Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej hej ja tak szybko cos skrobne bo zaraz na playgroupe zmykamy
    Anetko dziekuje
    Co do objawow to czasem mam nudnosci kreci mnie w zoladku ale narazie nie wymiotuje,za to spac nie moge bo mnie caly czas lydki bola tak jak na okres,raz mi zimno raz mi goraco,ciagle mi sie w brzuchu przelewa i glodna jestem



    My juz po zajeciach wiecie normalnie mnie jedna babka podkurzyla troszkie
    A mianowicie wazyla i miezyla dzieci bo organizuja takie zajecia o zdrowym zywieniu dzieci w wieku od 2 do 4 lat i poszlysmy z Ala zeby ja zwazyc (miala ubrana kurtke i na to jeszcze sukienkie ksiezniczki)wiec razem z wszystkimi ubraniami i butami wazyla 18 kg ale nie odjela tego 1kg i mowie jej ze w domu ja wazylam i wazy 17kg a ten kg to ubrania a ona nie swoje i tyle i sobie nie dala powiedziec tylko upierala sie przy swoim ,z reszta mierzyla tez jakos dziwnie bo jak ala spuscila glowe to ja zmierzyla ze spuszczona glowa wiec jej podziekowalam i tyle
    Last edited by aniazio; 03-10-2013, 14:06.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej Aniazio, gratki ogromne i żeby wszystko było dobrze! (tu na forum to jakoś wszystko szybciej idzie, dopiero co Monia napisała, że będzie trzeci dzidzius, a już do wyjścia czas).

      Moja babulka odeszła dziewczyny, nie męczy się już. Wczoraj w nocy o 1.00[*]
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Agus dziekuje
        Tak bardzo mi przykro z powodu babci(Wiem ze teraz to zabrzmi glupio ale pomysl przynajmiej biedulka juz nie bedzie sie meczyla



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Agus wspolczuje....i bardzo jest mi przykro i lacze sie z Toba w smutku....




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej hej
            ja juz po wizycie u lekarza,polozna tez juz mam zalatwiona ,przychodzi do domu 4 listopada



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aga współczuję ale tak jak Ania myślę, że przynajmniej już Tam nie cierpi. Napewno jest jej lepiej. Ściskam Cię mocno!

              Ania i co tam lekarz Ci powiedział?



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aga, bardzo mi przykro wiem , jak to boli, jedyne pocieszenie to świadomość, że nie cierpi... tulę Cię bardzo bardzo!
                Last edited by aguszasza; 04-10-2013, 14:06.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ania, gratulacje wielkie!!! życzę spokojnej i radosnej ciąży zarazem!!! czekamy na zdrowego i slicznego Maluszka!!!
                  Znowu zostaniemy ciociami dziewczyny


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    ech, zycie...
                    radosc i smutek nam sie przewijaja przez forum...

                    ja to generalnie jestem w tym drugim nastroju zdecydowanie... wszystko jest do bani...

                    kasy zero, nie wiem skad ja wziasc za miesiac, do tego musialam zatrudnic swoja stazystke zeby sie wywiazac z umow stazowych wiec kolejne koszty..
                    nie wiem co robic po prostu... a tu jeszcze trzymiechy do konca roku trzab to ciagnac... echhhhh


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aguszasza przykro mi z powodu problemow w pracy
                      DziekujeCo lekarz powiedzial pogratulowal,zmierzyl cisnienie,wreczyl troche papierkow min z numerem telefonu do poloznej zeby sie umowic na pierwsza wizyte i tyleTu ciaza zajmuja sie polozne a do lekarza to tylko zeby potwierdzic i papiery do poloznej dostac



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        nie wiem dziewczyny o dalej robic, jest szansa ze zostane tu jako pracownik, ale to poki co szansa a nie fakt.. i nie wiem szukam juz pracy wrazie czego od stycznia jezeli to nie wypali...echhhhh....

                        siedze juz teraz po poludniu sama i dol lapie jeszcze wiekszy... tak to przynajmniej gebe otworzylam do mojej pracownicy...

                        do tego gadalam przed chwila ze swoim... szykuja sie u nich jakies zmiany chyba... z 5 chłopakow pracuje ich juz tylko 3... we wtorek maja kontrole, w srode inwentaryzacje, cos sie kroi trzymajcie kciuki a kto modlący neich Zdrowaśkę klepnie coby mojego te zmiany ominęły... bo wtedy to juz nie wiem...

                        powiedzcie a boxena to wyjechala z chlopakami do tej Anglii? bo jakos nie doczytalam gdzie ona?

                        i co sie z kariną dzieje ze sie nie pojawia?


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          pisalam sms do Kariny i juz wszystko wiem
                          oto sms

                          "pracuje na druga zmiane i nie mam czasu na kompa wcale praktycznie, w tym jeszcze w nocy po mojego do roboty jeszcze w nocy jezdze i ciagle niewyspamna chodzę. dzieki za troskę a dziewczynki zdrowe"


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            popatrzyłam na swoje paski i stwierdziłam ze sa kompletnie niewpółmierne z rzeczywistoscia powinno być totalnie odwrotnie szymon zółwik i blazi tygrysek - idealne dopasowanie chcarakterrów do zwierzat...


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Agusz napewno jeszcze się wszystko ułoży Nie trać wiary, ja z tych od zdrowasiek więc napewno za was klepnę też.

                              Monia jak tam się czujesz?

                              Ania a jak małż zareagował na dwie kreski?

                              Karlin kobieta pracująca więc już do nas nie wpada:P

                              A reszta to też nie wiem gdzie jest

                              Nareszcie weekend! A ja zaczynam znów studia. Podyplomowe W dodatku em również... Przeraża mnie wizja zjazdów w jednym terminem bo młodą do kogoś podrzucić trzeba. Narazie siostrzenica męża się użyczy A że już z Lilką zostawała i się lubią to jestem spokojniejsza.
                              Idę kończyć karpatkę a potem leniuchować



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Agus zobaczysz wszystko sie ulozy bo musi koniec i kropka...nie deneruj sie tyle bo na zdrowu sie odbije i mam nadzieje ze Twojego emka zadne zmiany nie dopadna...
                                wiem wiem ze latwo sie mowi ale postaraj sie nie denerwowac tyle tym wszystkim niestety takie jest zycie ale pamietaj ze po kazdej burzy wychodzi slonce i na pewno przyjda te lepsze dni

                                my jutro wybieramy sie na urodzinki do Kuby kolegi ale Polaka teraz konczy 5 latek....
                                dzis moj jeszcze pracuje i na zakupy musimy jechac jutro rano a to do 2 duzych skelpow bo tego trzeba kupic jakis prezent i kartek opzniej wyszykowac dzieci i nas hehe i tak zleci do 17....

                                no dziewczyny wskakiwac

                                no wlasnie co sie dzieje z Bozenka? bo na fb czasami ja widuje.....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X