Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Obiecuje zaglądać częściej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      wszystkiego NAJLEPSZEGO DLA NADII


      u mnie trochę nowosci. mój mąż złozył rezygnację z pracy i w piątek zaczyna w nowej. nie będzie musiał dojeżdżać i więcej płaci. troche się denerwujemy bo jednak tu była już na stałe ale jakoś to będzie. może w końcu skończą sie nasze problemy. ja też czekam na telefon. w UP czekają na kasę i jak dostana będę mogła iść na cały etat.
      ciśnienie męża bez większych zmian. miał robione badania i ma wysoki cholesterol ale ojciec każe mu zrobić tomografie głowy i T.juz się boi że będzie miał to co jego mama. i stąd może to ciśnienie się nie zmienia.

      my teraz mamy ferie. w pon. do przedszkola. 7 lutego Marysia ma choinkę. chciałam ją przebrać za diabełka ale nie wiem co z tego wyjdzie.

      poza tym czekam na @. tak się źle czuję juz kilka dni i nic nie ma. jak już dzisiaj nie dostanę to zrobię test. a czuję się jakby mnie kto pała w łeb walną.
      może to kaieś zaburzenia hormonalne. chociaż wpadkę mielismy. zobaczymy co to będzie.




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej hej
        a ja na antybiotyku imam goraczke... nie wiem o co chodzi.. czuje sie jakby ktos ze mnie powietrze spuscil i po kosciach mnie łamie i ponerkach ciagnie... kurde... mam nadzieje ze to nie pierwsze objawy ospy

        aniazio - nie wiem dla roczniaka choc to tak niedawno bylo moze jakis samochodzik co? wkrotce zacznie sie bawic przeciez oczywiscie z takich bezpiecznych, albo jakies mini pianinko z dzwiekami zwierzatek itp? albo do kąpieli jakas zabawke? no a nastepnym razem sie postaraj i znajdz z 5 tysiecy

        aliaga - ha ha wywolalam Cie do tablicy! ciesze sie ze sie odezwalas!!! heh to sie mamy z tymi naszymi czortami... jota w jote to samo... i nawet razem starszaki maja ospe hihi a tych pampow to zazdroszcze niesamowicei moj nijak nie chce usiasc na nic... ani na stojaco... chyba nie bedzie tak latwo jak z szymkiem... niby wola ze si i kupa ale absolutnie nie siadze a jak robi kupsko to wygania wszystkich z pokoju i np kuca sobie przy lozku, lozeczku itp. i mowi idz, fu jak ktos probuje wejsc a jak skonczy rozbiera sie i wolala mama oć kupa moze jakos powoli wywalczymy nocnik... a mowic to jak Twoja niby mowi wszystko tylko trzeba sie dobrze wsluchac... obcy nie zrozumie

        moniaB - no to trzymamy kciuki zeby @ była jak najszybciej no chyba ze nie chcesz jej jednak i trzymam kciuki za męza zeby zadne paskudztwo z badan nie wyszlo! pisz koniecznie bo my sie tu martwic bedziemy... no i powodzenia w nowej robocie dla mezusia! i dla Ciebie oby jak najszybciej zadzwonili!!!

        buziaki moje kochane... nie mam sily nawet pisac nie wiem co sie dzieje...

        odezwe sie jutro mama nadzieje ze niewykropkowana...

        cmoooooooookkkk ;*********


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          a no to wywoluje:
          majajula!!!
          edymis!!!!
          bozena!!!
          gosiaczek!!!
          dorcia!!!!
          konwalia!!!
          ejonczyk!!!
          ninkapa!!!
          kolejnosc przypadkowa mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam a jak zapomniałam to wybaczcie i tez sie odezwijcie...
          Last edited by aguszasza; 29-01-2013, 20:07.


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            i nie przyszła @. wczoraj juz zrobiłam test i wyszedł pozytywny. pierwszy szok już minął. nie wiem jak to będzie. boję sie jak cholera. ale co zrobić. z Ignasiem tyle starań było a tu jeden raz wystarczył. było to 13 stycznia. bo to był jedyny raz kiedy mogło do tego dojść. maż też jeszcze w szoku. jak to powiedzieć innym. powiedzą kasy nie maja a sobie dzieciaka 3 robią. ale fiut im w oko jak to moja babcia mówi. gdzieś za 2 tyg. idę do lekarza.




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Heja
              Monia gratulacje kurcze jak ja Ci zazdroszcze z ta ciaza ja bym chciala ale moj nie chce ,Ala ciagle chodzi i mowi <tata prosze brata>
              Bedzie dobrze zobaczysz ,a ludziskami sie nie przejmuj
              Aguszaszka oby szybko Ci przeszlo
              Aliaga wszystkiego naj naj dla Nadii
              a co do prezentu to albo taki jezdzik
              http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/3677502.htm
              albo to
              http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/9045190.htm
              Moja na nocnik robi juz od 1,5 tygodnia w nocy jak zrobi ze 2 razy w pampka to max
              no i wstaje ok 6 to zaraz wola mama siku albo mama kupa,a jak zrobi to wola mama waz jak zrobi kupe
              wszystko powtarza wiec trzeba uwazac co sie przy niej mowi
              a dla Ali na 2 latka chce kupic
              http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/9082689.htm


              No nic uciekam ogarnac chatke
              Last edited by aniazio; 30-01-2013, 12:15.



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                a ja się pochwalę że my już wcale pieluch nie używamy Ignaś od czerwca robi na nocnik a w nocy tez już przestał sikać. budzi się i do łazienki.

                mam nadzieję że będzie ok. ale mnie mdli po obiedzie. chyba już się zaczyna. bo i zawroty głowy mam od tyg. myślała że to przez zbliżający sie @ a tu taka niespodzianka. totalna wpadka




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Monia i ja dołączam się do gratulacji. Nie przejmuj się ludźmi, co ich to obchodzi Ja co prawda miesiąc temu odstawiłam tabletki ale chyba do nich wrócę, ciężko się zdecydować na drugiego bobasa choć Lilce by się przydało rodzeństwo, zbytnio rozchuchała się
                  Może się nie obrazicie, że piszę u was ale u mnie na wątku coś pustki ostatnio Moja Lilcia też już coraz częściej korzysta z nocniczka, w dzień potrafi tylko raz nasikać w pampersa z czego dumna jestem. W nocy to będzie ciężko ją odzwyczaić, bo młoda czasami budzi się na flaszkę. Ale nic na siłę, jak będzie gotowa to sama powie papa.



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    monia w takim razie życzę Ci dużo zdrówka dla Ciebie i dla Malenstwa!!! ludzmi sie nie przejmuj a i cos Ci jeszcze napiszę jak zaszlam w ciąze z szymkiem pracowałam na czarno za 600 zł a krzysiek nie mial pracy zalamka - i spotkałam swojego ulubionego księdzola rozplakalam się co to bedzie a on mi powiedział: nie martw się jak Bog daje dzieci to i na dzieci daje, a ja się za to wszystko będę modlił... kilka dni pozniej krzysiek dostał prace która ma do tej pory ja dostałam staz i szefowa mnie zatrudnila po stazu zebym mogla brac macierzynski... trzymam wiec kciuki, pomodlić też się mogę, bedzie dobrze! nie wy pierwsi i nie ostatni najwazniejsze zebys Ty szybko sie z ta mysla oswoila, dbała o siebie i o Maluszka a wszystko sie jakos pouklada!
                    a babcie to masz zaudaną jak mówi mój szymek

                    aniazio wszystkie trzy pomysly sa super jezdzik to dosc popularny prazent na roczek bynajmniej tutaj wiec chyba bym sie powstrzymala, namiot posluzy kilka lat no chyba ze siła niszczycielska z tego chlopka a mata wodna wydaje mi sie z jednej strony jeszcze za dorosla a z drugiej jest bezpieczna wiec pewnie lada dzien zaczalby z niej korzystac ja bym obstawiala namiot albo mate
                    a teraz doczytałam ze to dla Ali no to ja jestem za namiotem


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      ulcia pewnie ze pisz moze rozkrecimy znowu nasz watek wkoncu jestes od nas niewiele mlodsza w sensie Lilcia moj tez kilka razy potrafi wstawac pic mam nadzieje ze jak sie zrobi chodniej w domu w sensie przestana grzac to tak jak szymon kolo maja skonczy nocne picie i zacznie siusianie na nocnik... bo u nas wszystkie kaloryfery sa pozakrecane a chodzimy na krotko po domu... no a z drugim bejbikiem to sie nie zastanawiajcie tylko działajcie teraz zaluje ze miedzy moimi sa 4 lata roznicy, na poczatku na pewnoe meczarnia ale potem luz blus

                      a i jeszcze do moni - widzę usmieszki wiec sie bardzo cieszę
                      jakbym ja zaliczyla wpadke to pewnie najpierw chodzialabym w****************************************************************iona przez miesiac zanim bym sie oswoila a moze tylko tak mi sie wydaje


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        czesc dziewczyny

                        wieki mnie tutaj nie bylo...
                        po pierwsze Monia gratuluje a tymi ludzmi to sie nie przejmuj pogadaja i w koncu znajda inny temat do plotek najwazniejsze zebyscie wy sie dobrze z ciaza czuli i tyle!!!! no widzisz u ciebie wpadka a u mnie zadnej a w sumie to my sie az tak nie zabezpieczamy...moze sama wykabinuje wpadke marzy mi sie coreczka no ale trudno tak zaplanowac a chlopaki daja im popalic i moje nerwy sa na granicy wytrzymalosci moj maluszek jest taki chudziutki zaczal juz normalnie jeszcze bo mial problem z gryzieniem a teraz to wszystko wcina a wazy zalednie 10,5kg w dobrych porywach i jest bardzo malutki co jest dziwne no ale co zrobic....starszak cos dzisiaj choruje tak kaszlal ze wymiotowal no ale takie zycie mamusiek....wiecie ile ten moj maly babel wcina a naprawde jest strasznie chudziutki chce teraz isc do pielegniarki go zwazyc i zmierzyc i powiem o tym ze je za dwoje a wyglada na ciagle glodnego moj starszy szyn na juz chyba ponad 110cm a ma niecale 4 latka i do tego wazy prawie 20kg chodzi teraz grac w pilke wiecie takie ala treningi dla dzieci ja jestem na diecie dukana i jak na razie w miesiac okolo 7kg mniej jeszcze z 12kg mniej i bede mega szczesliwa a musze tyle zgubic do maja bo wtedy jedziemy do Polski
                        mama nadzieje ze nasze forum na nowo odzyje




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no proszę to działa to moje wywolywanie ciekawe na kogo jeszcze zadziała

                          witaj ninkapa znow och zazdroszcze ci tych 7 kilo moze ja tez sprobuje dukana? hmmmmmmmmmm

                          Ty to sie masz z tymi chorobskami ciagle... a maly rzeczywiscie chudziutki moj wazy 16 a ubranka na 104 nosi...

                          podziwiam Cie ze chce Ci sie jeszcze cory skoro piszesz ze nerwy masz na wykonczeniu


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            dzien dobry mamuski

                            u nas juz chyba troszke lepiej starszak mial dosc udana noc i poranek takze miejmy nadzieje ze nie bedzie powtorki z wczoraj zaprowadze go do przedszkola i zobaczymy...
                            dzien jak codzien nie moge doeczekac sie wiosny wyzszych temp i sloneczka choc u nas to raczej nie bedzie taka wiosna jak w Polsce...
                            po koniec lutego zaczynam chodzic na solarium i myslalam zeby zrobic sobie makijaz pernamentny-kreseczki na powiekach...zobaczymy co wyjdzie z tych moich planow

                            no nic uciekam bo zaram musze nakarmic moje bable i ubrac wszystkich a ja jeszcze w powijakach

                            do pozniej




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Aga pragnienie coreczki jest silniejsze no ale to tylko marzenie i pewnie nigdy sie nie spelni....




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                dzięki dziewczyny za słowa otuchy. wiedziałam że na was moge liczyc.
                                dzisiaj dzwoniła moja mama chciałam jej powiedzieć ale się jeszcze powstrzymałam. chyba poczekam do wizyty u lekarza. juz się oswoiłam że znowu noszę dzidzie w brzuchu. dobrze że łóżeczka nikomu nie oddalam, tylko wózek nowy będzie trzeba kupić. powiedziałam Ignasiowi że będziemy mieć małego dzidziusia i on będzie ciągał cyca a Ignaś "mamoo nieee" "ma cycy" oj bedzie zazdrosny. jest taki kochany. ciągle się przytula i buziaki daje. Marysia jeszcze nie wie bo jeszcze by się wygadała. ona by chciała dzidzie. jest bardzo opiekuncza w stosunku do brata.

                                ninkapa wierzę że jeszcze będziesz miała swoją córeczkę. ostatnio oglądałam program gdzie kobieta była w ciąży z szóstym dzieckiem i sami chlopcy. ale u Ciebie może byc do 3 razy sztuka




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X