Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Monia wielkie gratulacje z okazji narodzin corci!!!!
    Ulcia moja Ala urodzila sie w urodziny tesciowej akurat 19 lutego
    to 2 fajnie by bylo jak w urodziny tescia :P
    Jak moj wrocil z pracy po 16 to ja poszlam sie polozyc i lezalam do 19;30



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej hej

      no nareszcie jakies informacje od Moni

      Gratulacje Kochana!!! Niech Hania zdrowo rośnie!!!


      ninkapa ale tajemnica jestes, tez obstawiam że jesteś kolejną ciężarówką
      a moze idzesz do pracy? czekamy czekamy na ta tajemnicę

      ulcia ciesze sie ze małej lepiej i mnie odpukac male chlopaki zdrowe, duzego pogięło w kregosłupie i na zastrzykach jedzie... wlasnie dzwonil zebym do kuzynki zadzwonila czy da mu zastrzyk bo w szpitalu sodomia i gomoria jak to w jakims filmie mówili ludzi ze 40 osob czeka do rejestracji i zabiegiwego, czyli mozna złapac przy okazji cos dodatkowego...

      a u mnie? nic nowego... czekam czy znajdzie sie jakis jelen na moje miejsce czy co dalej bedzie z punktem czy bede miala szanse na prace tutaj... zobaczymy..

      poki co spedzam tu strasznie duzo czasu... dzis i jutro caly dzien w poniedziałęk 5 godzin potem znow cale 3 dni... echhh jeszcze 2 miechy, dam radę!


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Mam pytanie do tych co podawały dzieciaczkom coś na styl drosetux i elofen. Jak długo podawałyście? U nas jest już tydzień, kaszel dużo mniejszy ale zauważyłam że po syropach zaczyna ją bardziej kaszleć.

        Miałam wczoraj całą sobotę zajęcia na uczelni i normalnie wracając busem do domu myślałam, że to słonko za oknem mnie już na amen rozłoży. Tak spać się chciało. Żyłam nadzieją, że jak wrócę do domu to chociaż na godzinkę się zdrzemną, bo kuzynka Lilki ją pilnowała. A tu dupa... Tyle co weszłam do domu a znajomi nas nawiedzili.. Myślałam, że zabiję

        agusz musi być lepiej Tylko takie myślenie Kochana jest ważne.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ulicia i jak Lilka? Lepiej juz> co do tego ile mozna podawac to nie jestem pewna ale chyba tydzien to nie jest dlugo ja pamietam ze dawalam dluzej...
          Monis jak bedziesz miala czas to napisz co tam u Was i jak wszystko sie zmienilo?
          Aniu a ty jak tam? mdlosci sie nasilily?

          A u mnie nic ciekawego niespodzianki nie bedzie niestety.... to juz Wam powiem postanowilismy z mezem postarac sie o coreczke ale jak bedzie synek to tez bylibysmy szczesliwy moje dzieci chca kolejnego braciszka w sumie we wrzesniu juz chcielismy sie starac ale jakos w ostatniej chwili stchorzylismy ale ponownie przemyslelismy wszystko i jednak chcemy...jak to mowia do 3 razy sztuka...no wiec tak do okresu w sumie mam jeszcze jakies 3-4 dni ale test jest negatywny choc w weekend zrobilam i po okolo 20 minutkach pokazalo plusik ale wtedy tego nie wiedzialam to byl zapewne naciek moczu tak 2 razy pokazl wiec mialam nadzieje ze jestem no ale to by bylo zbyt piekne gdyby sie nam udalo niestety juz nie mam nadzieji i czekam na okres moze za kolejnym cyklem sie uda.....

          milego dnia dziewczyny Wam zycze
          Last edited by ninkapa; 22-10-2013, 10:19.




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ninka, tak myślałam, że o to chodzi. No trudno, może uda się następnym razem
            A ja mam zapalenie spojówek więc mam tak oczy zaropiałe że szok. Ponoć w powietrzu coś jest. Już od soboty mam spuchnięte oczy ale dziś to już tragedia. Nawet zrezygnowałam z makijażu, bo to by była jeszcze większa tragedia...

            Lilka lepsza, zmniejszyłam jej dawki syropów.

            Monia wyszła z małą w sobotę. Dzieci zaakceptowały siostrę jak narazie Hania ponoć przeurocza.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              Ninka tez wiedzialam ze oto chodzi
              Najlepiej wyluzuj tak jak ja i nie mysl o tym bedzie dobrze
              Wlasnie jestem po sniadanku i cos mnie zaczyna krecic w zoladku
              Wczoraj mi sie slabo zrobilo,mam strasznie duzo sliny
              Wieczorem musze cos zjesc bo inaczej w nocy bym musiala wstac i cos zjesc
              A wiecie co wydaje mi sie ze bedzie druga corcia takie mam przeczucie choc chcialabym synka
              Ulcia oby paskudztwo szybko minelo



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aniu jestem wyluzowana nie bylo czegos takiego ze teraz ma sie udac po prostu jak po jkaims czasie okiolo 20 minutahc na tescie zobaczylam plusik i na 2gim tescie bylo tak samo to pomyslalam ze jestem w ciazy ale czytalam ze po prostu mogl sie zrobic naciek bo inne ciazy nie potwierdzily wiec czekam na okres.....

                Ulcia o Ciebie co za swinstwo dopadlo mam nadzieje ze szybko przejdzie....

                NO reszta kobitek wskakiwac na nasze superowe forum




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Witam sie z samego ranka

                  Ale mamy pogode ciemno za oknem dzieki czemu maluszek jeszcze spi mlody je sniadanko platki z meczkiem i do tego actimel....ja juz wyprasowalam mundurek Kubie do szkoly zrobilam jemu lunch i teraz sama sie za siebie wezme i oczywiscie musze pozmywac wczorajsze zaleglosci i dzisiejsze....
                  brzuszek cos mnie pobolewa wiec spodziewam sie ze dostane @ choc powinnam miec plamienia ale moze to jeszcze za wczesnie....bo u mnie tak 1-2 dni wczesniej pojawiaja sie plamienia ktore zwiastuja okres.....

                  Aniu a Ty juz niedlugo masz wizyte u poloznej co?
                  A gdzie reszta babeczek?




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej

                    U nas pięknie, jak w środku lata. Do końca tygodnia mamy mieć 20 stopnia Z moimi oczami dość nawet tak, wczoraj po pracy poszłam do okulisty i mam krople, ponoć taki wirus faktycznie. A na domiar złego wczoraj zaczęło mnie boleć kolano i spuchło. Faktycznie, w sobotę jak wstałam bolało już mnie ale mogłam swobodnie chodzić, tylko zginanie i prostowanie bolało. Ale od wczorajszego popołudnia to już przegięcie... Nie mogę prawie chodzić, tak boli... Idę popołudniu do lekarza. Ja wogóle to mam problemy ze stawami, choruję na ZZSK ale jeśli nie mam bóli stawowych to zachowuję sprawnośc jak normalny, zdrowy człowiek Także boję się, że może teraz zaatakowało mi staw kolanowy. Zawsze to były stawy biodrowe. No jakaś masakra.

                    Ninka, a przetestuj się w dniu okresu skoro tych plamień jeszcze nie masz. Ale by była niespodzianka



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej hej
                      Ninka polozna przychodzi do mnie do domu 4 listopada
                      Na Twoim miejscu poczekalabym do okresu i wtedy dopiero zrobila nastepny test bo tak to tylko sie nakrecisz
                      Oj Ulcia biedaku <sciskam>
                      U mnie pododa w kratke raz pada raz nie wczoraj caly dzien siedzialysmy w domu bo ciagle padalo ehhh



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ania to już niedługo, pewnie nie możesz się doczekać



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Tez ale bardziej nie moge sie doczekac usg



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aniu a pisalas ze masz przeczucie ze to bedzie 2 dziewczynka a dokladniej masz jakies takie same objawy jak w pierwszej ciazy
                            ja to jak troszke brzuszek urosl i po pierwszym usg to raczej nie mialam watpliwosci ze 2gi chlopak chociaz gdzies tlila sie nadzieje ze moze sie myle i bedzie dziewczynka mialam zupelnie inne objawy ale brzuszek ten sam ksztalt i do tego to usg identyczni byli.....

                            zycze Wam milego dizonka
                            zaraz mykam po Kube a pozniej wpadaja dwie matki z dziecmi na kawke wiec bedzie wesolo w domu.....




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              ninka najpierw myslalam ze bedzie chlopak a teraz mi sie odmienilo i chyba tak juz zostanie do 2 usg dopoki sie nie dowiemy co bedzie
                              Ja tam w to nie wierze objawom moja znajoma z pierwszym jak chodzila strasznie sie czula a z drugim jakby w ciazy nie byla i tak przez cala ciaze i co ma 2 chlopakow a tez byla pewna ze 2 bedzie na 100% dziewczynka


                              Co do objawow to ciezko mi cos narazie powiedziec bo mam tylko nudnosci ale bez wymiotow,zgage juz od poczatku ,slinotok ..
                              A no i rozne syfki na twarzy mi wychodza ,na nogach tez niestety



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aniu bardziej chodzi mi o ksztalt brzuszka bo objawy tez mialam zdecydowanie inne i o wiele gorsze niz w pierwszej ciazy tak jak mowie 1-wsze usg to normalnie wypisz wymaluj Kuba z pierwszego usg a no i ksztalt mi sie nie zmienil brzucha mowi sie ze na dziewczynke jest bardzie rozlany taki zaokraglony a na chlopca bardziej do przody wypcniety taki szpiczasty.....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X