Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hello hello!

    a moj chrzesniak poszedl dzis do pierwszej klasy... ja Cie krece a dopiero co go chrzcilismy... czas leci jak oszalaly...

    a u ans leci do 11 pracuje w smyku a potem na szkolenie do jastrzebia a potem egzamin w warszawie a potem to juz sie zacznie na dobre... pracownika mi juz jakiegos znalezli teraz musze sie z nim umowic i pogadac... mowie wam zaczyna mnie to wszystko po prostu przerazac!!! jak ja to wszystko opanuje...kolezanki z pracy juz za mna placza i pytaja kiedy robie pozegnanie... chyba mnie lubia bo nikt kto odchodzil wczesniej pozegnania nie robil i sie o nie nie upominaly... to tak chodza za mna i klna mnie jak moglam ich tak zaostawiwc...

    no a poza tym nic nowego probowalam mlodego odpieluchowac ale to chyba jednak nie czas jeszcze a przydaloby sie bo co chwila dupka mu sie odparza...
    gadac niewiele w sumie ale po swojemu cos tam zaczyna
    kapka- koparka
    abu - autobus
    ał -pies
    chrchr-kon
    mon-szymon
    nie da - nie chce
    am, mniam mniam-jesc no i tu tam nie ma brum itp. ogolnoznane

    szymon od kilku dni nie zapeszajac chyba sie wyciszyl troche oby tak dalej... a czy macie ksiazki dla swoich w przedszkolu? my mamy za 85 zł normalnie jak zobaczylam dzis rachunek to wygladalam mniej wiecej jak ta buzka zreszta jak i wiekszosc rodzicow

    ok spadam bo ucze sie tylko przerywnik sobie zrobilam
    buziaczki moje drogie
    powodzenia wszystkim w pracy i szkole panie nauczycielki i mlodzi uczniowie i przedszkolacy!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      aguszasza to ciesz się że tylko 85 zł. moja siostra zapłaciłą 150 zł za książki do przedszkola.

      u nas ok. Marysia niestety do przedszkola nie pójdzie. chociaż może jeszzcze coś się zwolni.
      Ignaś już ładnie woła na nocnik.chociaż miał moment że mu się nie chciało i sikał w majtki.

      mówić tez za bardzo nie chce.
      pa pa - spacer
      papapa-piaskownica
      paa paa-to że chce kupę
      hau-piesek
      miał-kotek
      ijo ijo-wszystko co ma koła
      a jak chce jeść to mlaska i językiem przebiera a i jeszcze na chleb woła pep




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        u nas tez z nocnikiem ciezko wolac wola ale jak ma zrobic to ucieka i robi gdzie popadnie
        gada coraz wiecej
        alat albo alot -samolot
        mniam -jedzenie
        japi-pomidor
        sisi-siku
        buty-buty
        czapa-czapka
        kulu kulu albo gool -pilka
        papa-spacer
        kiatki-kwiatki
        au au albo amam -pies
        kot-kot
        w poniedzialek bylysmy u lekarza bo zauwazylam ze znowu cos jej wyszlo tym razem na wardze tak jakby sobie przygryzla .Eh mowie Wam brak slow powiedzieli mi ze to wirus i ze samo przejdzie ,ja mowie ze w polsce jak bylysmy tez cos takiego miala i potem wyladawalysmy w szpitalu to nie jak grochem o sciane barany Smaruje jej to gencjana i narazie sie goi .



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          No ja wczoraj byłam na zebraniu. My za książki do przedszkola bedziemy płacić 103,50u maluchów płaciliśmy jakieś 40 zł za książki, a do starszaków hmmm nie ma takich cen hmm chyba, w sumie powiedział, że bedzie szukać tańszych. jej tak chaotycznie pisze. Znaczy pani bedzie szukać.

          a w sumie reszta tak jak bylo. Ja np za przedszkole średnio miesięcznie (wyżywienie i godz dodatkowe, bo marzena jest zapisana do 15 a do 13 jest bezpłatnie) ok 150-160 zł. To juz jest max. Najmniej płaciłam cos 70-80 złjak pamietam, to zalezy czy ferie i czy nie choruje bo potem odpisy są ale chyba jak w każdym przedszkolu

          A Marzena chyba pójdzie jako 6-latek do przedszkola, bo teraz 6-latków jest u nas tylko 6 i nie otworzą klasy . I dzieci będzie trzeba wozić do sąsiedniej miejscowości a ja bym wolała, żeby tu chodziła jednak. w koncu blisko i zawsze ktos ją może odebrać. i wogóle. a tak to jak. bus ma byc ponoś albo rodzice sami bedą wozić. nie widze tego.Eh. No zobaczymy

          Aha egzamin miałam 4 teraz na prawko i oblałam, Nie zgadniecie na czym. Normalnie nie wrzuciłam kierunkowskazu. No przecież taka głupota heh
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            a co do nocnika, to moja non stop sie rozbiera , non stop woła siku ale juz jak sika albo po fakcie. A jak jeszcze sie nie wysikała, to na nocnik nie zrobi, dopiero jak wstanie to na stojąco sika koza mała. heh
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej hej gdzie jestescie??



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej, ja jestem, nikt sie nie odzywa.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  o mamo u nas bunt na dobre sie zaczal normalnie czasami az nie wyrabiam,mloda za nic mnie nie chce sluchac robi co chce ,rzuca sie i ryczy w nieboglosy...normalnie czasem mam ochote wyjsc i zostawic ja sama Tez tak macie?
                  dzis bylysmy na placu zabaw bez wozka w jedna strone bylo dobrze szla ladnie za reke a z powrotem masakra wyrywala sie i za nic nie chciala isc za reke ...Jak weszlysmy do domu to zaczela sie rzucac i plakac w nieboglosy i zadne tlumaczenie nie pomoglo az w koncu wzielam ja na gore i poszla spac..
                  Karina fajnie ze chociaz Ty jestes.
                  Last edited by aniazio; 12-09-2012, 13:09.



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ania, jak moja sie drze to sadzam ją w koncie i robie swoje. A ona potem łazi i sie drze to ją spowrotem sadzam w tym samym miejscu, choćby na łóżku albo gdzieś byle w jednym miejscu. Albo puszczam bajke i jest lepiej. :P

                    Ale nawet nie ma tak xle u nas. Martyna na razie więcej jest westchnień na tak typu "yhy" , mało na nie.

                    A nocnik hmmm w sumie tak jak było. Jak ma pampersa to ściąga spodnie na sikanie do kolan i kuca. A jak pampersa nie ma to jej wisi czy sika czy nie :P heh

                    A w ten weekend mała ma w koncu jechać (podobno) na do dziadków. Zobaczymy czy ją wezmą.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      tylko ze ja sie kurczak strasznie nerwowa zrobilam i od razu sie wkurzam
                      Ale dzis jak mi tak sie polozyla to wyszlam do ogrodu i wrocilam po kilku minutach i bylo mi lepiej z reszta mloda tez sie uspokoila....
                      U nas z nocnikiem tez bez zmian ,siedziec siedzi ale zrobic to nie a jak jej zaloze pampka to zaraz zrobi...A jak chce usiasc na nocnik to wola mama siku ale tylko siedzi,czasem potrafi przespac cala noc bez sikania..
                      U nas bajki to nie za dobry pomysl bo moglaby ogladac caly dzien szczegolnie ,,dore,, albo babelkowy swiat glupikow ,czasem jak jej sie przypomni to chodzi i caly dzien marudzi buti baja(butek)
                      Last edited by aniazio; 12-09-2012, 22:44.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        karina widze Cie:P



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hehe ..
                          piszcie laseczki bo tęskno mi za wami
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej Bozenka widzialam Twoje zdjecia na fb wygladasz niesamowicie



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              To prawda, super wyglądasz Bożenka.

                              Ania no byłam byłam, hehe widziałam cie i czekałam czy coś napiszesz (a może to nie wtedy było, hmmm) i w koncu wyszłam :P
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                jesteście Kochane dziękuje twardo walczę dalej planuje jeszcze z 20 kg zgubić i uda mi się choć wiadomo teraz wolniej leci

                                U nas ok z kasą nadal do dupy ale za to super bo Adam do przedszkola chodzi on bardzo zadowolony a ja hmmmm psychicznie dochodzę do siebie więcej mam czasu na zrobienie nawet podstawowych czynności w domu lepiej zorganizowana jestem ... naprawdę przedszkole to, to czego było mi i synowi potrzebne
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X