A jeśli chodzi o starania, to są jeszcze testy, żeby owulację dokładniej ustalić. Może i tego spróbujcie?

          Buziaki dla Was wszystkich dziewczyny i dobrej nocki!
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ja moich plamien nie wliczam bo one np rana sie pojawia a potem caly dzien spokoj takze one nie sa non stop...
            moje dziecie ma teraz tydzien wolnego wiec chodzi 4 dni na pilke od 10-15 troszke spokoju w domku musi byc bo jak obydwoje to normalnie nerwica mnie bierze juz sie odzwyczailam....
            a tak pogoda w kratke starszy cos pokasluje dam mu rutinace junior moze zapobiegnie....
            co do pogody to juz jesien za oknem do tego deszcze no i silne wiatry....
            moj maluszek jeszcze spi bo do nocy wariuje w lozeczku i nie chce zasnac musze mu bajki ograniczyc bo on uwielbia kazdego pokroju....

            No Ulcia to chyba jedna z tych mlodszych na naszym watku co?
            Aniu jak objawy nasilily sie?
            mi wg kalendarzyka dni plodnych wypada od piatku staranka ale bedziemy w niedziele i we wtorek sie starac tak jak wczesnij pisalam przesunelam o 2 dni bo wczesniej nie udalo sie wiec teraz trzeba innch dni sprobowac




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              ninka jak narazie moze odrobinke
              aga mezus wkoncu rozladowany :P

              Ulcia ale Ty mlodziutka jestes
              U nas wichura przeszla ali domek stoi w ogrodzie do dolu dachem ,telewizji nie mam bo cos sie chyba przy antenie poluzowalo ehhh ,plot tez nam posulo ale widzialam ze sasiad cos juz naprawiam troche masakra jakas
              caly czas wieje ale juz nie pada ,ale i tak dzis siedzimy w domu
              Wiecie zastanawiam sie czy ta ciemieniucha nie wyszla jak zaczelam podawac mlodej tran.Jak myslicie moglaby miec uczulenie na tran?



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aniu u nas a polnocy Anglii nie ma takich wiatorw ale czytalam o tym huraganie na poludniu.....a ty dokladnie gdzie mieszkasz?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ja w Sudbury, Suffolk na wschodzie do Londynu mam 97 km wieksze miasta obok to Ipswich i Colchester



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Młodość nie wieczność

                    Byłam z Lilką u lekarza i nic... Nawet syropu żadnego nie mamy, mam podawać to co mam tylko bez elofenu już. I na wiosnę bo skierowanie na diagnostykę do alergologa. Osłuchowo i gardło czysto. A mlodą kaszle teraz sucho a czasami zakaszle jeszcze mokro. Już dwa tygodnie to trwa. A ketotifen to przez całą jesień mam jej podawać. flixotide narazie znów dwa tygodnie i przerwa.

                    Mnie też swędzi w nosie, dopiero po alertecu przechodzi.

                    U nas też strasznie wieje. Mieszkam na południu więc jesień i wiosna to są u nas halne wiatry także czasami zdaje się, że okna trzeba będzie trzymać jeszcze mieszkam na górze to jeszcze bardziej to potęguje. Ale przynajmniej pranie szybko schnie


                    Ania z tym tranem to kiedyś mi się obiło ze może mieć związek z ciemieniuchą. Chyba tu zależało z czego jest tran Może odstaw jej na tydzień-dwa i spróbuj sie pozbyć tej ciemieniuchy.



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ulcia wlasnie odstawilam ,poczytalam troche i moze miec zwiazek
                      i tak wlasnie cos mi zaczyna switac ze ona sie pojawiac zaczela jak zaczelam dawac tran chyba .Tran mam z mollersaWczoraj posmarowalam jej glowke oliwka na godzine przed kapiela potem troszkie delikatnie wyczesalalam i na koniec umylam glowe 2x tym specjalnym dentinox-em na ciemieniuche i ma mniej troche
                      Duzo zdrowka dla Lilci



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hejka

                        Co tam u Was slychac?
                        MOje dzieciaczki od samego rana krzycza i halasuja klocac sie przy tym dobrze ze starszy o 9.30 jedzie na pilke....dzis 2 razy w nocy mi sie zsiusial ale moglam to przewidziec bo wczoraj wieczorkiem byl na jeszcze jednej pilce i poszedl spac po 20 a on tak ma ze jak jest mocno zmeczony to zrobi siusiu w lozko dodatkowo chcial przed snem kakao:d oczywiscie musialam dac ale naprawde odbrobinke....

                        moj maz na w piatek urodzinki musze jakies ciasto zrobic i moze cos dobrego na obiadek
                        Ania chodzisz po domach z Alunia na halloween?
                        no nic uciekam do kuchni pomywac wczorajsze i dzisiejsze graty




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          Karolcia w tym roku chyba pojdziemy 1 raz wczesniej nie chodzilysmy,ale sama dyni nie wystawiam .A Ty idzesz ze swoimi?



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aniu jak nie bedzie padac i pogoda bedzie na spacerek to wezme moje lobuziaki i przejdziemy sie my w tym roku to bedzie nasze 3 wyjscie.....

                            wiecie co ja dziewczyny narobilam chcialam przemalowac u nas w sypialni palmy no wiec przemalowalam tylko ze nie cala sciane tylko do polowy i kurde chyba bedzie sie odroznialo....poza tym wylalam farbe na dywan dobrze ze nie duzo przeszlo na dywan trzymalam farbe na duzym reczniku ale jakos noga stracilam:d ja to mam dzis pecha.....
                            do tego moj starszak walnal bramka na schody mlodego i centralnie ma kolo oko slad od tego metalowego uchwytu a gdyby dostal w oku to niezbyt kolorowo to widze....
                            uciekam na gotre modlic sie zeby nie bylo widac roznicy malowania




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ninka spokojnie, najpierw niech ściana wyschnie. Teraz wszystko mokre to napewno widać. Najlepiej będzie widać jutro. Jeśli malowałaś tą samą farbą to nie powinno być różnicy. Ale zawsze możesz tą połowę ściany co nie była malowana przetrzeć wilgotną szmatką (jeśli masz takową farbę co można ścierać) to wtedy kurz z niej zejdzie i będzie świeższa. Tak jak ta pomalowana ściana

                              Jak mieszkałam w Anglii to poszłam właśnie z córką sąsiadów po cukierki. Akurat oni nie mogli. Było super, szkoda że w Polsce takich praktyk nie ma.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                NO wlasnie ulcia sciana jest mokra i strasznie mnie to wkurza snianka nie jest duza i jakby co jutro przemaluje cala ale strasznie denerwujace to jest.....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X