Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    no dokładnie mam takie objawy jak opisujesz, do tego nie jestem w stanie ruszać głową, bo od razu szarpie mnie na wymioty, widzę czarne plany , najlepiej wtedy leżeć w ciemnym pokoju bez żadnego ruchu
    tyle, że przy dwójce dzieci tak się nie da
    co najgorsze żadne leki na to nie pomagają, migrena musi po prostu tak jak przyszła sama przejść
    Teraz nauczyłam się nie czekać kiedy przyjdzie, tylko jak czuję że się zbliża od razu biorę leki. Często udaje mi się ją powstrzymać

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      my po wizycie u lekarza mloda dostala antybiotyk amoxycyline ma infekcje jednak instynkt macierzynski nie zawodzi ,ciesze sie ze poszlam
      Anetka i Karolcia ja jako dziecko tez bardzo duzo chorowalam nie raz juz bylo ze mna krucho ale zawsze jakos udalo mi sie wykaraskac.
      Jak mialam 2 miesiace to tez cos powaznego bylo lekarz sprowadzal jakies leki ktorych nigdzie nie bylo specjalnie dla mnie .Jak mialam 2 lata to zatruli mnie antybiotykami w szpitalu i nikt nic nie powiedzial dopiero nasz lekarz rodzinny k(oczywiscie dopiero wtedy jak juz cos sie ze mna zaczelo dziac po antybiotyku,bo w szpitalu nie byli laskawi nic powiedziec),przez to mam uczulenie na penicyline i zaraz mi sie obrzek robi wiec nie moge tego brac,innym razem zamiast leczyc mnie na nerki leczyli na serce brak slow:///
      A wystarczylo ze zaczal deszcz mnie gdzies zlapal i zaraz zapalenie pluc albo oskrzeli...
      ehh
      Anetka o migrenie nic mi lepiej nie wspominaj ja po porodzie mialam co miesiac takze wiem co przezywasz,pamietam jak raz dostalam miesiac po urodzeniu to lezalam z Ala i ryczalam z bolu a ona biedna nie wiedziala co sie dzieje..
      Mnie to jeszcze wymioty mecza jak mam migrene i tez biore tablety jak juz tylko czuje ze cos sie swieci
      Last edited by aniazio; 21-02-2013, 15:10.



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Aniu to dobrze ze przepisali antybiotyk
        A instykt to powinna miec kazda matka niestety nie kazda ma
        ja tak samo ja w ubiegly czwartek powidzialam do mojego em ze jednak co matka to matka bo od razu czulam ze z moim maluszkiem jest cos nie halo...dobrze jest posiadac ten instynkt

        teraz moj starszak cos kaszlacy jest i to dosc tak brzydko no nic jeszcze odczekam z dzien i ocenie jutro czy warto isc do lekrza bo oni zawsze wszystko na wirusy zwalaja...

        widze ze nasze forum odzylo na chwilke bo teraz to tylko ja Ania Anetka i Ulcia sie odzywaja

        wylazic laski i skubnac cos choc ze pamietacie......




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aniu o widzisz, a jednak co instynkt mamy, to instynkt dobrze, że zareagowałaś i mała nie będzie się długo mordować, bo to nie są przyjemne sprawy
          ninka zdrówka dla chłopaków, a dla ciebie siły i cierpliwości. Ja nie wiem skąd ty ją czerpiesz, ja to już dawno wyszłabym z siebie i stanęła obok

          Mnie się nastrój poprawił. Poszliśmy całą czwórką na długi, zimowy spacer.
          Chłopcy poszaleli, pogonili, a po drodze wstąpiliśmy na ciacho troszkę słodkości i samopoczucie od razu lepsze
          Piotruś stęskniony za nami i przedszkolem. Niby nie chciał wracać od dziadka, ale dzisiaj co chwilę przybiegał i lepił się do mnie i do Emka no nie to dziecko hihihi

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hello melduje sie

            juz dzis pisalam ale klientow co niemaiara i gdzies w międzyczasie wyłączyłam stronkę bo mi się komp wieszał...

            nie zaglądałam te dwa dni czy trzy bo mój na urlopie więc w domu nie ma opcji, poza domem też nie bo w pracy wariatkowo...

            na szczęście urlop mu się dziś skończył, jutro do pracy więc wszystko wróci do normy

            szymek biega do przedszkola, za karę wczoraj nie poszedł na urodziny do koleżanki bo już mi środków brakowało do rozmów a on jak wszyscy w domu to ostatnio korba na całego poipisać się chce przed nami kombinuje jak koń pod gorę ze wszystkim a do tego ostatnio strasznie zaczepia młodego no i za takie zaczepianie właśnie ominęły go Julki urodziny. No i zaczyna pokasływać nie wiem co mu dawać tak na zaś ale może Pulmeo mu zaaplikuję na wieczór i jutro, żeby zarazki pozabijać na wstępie.

            Błażej dla odmiany ma katar. Śpi na szczęście spokojnie jak na niego i nie dręczy go specjalnie ten katar, no ale ma. Dziś pogoda była świetna więc poszliśmy na pierwszy prawdziwy poospowy spacer, bo wcześniej to tylko w niedzielę i sobotę do i z samochodu było. Pełnia szczęścia. Parę fotek mu pyknęłam to może coś wrzucę w domku...

            moj przełaził cały urlop, w domu nic nie zrobione, w samochodzie nic nie zrobione, ot taki odbębniony, ale może ciut odpoczął i mama przy okazji, bo nie musiała się tyle dzieciakami zajmować...

            ja złożyłam te papiery na stażystę teraz muszę czekać do 8 marca na decyzję czy dostanę, a potem rekrutacja i zobaczymy co mi z tego wyjdzie...
            ciocia przyjechała i męczy chodze jak szafa trzydrzwiowa wdęta i nadęta z barakiem siły i chęci na życie i cokolwiek oprócz czekolady

            piszecie o migrenach... mialam kilka razy i oby jak najrzadziej, bardzo Wam współczuję... miałam to samo od potwornego bólu głowy poprzez światłowstręt, wymioty, chodzenie po ścianach, bardzo wysokie ciśnienie do tego i ogólny zupełny brak sily... ostatnio siostra doradziła mi jakieś prochy i pomogły... tylko nazwa kurcze coś na s.. solpadeine? nie wiem sprawdzę w domu. Pomogło. Ale powiem Wam, że odkąd biorę te tabletki od nadciśnienia ani razu nie bolała mnie głowa! więc może to jednak z tego było?


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ninka- rety ja bym chyba na Twoim miejscu nie marzyła o 3 dzieciątku walcząc ciągle z choróbskami tej 2ki... Dasz radę? zdrówka!!!

              aniazio - no miałas nosa! ja tam też jestem zdania że z dziećmi to lepiej chuchać na zimne. Szymek to ma od tego chuchania kartę grubszą u dr niż ja z Błażejem już trochę wyluzowałam ale i tak oka nie spuszczam jak coś się dziać zaczyna.. teraz też kontrolnie i temperaturę mu sprawdzam i nasłuchuję w nocy czy krtani mu nie zakłada bo jemu po katarze niestety lubi...no to zdrwoiejcie!!! tylko obstaw ją czymś do tego antybiotyku!!!

              scarlett no to juz szczęśliwa błogosłaiona między mężczyznami jak to mówią ja to bym się chętnie Szymona na kilka dni pozbyła ale musi się ustabilizować sytuacja z babaciami to pojedzie, odpoczniemy od siebie, może coś pomoże

              no a my w sobotę idziemy na imprezę niespodziankę do k. ciotki na 60tkę, trochę mi się nie chce ale nie wypada nie pójść, bo w sumie z rodziny oprócz 2 synów i nas nie będzie nikogo bo siostra i jej dzieci Jehowi i urodzin nie obchodzą i nie chodzą... więc będziemy my i troche znajomych ponoć, no i zastanawiam się co tej ciotce kupić kwiaty to na pewno i co do tego? zrzucamy się po 50 zł my mama i siostra mojego emka więc 150 - kwiaty to nie wiem co za resztę jakiś alkohol?, coś msiesznego? ona w sumie taka baba z jajem więc obarzić na pewno się nie obrazi, mama mówi że może jakieś sreberko? podpowiedzcie coś!

              co do babci to jest powolutku coraz lepiej ztym , że zaczynają się złości i nerwy ,właśnie dlatego że powolutku a ona chciałaby już...

              druga coraz sprawniejsza z tym kolanem, miejmy nadzieję, że będzie chodzić normalnie...
              Last edited by aguszasza; 21-02-2013, 20:27.


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                No wreszcie agusza brak nam tutaj ciebie jak diabli Od razu jak wpadasz stawiasz na nogi forum, fajne masz właściwości hehehe
                i widzę, że u ciebie zawsze tyleeeeeeeeeeeeeeee się dzieje. Ja nie wiem jak ty na zakrętach wyrabiasz
                Co do zachowania Szymona, to pocieszyłaś mnie. Piotruś zrobił się dokładnie taki sam bezczelny, pyskaty, zaczepny. Też mam takie dni, że ręce mi już do niego opadają nie słucha nic, popisuje się, pajacuje, próbuje jak Bartek wymuszać wszystko co chce histerią, wrzaskami i awanturami.. achhh
                ale odpoczęliśmy od siebie kilka dni i jak na razie było lux

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hej
                  agus <obstaw ja czyms do tego antybiotyku>mialas na mysli jakis preparat typu acidolac albo cos innego?



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    tak kochanie koniecznie jakis lakcid itp, a jak do tego zje jogurcik czy kefirek dziennie to bomba!

                    scarletka dziekuję miło tak dzialać na ludzi

                    spadam spac moje chlopy juz leżą musże wykorzystać bo jutro na rano do pracy... mama nadzieje ze jutro bedzie wszystko dzialac bo dzis awaria w sieci na sieci i wogole masakra...

                    spokojnej nocki kochane!!!


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej.

                      Ja na sekundę a niedawno wyszedł od nas lekarz, bo Lila juz pić nawet nie chciała i się szpitala obawiałam już. Mloda ma zapalenie ucha i gardła. I antybiotyk, pierwszy raz od urodzenia. Zmykam, bo już marudzi.

                      Buziaki!



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ulcia duzo zdrowka...
                        Agus co do 3go dziecka tez troszke sie obawiam bo my non stop chorzy ale mam nadzieje ze wyrosna a poza tym tylko w okresie jesienno-zimowm choruja no ale wiadomo z 2 ciezko a co dopiero jakby 3 bylo zawsze mogloby byc gorzej a poza tym pewnie nie ja jedna i ostatnia ma takie problemy jak na razie z mezem postanowilismy zaczekac i zobaczyc jak to bedzie pozniej to znaczy jak mlody bedzie sie zachowywal bo jak na razie to kawal diabla i rzadzi mna i w ogole sie nie lsucha a ja popelniam najwiekszy blad bo krzycze naiego non stop no ale nerwy juz szargane wiec odroczylismy starania w czasie...:d poza tym kiedys szukalam i nie moglam znalezc Aniu jak wiesz gdzie to daj znac to kupie...

                        no nic uciekam juz do lozeczka o 01 w nocy antybiotykowa pobudka mnie czeka:d

                        dobranoc i do juterka




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          ninka
                          ja zamawiam polskie leki z novafarm super apteka polecam
                          Ulcia przytulaski dla Lilcii ,moja w lato w szpitalu wyladowala na to samo
                          tu masz linka
                          http://nova-farm.com/product_info.ph...roducts_id=431
                          aguszaszka o tym pamietam bo jak w lato miala antybiotyk to tez dawalam
                          I zgadzam sie z Anetka Ty zawsze forum podciagasz,ja zawsze tesknie za Twoimi postami jak Cie dlugo niema
                          Szkoda tylko ze tyle babeczek sie wykruszylo
                          dobranoc
                          Last edited by aniazio; 21-02-2013, 23:01.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Witam sie z ranca

                            Jupi w koncu mielismy przespana noc antybiotyk zadzialal i moj maluszek super spal byc moze pokaslywal ale tak dusil sie ze od razu bylam na rownych nogach jak poprzednio jestem taka szczesliwa ze mu sie polepszylo u starszaka nie ma pogorszenia wiec dalej bede kontynuowala syropki i takie kropelki tesciowa przyslala z Niemiec ponoc sa bardzo dobre wiec daje i byc moze pomagaja...

                            ja juz wczoraj chalupke ogarnela no ale z tymi moim urwisami to trzeba na biezaco sprzatac bo ciagle gdzies cos nowego znajduje:d

                            Agus racja ty zawsze wprowadzasz super atmosfere na forum i zawse teskno za toba tutaj....
                            Last edited by ninkapa; 22-02-2013, 09:10.




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              ulcia całuski dla Lilci! Niech szybciutko dochodzi do zdrowia
                              ninka cieszę się, że z chłopakami lepiej, a ty troszkę odpoczęłaś, oby już z górki było

                              U nas niestety dzień rozpoczął się awanturą bez sensu wczoraj młodego pochwaliłam, a na dzisiaj już tęsknota mu przeszła i pojechał po bandzie Dziadek go rozpuścił i wydaje mu się, że wolno mu sterroryzować cały dom. Karę dostał na TV i słodycze, to tylko wzruszył ramionami, stwierdził: no i co z tego, to ja się w takim razie wyprowadzam do innego domu
                              nooo i tyle możesz mu zrobić... aaaaaaaaaaaaa!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ninka super ze nocka przespana moja sie budzila na picku co rzadko sie zdarza ,no i po 5 wola <boje sie pieska,maaaaama prosze mleko>
                                my dzis smigamy do znajomej popilnowac urwiskow z tym ze bedzie troche trudniej bo P juz chodzi i wszedzie go pelnoAle dam rade



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X