Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    gosia no jak co będzie będzie braciszek dla Zosieńki


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      dla sprostowania lydki zaczely mnie bolec jak wracalam do domciu
      No my juz chyba tak naprawde sie staramy o 2gie chyba ze mojemu znowu sie odwidzi
      Gosiu dziekuje za zyczonka w imieniu Alicjuszki
      Last edited by aniazio; 24-02-2013, 17:25.



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        aniazio gońcie tego grzyba bo z tego własnie można się nabawić różnego badziewia... dobrze nince podpowiadacie... sprawdż ninka kochana takie rzeczy!

        kawa to i by mi sie chyba przydała bo mnie łamie własnie... a ciacho już pochłonęłam

        gosiaczq super że się imprezka udała! ja nie wiem kiedy swoim zrobię w tym tempie to do maja doczekamy chyba a co do rozliczenia fajnie że promujesz swoje stowarzyszonko, ale wybacz, myślę że się nie obrazisz, ja wspieram lokalnych "Krok za krokiem", którzy są ulicę ode mnie...
        zaraz poczytam o tych kosmetykach...


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          tak tak Aneczko tak tak


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aniazio, cierp ciało jak chciało. Choć napewno nie ma co żałować

            A mój em wstał i że coś go bierze. łamie go w kościach i wogóle. Zmierzył temperaturę i ma osłabienie. Oczywiście poszedł grzać się pod pierzynkę. Oczywiście wkurzyłam się, bo myślałam, że pomorze mi przy młodej bo chciałam parę rzeczy zrobić. Najlepsze jest to, że na początku choroby Lilki też mnie coś łapało, czułam się chyba jak ona. Gardło, głowa, do tego stany podgorączkowe i taki ból stawów że jechałam przez 3 dni na ketanolu forte. No ale nie narzekałam, bo on też miał robote i musiałam na siebie liczyć. I chyba dlatego dość mi to przeszło, zresztą dziecko miałam chore więc kto by się nią zajął tak jak ja. A też bym chciała poleżeć pod kołderką i chociaż godzinkę się przespać. Dlatego tak mnie irytuje jego dzisiejszy widok. Wrrr... chłopek chory gorzej niż dziecko...
            Zrobię wieczorem test, ciekawe czy będzie w stanie a jak tak to zamiast mnie patelnią dostanie...!



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ja wczoraj poraz setny? dwusetny? pięćsetny? usłyszałam że by mi się córcia przydała..a a wszystko przez to że trzymałam na rękach taką 7 miesięczną Zuzię słodziak taki i wogóle się nie bała gdzie jej mama mówi że wogóle nie chce iśc do obcych... ale ja jestem dobry człowiek dzieci to czują no i szwagierka mówi do mnie no i będzie u szajbów trzecie jak się tak bratowa napatrzysz... a ja jej na to że jak u nich będzie syn (mają dwie dziołchy) to u nas będzie córka... a teściowa na to ja już po Błażeju odchodzę na babciową emeryturę więc przemyślcie dwa razy a bron boziu zebyście znów razem w ciązy chodziły i rodziły

              ale nawet taki słodziak nie obudził we mnie chęci posiadania córy


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                he he dobry test

                no cóż chłopy w większości niestety tak mają, że umierają na katar, a Ty(my, Wy ) nie mamy prawa...

                przykre ale prawdziwe...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  brak mi czasami słów i nerwów...

                  córcia? agusz jeszcze masz czas żeby pomyśleć

                  a chciałam mu karpatkę zrobić to teraz obejdzie się smakiem, bo nie ma kto Lilki przypilnować.



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hehhe Ulcia dobry ten test
                    no ja mialam takie objawy jak wyladowalam u lekarza po antybiotyk
                    chcialam wrzucic kilka zdjec z urodzinek Ali ale cos nie moge
                    Agus a od takiego grzyba mozna tez astmy sie dorobic wiec ja postanowilam ze jak oni mi tego nie zrobia to se to sama zrobie bo plyn mam i to o wiele lepszy niz oni uzywaja tylko musze miec ich zgode zeby nie bylo ze mi potem kogos przysla a tu nie ma...



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aguszasza u mnie braciszek a u ciebie córeczka może jeszcze ci sie przydarzy, ja chcę drugie, ale chciałam jeszcze poczekać by miec więcej pieniędzy na maciezyńskim, ale jak będzie to będę się bardzo cieszyc

                      Ulcia ano tak to z tymi chłopami jest, chociaz mój nie bardzo chce leżec jak chory, a do lekarza to go siła trzeba zaprowadzic

                      Aniazio zlikwidujcie grzyba byscie nie mieli potem problemów z drogami oddychowymi, a ty juz sie nie tłumacz o łydkach my soje wiemy
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aguszasza wcale się ie obraże o ten 1%, ja tylko piszę jakby ktoś nie miał komu przekazać
                        Gosia

                        Zosieńko rośnij zdrowo

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no jasne, ale bardzo dobrzeże rozgłaszasz gdzie się da bo zawsze może być osoba która nigdy nie przekazywała albo myśli że jej to kasę zabierze albo ktoś kogoś zrobił w bambuko z tym 1% bo niestety z własnego podwórka wiem, ze dziecko chore 1% dajcie a chałupa i samochód taki że oczy w słup stają... no wracając zawsze więcej osób wie więcej odda czysty marketing, bardzo Cie pochwalam!


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            kobiety któraś z Was pracuje jako księgowa czy coś mi się pomyliło? jeśli tak to jeśli rozliczacie vat budowlany to wkręty ią czy nie? bo blacha idzie a z wkrętami to się zakałapućkałam i nie wiem i na róznych forach różnie piszą a ja już wyszłam z wprawy i nie pamiętam a kuzyn Krzyska mi podrzucił do rozliczenia 2 faktury na krzyż...


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej dziewczynki witam sie i ja w koncu

                              Ania dzieki za wiadomość na fb :P
                              Wszystkiego Najlepszego dla naszych Urodzinkowców

                              Ja w czwartk jednego egzaminu nie zdałam. Heh no trudno, powtórka za m-c. zobaczymy.

                              Dziewczynki najsłodsze buziaczki dla chorowitków, ninka, ty to masz naprawde przerąbane z tymi choróbkami.

                              ja nie pisze bo ostatnio mama wzieła lapka do siebie i nie miałam jak, ale dzisiaj zakosiłam z kabelkami więc pare dni dłużej zostanie u mnie mysle więc bede na bierząco.

                              Martyna ma w koncu bilans 2-latka we wtorek wiec sie dowiem ile waży.Jestem bardzo ciekaw, bo mam wrażenie, że waży tyle co marzena.
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no Karinka napewno za miesiac zdasz
                                nie ma za co



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X