Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    Nie wiem czy Wam pisalam pierwsze usg mam 27 listopada



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Aniu to bardzo szybko dostalas informacje z data usg...I teraz pewnie odliczasz bo nie mozesz sie doczekac
      Ach ta nasza Monia trzyma nas w niepewnosci...

      reszta kobitek odzywac sie co to jest co?




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        Ninka list ze szpitala dostalam w piatek
        spotkanie z polozna mam 4 listopada a 27 usg no jasne ze nie moge sie doczekac
        Na spotkaniu z polozna bede musiala powiedziec o tym ze moze wystapic konflikt seroliogiczny bo ja mam b rh- a moj a rh+
        Ciekawe jak Monia
        Last edited by aniazio; 17-10-2013, 12:14.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          monia rzeczywiście nic nie pisze, mam nadzieję że wszystko ok

          Ania śmiesznie tam macie, listy ze szpitala i tak odległe usg. ja chyba bym nie wytrzymała z niepewności. Ja tu w pl miałam na początku co 4 tyg usg+badanie a od 28tc usg co dwa tyg a do tego prawie zawsze badanie tyle że ja chodziłam prywatnie, bo jak miałabym u nas w szpitalu czekać po 2-3 godz w kolejce do gin to chyba bym padła... Moja siostra tak chodziła i czekała, po to żeby potem posiedzieć max 10min w gabinecie.

          Idę z Lilką jutro do kontroli. Kaszle ją nadal, najbardziej w środku nocy i rano jak wstaje. Przez dzień jest nawet ok. Teraz kaszel jest bardziej mokry, poza nim nic innego jej nie dolega, nawet katar. Przez te jej nocne koncerty oczy mam spuchnięte i wogóle ciężko się czuje. Już wolałabym żeby to mnie tak męczyło niż ją... ech.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ulcia idzie sie przyzwyczaic...z jednej strony to dobrze ze nie ma co chwile usg no chyba ze zajdzie taka potrzeba to robia wiecej usg z tego co pamietam to okolo 8 tyg jest spotkanie z polozna i wtedy robi wszystkie badania i na pewno jest wiekszy wachlarz tych podstawowych badan dla ciezarniej dodatkowo jesli ktos cierpi na jakies przewlekle choroby to takze robia wiecej badan....a usg pierwsze jest wlasnie robione okolo 12 tyg i to tez z racji dodatkowych pomiarow tych na syndro downa robia z pomiarow plodu i jeszcze krew pobieraja ciezarnej.....
            ja na poczatku bylam oburzona tym ich systemem ale z czasem sie przekonalam i jakby nie patrzec to mogliby dac o jedno usg wiecej tak pod koniec ciazy np 36 tydz- robia dodatkowe usg jesli widza taka potrzebe choc czasami moze ich brzuszek nizle zmylic moj przyklad po wielkosci mojego brzucha oszacowali ze dziecko jest przecietne a urodzil sie 4,5 kg do tego mial reke przy glowce i tak tez wychodzil przez co parlam conajmniej 4 h do tego tak peklam ze szyla mnie kolejne 1,5h......
            w drugiej ciazy zrobili mi dodatkowe usg i to robil profesor bo musial zbadac tarczyce u maluszka jej pomiary itp ....wiec tak jak mowie jak widza potrzebe to zbadaja dokladniej.....

            upsss ktora to juz godzina ide budzic moje dziecki bo starszak mial dzis wolne od skzoly- maja jkais straj nauczycieli .... wszedzie chca podwyzek....




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Ulcia co do tego kaszlu to pewnie jest wirusowy... moi chlopcy mieli podobne symtomy ale po okolo 2 tyg przeszlo im a na pewno poprawilo sie dodam ze w pl odchodza od dawania na wszystko antybiotym i walczylismy z tym kaszlem syropkami pulneo (to jest elofen) i ten griprinosam ponoc jest przeciwwirusowy....




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Juro idę z młodą do pediatry. W dodatku popołudniu wyskoczyły jej kilka czerwonych krosteczek. ciekawe od czego

                Ninka a przy tym elofen/pulneo można podawać np mucosolvan do inhalacji albo co innego wykrztuśnego? Bo ona ma teraz taki kaszel mokry i chciałabym jej pomóc to odkaszleć.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ulcia wiesz co nie wiem czy mozna dawac choc ja dawalam herbapect junior lekarka kazala.....

                  Aniu a obliczalas sobie date porodu? Ach kurcze super ze jestes w ciazy

                  ja zaraz daje obadek mlodemu maluszkowi a pozniej idziemy po \kube do szkoly no i kolejny obiadek bede musiala podgrzac dzis moj maluszek nie poszedl spac wiec poloze obu wczesnie okolo 18.30 mam nadzieje ze beda spac

                  Aha bede tajemnicza i powiem ze byc moze bede miala dla Was niespodzianke..... tylko nie pytajcie co dowiecie sie w swoim czasie




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    NO to ja zapytam CO???



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      Ninka obliczalam 11 czerwca wyszlo moze poczeka 8 dni i urodzi sie 19 jak tesciu ale by bylo
                      Ninka gadaj co to za niespodzianka w ciazy jestes????
                      Ulcia jak Lilcia??
                      A mi sie ciagle chce spac dzisiaj najlepiej bym sie polozyla i spala caly dzien
                      Last edited by aniazio; 18-10-2013, 16:17.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Młoda kaszle ale mniej przynajmniej.

                        Do lekarza nie poszlismy, bo przepełnienie jest. Pielęgniarka powiedziała, że jeśli nie ma gorączki albo nie jest tak źle to żeby się wstrzymać bo jest jakiś wirus.

                        A ninka pewnie w ciąży

                        Ania ja przy Lilce też nieraz przesypiałam prawie cały dzień. A moja mama też z 19 czerwca



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Biedna Lilka ale dobrze ze mniej juz kaszle....
                          Co do mnie to nic Wam nie zdradze

                          moj mezus dzis do 21.30 pracuje takze mam wieczor dla siebie dzieci pojda spac a ja bede miala relaxik dla siebie
                          jutro idziemy na urodziny do Kuby kolezanki ze szkoly a w niedziele jakies wieksze zakupki....

                          wiec zycze Wam milego weekendu




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Monia napisała że w środę urodziła Hanię waga 3600g, 58cm.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              No to super wielkie gratulacje Monia!!!!!




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Mam i córeczka czują się dobrze, może jutro wyjdą. Monia od poniedziałku była na oddziale ale nie wywoływali porodu, czekali aż sam się rozpocznie.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X